Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Euroleague-THREE POINT SHOOT-OUT
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
Ginobili
Αν και το παιχνίδι μου θυμίζει κάτι βίντεο γκέιμς από τα παιδικά μου χρόνια...(έχουν πλάκα τα όλα σκηνικά-γραφικά tongue.gif )...δεν ήταν δύσκολο να κολλήσω για καμιά ωρίτσα και να σουτάρω τρίποντα. biggrin.gif
Η ευστοχία ή η αστοχία καθορίζεται από τον "σταυρό-μπάρα" με την κινούμενη μπίλια που προσπαθούμε να την πετύχουμε στο κέντο.(Όλοι το ξέρουμε φαντάζομαι από το ΝΒΑ live).
Μέχρι τώρα...το καλύτερο που έχω καταφέρει είναι 16 με τον Σμίθ.Θέλω δουλειά ακόμα για να φτάσω το 22 και να μπώ στην λίστα... tongue.gif


http://www.juegosxl.com/euroleague/
leelo15
Παρα πολυ δυσκολο... εγω μονο 10 εχω καταφερει tongue.gif Τα 22 σε λιγες μερες θα γινουν τελειο σκορ και μαλιστα σε λιγο χρονο. Φαση εχει το στιλ που σουτερνει ο καθε παιχτης, οπως αυτο που εχουν κανει στον ΔΔ.
ablade
Όντως πολύ δύσκολο.... Θέλει πολύ προπόνηση. Να δούμε που θα βρούμε χρόνο και για αυτό. Ginobilli μας έκαψες .....!!!!! blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.