Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Opera
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
El_Cid
Έχω εγκαταστήσει τον Opera, αντί του Explorer και ενώ όλες οι σελίδες εμφανίζονται κανονικά, με το basketforum.gr έχω πρόβλημα... Μπορεί κανείς να μου δώσει τη λύση;
NBAer
QUOTE(alexbous @ Jun 3 2007, 11:57 AM) *
Έχω εγκαταστήσει τον Opera, αντί του Explorer και ενώ όλες οι σελίδες εμφανίζονται κανονικά, με το basketforum.gr έχω πρόβλημα... Μπορεί κανείς να μου δώσει τη λύση;


Χρησιμοποιησε τον Mozilla Firefox! biggrin.gif
Εχει ολα τα πλεονεκτηματα του Opera και κανενα απο τα μειονεκτηματα του Internet Explorer.....


Παντως ναι και εγω δεν μπορω να δω πολλες σελιδες σωστα με το Opera(το basketforum δεν φαινεται σωστα) και τον Firefox καμια φορα. Οχι οτι οι browsers αυτοι εχουν κατι λαθος, αλλα αντιθετα: Οι σελιδες ειναι γραμμενες για τον Explorer οποτε.... shot.gif
morfi
QUOTE(NBAer @ Jun 3 2007, 01:09 PM) *
Εχει ολα τα πλεονεκτηματα του Opera

Tο Opera δεν έχει πλεονεκτήματα.


Explorer for life cool.gif
El_Cid
Eυχαριστώ παιδιά. Δηλαδή δεν υπάρχει τρόπος να λυθεί το πρόβλημα με τον Opera, έτσι;
P.Faliro13
QUOTE(alexbous @ Jun 3 2007, 04:40 PM) *
Eυχαριστώ παιδιά. Δηλαδή δεν υπάρχει τρόπος να λυθεί το πρόβλημα με τον Opera, έτσι;

από ότι φαίνεται όχι. πάντως και εγώ σου προτείνω Mozilla Firefox. Είναι το καλύτερο
Xaroumenos loukoumas
Καλά αυτά που λέτε δεν παίζουν με την καμία! (τι είπα ο μάγκας)
Ο Οπερα είναι μακράν καλύτερος και των δύο, χωρίς ένα κάρο bugs (IE) και χωρίς memory leeching (Firefox). Επιπλέον είναι ελαφρύτερος, ταχύτερος, και με άπειρες δυνατότητες για customization (καμία σχέση με το μονολιθικό IE, και αρκετά περισσότερες από τον Firefox, o οποίος για να κάνει όσα κάνει ο Οπερα θα πρέπει να του βάλεις 5-6 extensions και να σου σκίζει το σύστημα από απόψεως ram.)
Πάντως πέρα από τα παραπάνω (φάνηκε ότι χρησιμοποιώ όπερα;; ) όντως υπάρχει πρόβλημα.. Αν βρω λύση θα ενημερώσω.. Από αύριο αυτά πάντως.. sad.gif
dizzy_fingers
Problem Fixed smile.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.