Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Αναζήτηση Ομάδας
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α.
rubio
Υπαρχουν παιχτες που αναζητουν ομαδες ή ομαδες που αναζητουν παιχτες ????
tsolman
QUOTE(rubio @ Jul 6 2013, 22:26 ) *
Υπαρχουν παιχτες που αναζητουν ομαδες ή ομαδες που αναζητουν παιχτες ????


Εγω ενδιαφερομαι.
Eιμαι 3αρι,1.87, 30 ετων και free.
rodman10
Καλημέρα.Είμαι απο Πάτρα και τη νέα σεζόν θα είμαι για ένα μεταπτυχιακό Πειραιά και στη συνέχεια (μακάρι) δουλειά μόνιμα.Στην Πάτρα έπαιζα ως τώρα σε Α1 και Α2 ΕΣΚΑΗ όμως από ΕΣΚΑΝΑ δεν γνωρίζω...παίζω κυρίως στις θέσεις 3 αλλά και 4 κάποιες φορές.Θα μπορούσατε να μου δώσετε μερικές πληροφορίες και να προτείνετε κάποιες ομάδες?Ευχαριστώ
air_23
QUOTE (rodman10 @ Jul 9 2014, 13:51 ) *
Καλημέρα.Είμαι απο Πάτρα και τη νέα σεζόν θα είμαι για ένα μεταπτυχιακό Πειραιά και στη συνέχεια (μακάρι) δουλειά μόνιμα.Στην Πάτρα έπαιζα ως τώρα σε Α1 και Α2 ΕΣΚΑΗ όμως από ΕΣΚΑΝΑ δεν γνωρίζω...παίζω κυρίως στις θέσεις 3 αλλά και 4 κάποιες φορές.Θα μπορούσατε να μου δώσετε μερικές πληροφορίες και να προτείνετε κάποιες ομάδες?Ευχαριστώ

οι ομαδες στον πειραια ειναι κυριαρχοι-ατρομητος-φοινικας αγιας σοφιας-καστελλα-προφητης ηλιας-πειραικος-φοινικας πειραια-πορφυρας
ΝΕΣΤΩΡ
Ο ΠΟΡΦΥΡΑΣ ανοίγει τις πόρτες του στους νέους φοιτητές-τριες που έπαιζαν και θέλουν να συνεχίσουν να παίζουν Μπάσκετ.

Μετά τη δημοσίευση των βάσεων των βαθμολογιών για την εισαγωγή στις Ανώτατες και Ανώτερες Σχολές, ο ΠΟΡΦΥΡΑΣ καλεί παίκτες-κτριες του Μπάσκετ που θα μετοικήσουν ως φοιτητές σε Αθήνα-Πειραιά, να συνεχίσουν να παίζουν Μπάσκετ με τα χρώματά του.
Οι ενδιαφερόμενοι-ες παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με τον τεχνικά υπεύθυνο κ. Γιώργο Γιαννόπουλο στο τηλέφωνο 6945 320535.


για την αντιγραφή από το www.porfyras.gr

Φιλικά
ΝΕΣΤΩΡ
thanosgr
Είμαι 1.93 115 κιλά και ψάχνω ομάδα για προπονήσεις και να παίξω κανένα ματσάκι.
Είμαι 25 ετών, από μικρός έπαιζα σε παιδικά εφηβικά αλλά από όταν πέρασα φοιτητής δεν είχα πολύ χρόνο και έπαιζα μόνο σε αγώνες του unibasket που παίζαμε με ομάδες άλλων πανεπιστημίων. Τώρα όμως εδώ και κανά χρόνο που σταμάτησα μου έχει λείψει οπότε ψάχνω κάτι. Παίζω κυρίως 5 και βέβαια μου λείπει φυσική κατάσταση αλλά μαρέσει πολύ το μπάσκετ και λόγω του ότι παίζω από μικρός νομίζω μπορώ να βοηθήσω κάποιο ομάδα στις πιο μικρές κατηγορίες. Υπάρχει κάποια ομάδα που να ενδιαφέρεται για παίχτες ή γνωρίζει κανεις κατι, για Πειραιά; Ευχαριστώ
KostasN13
είμαι 19 χρονών, 1.83 ύψος και περίπου 70 κιλά... ψάχνω για ομάδα σε περιοχές πειραιά-κορυδαλλό-αιγάλεω-νίκαια ή οπουδήποτε αλλού κοντά, για προπονήσεις και για να παίξω μερικούς αγώνες, οπότε κατά προτίμηση ψάχνω για ομάδες με όχι γεμάτο ή όχι πολύ ανταγωνιστικό ρόστερ (για αρχή).. έπαιζα 7 χρόνια και σταμάτησα λόγω πανελλαδικών, φέτος έπαιζα στο πρωτάθλημα της σχολής και γενικά παίζω πολύ συχνά(αν και εκτός ομάδας) οπότε έχω μια επαφή με το άθλημα! τα τελευταία 2 χρόνια + φέτος έπαιζα 2άρι και πιο σπάνια άσσος

αν υπάρχει κάποια ομάδα που ενδιαφέρεται ή κάποιος που ξέρει να μου προτείνει ομάδα που έχει ανάγκες για να ξεκινήσω (είτε άμα χρειάζεται να με δουν τώρα είτε από αύγουστο στην προετοιμασία) ας απαντήσει εδώ ή ας στείλει pm, ευχαριστώ!
ionikos 3
QUOTE (KostasN13 @ Jun 14 2015, 09:40 ) *
είμαι 19 χρονών, 1.83 ύψος και περίπου 70 κιλά... ψάχνω για ομάδα σε περιοχές πειραιά-κορυδαλλό-αιγάλεω-νίκαια ή οπουδήποτε αλλού κοντά, για προπονήσεις και για να παίξω μερικούς αγώνες, οπότε κατά προτίμηση ψάχνω για ομάδες με όχι γεμάτο ή όχι πολύ ανταγωνιστικό ρόστερ (για αρχή).. έπαιζα 7 χρόνια και σταμάτησα λόγω πανελλαδικών, φέτος έπαιζα στο πρωτάθλημα της σχολής και γενικά παίζω πολύ συχνά(αν και εκτός ομάδας) οπότε έχω μια επαφή με το άθλημα! τα τελευταία 2 χρόνια + φέτος έπαιζα 2άρι και πιο σπάνια άσσος

αν υπάρχει κάποια ομάδα που ενδιαφέρεται ή κάποιος που ξέρει να μου προτείνει ομάδα που έχει ανάγκες για να ξεκινήσω (είτε άμα χρειάζεται να με δουν τώρα είτε από αύγουστο στην προετοιμασία) ας απαντήσει εδώ ή ας στείλει pm, ευχαριστώ!

ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ PM...
ΝΕΣΤΩΡ
Μετά τη δημοσίευση των βάσεων των βαθμολογιών για την εισαγωγή στις Ανώτατες και Ανώτερες Σχολές, ο ΠΟΡΦΥΡΑΣ καλεί παίκτες του Μπάσκετ που θα μετοικήσουν ως φοιτητές σε Αθήνα-Πειραιά, να συνεχίσουν να παίζουν Μπάσκετ με τα χρώματά του.
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με τον τεχνικά υπεύθυνο κ. Γιώργο Γιαννόπουλο στο τηλέφωνο 6945 320535.

ΚΛΙΚ ΕΔΩ


Φιλικά
ΝΕΣΤΩΡ
manos723
Καλησπερα στη παρέα, είμαι 19 χρονών(γεννημένος το '96) υψος σχεδόν 1.90 και 70 κιλα. Μενω στον πειραια και αναζητώ ομαδα κατα προτιμηση στις γυρω περιοχες για να υπάρχει ευκολη πρόσβαση με τα ΜΜΜ μιας και δεν οδηγω ακομα. Φετος επαιζα Β εσκανα ως 4ρι λογω υψους αλλα ανταποκρινομαι εξισου καλα στο 2 και το 3. Αξιόπιστο σουτ εντος κ εκτός περιφερειας,πολυ σκληρη αμυνα και καλο πικ ν ρολ. Ψαχνω και γω ομαδα με οχι γεματο ή οχι πολυ ανταγωνιστικο ροστερ κατα προτιμηση για να κάνω προπονήσεις και αν γίνεται να συμμετεχω σε καποιους αγωνες. Συμμετείχα επισης φετος στο τουρνουά της σχολής φτάνοντας ως τα προημιτελικά. Αν υπάρχει καποια ομαδα εστω ηια να με δει αρχικά με κάποιο δοκιμαστικό ή στην προετοιμασία της ή εστω καποια πρόταση για καποια ομαδα ας μου απαντησει εδώ ή ας μου στειλει ΡΜ. Σας υπερ ευχαριστώ!! smile.gif smile.gif
ΝΕΣΤΩΡ
QUOTE(manos723 @ Sep 1 2015, 18:49 ) *
Καλησπερα στη παρέα, είμαι 19 χρονών(γεννημένος το '96) υψος σχεδόν 1.90 και 70 κιλα. Μενω στον πειραια και αναζητώ ομαδα κατα προτιμηση στις γυρω περιοχες για να υπάρχει ευκολη πρόσβαση με τα ΜΜΜ μιας και δεν οδηγω ακομα. Φετος επαιζα Β εσκανα ως 4ρι λογω υψους αλλα ανταποκρινομαι εξισου καλα στο 2 και το 3. Αξιόπιστο σουτ εντος κ εκτός περιφερειας,πολυ σκληρη αμυνα και καλο πικ ν ρολ. Ψαχνω και γω ομαδα με οχι γεματο ή οχι πολυ ανταγωνιστικο ροστερ κατα προτιμηση για να κάνω προπονήσεις και αν γίνεται να συμμετεχω σε καποιους αγωνες. Συμμετείχα επισης φετος στο τουρνουά της σχολής φτάνοντας ως τα προημιτελικά. Αν υπάρχει καποια ομαδα εστω ηια να με δει αρχικά με κάποιο δοκιμαστικό ή στην προετοιμασία της ή εστω καποια πρόταση για καποια ομαδα ας μου απαντησει εδώ ή ας μου στειλει ΡΜ. Σας υπερ ευχαριστώ!! smile.gif smile.gif


κοίταξε τα μηνύματά σου

ΝΕΣΤΩΡ
rodman10
Καλησπέρα σε όλους. Είμαι 28 χρονών, 1.88 ύψος, και παίζω στις θέσεις 3 και 4 και ψάχνω μια ομάδα με ευχάριστο κλίμα να με δεί αν έχει τη διάθεση σε προπόνηση.
vkoum
Καλησπερα ειμαι 19 χρονων επαιζα μπασκετ παλαιοτερα στους Κυριαρχους Παλιας Κοκκινιας αλλα σταματησα λογω πανελληνιων,ειμαι 2 χρονια εκτος βεβαια εχω κρατησει επαφη με το αθλημα,εχω κατεβει σε αρκετα 3on3 και γενικα παιζω,αγωνιζομαι στις θεσεις 1-2,κυριως στην θεση 1,ενδιαφερομαι για αρχη να παιρνω προπονησεις σε καποια ομαδα και αν βρω εναν ρυθμο να παρω καποια λεπτα,δεν με ενδιαφερει τοσο να παιζω οσο το να προπονουμαι και να γινομαι σταδιακα καλυτερος.
georg3karat
Η ομάδα μπάσκετ ΑΣΗ Ηλεκτρούπολης τερματίζοντας πρωταθλήτρια στην Δ΄ΕΣΚΑΝΑ (ρεκόρ 21 νίκες - 1 ήττα) ξεκίνησε προπονήσεις μεταβατικής περιόδου με στόχο την δημιουργία ανταγωνιστικής ομάδας που θα πρωταγωνιστήσει το 2016 στο πρωτάθλημα της Γ΄ΕΣΚΑΝΑ .Οι προπονήσεις είναι ανοικτές για όποιον ενδιαφέρεται και ψάχνει να βρει ομάδα ,έχει όρεξη για δουλειά και θέλει να βελτιωθεί στο μπάσκετ , γίνονται στο κλειστό γυμναστήριο μπάσκετ στην αργυρούπολη (Αργοναυτών ) Δευτέρα 21.00, Παρασκευή 19.30 , Σάββατο 18.30, Κυριακή 16.00 .
Προϋπόθεση είναι οι αθλητές να μην έχουν εκρεμότητες με άλλο σωματείο.
Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μήνυμα στο email :georg3karat@yahoo.gr
Yπεύθυνοι προπονητές :
Γιάννης Γκόρος /α’ προπονητής ,υπεύθυνος ατομικής βελτίωσης στο μπάσκετ
Καρατράντος Γιώργος/ β’ προπονητής ,υπεύθυνος δύναμης και βελτίωσης αθλητικής αποδοσης


Η ομάδα μπάσκετ του Εφηβικού ΑΣΗ Ηλεκτρούπολης διοργανώνει ανοικτές προπονήσεις για να στελεχώσει το τμήμα του εφηβικού που το 2016 θα παίξει στην Α’ κατηγορία ΕΣΚΑΝΑ .
Όποιος αθλητής γεννημένος το 1999 και 2000 θέλει να δοκιμαστεί και να παίξει του χρόνου με τις καλύτερες ομάδες της ΕΣΚΑΝΑ μπορεί να έρθει να κάνει προπόνηση Παρασκευή 21.00-22.30, Σάββατο 14.00-15.30 (κλειστό γήπεδο μπάσκετ αργυρούπολης, Αργοναυτών).
Για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μήνυμα στο email :georg3karat@yahoo.gr
Υπεύθυνος προπονητής :
Γιάννης Γκόρος ,προπονητής μπάσκετ (ΤΕΦΑΑ), υπεύθυνος ατομικής βελτίωσης στο μπάσκετ
FBC
Τα δοκιμαστικα παιχτων .. για την ανδρικη ομαδα συνεχιζονται και αυτη την Τριτη 19.30 στο κλειστο γηπεδο του ρουφ . Για τυχον πληροφορίες στο 6947132050 .
Φοιτητικος Basketball Club .
filologos
Ο ΠΑΟ Θριαμβος Αθ. Δαφνης θα συνεχισει τις προπονησεις και τις δοκιμες παιχτων εως 15/6.Για ενημέρωση και πληροφορίες καλέστε 6944450931(Γιαννόπουλος Γιάννης) (coach)
coach_k
Μετά τη δημοσίευση των βάσεων των βαθμολογιών για την εισαγωγή στα ΑΕΙ και ΤΕΙ, η ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ομάδα με παράδοση στα τμήματα υποδομής στην ευρύτερη περιοχή της Δυτικής Αττικής, με έδρα το κλ. Ανθούπολης - δίπλα στο μετρό Ανθούπολης, καλεί όποιο παιδί θα μετοικήσει ως φοιτητής σε Αθήνα-Πειραιά, να συνεχίσει να παίζει Μπάσκετ με τα χρώματά της.
Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με τον τεχνικά υπεύθυνο κ. Γιάννη Καφαντάρη στο τηλέφωνο 6970645247.

mail: aekperisteriou@yahoo.gr
website: www.aek-peristeri.gr
nbayer
ειμαι 19 χρνων (1997) 1,75 και παιζω 2...ψαχνω για ομαδα σε εσκανα ευχαριστω πολυ
Ref1981
Ο Α.Ο.Λεοντείου ξεκίνησε τις δοκιμές αθλητών για το ανδρικό τμήμα.Οι extra παροχές για τους αθλητές μας από φέτος είναι κολυμβητήριο και γυμναστήριο στις υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις του αθλητικού μας κέντρου.Πληροφορίες στο 6973983745
basketikos_4
QUOTE (rubio @ Jul 6 2013, 22:26 ) *
Υπαρχουν παιχτες που αναζητουν ομαδες ή ομαδες που αναζητουν παιχτες ????

υπαρχει μια ομαδα που ψαχνει ψηλο στη κατηγορια δ εσκα!!!



QUOTE (nbayer @ Jul 21 2016, 12:33 ) *
ειμαι 19 χρνων (1997) 1,75 και παιζω 2...ψαχνω για ομαδα σε εσκανα ευχαριστω πολυ

ενδιαφερεσαι για δ εσκα? smiley.gif
tsoutsas7
Καλησπέρα σε όλη την παρέα του forum, είμαι 22 χρονών με λένε Παναγιώτη, έπαιζα στον Φοίνικα Πειραιά σχεδόν 6 χρόνια στην πρώτη Λυκείου έπαιξα στο αντρικό. Λόγο σπουδών σταμάτησα και το μετάνιωσα πάρα πολύ γιατί μου αρέσει το μπάσκετ το αγαπάω και θέλω να το συνεχίσω όπως λέω και στον τίτλο του θέματος. Ελπίζω να έχω ελπίδες να υπάρχουν ομάδες που να παίρνουν παίκτες. Μένω στον Πειραιά. Ελπίζω να με βοηθήσετε. Σας ευχαριστώ πολύ!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.