Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ...Καιρός
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
fatboy
Συγγνώμη για τα παρακάτω αλλά μετά από τη σημερινή αλλαγή του καιρού κάπου πρέπει να ξεσπάσω...ζητώ λοιπόν την κατανόηση σας.

Γ...Ω ΤΟΝ Κ..ΛΟΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΤΡΕΧΑ ΕΙΧΕ ΗΛΙΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΞΑΦΝΙΚΑ ΒΡΕΧΕΙ ΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΙΧΕ ΧΑΡΑ ΘΕΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ ΣΠΙΤΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΙΤΙΒΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΖΙΤΖΙΚΙΑ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΝΕ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΔΕΝΤΡΑ ΚΑΙ Ο Κ..ΛΟΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΧΑΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΑΤΙΟΥΝΤΑΙ ΑΛΛΟ ΣΤΗΝ ΑΠΡΑΞΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΕΣΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΜΙΑ ΠΕΤΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΔΗΞΟΥΝ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ...........................Γ...Ω ΤΟΝ Κ..ΛΟΚΑΙΡΟ kill.gif kill.gif kill.gif kill.gif
dizzy_fingers
Άσε ρε fatboy...κι εγώ τα ίδια ρε γμτ...

Πάνω που ξεκίνησα να κατέβω σήμερα για μπάσκετ μετά από πολύ καιρό, άρχισε να βρέχει... angry_red.gif

sad-smiley-009.gif
Warrior
24.gif

Εγω πηγα χτες..
tongue.gif
dizzy_fingers
33.gif shot.gif shot.gif shot.gif

Πλάκα πλάκα πρέπει σιγά σιγά να κανονίσουμε και κανά μπασκετάκι τώρα που και ο ΜΖ είναι...μάχιμος 24.gif

Εφόσον το επιτρέψει και ο καιρός βέβαια... 45.gif
fatboy
Και τσακώθηκα και με τη γυναίκα μου το πρωί!

"Παλι για basket θα πας??? Παρασκευή ο κόσμος έρχεται στο σπίτι νωρίς και ετοιμάζεται για να βγει το βράδυ!!!...Πολύ σύντομα θα πάρεις τη μπάλα σου να κοιμάστε μαζί!!! angry_red.gif "
Warrior
Αν και τελικα δεν απομονωθηκα στα...τρια πεντε πηγαδια...οι πειρασμοι ειναι πολλοι
σε αυτη τη ζωη..και οι γυναικες η καταστροφη μας...

Θα σας τσακισω με την πρωτη ευκαιρια!!
Θα μαζεψετε ταπες,θα σας βαλω στα καλαθια...και φυσικα δεν προκειται να ηττηθω
παλι!!
19.gif

Μην νομιζεις fatboy οτι ξεχασα την ταπα που.....τυχαια μου εριξες shot.gif
tongue.gif
fatboy
Σε διαβεβαιώ ότι ήταν χωρίς καμία κακή πρόθεση, για την ακρίβεια προσπάθησα να το απο φύγω αλλά δυστυχώς δεν πρόλαβα. wink.gif
fatboy
Εγώ πάντως θα κατέβω στο γήπεδο, αν θέλει κανείς ας έρθει... στο Π.Φάληρο, ο Dizzy ξέρει...

...Ρε δε πα να χιονίσει κιόλας!!
Warrior
Για ποτε λες??

Αν και εγω την αλλη βδομαδα δινω τρια μαθηματα..Την εξεταστικη μου μεσα!!
Καψαμε την κανονικη..μην καψω και την επι πτυχιο..

Και τωρα που το θυμηθηκα...ρε dizzy γιατι δεν σου ρθε τοσα χρονια αυτη η ιδεα με
το overplay??Eεεεεεεεε?? angry_red.gif

Θα με καταστρεψεις τελειως..

Με βλεπω να καταστρεφω το modem για να αποτοξινωθω..
fatboy
Σήμερα το απόγευμα κατα τις 6.30...
Warrior
ohmy.gifh:

Μπα,δυστυχως δεν μπορω...καποια αλλη φορα...
dizzy_fingers
Αν στεγνώσει λίγο το μέρος θα κατέβωwink.gif.

Αλλά μένω μακριά και βαριέμια τη διαδρομή.

Ρε warrior, δε ψήνεσαι να πάμε μαζί?
fatboy
Αν έρθεις με το μετρό μέχρι τον Αγ.Δημήτριο έρχομαι και σε παίρνω εγώ με το τουτού...
dizzy_fingers
Μπαίνω στο τσατ.
Για μπείτε μία όλοι να δούμε μήπως κανονίσουμε.
Warrior
Ρε παιδια εγω δεν μπορω με τιποτα σημερα..

Δεν μπορω να γραψω στο chat..οπως δεν μπορω να περασω φωτογραφιες και πολλα
αλλα...οπως εχω ξαναπει ο υπολογιστης μου τα χει παιξει τελειως..
dizzy_fingers
Άστα αυτά....κότα! 19.gif

30.gif 30.gif 30.gif

Αν δεν εμφανστείς σήμερα, το αήττητό σου θα σβηστεί από τα πρακτικά του overplay 19.gif!!!!

Πάντως, εγώ και ο fatboy θα κατέβουμε.
Όποιος θέλει, από τις 19:00 και μετά, στο Ρέτρειο κολυμβητήριο, στη στάση "Φλοίσβος" του τραμ ή τέρμα του 550, θα είμαστε εκεί wink.gif.

Πως θα μας αναγνωρίσετε?
Φωνάξτε "overplay κανείς!!???" και αν έχουμε όρεξη θα σας απαντήσουμε tongue.gif.

Ψάξτε για έναν ψιλόλιγνο 1,89 ύψους με ασιάτικα χαρακτηριστικά και αυτός θα είμαι εγώ wink.gif.
Warrior
QUOTE (dizzy_fingers @ Feb 25 2005, 05:37 PM)
Άστα αυτά....κότα! 19.gif

30.gif 30.gif 30.gif

Αν δεν εμφανστείς σήμερα, το αήττητό σου θα σβηστεί από τα πρακτικά του overplay 19.gif!!!!

Βρηκες αφορμη σημερα που δεν μπορουσα και εβγαλες και γλωσσα,εεεεε;;

Θα σου δωσω το μαθημα σου...με την πρωτη ευκαιρια!! 19.gif

Οσες νικες και να μου αφαιρεσεις με τα φτηνα κολπακια σου,τιποτενιο σκουληκι,
θα παθεις τετοια πανωλεθρια την επομενη φορα...που δεν θα μπορεις να κανεις
τιποτα!!!

71.gif
dizzy_fingers
48.gif

Έχουμε μονομαχία λοιπόν.... cool.gif

biggrin.gif

Σήμερα παίζει να κατέβω πάλι, εφόσον δε μας κάνει τερτίπια ο καιρός.
Για περισσότερα θα γράψω στις 15:00... wink.gif
IraTmac
biggrin.gif

ωραίο τοπίκι! tongue.gif

κρίμα που είμαι μακριά...
dizzy_fingers
Εσύ κράτα τα 666 ποστ σου:

blech.gif

και έλα να παίξουμε κανά μονό όταν κατέβεις το καλοκαίρι biggrin.gif.
IraTmac
QUOTE (dizzy_fingers @ Feb 26 2005, 07:54 PM)

w00t.gif

το χάλασα sad.gif
dizzy_fingers
Αν δε μας τα χαλάσει ο καιρός, εγώ θα κατέβω με φίλους μου στο Φάληρο (ρέστειο κολυμβητήριο, όχι ρέτρειο που είπα προηγουμένως wink.gif ).
Από τις 17:00 θα είμαι εκεί.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.