Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Τελικο υψος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
paok1925
γεια σας παιδια. Ειμαι 16 χρονων και εχω υψος 1.73μ.(με παπουτσια) Εχω βγαλει αρκετες τριχες στο προσωπο. Φοράω 43 νουμερο παπουτσιου. Μπορω να παρω αλλους 4-5 ποντους ωστε να φτασω γυρω στο 1.76μ.-1.77μ.;
επαθα λαστιχο
κοιτα,η αληθεια ειναι οτι οταν βρεχει το μαθαινεις τελευταιος,αλλα μην ανησυχεις,στον αντρα μετραει η προσωπικοτητα και οχι το υψος,εκτος αν μιλαμε για το υψος των καταθεσεων.αλλα στην θεση σου θα προτιμουσα να παρω αυτους τους 4-5 πολυποθητους ποντους αλλου,if you know what i mean
paok1925
QUOTE (επαθα λαστιχο @ Jan 26 2012, 16:37 ) *
κοιτα,η αληθεια ειναι οτι οταν βρεχει το μαθαινεις τελευταιος,αλλα μην ανησυχεις,στον αντρα μετραει η προσωπικοτητα και οχι το υψος,εκτος αν μιλαμε για το υψος των καταθεσεων.αλλα στην θεση σου θα προτιμουσα να παρω αυτους τους 4-5 πολυποθητους ποντους αλλου,if you know what i mean



Σε ευχαριστώ για την απαντηση σου. Προσφατα που μετρηθηκα ειμαι 1.76μ. με παπουτσια οποτε ενταξει. Τα μπασκετικα παπουτσια εχουν πιο ψηλό τακουνι απο τα αλλα αθλητικα ή έτσι μου φαινεται;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.