Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δεύτερη πρόταση
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
sihainas
Σήμερα το πρωί που λέτε (πρωί τρόπος του λέγειν κατά τις 13:30) πάνω που είχα ξυπνήσει μου ήρθε μια νομίζω αρκετά καλή ιδέα... ακούστε την...


Σκέφτηκα λοιπόν κάθε τέλος του μήνα να αναλάβει κάποιος και να γράφει μία περίληψη με τα όσα συνέβησαν αυτό το μήνα στο χώρο του μπάσκετ (Δεν ξέρω αν θα είναι μόνο για την Α1 ή για ΝΒΑ, Α2 κλπ... αυτό το αφήνω στην κρίση σας) ... πολύ απλό και ιδιαίτερα χρήσιμο νομίζω ώστε να μπορούμε πολύ εύκολα να πάρουμε μια ιδέα για το τι συνέβη...

Λοιπόν τι λέτε?
Warrior
Δεν ειναι κακη ιδεα...

Ετσι θα εχουμε ετοιμη και ανασκοπηση της χρονιας.

Dizzy...λες να επαναφερουμε και την επικαιροτητα??
morfi
Η δικια μου προταση ειναι να στειλουμε ολοι φωτογραφιες μας και να κοροιδεψουμε τον πιο ασχημο! 69.gif
nikoleta21
εγω σημφωνω με τον morfi, λολ
Alexmei
QUOTE(morfi @ Apr 2 2006, 05:21 AM)
Η δικια μου προταση ειναι να στειλουμε ολοι φωτογραφιες μας και να κοροιδεψουμε τον πιο ασχημο! 69.gif
*



από ότι ξέρω morfi έχεις ανοίξει ένα τέτοιο τόπικ και έχουμε δει και την φώτο σου 69.gif .Γίνεται κουραστηκο να μιλάς πάλι για τα ίδια! ή το κάνεις για να κερδίσεις πόστ;;;;;;; 19.gif
nikoleta21
καλη ιδεα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.