Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2006-2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28
Tafos toy indoy
αναφερομαι στο γεγονος οτι βριζαν τα μικρα κοριτσακια πατεραδες...ειναι σαν να βριζεις τα παιδια σου!
natty
Έλεος δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνετε σε όποια κατηγόρια και να μπω διαβάζω τα ευτράπελα , αν είναι δυνατόν!! Να βρίζουν μικρά παιδάκια και μιλάμε για πρωτάθλημα νεανίδων
carmelo
Τι πραγματα ειναι αυτα δηλαδη?? blink.gif blink.gif

πραγματικα κριμα να το κανουν αυτο γονεις..εχουμε ξανακουσει για την αγ.παρασκευη αλλα αυτοι εκει συνεχιζουν.... ohmy.gif blove.gif bball.gif
basket4
λαθος
ο μικρος τελικος ειναι ηρακλης-siemens και οχι ηρακλης-ευοσμος
basket4
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΚΑΣΘ
ΗΡΑΚΛΗΣ-SIEMENS 73-54
basket4
TEΛΙΚΟΣ ΕΚΑΣΘ
ΑΡΗΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 57-77
carmelo
χαχαχα smiley.gif

το ηξερα.... laugh.gif μπραβο μεγα..... 41.gif blove.gif
basket4
QUOTE(carmelo @ Feb 14 2007, 01:38 AM) *
χαχαχα smiley.gif

το ηξερα.... laugh.gif μπραβο μεγα..... 41.gif blove.gif


χαχαχα..συγγνωμη αν σε πληγωνω..αλλα ολη η μπασκετικη Ελλαδα ηξερε οτι θα το παρει ο Μεγας! tongue.gif tongue.gif
Live strong
QUOTE(Tafos toy indoy @ Feb 13 2007, 02:45 PM) *
αναφερομαι στο γεγονος οτι βριζαν τα μικρα κοριτσακια πατεραδες...ειναι σαν να βριζεις τα παιδια σου!

Καλά τα λες! Το θέμα είναι όμως, ότι δεν γίνονται μόνο από την Αγία αυτά. Πολλοί είναι οι μπαμπάδες που το κάνουν αυτό, σε αρκετές ομάδες…
Έχει όμως ο καιρός γυρίσματα… smile.gif
sofo4
QUOTE(carmelo @ Feb 13 2007, 06:29 PM) *
Τι πραγματα ειναι αυτα δηλαδη?? blink.gif blink.gif

πραγματικα κριμα να το κανουν αυτο γονεις..εχουμε ξανακουσει για την αγ.παρασκευη αλλα αυτοι εκει συνεχιζουν.... ohmy.gif blove.gif bball.gif


σου αναφέρω τις λέξεις : βιώματα-καλλιέργεια-επίπεδο-αξιοπρέπεια -και τότε θα βρείς απάντηση σε ότι αφορά το επίπεδο ορισμένων και ειδικά γονιών που συμπεριφέρονται έτσι (πατεράδες και μανάδες) νομίζοντας οτι έχουν κατορθώσει κάτι σπουδαίο 68.gif 68.gif 68.gif και δεν είναι μόνο η αγία
πρώτον απο όλα δεν σέβονται τον εαυτό τους αλλά ούτε και τα παιδιά τους με τέτοιες συμπεριφορές 68.gif 68.gif γι' αυτό και πολλά παιδιά απο αυτά έχουν τεράστια προβλήματα στη ζωή τους. sad.gif
Live strong
QUOTE(sofo4 @ Feb 14 2007, 09:28 AM) *
πρώτον απο όλα δεν σέβονται τον εαυτό τους αλλά ούτε και τα παιδιά τους με τέτοιες συμπεριφορές 68.gif 68.gif γι' αυτό και πολλά παιδιά απο αυτά έχουν τεράστια προβλήματα στη ζωή τους. sad.gif


Ακριβώς αυτό! 41.gif
carmelo
Συμφωνω..και το χειροτερο ξερετε ποιο ειναι??οτι αυτο τους επηρεαζει πολυ σε αυτο που αγαπανε τοσο πολυ.... blove.gif

και στο σχολειο και στην ζωη τους γενικα...πεφτουν ψυχολογικα πολυ ευκολα.... 68.gif

μπασκετ4,απλα ειπα οτι ημουν σιγουρη...
sofo4
[quote name='carmelo' date='Feb 14 2007, 02:33 PM' post='61259']
Συμφωνω..και το χειροτερο ξερετε ποιο ειναι??οτι αυτο τους επηρεαζει πολυ σε αυτο που αγαπανε τοσο πολυ.... blove.gif

και στο σχολειο και στην ζωη τους γενικα...πεφτουν ψυχολογικα πολυ ευκολα.... 68.gif

πολύ σωστά και όχι μόνο αυτά- και φαντάσου οτι αναφερόμαστε στο μπάσκετ -μιλάμε για αθλητισμό
φαντάζεσαι πως θα καταντήσουν μερικά παιδιά σε ποιο σοβαρά γεγονότα στη ζωή τους οταν έχουν τέτοιους γονείς δίπλα τους προβληματικούς ? 68.gif
carmelo
Οντως,γιατι η ζωη του καθε παιδιου διαμορφωνεται σε συτες τις ηλικιες...φανταστειτε να εχουν τετοια αντιμετωπιση απο τους γονεις...και μην απορειτε,και ο προπονητης τα ιδια πραγματα κανει συνεχεια..... 68.gif

τελος με το θεμα γιατι μας στεναχωρει.....η κοπελα απο τον παο τελικα τι επαθε?ειναι καλα? smiley.gif
Inspector Jacques Clouseau
Καλησπέρα, θα ηθελα να πω και εγώ κάποια πράγματα για το παιχνίδι Δάφνη- Αγία ,επειδή βρισκόμουν εκεί ,γιατί βλέπω ότι πάει να πάρει περίεργες διαστάσεις και μάλιστα προς λάθος κατεύθυνση. Δε γνωρίζω ακριβώς τι έχει γίνει στο παρελθόν με τη συγκεκριμένη ομάδα και τους οπαδούς της ,έχω ακούσει διάφορα αλλά τουλάχιστον δεν τα έχω δει με τα ίδια μου τα μάτια, όμως στο συγκεκριμένο παιχνίδι καθόμασταν σχεδόν δίπλα δίπλα και άκουγα και έβλεπα πολύ καλά το τι έγινε.

Η κερκίδα λοιπόν της Αγίας ήταν πράγματι θερμή αλλά ειλικρινά δεν άκουσα να βρίζουν ή να μιλούν άσχημα στις παίκτριες της Δάφνης ( τουλάχιστον όχι σε βαθμό κραυγαλέο γιατί το παιχνίδι θα είχε μετατραπεί από παιχνίδι μπάσκετ στο παρκέ, σε παιχνίδι μποξ στη κερκίδα μεταξύ των γονιών και των δύο ομάδων , όπως είπα άλλοστε καθόμασταν δίπλα δίπλα ) αλλά κυρίως οι φωνές , οι έντονες διαμαρτυρίες και ναι και κάποιες υβριστικές φραστικές επιθέσεις είχαν αποκλειστικό αποδέκτη τη διαιτητή του αγώνα.

Αν λοιπόν ήταν κάποιος στον αγώνα που άκουσε ή έπεσε στην αντίληψή του κάτι άλλο τότε και μόνο τότε ας το πει ,αλλά αναφορές του τύπου άκουσα, μου είπαν, νομίζω κ.λ.π. πιστεύω ότι μόνο πυροδοτούν καταστάσεις παρά τις ηρεμούν.
Inspector Jacques Clouseau
Συμπληρώνω το προηγούμενο ποστ για μη γίνει καμία παρεξήγηση .Σε καμία περίπτωση δε συμφωνώ με την όποια υπερβολική συμπεριφορά ,δηλαδή όχι κάποιος δεν είναι σωστό να βρίζει τις παίκτριες αλλά είναι σωστό να βρίζει ανεξέλεγκτα τη διαιτησία, απλά προηγουμένος περιορίστικα αποκλειστικά στο θέμα φραστικών επιθέσεων στα παιδιά.

Ελπίζω από εδώ και στο εξής να μιλάμε για μπάσκετ και μόνο μπάσκετ. blove.gif
Live strong
QUOTE(Inspector Jacques Clouseau @ Feb 14 2007, 01:51 PM) *
Αν λοιπόν ήταν κάποιος στον αγώνα που άκουσε ή έπεσε στην αντίληψή του κάτι άλλο τότε και μόνο τότε ας το πει ,αλλά αναφορές του τύπου άκουσα, μου είπαν, νομίζω κ.λ.π. πιστεύω ότι μόνο πυροδοτούν καταστάσεις παρά τις ηρεμούν.


Αν το λες για μένα αυτό, γιατί εγώ το ξεκίνησα το θέμα, θα σου πω το εξής!
Δεν ήμουν εκεί, ήταν άλλος. Αυτά λοιπόν που μου μετέφερε ήταν ότι κάποια στιγμή σταμάτησε το παιχνίδι. Αυτό έγινε ή δεν έγινε;
Και ρώτησα το γιατί!
Όσο για το θέμα της φασαρίας, εγώ προσωπικά δεν εννοούσα αν φώναζαν οι γονείς της Αγίας, άααααλλλοοοο πράγμα εννοούσα αλλά δεν έχει σημασία!
Τώρα το αν υπήρχαν θέματα μεταξύ φιλάθλων είναι άλλη ιστορία!
Σαφώς βέβαια συμφώνησα ότι δεν είναι ότι καλύτερο γονείς της αντίπαλης ομάδας να βρίζουν τα άλλα παιδιά!!!! 68.gif
Inspector Jacques Clouseau
QUOTE(Live strong @ Feb 14 2007, 02:16 PM) *
Αν το λες για μένα αυτό, γιατί εγώ το ξεκίνησα το θέμα, θα σου πω το εξής!
Δεν ήμουν εκεί, ήταν άλλος. Αυτά λοιπόν που μου μετέφερε ήταν ότι κάποια στιγμή σταμάτησε το παιχνίδι. Αυτό έγινε ή δεν έγινε;
Και ρώτησα το γιατί!
Όσο για το θέμα της φασαρίας, εγώ προσωπικά δεν εννοούσα αν φώναζαν οι γονείς της Αγίας, άααααλλλοοοο πράγμα εννοούσα αλλά δεν έχει σημασία!
Τώρα το αν υπήρχαν θέματα μεταξύ φιλάθλων είναι άλλη ιστορία!
Σαφώς βέβαια συμφώνησα ότι δεν είναι ότι καλύτερο γονείς της αντίπαλης ομάδας να βρίζουν τα άλλα παιδιά!!!! 68.gif


Ρε συ γιατί αρπάζεσαι ? Ασφαλώς και δεν εννοούσα εσένα, τη παρέμβαση την έκανα μόνο και μόνο γιατί είδα ότι το θέμα πήγε να πάρει διαστάσεις για λάθος λόγους ότι δηλαδή οι οπαδοί της Αγίας έβριζαν τις παίκτριες της Δάφνης και αυτό είναι όλο.

Τώρα όσον αφορά τη διακοπή ,η διαιτητής διέκοψε κανα 10λεπτο το παιχνίδι με αιτιολογία ανάρμοστη συμπεριφορά των φιλάθλων της Αγίας , αλλά ύστερα μετά το 10λεπτο το ξεκίνησε κανονικά και μάλιστα αν θες τη γνώμη μου πολύ καλά έκανε γιατί μετά τη διακοπή οι φίλαθλοι της Αγίας μεταμορφώθηκαν σε αγίες μέχρι τουλάχιστον το τελευταίο λεπτο όπου ξανάρχισαν.

Τώρα για το τι εννοούσες το κατάλαβα πολύ καλά απλά σου λέω όμως ότι βιάστηκες να βγάλεις συμπεράσματα ,για το συγκεκριμένο παιχνίδι τουλάχιστον, επειδή απλά κάποιος άλλος που ήταν στο γήπεδο και όχι εσύ !!! σου είπε για τη διακοπή χωρίς να σου πει για τις λεπτομέρειες .

Νομίζω πως όλοι συμφωνούμε τελικά πως τέτοιες συμπεριφορές σαν αυτές που έγιναν αλλά και και χειρότερες από αυτές όπως οι υβριστικές επιθέσεις των φιλάθλων προς τις παίκτριες και ειδικά σε αυτές τις ηλικίες είναι καταδικαστέες και αποριπτέες από όλους μας ενώ το μόνο που πετυχαίνουν τελικά είναι να κάνουν κακό τόσο στο άθλημα όσο και στα παιδιά
Fanatic
Το κορίτσι του ΠΑΟ έπαθε μεγάλη ζημιά. Ρίξη χιαστού, μηνίσκου & άλλα πολλά που τα ξέρουν οι γιατροί. Έγινε η επέμβαση & αναρρώνει. Της ευχόμαστε καλή επάνοδο στους αγωνιστικούς χώρους.
sofo4
QUOTE(Fanatic @ Feb 14 2007, 06:15 PM) *
Το κορίτσι του ΠΑΟ έπαθε μεγάλη ζημιά. Ρίξη χιαστού, μηνίσκου & άλλα πολλά που τα ξέρουν οι γιατροί. Έγινε η επέμβαση & αναρρώνει. Της ευχόμαστε καλή επάνοδο στους αγωνιστικούς χώρους.


sad.gif πω-πω ! έχουν σακατευτεί τόσα παιδιά -περαστικά στο κορίτσι -σιδερένια sad.gif
HrwNo9
Μπραβο στον Α.Ο.Ζωγραφου για τη νικη του επι του ΠΑΟ! Συνεχισε ετσι Ζωγραφαρα!!!
trefoil 13
QUOTE(HrwNo9 @ Feb 15 2007, 01:23 AM) *
Μπραβο στον Α.Ο.Ζωγραφου για τη νικη του επι του ΠΑΟ! Συνεχισε ετσι Ζωγραφαρα!!!

Αλλού έπρεπε να είναι αυτό... blink.gif
Δεν πειράζει, θα το διορθώσουν! wink.gif
Καλά ποστς ...9!
trefoil 13
Μάλλον για το τόπικ των νεανίδων είναι... rolleyes.gif
dizzy_fingers
Χε, σωστά smiley.gif.
Live strong
QUOTE(Inspector Jacques Clouseau @ Feb 14 2007, 03:30 PM) *
Τώρα για το τι εννοούσες το κατάλαβα πολύ καλά απλά σου λέω όμως ότι βιάστηκες να βγάλεις συμπεράσματα ,για το συγκεκριμένο παιχνίδι τουλάχιστον, επειδή απλά κάποιος άλλος που ήταν στο γήπεδο και όχι εσύ !!! σου είπε για τη διακοπή χωρίς να σου πει για τις λεπτομέρειες .


Το ένα ήταν άσχετο με το άλλο!
Προφανώς φάνηκε ότι μιλούσα για το ίδιο πράγμα από τον τρόπο που τα έγραψα…
Αυτός λοιπόν που μου τα είπε μου μίλησε για δυο διαφορετικά πράγματα.
Αν ήταν για το ίδιο δε θα ρωτούσα τι έγινε και διακόπηκε ο αγώνας!
Εν τω μεταξύ δε μου τα είπε ένας, ολόκληρο επιτελείο ήταν… cool.gif
Inspector Jacques Clouseau
QUOTE(Fanatic @ Feb 14 2007, 04:15 PM) *
Το κορίτσι του ΠΑΟ έπαθε μεγάλη ζημιά. Ρίξη χιαστού, μηνίσκου & άλλα πολλά που τα ξέρουν οι γιατροί. Έγινε η επέμβαση & αναρρώνει. Της ευχόμαστε καλή επάνοδο στους αγωνιστικούς χώρους.


Fanatic καλωσήρθες στη παρέα μας και καλά post.

Περαστικά στο κορίτσι και καλή ανάρρωση.
Inspector Jacques Clouseau
QUOTE(Live strong @ Feb 15 2007, 07:40 AM) *
Εν τω μεταξύ δε μου τα είπε ένας, ολόκληρο επιτελείο ήταν… cool.gif


Δε παίζεσαι ρε Live πανταχού παρούσα ακόμα και όταν είσαι απούσα. Αυτό θα πει scouting όχι μπουρμπούτσαλα blink.gif
Live strong
QUOTE(Inspector Jacques Clouseau @ Feb 15 2007, 09:20 AM) *
Δε παίζεσαι ρε Live πανταχού παρούσα ακόμα και όταν είσαι απούσα. Αυτό θα πει scouting όχι μπουρμπούτσαλα blink.gif


Εμ τι μπρίκια κολλάμε… laugh.gif laugh.gif
Fanatic
Τα προγνωστικά σας για τους αγώνες του επόμενου Σαββάτου Ζωγράφου-Εξάρχεια & ΠΑΟ-Αθηναϊκός.
Σενάρια στην πιθανή ήττα των Εξαρχείων. . .
trefoil 13
QUOTE(Fanatic @ Feb 15 2007, 01:20 PM) *
Τα προγνωστικά σας για τους αγώνες του επόμενου Σαββάτου Ζωγράφου-Εξάρχεια & ΠΑΟ-Αθηναϊκός.
Σενάρια στην πιθανή ήττα των Εξαρχείων. . .

Δύσκολα τα προγνωστικά. Σηκώνω τα χέρια...
Αν και δεν πιστεύω ότι τα εξάρχεια θα χάσουν... εύκολα ή δύσκολα θα κερδίσουν... Άλλωστε κυνηγούν και κάτι, σε αντίθεση με τον ζωγράφου...
tsops
QUOTE(trefoil 13 @ Feb 15 2007, 11:22 AM) *
Δύσκολα τα προγνωστικά. Σηκώνω τα χέρια...
Αν και δεν πιστεύω ότι τα εξάρχεια θα χάσουν... εύκολα ή δύσκολα θα κερδίσουν... Άλλωστε κυνηγούν και κάτι, σε αντίθεση με τον ζωγράφου...


Συμφωνώ ότι είναι εξαιρετικά δύσκολο να κερδίσει ο Ζωγράφος (άλλωστε έχω ιδία εικόνα και για τις 2 ομάδες), αλλά δεν νομίζω ότι δεν έχει κίνητρο. Έχει και παραέχεε με 3 ήττες και παιχνίδια μέσα το Μάρτιο που ανέκαθεν είναι δύσκολα λόγω μαθημάτων, δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει. Καλή επιτυχία και στους 2 πάντως...
carmelo
Καλημερα...εγω πονταρω στον αστερα εξαρχειων..βεβαια ποτε δεν ξερεις τι γινεται αλλα και να το παλεψει ο ζωγραφου θα ειναι καλο παιχνιδι.... blove.gif laugh.gif

τωρα στο παο-σθηναικος πιστευω οτι θα το παρει ο παο...μην μας κανει παλι καμια εκπληξη και μαθουμε οτι κερδισε ο αθηναικος...παντως κριμα για την κοπελα απο τον παο... 68.gif

smiley.gif
basket4
1η αγωνιστική (ΤΕΤΑΡΤΗ 07/02)
κλ. Καλλιθέας «ΕΣΠΕΡΟΣ» 21.45 Πανιώνιος –Π. Φάληρο 74-49
κλ. Βαρίκας Ν. Σμύρνης 21.30 Εσπερίδες –Πρωτέας Β.82-42
κλ. Βούλας 21.30 Τερψιθέα –Πειραϊκός 33-43
tsops
QUOTE(basket4 @ Feb 20 2007, 11:06 AM) *
1η αγωνιστική (ΤΕΤΑΡΤΗ 07/02)
κλ. Καλλιθέας «ΕΣΠΕΡΟΣ» 21.45 Πανιώνιος –Π. Φάληρο 74-49
κλ. Βαρίκας Ν. Σμύρνης 21.30 Εσπερίδες –Πρωτέας Β.82-42
κλ. Βούλας 21.30 Τερψιθέα –Πειραϊκός 33-43


Ο Πανιώνιος παίζει στον Έσπερο και οι Εσπερίδες στο Βαρίκας? blink.gif basket4....μήπως με τη λαγανίτσα "τσούξαμε" και κάνα κιλό ροζέ? laugh.gif
coach13
QUOTE(tsops @ Feb 20 2007, 01:20 PM) *
Ο Πανιώνιος παίζει στον Έσπερο και οι Εσπερίδες στο Βαρίκας? blink.gif basket4....μήπως με τη λαγανίτσα "τσούξαμε" και κάνα κιλό ροζέ? laugh.gif



Σωστά τα λέει coach η μικρή!Οι αγώνες αυτής της φάσης γίνονται σε ουδέτερες έδρες καθώς δεν έχουν επαναληπτικούς!
tsops
QUOTE(coach13 @ Feb 20 2007, 11:53 AM) *
Σωστά τα λέει coach η μικρή!Οι αγώνες αυτής της φάσης γίνονται σε ουδέτερες έδρες καθώς δεν έχουν επαναληπτικούς!


Αδιάβαστος ο coach! laugh.gif thanx coach K... smile.gif
dolly12
τις ομαδες που δεν κυνηγουν τιποτα να τις φοβαστε...

και ποιος ειπε οτι δεν κυνηγαει ο ζωγραφου? αν κερδισει τα εξαρχεια εχει πιθανοτητες να περασει... αλλα παντα και η νικη γοητρου ειναι κατι αλλο...

ασε που παιζουνε μεσα στου ζωγραφου οποτε μην γελιεστε....

καλη επιτυχια και στους 2 παντως...!
tsops
QUOTE(dolly12 @ Feb 20 2007, 01:09 PM) *
τις ομαδες που δεν κυνηγουν τιποτα να τις φοβαστε...

και ποιος ειπε οτι δεν κυνηγαει ο ζωγραφου? αν κερδισει τα εξαρχεια εχει πιθανοτητες να περασει... αλλα παντα και η νικη γοητρου ειναι κατι αλλο...

ασε που παιζουνε μεσα στου ζωγραφου οποτε μην γελιεστε....

καλη επιτυχια και στους 2 παντως...!


Συμφωνούμε dolly... smile.gif
diama13
Καλησπερα...ειχα καιρο να μπω...σας ξαναβρηκα ομως...... smiley.gif

συμφωνω με την dolly12...ποτε δεν ξερεις τι γινεται...... laugh.gif
tsops
QUOTE(diama13 @ Feb 20 2007, 01:37 PM) *
Καλησπερα...ειχα καιρο να μπω...σας ξαναβρηκα ομως...... smiley.gif

συμφωνω με την dolly12...ποτε δεν ξερεις τι γινεται...... laugh.gif


Καλώς την... tongue.gif
diama13
QUOTE(tsops @ Feb 20 2007, 01:43 PM) *
Καλώς την... tongue.gif



Τι κανεις κοουτς τσοπς.....?καλως σας βρηκα ολους...... smiley.gif

να ρωτησω και κατι ασχετο?σχετικο με το τοπικ ομως....το σαββατο παιζει αρης χολαργου-περιστερι?? blove.gif
bball.gif biggrin.gif
basket4
QUOTE(diama13 @ Feb 20 2007, 05:56 PM) *
Τι κανεις κοουτς τσοπς.....?καλως σας βρηκα ολους...... smiley.gif

να ρωτησω και κατι ασχετο?σχετικο με το τοπικ ομως....το σαββατο παιζει αρης χολαργου-περιστερι?? blove.gif
bball.gif biggrin.gif

ναι..σαββατο παιζουμε
basket4
QUOTE(tsops @ Feb 20 2007, 03:20 PM) *
Ο Πανιώνιος παίζει στον Έσπερο και οι Εσπερίδες στο Βαρίκας? blink.gif basket4....μήπως με τη λαγανίτσα "τσούξαμε" και κάνα κιλό ροζέ? laugh.gif


αμεσως να με κακολογησετε... sad.gif !! peace.gif
σε λιγο θα πιστεψω οτι εχετε προσωπικα μαζι μου.... tongue.gif blove.gif peace.gif

QUOTE(coach13 @ Feb 20 2007, 03:53 PM) *
Σωστά τα λέει coach η μικρή!Οι αγώνες αυτής της φάσης γίνονται σε ουδέτερες έδρες καθώς δεν έχουν επαναληπτικούς!


ετσι ετσι..πρεπει να λαμψει η αληθεια...ευχαριστω coach13 smiley.gif
tsops
QUOTE(basket4 @ Feb 20 2007, 05:07 PM) *
αμεσως να με κακολογησετε... sad.gif !! peace.gif
σε λιγο θα πιστεψω οτι εχετε προσωπικα μαζι μου.... tongue.gif blove.gif peace.gif
ετσι ετσι..πρεπει να λαμψει η αληθεια...ευχαριστω coach13 smiley.gif


laugh.gif Καλή επιτυχία το Σάββατο
CAP10ZOO
QUOTE(dolly12 @ Feb 20 2007, 01:09 PM) *
τις ομαδες που δεν κυνηγουν τιποτα να τις φοβαστε...

και ποιος ειπε οτι δεν κυνηγαει ο ζωγραφου? αν κερδισει τα εξαρχεια εχει πιθανοτητες να περασει... αλλα παντα και η νικη γοητρου ειναι κατι αλλο...

ασε που παιζουνε μεσα στου ζωγραφου οποτε μην γελιεστε....

καλη επιτυχια και στους 2 παντως...!

Ευχαριστουμε για την υποστηριξη dolly12!!!!!!Eλπιζουμε το σαββατο να σε δουμε στισ κερκιδεσ (οπωσ παντα αλλωστε)....να φερεισ κ το υπολοιπο fun club μαζι σου,ε????? 41.gif 41.gif 41.gif smiley.gif
CAP10ZOO
19.gif kill.gif kill.gif
QUOTE(HrwNo9 @ Feb 14 2007, 11:23 PM) *
Μπραβο στον Α.Ο.Ζωγραφου για τη νικη του επι του ΠΑΟ! Συνεχισε ετσι Ζωγραφαρα!!!

Τωρα σε πηρε εσενα το ματι μου!!!!!Σα δεν ντρεπεσαι.....φτου σου!!!! 68.gif Ηρθες σε εναν αγωνα κ νομιζεις οτι θα τη βγαλεις καθαρη!!!! torture.gif Η ξενιτια σε εκανε να ξεχασεισ την παλια σου αγαπη,εεεεεεεε???????ΔΕΝ ΞΕΧΝΩ!!!!!!ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΣΕ ΕΚΔΙΚΗΘΩ!!!!!!!! 19.gif Παντως αν δεν εφυγες ακομα παρε κ τον παλιογαυρο κ περαστε μια βολτα το σαββατο.....τζαμπα ειναι!!!και αμα φανεις για δευτερη φορα γουρλου.....θα κερασω και.....μισο σουβλακι!!!!!καλα να περνας!!!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Live strong
QUOTE(dolly12 @ Feb 20 2007, 01:09 PM) *
τις ομαδες που δεν κυνηγουν τιποτα να τις φοβαστε...

και ποιος ειπε οτι δεν κυνηγαει ο ζωγραφου? αν κερδισει τα εξαρχεια εχει πιθανοτητες να περασει... αλλα παντα και η νικη γοητρου ειναι κατι αλλο...

ασε που παιζουνε μεσα στου ζωγραφου οποτε μην γελιεστε....

καλη επιτυχια και στους 2 παντως...!


Όποια ομάδα υποτιμάει την αντίπαλη σημαίνει ότι δεν έχει επίπεδο, παιδεία, καθώς και ότι διαθέτει τρομερή υπεροψία. Η υπεροψία πληρώνεται…
Οι παίχτριες του Αστέρα δεν έχουν δείξει ανάλογα δείγματα…δεν υποτιμούν ούτε τον Ζωγράφο ούτε καμιά άλλη ομάδα κι αυτό έχει αποδειχτεί!
Ότι κυνηγούν κάτι είναι γνωστό, όπως είναι γνωστό ότι όλες οι ομάδες ξεκίνησαν αυτό το πρωτάθλημα με το ίδιο όνειρο. Κάποιες το κυνηγούν ακόμα και σίγουρα δεν είναι μόνο ο Αστέρας…. cool.gif
sofo4
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων
Στους προκριματικούς του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Νεανίδων δικαιούνται να πάρουν μέρος οι Πρωταθλητές των Ενώσεων και Τοπικών Επιτροπών , χωρισμένοι σε 4 Ομίλους, ως εξής:
Α) ΕΚΑΣΑΜΑΘ, ΕΚΑΣΧ, ΕΚΑΣΚΕΜ & ΕΚΑΣΔΥΜ
Β) ΕΣΚΑΗ, ΕΚΑΣΚΕΝΟΠ, ΕΣΚΑΚ & ΕΣΚΑΒΔΕ
Γ) ΕΣΚΑΣΕ, ΕΣΚΑΘ, ΕΚΑΣΚ & ΕΣΚ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
Δ) ΕΣΚΑΝΑ, ΤΕ ΔΩΔ/ΝΗΣΟΥ, ΤΕ ΧΙΟΥ, ΤΕ ΣΑΜΟΥ & ΤΕ ΛΕΣΒΟΥ
Στους τελικούς θα πάρουν μέρος έξι (6) Σωματεία και συγκεκριμένα οι πρώτοι νικητές των τεσσάρων (4) Προκριματικών Ομίλων και οι Πρωταθλητές ΕΣΚΑ & ΕΚΑΣΘ.
Απαραίτητη προϋπόθεση για τη συμμετοχή των Πρωταθλητών των Ενώσεων και των Τ.Ε. είναι ότι πρέπει να προέρχονται από Πρωταθλήματα στα οποία πήραν μέρος τουλάχιστον 4 Σωματεία, όπως ορίζεται από σχετική διάταξη της Γενικής Προκήρυξης Πρωταθλημάτων περιόδου 2006-2007.
Οι αγώνες του Α΄ Ομίλου θα τελεσθούν στην Θεσσαλονίκη 31/3 – 4/4/2007.
Οι αγώνες του Β΄ Ομίλου θα τελεσθούν στην Πάτρα 31/3 – 4/4/2007.
Οι αγώνες του Γ΄ Ομίλου θα τελεσθούν 31/3 – 4/4/2007, σε τόπο που θα γνωστοποιηθεί έγκαιρα.
Οι αγώνες του Δ΄ Ομίλου θα τελεσθούν στην Αθήνα 31/3 – 4/4/2007.
Οι τελικοί για την ανάδειξη του Πρωταθλητή Νεανίδων θα τελεσθούν σε τόπο και χρόνο που θα γνωστοποιηθούν έγκαιρα.
...
καλη επιτυχία σε όλες τις ομάδες smile.gif
basket4
Καταφερες να με αγχωσεις... tongue.gif
sofo4
προς τι το άγχος και ο αλληλοσπαραγμός? tongue.gif tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.