Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Καλυτερος Ευρωπαιος παουερ-φοργουορντ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
a bullet for your head
Συνεχιζω λοιπον με τα παουερ-φοργουορντ.. 69.gif
Εχω τοποθετησει 20 επιλογες,και η ψηφος ειναι πολλαπλης επιλογης.
Διαφορετικες αποψεις η' επιπλεον προτασεις,ειναι ευπροσδεκτες.. smile.gif
captain charisma
o ρατζα σεντερ ειναι οχι 4αρι.
εκτος απο ντιρκ ψηφισα σρεπμφ και φουτσκα που για το υψος του ηξερε πολυ μπασκετ
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Μανιφικο.
Ετσι απλα χωρις λογο.
nikefalin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Apr 11 2009, 04:35 ) *
Μανιφικο.
Ετσι απλα χωρις λογο.


χάρηκα που είδα στις επιλογές τους Φούτσκα ,Αλιμπέγκοβιτς και Οστρόφσκι

1η επιλογή ο μέγας Ντίρκ και μετά ο Σρέμπφ

Δεν θα διάλεγα καθόλου τους Μούρσεπ, Ρέγιες, Γκνάντ , Γκαρμπαχόσα, ίσως και τον Φώτση.

Θα έβαζα στη λίστα και τους Βόιτσικ (ακόμα παίζει στα 39 του στην Πολωνία), Μπαρνιάνι , Γκαλάντα.
gallistis
ο ρατζα ηταν μακραν ο καλυτερος.δεν ηταν 5αρι,στην εθνικη επαιζε ο στογιαν σε αυτη τη θεση.στους σελτικς επαιξε 4.στο ΠΑΟ ελλειψη αλλου εγινε σεντερ.
διαφωνω με την επιλογη σρεμπφ.ο γερμανος δεν επαιξε ποτε ευρωπη.πηγε 2 χρονια γυμνασιο στην αμερικη κολλεγιο και μετα nba.δεν εμαθε μπασκετ εδω
Pierce
Ο,τι περα του Ντιρκ δεν υπαρχει cool.gif
Air and King
Ο κορυφαιος για μενα ειναι μακραν ο Νοβιτσκι οχι μονο σε αυτη την θεση αλλα ο κορυφαιος Ευρωπαιος μπασκεμπολιστας ολων των εποχων(με δευτερο τον Σαμπονις πλεον).
Νοβιτσκι...........................................Ρατζα...........
................υπολοιποι(Σρεπμφ)

Ο Ρατζα ηταν 4αρι.Το παιχνιδι του σε παρεμπεμπε σαν 4αρι και οχι σαν 5αρι που λενε καποιοι.Θα τον χαρακτηριζα "Καρλ Μαλοουν" της Ευρωπης.Τεραστιος παιχτης ανικητος.Τιμησε το ελληνικο μπασκετ με την παρουσια του παρα τον οξυθημο χαρακτηρα του.Επαιξε και στο ΝΒΑ κανοντας πολυ καλες εμφανισεις με τους Μποστον Σελτικς.
O Βαλτερ Μανιφικο ηταν και αυτος πολυ καλος παιχτης αν και ηταν "ατυχος" καθως επεσε πανω στον Γκαλη το 87 και πανω στην Γιουκοπλαστηκα του Κουκοτς και του Σαβιτς το 91 αλλα και στο Ευρωμπασκετ της ιδιας χρονιας οπου επεσε πανω στο φοβητρο τους Γιουγκοσλαβους.


Για τον Νοβιτσκι τα λογια ειναι περιττα.Simply the Best!
j-kidd13
Aπλα και χωρις πολλα σχολια,Νοβιτζκι...Παιχτης φαινομενο για το ευρωπαικο μπασκετ...
Στη 2η θεση ο Ντινο Ρατζα...
a bullet for your head
Ο Βαλτερ Μανιφικο ηταν σουπερ 4αρι στην εποχη του.
Ο Βοιτσικ θα μπορουσε οντως να μπει σ'αυτη τη ψηφοφορια.Ο Μπαρνιανι,εχει μπροστα του 10-12 γεματα χρονια καριερας μπροστα του,ενω τον Γκαλαντα δεν τον θεωρω καλυτερο απ τους Μιουρσεπ,Γκναντ,Γκαρμπαχοθα,Φωτση.
Ο Ρατζα ηταν ενα F-C,που επαιξε ομως κατα κανονα 4αρι στη καριερα του.Στην ενωμενη Γιουγκοσλαβια ηταν 4αρι,στη Κροατια επισης,στη Μεσατζερο 4αρι,με 5αρι τον Μαχορν,οπως κ στους Σελτικς..Μεγας παικτης..
Ο Σρεμπφ ηταν ενα ολ-αρουντ φοργουορντ,που προτιμησα να τον τοποθετησω στα 4αρια.Το οτι πηγε σχολειο κ επαιξε μονο στην Αμερικη,δεν μου λεει κ τιποτα..δεν παυει να ειναι-ηταν Ευρωπαιος..
Η ψηφος μου ηταν 7πλη:
-Νοβιτσκι
-Σρεμπφ
-Ρατζα
-Βολκωφ
-Τουρκσαν
-Οικονομου
-Αντρε Χιμενεθ

Για τον Ισπανο πιστευω,πως αν με τη ''καταραμενη'' Μπαρτσα,με τα τοσα χαμενα φαιναλ 4,ειχε καταφερει να κερδισει κανα-δυο κουπες πρωταθλητριων,ισως να τυγχανε κ μεγαλυτερης αποδοχης..πιστευω οτι ηταν ''προγονος'' των συγχρονων 4αριων,καθοτι ηταν πολυ αθλητικος κ γρηγορος για την εποχη του(χωρις ομως να διαθετει κ το αξιοπιστο μακρινο σουτ)..
Ο Τουρκσαν,ειναι ενα σουπερ ταλεντο στη θεση,που οι διαφορες συγκυριες στη καριερα του,δεν του επετρεψαν να διακριθει περισσοτερο.
Ο Σασα Βολκωφ,ηταν πολυ μεγαλο ταλεντο,βασικος στη Σοβιετικη ενωση,απ τους πρωτους Ευρωπαιους που περασαν στο ΝΒΑ(στους Χωκς),που ομως τα προβληματα στη μεση του,αρχισαν να βγαινουν πολυ προωρα..
Ο Οικονομου,ηταν καποια στιγμη ισως κ το καλυτερο 4αρι στην Ευρωπη,στα μεσα των 90'..Οι διαφορες συγκυριες κ οι κακες του επιλογες,του στερησαν κατα τη γνωμη μου,μια μεγαλυτερη καταξιωση κ μια καλυτερη καριερα..
xxx-4711
νοβιτσκι σρεμπφ ρατζα
ο οικονομου ειχε τεραστιο επιθετικο ταλεντο αλλα υστερουσε σε αθλητικα προσοντα ισως δεν το βοηθουσε και σωματοτυπος του. ο μανιφικο ειχε τρομερες κινησεις με πλατη στο καλαθι
ο γκναντ ηταν σεντερ
θεση εχουν οι κροπιλακ βουισιτς ραντοβανοβιτς και ισως οι σαβιτς καμπαλα που ειναι μαλλον περισοτερο σεντερ με υψος π φ.
a bullet for your head
QUOTE(xxx-4711 @ Apr 11 2009, 17:44 ) *
νοβιτσκι σρεμπφ ρατζα
ο οικονομου ειχε τεραστιο επιθετικο ταλεντο αλλα υστερουσε σε αθλητικα προσοντα ισως δεν το βοηθουσε και σωματοτυπος του. ο μανιφικο ειχε τρομερες κινησεις με πλατη στο καλαθι
ο γκναντ ηταν σεντερ
θεση εχουν οι κροπιλακ βουισιτς ραντοβανοβιτς και ισως οι σαβιτς καμπαλα που ειναι μαλλον περισοτερο σεντερ με υψος π φ.

Ο Γκναντ ηταν ενα F-C.Με τα σημερινα δεδομενα σιγουρα θα ηταν σεντερ.Στην εποχη του και κυριως στη εθνικη Γερμανιας,επαιζε στο 4,με τους Βελπ,Χουπμαν στο σεντερ.
Οπως εχω ξανατονισει,υπηρξαν αρκετοι παικτες με ''διπλες θεσεις''..
Τους Βουιζιτς κ Ραντοβανοβιτς,τους εχω συμπεριλαβει στα σεντερ.
nikefalin
QUOTE(xxx-4711 @ Apr 11 2009, 15:44 ) *
θεση εχουν οι κροπιλακ

ο μεγάλος τσεχοσλοβάκος !
θα μας τον φάει ομως η 25ετία smile.gif αν και πρέπει να παιξε εως το Ευρωμπάσκετ της Αθήνας


Marciulionis
Ο Νοβίτσκι δεν νομίζω να έχει αντίπαλο γι αυτή τη θέση. 2ο έβαλα το Ράτζα (αν και τον προτιμούσα σα σέντερ tongue.gif)

a bullet for your head
QUOTE(Marciulionis @ Apr 12 2009, 18:17 ) *
Ο Νοβίτσκι δεν νομίζω να έχει αντίπαλο γι αυτή τη θέση. 2ο έβαλα το Ράτζα (αν και τον προτιμούσα σα σέντερ tongue.gif)

Εισαι ''τσιγγουνης'' με τις ψηφους..τοσους υποψηφιους εχει η ψηφοφορια.. tongue.gif
Ειναι δυνατον ο Σρεμπφ,να ειναι πισω απ τον Φουτσκα?
Marciulionis
QUOTE(a bullet for your head @ Apr 12 2009, 18:25 ) *
Εισαι ''τσιγγουνης'' με τις ψηφους..τοσους υποψηφιους εχει η ψηφοφορια.. tongue.gif
Ειναι δυνατον ο Σρεμπφ,να ειναι πισω απ τον Φουτσκα?


Άμα τους ψηφίσω κι όλους τι νόημα θα έχει το πολλ?

Όχι μόνο δυνατόν άλλα και πολύ λογικό ένας πρωταγωνιστής των ευρωπαϊκών γηπέδων να ξεπερνάει ένα γερμανό ρολίστα του NBA που οι περισσότεροι δεν γνωρίζουν ή όπως κι εγώ απλά τον έχουν ακουστά...
a bullet for your head
QUOTE(Marciulionis @ Apr 12 2009, 18:30 ) *
Άμα τους ψηφίσω κι όλους τι νόημα θα έχει το πολλ?

Όχι μόνο δυνατόν άλλα και πολύ λογικό ένας πρωταγωνιστής των ευρωπαϊκών γηπέδων να ξεπερνάει ένα γερμανό ρολίστα του NBA που οι περισσότεροι δεν γνωρίζουν ή όπως κι εγώ απλά τον έχουν ακουστά...

Ο Γερμανος εκανε πολυ αξιολογη καριερα στο ΝΒΑ.
Αν στα ντουζενια του αγωνιζοταν στην Ευρωπη,θα αφηνε εποχη..
Νομιζω οτι τον αδικεις μ'αυτο σου το σχολιο..
Ο Φουτσκα δεν ακουμπησε ποτε στο ΝΒΑ,αλλα κ να συνεβαινε,θα τα εβρισκε πολυ σκουρα τα πραγματα..
Marciulionis
QUOTE(a bullet for your head @ Apr 12 2009, 18:35 ) *
Ο Γερμανος εκανε πολυ αξιολογη καριερα στο ΝΒΑ.
Αν στα ντουζενια του αγωνιζοταν στην Ευρωπη,θα αφηνε εποχη..
Νομιζω οτι τον αδικεις μ'αυτο σου το σχολιο..
Ο Φουτσκα δεν ακουμπησε ποτε στο ΝΒΑ,αλλα κ να συνεβαινε,θα τα εβρισκε πολυ σκουρα τα πραγματα..


Δεν νομίζω ότι τον αδικώ, καθώς δεν σχολίασα την ικανότητά του, άλλα απλά περιέγραψα μια πραγματικότητα. Άμα θές κάνε κι ένα πολλ με τις ερωτήσεις: 1) πόσοι έχετε ΔΕΙ τον Σρέμπφ να παίζει 2) πόσοι απλά τον έχετε ακούσει 3) Ποιός είναι αυτός?

Νομίζω ότι το 2 θα έχει τη μερίδα του λέοντος ακολουθούμενο από το 3...
a bullet for your head
QUOTE(Marciulionis @ Apr 12 2009, 18:48 ) *
Δεν νομίζω ότι τον αδικώ, καθώς δεν σχολίασα την ικανότητά του, άλλα απλά περιέγραψα μια πραγματικότητα. Άμα θές κάνε κι ένα πολλ με τις ερωτήσεις: 1) πόσοι έχετε ΔΕΙ τον Σρέμπφ να παίζει 2) πόσοι απλά τον έχετε ακούσει 3) Ποιός είναι αυτός?

Νομίζω ότι το 2 θα έχει τη μερίδα του λέοντος ακολουθούμενο από το 3...

Αυτο που αναφερεις εχει καποια βαση..υπο την εννοια οτι ισως πολλα απ τα μελη του φορουμ,να ειναι νεαροτερης ηλικιας κ να μην τον εχουν ''προλαβει''..
Παντως ηταν πολυ αξιολογος παικτης κ επιμενω πως αν αγωνιζοταν στην Ευρωπη,θα εκανε θραυση..
Air and King
Oποιος εχει ασχοληθει εστω και λιγο με το ΝΒΑ γνωριζει τον Σρεπμφ.Και αυτος και ο Σμιτς ειναι διασημοι παιχτες απλα πολυ τους ξεχναν επειδη δεν εκαναν καριερα στο Ευρωπαικο μπασκετ οπως το ιδιο συμβαινει και σημερα με τον Παρκερ.Ο Νοβιτσκι παρολο που δεν εκανε καριερα σε συλλογικο επιπεδο στην Ευρωπη ειναι πολυδιαφημησμενος δικαιως και ειναι σουπερσταρ.Αλλα απο την στιγμη που αναγνωριζεται σε τεραστιο ποσοστο αυτος θα πρεπει και οι υπολοιποι εστω και αν ηταν λιγο χαμηλοτερης αξιας αυτοι.
Ο Σρεμπφ αν επαιζε στην Ευρωπη θα ηταν μεγκα σταρ.Δεν θα μπορουσε κανεις να τον περιορισει.
Marciulionis
Δεν αμφιβάλλω. Ακόμα κι εγώ που δεν πολυασχολούμαι με το NBA τον ξέρω. Την εξήγησή μου έδωσα για ποιό λόγο είναι πίσω από το Φούτσκα και είναι απόλυτα λογική νομίζω.
benchwarmer
Εγω θεωρω πως οταν υπαρχει πολλαπλη ψηφος, πολλες ψηφοι ειναι και ψηφοι "συμπαθειας".. Κατι τετοιο συμβαινει και στην περιπτωση του Φουτσκα..

Νομιζω κι εγω ψηφισα αυτον και τον Νοβιτσκι.
Τον Νοβιτσκι ως κορυφαιο, και τον Φουτσκα ως συμπαθη.. Αλλα στη λιστα μου με τους κορυφαιους, ο Σρεμπφ ειναι πανω απο τον Φουτσκα..
a bullet for your head
Σιγουρα ο καθενας ψηφιζει με τα δικα του κριτηρια η' συμφωνα με τις δικες του συμπαθειες..δεν ειναι μεμπτο αυτο..
Απο κει κ περα εκανα ενα σχολιο,διοτι μου εκανε εντυπωση οτι ο Φουτσκα ειχε παραπανω ψηφους απ τον Γερμανο..
Δεν εθιξα κατι η' καποιον..απλα κατεθεσα ενα μικρο σχολιο..
Αφου η ψηφος ειναι πολλαπλης επιλογης,θα μπορουσε ο καθενας απο μας,να ψηφισει κ αυτον η' αυτους που θεωρει ως τους καλυτερους,αλλα κ τις προσωπικες μας συμπαθειες..
Οπως κ να χει,ο καθενας ψηφιζει ελευθερα..
Air and King
QUOTE(Marciulionis @ Apr 12 2009, 21:19 ) *
Δεν αμφιβάλλω. Ακόμα κι εγώ που δεν πολυασχολούμαι με το NBA τον ξέρω. Την εξήγησή μου έδωσα για ποιό λόγο είναι πίσω από το Φούτσκα και είναι απόλυτα λογική νομίζω.

Δεν αντιλεγω ο καθενας κρινει οπως νομιζει αλλα εγω προσωπικα θεωρω πολυ μεγαλη υποθεση ενας παιχτης να μπορει να σταθει αξιοπρεπως στο ΝΒΑ παρα να αγωνιστει στην Ευρωπη.Ο Σρεμπφ ηταν κατι παραπανω απο αξιοπρεπης στην καριερα του στο ΝΒΑ.
Η ψηφος του καθενος ειναι δικαιωμα του οπως και ο τροπος που κρινει απλα η αναφορα εγινε γιατι ο Γερμανος υπηρξε μεγαλος παιχτης.
chris paul
Nowitzki 100%...To παλικάρι είναι υπεράνθρωπος...Παίζει χείμωνα-καλοκαίρι κουβαλώντας στην πλάτη του και την εθνική και τους μαβερικς..Δεν παίζεται!
6-0
Δε θέλω να γίνομαι σπαστικός, αλλά λείπει ο Κιριλένκο.

Κατά τα άλλα η επιλογή είναι έυκολη: 1)Νοβίτσκι, 2) Ράτζα
a bullet for your head
QUOTE(6-0 @ Apr 14 2009, 17:46 ) *
Δε θέλω να γίνομαι σπαστικός, αλλά λείπει ο Κιριλένκο.

Κατά τα άλλα η επιλογή είναι έυκολη: 1)Νοβίτσκι, 2) Ράτζα

Τον Κιριλενκο οντως τον ξεχασα.. rolleyes.gif ..ομως θαρρω πως η θεση του θα ηταν στα 3αρια..
Δεν μπορουσα να ''κλειδωσω'' και 2ο poll..θα ηταν too much!.. smiley.gif
T.W.Is.M.
Η 5αδα μου ηταν Νοβιτσκι-Σρεμπφ-Ρατζα-Φουτσκα-Βολκοφ. Αν υπηρχε στην επιλογη ο Κιριλενκο(κατα τη γνωμη μου θα επρεπε, γιατι στην Ευρωπη ειναι 4αρι και συγκρινουμε Ευρωπαιους παιχτες), θα τον εβαζα πισω απο το Ρατζα.
a bullet for your head
QUOTE(T.W.Is.M. @ Apr 18 2009, 18:29 ) *
Η 5αδα μου ηταν Νοβιτσκι-Σρεμπφ-Ρατζα-Φουτσκα-Βολκοφ. Αν υπηρχε στην επιλογη ο Κιριλενκο(κατα τη γνωμη μου θα επρεπε, γιατι στην Ευρωπη ειναι 4αρι και συγκρινουμε Ευρωπαιους παιχτες), θα τον εβαζα πισω απο το Ρατζα.

Ο Κιριλενκο δυστυχως μου διεφυγε... unsure.gif
Οποτε για το ποια θεση θα του ταιριαζε στις ψηφοφοριες,κουβεντα να γινεται..
Βλεπω πως εχεις ψηλα τον Βολκωφ..και στις δικες μου ψηφους ηταν στο τοπ 5..
3d-razen
QUOTE(6-0 @ Apr 14 2009, 17:46 ) *
Δε θέλω να γίνομαι σπαστικός, αλλά λείπει ο Κιριλένκο.

Κατά τα άλλα η επιλογή είναι έυκολη: 1)Νοβίτσκι, 2) Ράτζα


Συμφωνω σε ολο το post,απο την στιγμη που ο Ρατζα περιλαμβανεται στην λιστα με τους PF.
3d-razen
Δε μπορω να μην σχολιασω την επιλογη του Οικονομου παντως...Καλος σκορερ,αλλα ως εκει.Οχι και καλυτερος ευρωπαιος PF... 69.gif
a bullet for your head
QUOTE(3d-razen @ Apr 21 2009, 12:39 ) *
Δε μπορω να μην σχολιασω την επιλογη του Οικονομου παντως...Καλος σκορερ,αλλα ως εκει.Οχι και καλυτερος ευρωπαιος PF... 69.gif

Θεωρησα οτι ο Οικονομου,μπορουσε να εχει μια θεση αναμεσα στους 20 της λιστας.
Καποια στιγμη στα μεσα των 90' περιπου,ηταν ισως το καλυτερο 4αρι που κυκλοφορουσε στην Ευρωπη.
Πιστευω οτι αδικησε τον εαυτο του και εκανε επισης και κακες επιλογες στη καριερα του.
Το να παει στον ΟΣΦΠ,αποδειχτηκε κακιστη επιλογη,οπως επισης το να φυγει απ τη Μπαρτσα και να επιστρεψει στην Ελλαδα κ στην Ολυμπια Λαρισας,τη στιγμη που τη χρονια εκεινη αν δεν κανω λαθος,η Μπαρτσα με Πεσιτς προπονητη και με Σαρας,Ντεγιαν,Φουτσκα κατεκτησε την Ευρωλιγκα.
Αν εμενε στη Μπαρτσα,πολυ πιθανο(ισως και το πιθανοτερο),να ειχε και 2η κουπα Ευρωλιγκα στο παλμαρε του και ηταν 29ετων περιπου,που σημαινει οτι και η καριερα του θα μπορουσε να εχει αλλη τροπη & εξελιξη(προς το καλυτερο).
Ηταν πολυ καλος σκορερ,ειχε εξαιρετικο σουτ για 4αρι,ειχε ηγετικες ικανοτητες,υστερουσε ομως σε υψος και αθλητικες ικανοτητες.
taraboura
Νοβίτσκι με διαφορά.
3d-razen
QUOTE(a bullet for your head @ Apr 21 2009, 17:56 ) *
Θεωρησα οτι ο Οικονομου,μπορουσε να εχει μια θεση αναμεσα στους 20 της λιστας.
Καποια στιγμη στα μεσα των 90' περιπου,ηταν ισως το καλυτερο 4αρι που κυκλοφορουσε στην Ευρωπη.
Πιστευω οτι αδικησε τον εαυτο του και εκανε επισης και κακες επιλογες στη καριερα του.
Το να παει στον ΟΣΦΠ,αποδειχτηκε κακιστη επιλογη,οπως επισης το να φυγει απ τη Μπαρτσα και να επιστρεψει στην Ελλαδα κ στην Ολυμπια Λαρισας,τη στιγμη που τη χρονια εκεινη αν δεν κανω λαθος,η Μπαρτσα με Πεσιτς προπονητη και με Σαρας,Ντεγιαν,Φουτσκα κατεκτησε την Ευρωλιγκα.
Αν εμενε στη Μπαρτσα,πολυ πιθανο(ισως και το πιθανοτερο),να ειχε και 2η κουπα Ευρωλιγκα στο παλμαρε του και ηταν 29ετων περιπου,που σημαινει οτι και η καριερα του θα μπορουσε να εχει αλλη τροπη & εξελιξη(προς το καλυτερο).
Ηταν πολυ καλος σκορερ,ειχε εξαιρετικο σουτ για 4αρι,ειχε ηγετικες ικανοτητες,υστερουσε ομως σε υψος και αθλητικες ικανοτητες.

Οκ,ετσι οπως το θετεις "να εχει μια θεση αναμεσα στους 20 καλυτερους",συμφωνω.Αλλωστε την ιδια αποψη εχουμε,οτι ηταν ενας πολυ καλος σκορερ,που υστερουσε σε πολλα αλλα...
Για να το θεσω πιο σωστα λοιπον,απορω με τις ψηφους που εχει λαβει...Εκτος και αν ψηφιζουμε με τα "αν" και τα "θα"... rolleyes.gif

a bullet for your head
QUOTE(3d-razen @ Apr 22 2009, 17:41 ) *
Οκ,ετσι οπως το θετεις "να εχει μια θεση αναμεσα στους 20 καλυτερους",συμφωνω.Αλλωστε την ιδια αποψη εχουμε,οτι ηταν ενας πολυ καλος σκορερ,που υστερουσε σε πολλα αλλα...
Για να το θεσω πιο σωστα λοιπον,απορω με τις ψηφους που εχει λαβει...Εκτος και αν ψηφιζουμε με τα "αν" και τα "θα"... rolleyes.gif

Ενταξει τωρα..και 3 ψηφους που εχει παρει,δεν νομιζω οτι ειναι κ τιποτα συνταρακτικο,ουτε εχει ''διαστρεβλωθει'' η κατασταση με τους κορυφαιους..
Λογικο μου φαινεται απ τη στιγμη που η ψηφος ειναι πολλαπλης επιλογης..
Και του εδωσα μια ψηφο(στις 7 η' 8).. rolleyes.gif
Παντως, παντοτε θα μας ''ξενιζουν'' καποια αποτελεσματα..
Εμενα μου εκανε εντυπωση πως ο Σρεμπφ,ειχε λιγοτερους ψηφους απ τον Φουτσκα(αν κ πρεπει να ''αποκατασταθηκε'' η κατασταση..)..
Ο Ντιο ας πουμε,τον οποιο θεωρω παρα πολυ καλο παικτη,ειναι ''αποντος''..ομοιως κ για τον Ρεγιες..
Ο Αντρε Χιμενεθ εχει μονο τη ψηφο που του εδωσα.
Ο Βολκωφ,ηταν πολυ χαμηλα,μεχρι να φτασει τις 6.
Συμβαινουν αυτα..
Anaz
Ο Σκολα γιατι λειπει?

Ψηφισα Νοβιτσκι, Ρατζα, Βολκοφ, Σρεμπφ.

Πιστευω ομως οτι Σκολα,Κιριλενκο δεν επρεπε να λειπουν απο τη λιστα.
apkat
QUOTE(Anaz @ Apr 22 2009, 20:06 ) *
Ο Σκολα γιατι λειπει?


Γιατι ειναι Αργεντινος μηπως ;;; icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif 69.gif 69.gif
Anaz
QUOTE(apkat @ Apr 22 2009, 20:33 ) *
Γιατι ειναι Αργεντινος μηπως ;;; icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif 69.gif 69.gif
icon_tomato.gif 40.gif
a bullet for your head
QUOTE(Anaz @ Apr 22 2009, 20:06 ) *
Ο Σκολα γιατι λειπει?

Ψηφισα Νοβιτσκι, Ρατζα, Βολκοφ, Σρεμπφ.

Πιστευω ομως οτι Σκολα,Κιριλενκο δεν επρεπε να λειπουν απο τη λιστα.

Ο Κιριλενκο δυστυχως μου διεφυγε..
Παντως θα τον κατετασσα στα 3αρια..Μπορει συγκυριακα με την εθνικη Ρωσσιας να εχει παιξει κ 4αρι,ομως στο μεγαλυτερο κομματι της καριερας του εχει παιξει 3αρι.
Βλεπω οτι πηραν τους πρωτους ψηφους τους οι Ντιο & Φετισωφ..
Ο Ρεγιες ισως αδικειται λιγακι,με το να παραμενει ''αποντος''..
Μήτσος-Jimmys-ΔΣ#18#
Νοβιτσκι para siempre.....

Μετα Φωτσης....Τιποτε αλλο!!!!

Δ.
koutsou10
νοβιτσκι με μεγαλη διαφορα απο τους αλλους... 77.gif
ρατζα... 77.gif
ο 2 καλυτερος γερμανος σρεμφ... 77.gif
Tretiak
Χωρίς δεύτερη κουβέντα, Σρεμπφ, Ράτζα και Νοβίτζκι (ο άνθρωπος που δεν προλαβαίνει να σηκώνει κύπελλα smiley.gif ). Με μεγάλη διαφορά.
Φυσικά λείπει και ο μέγας ΑΚ-47.
il postino
ψηφισα ντιρκ , σμοντις και ρατζα.

παρολαυτα , προσωπικη μου γνωμη , χωρισ να θελω να θιξω το φιλο που εστησε τις επιλογες , ειναι οτι στις θεσεις των

γκναντ
οστροφσκι
μιουρσεπ
οικονομου
φετισοφ

θα εβαζα

βελπς
σαβιτς
τομασεβιτς
τσαρτσαρη
πανοφ

ειδικα η επιλογη του ζοραν σαβιτς λειπει πολυ απο τις επιλογες!

μολις ειδα βεβαια οτι συγκαταλεγεται στους σεντερ , αλλα προσωπικα τον θεωρω κλασσικο τεσσαρι!
Green Warrior
1. Νοβίτσκι
2. Ράτζα
3. Στρέμφ
4. Βολκόφ
5. Φώτσης
Dwyane ''the flash'' Wade
1.νοβιτσκι
2.σρεμπφ
3.ρατζα
Razorblade Fish
Νοβιτσκι.....Ρατζα και μετα το χαος...Νομιζω η πιο φτωχη θεση απο ολες,παρα πολλοι παικτες εδω αντιστοιχουν σε επιπεδο πολυ χαμηλοτερο σε αλλες θεσεις,δεν θα ηταν ουτε στους 100 πρωτους!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.