Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γειά σας κουμπάροι
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
takispower
Γειά σας κουμπάροι,

Εγώ είμαι ο Τάκης είμαι κύπριος και σας κερνάω όλους χαλλούμι
Das Kapital
Καλως ηρθες φιλε σου ευχομαι καλη διαμονη και να λες πολλα κυπριακα να μαθαινουμε!
sporting b.c.
καλως ήρθες. Έχουμε πολύ καλές σχέσεις με το νησί. Έγιναν πιο στενοί οι δεσμοί λόγω κοινης ιδιοκτησιας για ενα χρόνο Σπορτιγκ - ΑΕΛ... Αυτός ο κρίκος έσπασε απο τον ίδιο τον ιδιοκτήτη... Όμως οι ΑΕΛιστες είναι μαζί μας και περιμένουμε να παίζουμε αμφότεροι στην Α1...
takispower
να σου πώ την αλήθεια ο πρόεδρος της αελ είναι υπερόπτης λέει ότι σε λίγα χρόνια η αέλ θα πέζει α εθνική και λιπά. Ήταν απο το χέρι του να πέζουν κυπριακές ομάδες στην ευρολίγκα αλλά προτίμησε το εύκολο κέρδος με την συνεργασία της Κύπρου(Δηλάδη Αελ) με την ΦΙΜΠΑ όπου κάθε χρόνο γίνετε το all star και άλλες βλακείες
sporting b.c.
κουμπαρε σε 1-2 χρονια προβλέπω να απελπιστει γιατι θα τον εχουν καταλαβει ολοι και θα μεινει στην επιχειρηση ΣΤΟΙΧΗΜΑ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.