Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Κατασκηνωσεις μπασκετ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
мя лiTнoидS
(Δεν Ξερω Αν Ειμαι στο σωστο section , αν οχι μετακινηστε το θεμα)

Μπορω να παω στις περισσοτερες κατασκηνωσεις δωρεαν , διοτι ο πατερασ μου δουλευει σε μια επιχειρηση που μου δινουν την ευκαιρια μεχρι 15 χρωνων να πηγαινω οπου θελω δωρεαν ... φετος θελω να παω σε μια κατασκηνωση μπασκετ ... ξερετε καμια καλη? αν ναι δωστε μου και λιγα στοιχεια (π.χ. το προγραμμα (στο περιπου) αν εχετε παει )
Μαρουσιωτης
Εγω ξερω 2
Το Triple Crown Basketball Camp
και το Papaloukamp
Ψαξε και στο google
a.n.r00u *n-e*
Δεν ξέρω αν μπορείς να πας χαλκιδική αλλά αν δε κάνω λάθος εκεί θα είναι φέτος το PAPALOUKAMP αλλά στην χαλκιδική είναι και το GALIS CAMP.Αυτα έχω μόνο!
мя лiTнoидS
QUOTE(a.n.r00u *n-e* @ Apr 15 2009, 22:20 ) *
Δεν ξέρω αν μπορείς να πας χαλκιδική αλλά αν δε κάνω λάθος εκεί θα είναι φέτος το PAPALOUKAMP αλλά στην χαλκιδική είναι και το GALIS CAMP.Αυτα έχω μόνο!



το galis camp διαλύθηκε?? δen μπορώ να το βρω πουθενά sad.gif .. όσο για το papaloukamp το σκέφτομαι ακόμα! κανένας άλλος!? σας παρακαλώ είναι ανάγκη παίδες !
gallistis
QUOTE(мя лiTнoидS @ May 3 2009, 00:01 ) *
το galis camp διαλύθηκε?? δen μπορώ να το βρω πουθενά sad.gif .. όσο για το papaloukamp το σκέφτομαι ακόμα! κανένας άλλος!? σας παρακαλώ είναι ανάγκη παίδες !


θαρρω οτι εκλεισε.για την triple crown εχω μια απορια.ποιος θα σου μαθει εκει μπασκετ?ο αλβερτης που ποτε δεν εμαθε να ντριμπλαρει και να κανει λευ απ?ο ρεντζιας που απο τα 23 του επαιζε σα παλαιμαχος?η ο παπ,που στα 16 του ηταν καλυτερος απ'ο,τι στα 26?
мя лiTнoидS
να σου πω την αληθεια το triple crown camp δεν το ξερω ... εχω φαει γερω κολιμα με papaloukamp ομως δεν ξερω αν ειναι καλο και αν αξιζει ! εχω ακουσει πως ο παπαλουκας βρισκεται καθε μερα εκει .. αληθευει? και κατι ακομα ... ποσα ατομα θα πανε φετος γτ οι εγγραφες εχουν αρχηισει απο μαρτιο ... ή για να μη μου γραφετε τοσα tongue.gif δωστε μου ενα site να τα ψαξω biggrin.gif

ευχαριστω για τις προτασεις !
Bikerboy
Εγω ειχα παει περσυ στο camp του Βασιλειαδη στην θεσσαλονικη!!!ηταν αρκετα οργανωμενο και ειχε τοπ προπονητες απο Ιταλια ενας και αν 8υμαμαι καλα αλλοι 2 απο Σερβια και το γηπεδο ηταν αρκετα καλο ειναι στο κλειστο τησ Siemens βεβαια δν ξερω αν εννοεις κατι τετοιο σαν κατασκηνωση : /
mctk
QUOTE(gallistis @ May 3 2009, 03:00 ) *
θαρρω οτι εκλεισε.για την triple crown εχω μια απορια.ποιος θα σου μαθει εκει μπασκετ?ο αλβερτης που ποτε δεν εμαθε να ντριμπλαρει και να κανει λευ απ?ο ρεντζιας που απο τα 23 του επαιζε σα παλαιμαχος?η ο παπ,που στα 16 του ηταν καλυτερος απ'ο,τι στα 26?


Μπορείς να έρθεις και να δείς απο κοντά την δουλειά που γίνεται στην triple crown,θα σου λυθούν όλες οι απορίες.
kobe13
Salonika Basketball Camp(SBC).

http://www.sbc.gr/
Alexmei
QUOTE (kobe13 @ May 3 2009, 17:12 ) *
Salonika Basketball Camp(SBC).

http://www.sbc.gr/


+1 από μένα αυτό θα σου πρότεινα και εγώ, ένα καμπ από τον μάστερ Θ. Ροδόπουλο, έχω πάει 2 φορές αξίζει κάθε μέρα, είναι αρκετά οργανομένα. μπες και στο site. Στο προτείνω.
мя лiTнoидS
καλο φανηκε με πρωτη ματια! εχει παει κανεις papaloukamp ή triple crown basketball camp ? εντυπωσεις? το sbc εχει και καλεσμενους?
a.n.r00u *n-e*
μπές εδώ απ'οτι είδα στο φιλάδιο είναι ωραίο camp
http://www.olympiacamp.gr
Alexmei
QUOTE (мя лiTнoидS @ May 5 2009, 14:33 ) *
καλο φανηκε με πρωτη ματια! εχει παει κανεις papaloukamp ή triple crown basketball camp ? εντυπωσεις? το sbc εχει και καλεσμενους?


δύο φορές που πήγα είχε Χατζηβρέττα, Διαμαντίδη, Παπαδόπουλο, Ζήση είχε και Σόφο πιο παλιά και Σιγάλα, Στογιακοβιτς...
man10
QUOTE(gallistis @ May 3 2009, 00:00 ) *
θαρρω οτι εκλεισε.για την triple crown εχω μια απορια.ποιος θα σου μαθει εκει μπασκετ?ο αλβερτης που ποτε δεν εμαθε να ντριμπλαρει και να κανει λευ απ?ο ρεντζιας που απο τα 23 του επαιζε σα παλαιμαχος?η ο παπ,που στα 16 του ηταν καλυτερος απ'ο,τι στα 26?

εχουν προπονητες ειδικους σε νεαρες ηλικιες.αλλα ακομη και αυτοι να ηταν πιστεψε με θα ειχες πολλα να μαθεις.Και εννοειται πως αυτα που περιγραφεις δεν εχουν καμια σχεση με την πραγματικοτητα.
anna_
αν είσαι απο Θεσσαλονίκη είσαι τυχερός γιατί έχει πολλά basketball camp. Κ εγώ απο Θεσσαλονίκη είμαι και τ καλύτερα είναι της siemens κ το SBC. Έχω πάει κ στα 2. θα σ πρότεινα της siemens γιατί γίνεται καλή δουλειά κ είναι καλές κ οι εγκαταστάσεις. τώρα οσο αφορα τ χρήματα δν καλείποτνατι απο κανένα ταμειο.
C.P.3
Εγω φιλε μ φετος εκλεισα για το SBC εκει παει εδω και 2 χρονια ο προπονητης μου και διδασκει και φετοσ 8α ανεβουμε σαν ομαδα....εχω ακουσει τα καλυτερα για το συγκεκριμενο....οι τιμεσ ειναι 450 € για 5 μερες....!
Giorgos#4
ειναι οντως πολυ καλο camp μπορει οι εκαταστασεις να μην ειναι πλεον οι καλυτερες αλλα οι προπονητες και το προγραμμα ειναι αριστα
C.P.3
QUOTE(Giorgos#4 @ Jun 24 2009, 17:40 ) *
ειναι οντως πολυ καλο camp μπορει οι εκαταστασεις να μην ειναι πλεον οι καλυτερες αλλα οι προπονητες και το προγραμμα ειναι αριστα


εμενα φιλε μου,μου εχει πει ο προπονητης μου οτι οι εγκαταστασεις ειναι πολυ καλεσ....εχει 7 ανοιχτα γηπεδα και 1 κλειστο το οποιο απο πλαστικο το μετατρεψανε σε παρκε.....επεισης τα δωματια ειναι τρικλινα και δικλινα εχει μια μεγαλη τραπεζαρια.......και ουτο καθεξης......εεε γτ με 10 ωρες την ημερα προπονηση θα εχουμε χρονο για δωματια και αλλα λιωμα θα ειμαστε...... laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.