Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Διοργανώσεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
hagi
Σπύρο σκέφτηκα να προτείνω κάτι που θεωρώ ότι θα μπορoύσε να διευκολύνει κάπως το φόρουμ..

Προτείνω λοιπόν να προστεθούν κάποιες υποκατηγορίες στην κατηγορία Europe Basket σχετικά με τις διοργανώσεις.

Δηλαδή, όταν επιλέγει την κατηγορία Europe Basket να υπάρχουν μέσα υποκατηγορίες για Euroleague,Uleb Cup,Eurocup,Eurocup Challenge.
Επίσης μια υποκατηγορία πχ "Γενικά" για όλα τα άλλα θέματα που αφορούν το Ευρωπαϊκό μπάσκετ..

Νομίζω ότι μια τέτοια κατηγοριοποίηση θα βοηθήσει το φόρουμ και θα είναι πιο εύκολο για όλους..
Έτσι όπως είναι τώρα με τα τόπικς κάπου χάνεσαι και δεν είναι και πολύ ωραίο..

Δεν ξέρω αν συμφωνείς με αυτό που προτείνω ή αν είναι δύσκολο να γίνει,νομίζω όμως ότι είναι πολύ καλή ιδέα..αλλά you are the boss
dizzy_fingers
Μεγάλη κατηγοριοποίηση, όμως, για μία ενότητα με την όχι και μεγαλύτερη κίνηση στο φόρουμ, έτσι?

Μην ξεχνάμε, άλλωστε πως ευρωπαϊκό μπάσκετ δεν είναι μόνο οι διεθνείς διοργωνάσεις, αλλά και τα εγχώρια πρωταθλήματα (ισπανικό, ιταλικό κλπ...).
sihainas
Ίσως θα μπορούσαν να γίνουν sticky...και όχι διαφορετικά φόρουμ γιατί σίγουρα τότε θα ήταν όλα άδεια...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.