Help - Search - Members - Calendar
Full Version: TOP ΕΣΚΑ AWARDS 2006!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
tsops
Λοιπόν, μια και έχουμε αρκετά μεγάλο αριθμό μελών που ασχολείται με το γυναικείο της ΕΣΚΑ γενικότερα, αποφάσισα να κάνω ένα μικρό διαγωνισμό βραβείων για το 2006 με τις κατηγορίες :

1. Καλύτερη ομάδα ανά κατηγορία (Α, Β, Γ)
2. Καλύτερος προπονητής (μία επιλογή)
3. Καλύτερη παίκτρια (μία επιλογή)
4. Ομάδα "έκπληξη" (μία επιλογή)
5. Ομάδα "απογοήτευση" (μία επιλογή)

Σημειώσατε ότι ως "καλύτερη ομάδα" πρέπει να επιλέξετε μία που σας αρέσει ανά κατηγορία, ενώ για τις υπόλοιπες 4 "υποψηφιότητες" tongue.gif η επιλογή σας θα είναι μία ανεξαρτήτως κατηγορίας. Πρέπει να ψηφίσετε και στις 5 κατηγορίες. Δεν έβαλα "υποψηφίους" για να μην αδικήσω κανέναν/καμία. Στην ευχέρειά σας λοιπόν η επιλογή...

Υ.Σ. Τα βραβεία θα δοθούν στους νικητές από την ΕΣΚΑ, εμείς τη πλάκα μας κάνουμε laugh.gif

Avanti λοιπόν! wink.gif Εφόσον υπάρχει ανταπόκριση, θα φτιάξω και αντίστοιχο για τις εθνικές κατηγορίες smile.gif
tsops
1. Καλύτερη ομάδα ανά κατηγορία : Αμαρυλλίδα, Προμηθέας, Αμύντας, Απόλλων (από τους 2 ομίλους της Γ)
2. Καλύτερος προπονητής : Ζέρβα
3. Καλύτερη παίκτρια : Γκιουλέκα - Στεφανίδου
4. Ομάδα "έκπληξη" : Αμύντας
5. Ομάδα "απογοήτευση" : Θρίαμβος

Λυσσάξατε να αρχίσω εγώ...ορίστε tongue.gif
christina n10
αντε να απαντησω και εγω στο καινουριο topic που ανοιξε ο tsops.
καλυτερη ομαδα:α εσκα-ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ
β εσκα-ΔΑΦΝΗ
γ εσκα -ΑΜΥΝΤΑΣ

καλυτερη παικτρια-ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ (ενωση)
καλυτερος προπονητης-ΤΣΟΠΑΝΑΚΟΣ,ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ (συγνωμη για τις δυο επιλογες αλλα κανουν κα οι δυο πολυ καλη δουλεια)
ομαδα "εκπληξη"-ΑΜΥΝΤΑΣ 41.gif
ομαδα" απογοητευση"-ΘΡΙΑΜΒΟΣ(δυστυχως, με μεγαλη μου λυπη ) sad.gif
dolly12
Εγω διαφωνω σε 2 απο ολα αυτα

1. Καλύτερη ομάδα: Αμαρυλλίδα
2. Καλύτερος προπονητής : Ζέρβα
3. Καλύτερη παίκτρια : Γκιουλέκα και Νικολοπούλου (γιατι ειναι πολυ μικρη και εχει μελλον)
4. Ομάδα "έκπληξη" : Ιωνικος Ν.Φιλαδελφείας (ομάδα που ανέβηκε απο την Β εσκα και βρισκεται στην πρωτη 5αδα....)
5. Ομάδα "απογοήτευση" : Μελίσσια (πολυ καλο υλικο σε παικτριες αλλα πολυ ασχημη εμφανιση μεχρις στιγμης τηρουμενων των αναλογιών τους...)
carmelo
1.Αμαρυλλις
2.Τσοπς
3.Γκιουλεκα
4.Ιωνικος
5.Θριαμβος

περιμενουμε και απο αλλλους..
IWNIA
QUOTE(tsops @ Jan 30 2007, 10:06 AM) *
1. Καλύτερη ομάδα ανά κατηγορία : Αμαρυλλίδα, Προμηθέας, Αμύντας, Απόλλων (από τους 2 ομίλους της Γ)
2. Καλύτερος προπονητής : Ζέρβα
3. Καλύτερη παίκτρια : Γκιουλέκα - Στεφανίδου
4. Ομάδα "έκπληξη" : Αμύντας
5. Ομάδα "απογοήτευση" : Θρίαμβος

Λυσσάξατε να αρχίσω εγώ...ορίστε tongue.gif

Να κανω απλα μια επισημανση:Αντικειμενικα σε σχεση με περυσι η ομαδα εκπληξη στη γ' εσκα ειναι η ΚΗΦΙΣΙΑ!Ευχομαι να καταλαβαινετε γιατι......... bball.gif
Tafos toy indoy
1. Καλύτερη ομάδα ανά κατηγορία : Αμαρυλλίδα, Προμηθέας, Αμύντας, Απόλλων
2. Καλύτερος προπονητής : Ζέρβα
3. Καλύτερη παίκτρια : Γκιουλέκα
4. Ομάδα "έκπληξη" : Ιωνικος ΝΦ
5. Ομάδα "απογοήτευση" : Θρίαμβος
tsops
QUOTE(IWNIA @ Jan 30 2007, 01:28 PM) *
Να κανω απλα μια επισημανση:Αντικειμενικα σε σχεση με περυσι η ομαδα εκπληξη στη γ' εσκα ειναι η ΚΗΦΙΣΙΑ!Ευχομαι να καταλαβαινετε γιατι......... bball.gif


Σαφώς και μπορεί να είναι. Εγώ προσωπικά δεν γνωρίζω το γιατί, αλλά για να το λες, σεβαστή η άποψή σου smile.gif
coach13
1. Καλύτερη ομάδα ανά κατηγορία (Α ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ , Β ΔΑΦΝΗ, Γ--Δυστυχώς δεν έχω παρακολουθήθει την κατηγορία)
2. Καλύτερος προπονητής (ΖΕΡΒΑ-ΣΑΜΑΝΤΟΥΡΑ)
3. Καλύτερη παίκτρια (ΖΟΥΡΝΗ)
4. Ομάδα "έκπληξη" (ΜΕΛΑΣ)
5. Ομάδα "απογοήτευση" (ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΣΥΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ )
tsops
QUOTE(coach13 @ Jan 31 2007, 09:09 AM) *
1. Καλύτερη ομάδα ανά κατηγορία (Α ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ , Β ΔΑΦΝΗ, Γ--Δυστυχώς δεν έχω παρακολουθήθει την κατηγορία)
2. Καλύτερος προπονητής (ΖΕΡΒΑ-ΣΑΜΑΝΤΟΥΡΑ)
3. Καλύτερη παίκτρια (ΖΟΥΡΝΗ)
4. Ομάδα "έκπληξη" (ΜΕΛΑΣ)
5. Ομάδα "απογοήτευση" (ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΣΥΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ )


Σιαμαντούρα? Μπράβο ρε συ, πως μου ξέφυγε?!
froso
1. Καλύτερη ομάδα ανά κατηγορία : Αμαρυλλίδα,Παπάγος,Αμύντας(αυτό το τελευταιο εντελώς αντικειμενικά 69.gif )
2. Καλύτερος προπονητής : Ζέρβα
3. Καλύτερη παίκτρια : Γκιουλέκα (τι να πει κανείς..αν και νομίζω έπρεπε να είναι εκτός συναγωνισμού)
4. Ομάδα "έκπληξη" : Μελάς (θα συμφωνήσω με την coach13 κάνει καλύτερη πορεία από ότι περίμενα)
5. Ομάδα "απογοήτευση : κενό γιατί αυτές που δεν πάνε καλά είναι ομάδες που το περίμενα

Αυτά από μένα, γιατί δέχτηκα απειλές από κάποιους για την σωματική μου ακεραιότητα και οικειωθελώς κατέθεσα την άποψή μου... biggrin.gif
tsops
QUOTE(froso @ Jan 31 2007, 10:19 AM) *
1. Καλύτερη ομάδα ανά κατηγορία : Αμαρυλλίδα,Παπάγος,Αμύντας(αυτό το τελευταιο εντελώς αντικειμενικά 69.gif )
2. Καλύτερος προπονητής : Ζέρβα
3. Καλύτερη παίκτρια : Γκιουλέκα (τι να πει κανείς..αν και νομίζω έπρεπε να είναι εκτός συναγωνισμού)
4. Ομάδα "έκπληξη" : Μελάς (θα συμφωνήσω με την coach13 κάνει καλύτερη πορεία από ότι περίμενα)
5. Ομάδα "απογοήτευση : κενό γιατί αυτές που δεν πάνε καλά είναι ομάδες που το περίμενα

Αυτά από μένα, γιατί δέχτηκα απειλές από κάποιους για την σωματική μου ακεραιότητα και οικειωθελώς κατέθεσα την άποψή μου... biggrin.gif


Γιατί ρε συ εκτός η Γκιουλέκα? αφού παίζει η κοπέλα στη ΕΣΚΑ, πως να το κάνουμε? Σε απείλησαν? ποιός? να τον κάνω ban???! tongue.gif 65.gif
froso
QUOTE(tsops @ Jan 31 2007, 10:37 AM) *
Γιατί ρε συ εκτός η Γκιουλέκα? αφού παίζει η κοπέλα στη ΕΣΚΑ, πως να το κάνουμε? Σε απείλησαν? ποιός? να τον κάνω ban???! tongue.gif 65.gif

Σωστά, αλλά να είναι για μεγαλύτερες κατηγορίες όπως και να το κάνουμε!
Αναρωτιέμαι.....Μπορεί κάποιος να κάνει ban τον εαυτό του????
Ευχαριστώ πάντως που προθυμοποιείσαι coach!Θα σε έχω υπόψη μου αν χρειαστεί! biggrin.gif
tsops
QUOTE(froso @ Jan 31 2007, 10:53 AM) *
Σωστά, αλλά να είναι για μεγαλύτερες κατηγορίες όπως και να το κάνουμε!
Αναρωτιέμαι.....Μπορεί κάποιος να κάνει ban τον εαυτό του????
Ευχαριστώ πάντως που προθυμοποιείσαι coach!Θα σε έχω υπόψη μου αν χρειαστεί! biggrin.gif


Στη διάθεσή σου tongue.gif
Aristofanis
1. Καλύτερη ομάδα ανά κατηγορία (Α, Β, Γ)

Α' ΕΣΚΑ: ΓΣ Αμαρυλλις
Β'ΕΣΚΑ: ΑΣ Παπάγου
Γ'ΕΣΚΑ: ΑΟ Αμύντας

2. Καλύτερος προπονητής


Ζέρβα (Ζωγράφου)

3. Καλύτερη παίκτρια

Γκιουλέκα (ΓΣ Αμαρυλλις)

4. Ομάδα "έκπληξη"

ΓΣ Περιστερίου

5. Ομάδα "απογοήτευση"

Ζωγράφου
froso
QUOTE(Aristofanis @ Jan 31 2007, 11:12 AM) *
5. Ομάδα "απογοήτευση"

Ζωγράφου

Ζωγράφου ε? Γιατί το λές? περίμενες να είναι πιο ψηλά στη βαθμολογία ή αναφέρεσαι στον τρόπο που παίζουν?
tsops
QUOTE(froso @ Jan 31 2007, 11:20 AM) *
Ζωγράφου ε? Γιατί το λές? περίμενες να είναι πιο ψηλά στη βαθμολογία ή αναφέρεσαι στον τρόπο που παίζουν?


Και γω θεωρούσα ότι φέτος ο Ζωγράφος θα κάνει περισσότερα πράγματα, αλλά δεν νομίζω ότι είναι "απογοήτευση"...
froso
QUOTE(tsops @ Jan 31 2007, 11:23 AM) *
Και γω θεωρούσα ότι φέτος ο Ζωγράφος θα κάνει περισσότερα πράγματα, αλλά δεν νομίζω ότι είναι "απογοήτευση"...

Έτσι ακριβώς.Γι αυτό ρωτάω.Οτι μπορεί καλύτερα, ναι συμφωνώ.Αλλά απογοήτευση...Κάτι θα έχει στο μυαλό του ο Αριστοφάνης όμως για να το λέει!
alexako
QUOTE(Aristofanis @ Jan 31 2007, 11:12 AM) *
1. Καλύτερη ομάδα ανά κατηγορία (Α, Β, Γ)

Α' ΕΣΚΑ: ΓΣ Αμαρυλλις
Β'ΕΣΚΑ: ΑΣ Παπάγου
Γ'ΕΣΚΑ: ΑΟ Αμύντας

2. Καλύτερος προπονητής


Ζέρβα (Ζωγράφου)

3. Καλύτερη παίκτρια

Γκιουλέκα (ΓΣ Αμαρυλλις)

4. Ομάδα "έκπληξη"

ΓΣ Περιστερίου

5. Ομάδα "απογοήτευση"

Ζωγράφου

συμφωνώ με τους υπόλοιπους γιατι ο ζωγράφου απογοήτευση?σίγουρα θα μπορούσε να παει καλυτερα αλλα οι μεταγραφές που έκανε δεν τις έκανε για να ανέβει κατηγορία ουτε έχει το μπατζετ που έχει τα βριλησσια.
tsops
QUOTE(alexako @ Jan 31 2007, 12:26 PM) *
συμφωνώ με τους υπόλοιπους γιατι ο ζωγράφου απογοήτευση?σίγουρα θα μπορούσε να παει καλυτερα αλλα οι μεταγραφές που έκανε δεν τις έκανε για να ανέβει κατηγορία ουτε έχει το μπατζετ που έχει τα βριλησσια.


Alexako, η δική σου "ψηφοφορία"? tongue.gif
alexako
QUOTE(tsops @ Jan 31 2007, 12:29 PM) *
Alexako, η δική σου "ψηφοφορία"? tongue.gif

ουπς!συγνώμη το ξέχασα λοιπόν έχουμε κ λέμε....
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ : ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ, ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ, ΑΜΥΝΤΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΖΕΡΒΑ (ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΙΧΤΡΙΑ : ΖΟΥΡΝΗ (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ)
ΟΜΑΔΑ ΕΚΠΛΗΞΗ : ΜΕΛΑΣ
ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ : ΘΡΙΑΜΒΟΣ bball.gif
tsops
QUOTE(alexako @ Jan 31 2007, 12:34 PM) *
ουπς!συγνώμη το ξέχασα λοιπόν έχουμε κ λέμε....
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ : ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ, ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ, ΑΜΥΝΤΑΣ
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΖΕΡΒΑ (ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΙΧΤΡΙΑ : ΖΟΥΡΝΗ (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ)
ΟΜΑΔΑ ΕΚΠΛΗΞΗ : ΜΕΛΑΣ
ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ : ΘΡΙΑΜΒΟΣ bball.gif


Πολύ ωραία! Προβλέπω ενδιαφέροντα αποτελέσματα αφότου ποστάρουν και οι υπόλοιποι. Στο τέλος, θα σας δώσω στατιστικά με τους "νικητές" tongue.gif
dolly12
αληθεια ρε αριστοφάνη γιατί απογοήτευση?

μη ξεχνάς ότι πήρε 6 νέες παικτριες, νεα προπονήτρια και είναι 4ος αν και νομίζω οτι τελικά θα καταφέρει να τεκελιωσει 3ος.

Παίζει χωρίς κλασσικό playmaker και με παίκτριες οι οποίες είναι μικρές σε ηλικία σε σχέση με άλλες ομάδες. Η μεγαλύτερη του παίκτρια είναι 27 και αυτό το λέω από πλευράς εμπειριών και παιχνιδιών, ομάδων στα πόδια τους.

Αμα σκεφτείς και αυτό που λέει ο alexako ότι δηλαδη το μπάτζετ του είναι χαμηλό σε σχέση με πολλές ομάδες.... δεν νομίζω να είναι απογοήτευση.
Aristofanis
Οι αγώνες με τα Μελίσσια εκτός, ΖΑΟΝ εκτός και Ποσειδών εντός ήταν απογοητευτικές εμφανίσεις...έχασε από Παγκράτι και Αμαρυλλίς με "κατεβάσμενα" τα χέρια ενώ χάνει από τον ΖΑΟΝ!!!!
amyntaki
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ : ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ, ΠΑΠΑΓΟΥ, ΑΜΥΝΤΑΣ,ΑΠΟΛΛΩΝ 77.gif
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΖΕΡΒΑ (ΖΩΓΡΑΦΟΥ)
ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΙΧΤΡΙΑ : ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ(ΕΝΩΣΗ) 41.gif 41.gif 41.gif
ΟΜΑΔΑ ΕΚΠΛΗΞΗ :ΙΩΝΙΚΟΣ 41.gif 41.gif
ΟΜΑΔΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ : ΘΡΙΑΜΒΟΣ,ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ sad.gif
dolly12
δε μου λες τα κατεβασμενα χερια στο Παγκρατι που τα ειδες? εκτος αν η αστοχια ειναι κατεβασμενα χερια.

Στο παιχνιδι με το Ποσειδωνα αν το ειδες η διαιτησια εκανε τα παντα για να μην φυγει η διαφορα απο τους 6 ποντους.

Απο το Ζαον εχασε γιατι επαιζε στην ουσια χωρις ψηλες. Δε σου μιλαω για αμαρυλλιδα, αλλα και καλα να επαιζε παλι 8α εχανε γιατι η συγκεκριμενη ομαδα ειναι μια κλαση παραπανω

αλλα παρολα αυτα οπως λες ειναι στη 4η θεση αρα κατι κανει καλυτερα απο αλλους... αρα δε μπορει να ειναι τοσο απογοητευση....
alexako
QUOTE(dolly12 @ Jan 31 2007, 09:31 PM) *
δε μου λες τα κατεβασμενα χερια στο Παγκρατι που τα ειδες? εκτος αν η αστοχια ειναι κατεβασμενα χερια.

Στο παιχνιδι με το Ποσειδωνα αν το ειδες η διαιτησια εκανε τα παντα για να μην φυγει η διαφορα απο τους 6 ποντους.

Απο το Ζαον εχασε γιατι επαιζε στην ουσια χωρις ψηλες. Δε σου μιλαω για αμαρυλλιδα, αλλα και καλα να επαιζε παλι 8α εχανε γιατι η συγκεκριμενη ομαδα ειναι μια κλαση παραπανω

αλλα παρολα αυτα οπως λες ειναι στη 4η θεση αρα κατι κανει καλυτερα απο αλλους... αρα δε μπορει να ειναι τοσο απογοητευση....

Η dolly12 έχει δίκιο σε αυτά που λέει!σε κανένα παιχνίδι απο αυτά δεν τα έχει παρατήσει ο ζωγράφου .το ότι έχασε απο το ΖΑΟΝ δεν έχει να λέει κάτι γιατί αν ήσουν στο συγκεκριμένο παιχνίδι θα έβλεπες πολύ απλά ότι ο Ζωγράφου ήταν μισός απο τραυματισμούς.κ δες το κ αλλιως έκανε αυτές τις ήττες που έκανε καλώς κακώς, αν ήταν απογοήτευση δεν θα ήταν στην τέταρτη θέση κ ακόμα το πρωτάθλημα έχει πολλές αγωνιστικές μέχρι να τελειώσει!Πιστεύω ότι ο Ζωγράφου θα τερματίσει τρίτος!
tsops
Τη ψηφοφορία θα τη κρατήσω μέχρι και σήμερα το βράδυ, οπότε αύριο θα βγάλουμε αποτελέσματα. Όσοι δεν έχετε ψηφίσει και θέλετε, μπορείτε να το κάνετε έως και αύριο το πρωϊ στις 09:00 (που κλείνουν οι κάλπες! laugh.gif )
basket4
QUOTE(Aristofanis @ Jan 31 2007, 03:12 PM) *
1. Καλύτερη ομάδα ανά κατηγορία (Α, Β, Γ)

Α' ΕΣΚΑ: ΓΣ Αμαρυλλις
Β'ΕΣΚΑ: ΑΣ Παπάγου
Γ'ΕΣΚΑ: ΑΟ Αμύντας

2. Καλύτερος προπονητής


Ζέρβα (Ζωγράφου)

3. Καλύτερη παίκτρια

Γκιουλέκα (ΓΣ Αμαρυλλις)

4. Ομάδα "έκπληξη"

ΓΣ Περιστερίου

5. Ομάδα "απογοήτευση"

Ζωγράφου




εεε...οχι και ομαδα εκπληξη το Περιστερι!!απο την αρχη της περιοδου και απο το καλοκαιρι εχουν βαλει μεγαλους στοχους και κανιυν πολυ σοβαρη δουλεια!απλα στην αρχη με 2-3 ηττες νομιζω βγηκε λιγο εκτος!δεν ηθελε και πολυ για να ξανανεβει και το εδειξε στο παιχνιδι με το ζωγραφου παρολο που ειχε χασει εκτος!

καλυτερη ομαδα
Αμαρυλλιδα/Δαφνη

καλυτερος προπονητης
Ζερβα/Σαμαντουρα

καλυτερη παιχτρια
Στεφανιδου/Ζουρνη/Γκιουλεκα

ομαδα εκπληξη
παιανια(αν παραμεινει που πιστευω οτι θα παραμεινει κατηγορια)

ομαδα απογοητευση
Θριαμβος
froso
QUOTE(basket4 @ Feb 1 2007, 10:32 AM) *
ομαδα εκπληξη
παιανια(αν παραμεινει που πιστευω οτι θα παραμεινει κατηγορια)

Εννοείς ότι περίμενες ότι θα έπεφτε και αν μείνει είναι έκπληξη ε? Πάντως ενημερωτικά τη δουλειά στην Παιανία δεν την κάνει η Σαμαντούρα. άλλη προπονήτρια είναι υπεύθυνη. Η Σαμαντούρα κατεβαίνει σε κάποιους αγώνες απλώς. Ισως λοιπόν, λέω ίσως, να μην είναι πολύ δίκαιη η αναφορά της στους προπονητές της κατηγορίας, αφού δε ασχολείται ενεργά με την έσκα, αλλά με την εσκανα και τον Πρωτέα wink.gif
christina n10
QUOTE(froso @ Feb 1 2007, 12:49 PM) *
Εννοείς ότι περίμενες ότι θα έπεφτε και αν μείνει είναι έκπληξη ε? Πάντως ενημερωτικά τη δουλειά στην Παιανία δεν την κάνει η Σαμαντούρα. άλλη προπονήτρια είναι υπεύθυνη. Η Σαμαντούρα κατεβαίνει σε κάποιους αγώνες απλώς. Ισως λοιπόν, λέω ίσως, να μην είναι πολύ δίκαιη η αναφορά της στους προπονητές της κατηγορίας, αφού δε ασχολείται ενεργά με την έσκα, αλλά με την εσκανα και τον Πρωτέα wink.gif
θα συμφωνησω και εγω με την σειρα μου οτι η αναφορα στην σαμαντουρα δεν ειναι δικαιη.αλλη προπονητρια ειναι που τραβαει ολο το κουπι στην παιανια.η σαμαντουρα οπως πολυ σωστα ανεφερε και η froso
ειναι στην εσκανα και στον πρωτεα.οποτε ειναι ακυρη η επιλογη της στον καλυτερο προπονητη της εσκα.αν η ψηφοφορια γινοταν για εσκανα πολυ ευχαριστως να την ψηφισουμε. wink.gif
basket4
QUOTE(froso @ Feb 1 2007, 02:49 PM) *
Εννοείς ότι περίμενες ότι θα έπεφτε και αν μείνει είναι έκπληξη ε? Πάντως ενημερωτικά τη δουλειά στην Παιανία δεν την κάνει η Σαμαντούρα. άλλη προπονήτρια είναι υπεύθυνη. Η Σαμαντούρα κατεβαίνει σε κάποιους αγώνες απλώς. Ισως λοιπόν, λέω ίσως, να μην είναι πολύ δίκαιη η αναφορά της στους προπονητές της κατηγορίας, αφού δε ασχολείται ενεργά με την έσκα, αλλά με την εσκανα και τον Πρωτέα wink.gif


ξερω παρα παρα πολυ καλα ποια ειναι υπευθυνη προπονητρια στην παιανια και κανει παρα πολυ καλη δουλεια!! tongue.gif laugh.gif blove.gif
εχεις δικιο για τη Σαμαντουρα.ηξερα οτι ασχολειται ενεργα με τον Πρωτεα αλλα δεν το σκεφτηκα για την εσκα και την εσκανα..κοινως..ψιλομπερδευτηκα!

οποτε ας κανουμε μια ''μικρουλα'' αλλαγη...


καλυτερη προπονητρια
Ζερβα/Χατζηδακη
froso
QUOTE(basket4 @ Feb 1 2007, 11:14 AM) *
ξερω παρα παρα πολυ καλα ποια ειναι υπευθυνη προπονητρια στην παιανια και κανει παρα πολυ καλη δουλεια!! tongue.gif laugh.gif blove.gif
εχεις δικιο για τη Σαμαντουρα.ηξερα οτι ασχολειται ενεργα με τον Πρωτεα αλλα δεν το σκεφτηκα για την εσκα και την εσκανα..κοινως..ψιλομπερδευτηκα!

οποτε ας κανουμε μια ''μικρουλα'' αλλαγη...
καλυτερη προπονητρια
Ζερβα/Χατζηδακη

w00t.gif Χατζηδάκηηηηη τα συγχαρητήριά μου!!!!Άντε σε έφτιαξα πάλι!!!! tongue.gif
christina n10
And the oscar goes to:χατζηδακη!!!!! 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif
basket4
QUOTE(froso @ Feb 1 2007, 03:22 PM) *
w00t.gif Χατζηδάκηηηηη τα συγχαρητήριά μου!!!!Άντε σε έφτιαξα πάλι!!!! tongue.gif



smiley.gif tongue.gif blove.gif biggrin.gif smile.gif 77.gif rolleyes.gif w00t.gif wink.gif wav.gif thumbsup.gif
tsops
Δεν θέλω να σας το χαλάσω, αλλά η ψήφος είναι μία για τον προπονητή. Οπότε, basket4 πρέπει να επιλέξεις... smile.gif
Live strong
QUOTE(tsops @ Feb 1 2007, 01:07 PM) *
Δεν θέλω να σας το χαλάσω, αλλά η ψήφος είναι μία για τον προπονητή. Οπότε, basket4 πρέπει να επιλέξεις... smile.gif


Συγνώμη, αλλά κι εγώ θα στο χαλάσω tsops, αλλά παρατήρηση γιατί στη basket4; Δεν είναι η μόνη που έκανε δυο επιλογές… rolleyes.gif smile.gif
tsops
QUOTE(Live strong @ Feb 1 2007, 01:14 PM) *
Συγνώμη, αλλά κι εγώ θα στο χαλάσω tsops, αλλά παρατήρηση γιατί στη basket4; Δεν είναι η μόνη που έκανε δυο επιλογές… rolleyes.gif smile.gif


Σωστό! Και εγώ επέλεξα τη Γκιουλέκα και είπα ότι αναφέρω τη Στεφανίδου (όπως κάποιοι άλλοι τη Νικολοπούλου) ως "rookie" καλύτερη παίκτρια. Μη χάσεις εσύ... laugh.gif
Live strong
QUOTE(tsops @ Feb 1 2007, 01:25 PM) *
Σωστό! Και εγώ επέλεξα τη Γκιουλέκα και είπα ότι αναφέρω τη Στεφανίδου (όπως κάποιοι άλλοι τη Νικολοπούλου) ως "rookie" καλύτερη παίκτρια. Μη χάσεις εσύ... laugh.gif


Έχεις μύγα και μυγιάζεσαι εσύ μου φαίνεται… tongue.gif για κοίτα και τις άλλες απαντήσεις…ορίστε μας! 33.gif
Είπε το κοριτσάκι μια γνώμη παρά πάνω και αμέσως σα δάσκαλος με τη βέργα… 42.gif magic.gif wacko.gif laugh.gif
tsops
QUOTE(Live strong @ Feb 1 2007, 01:31 PM) *
Έχεις μύγα και μυγιάζεσαι εσύ μου φαίνεται… tongue.gif για κοίτα και τις άλλες απαντήσεις…ορίστε μας! 33.gif
Είπε το κοριτσάκι μια γνώμη παρά πάνω και αμέσως σα δάσκαλος με τη βέργα… 42.gif magic.gif wacko.gif laugh.gif


Η basket ξέρει πόσο την εκτιμώ wink.gif
Live strong
QUOTE(tsops @ Feb 1 2007, 01:38 PM) *
Η basket ξέρει πόσο την εκτιμώ wink.gif


Μμμμ… κουβέντες εξιλέωσης εεε!!!
Χα χα χα !!!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
basket4
QUOTE(tsops @ Feb 1 2007, 05:38 PM) *
Η basket ξέρει πόσο την εκτιμώ wink.gif


ευχαριστω tsops... tongue.gif

QUOTE(tsops @ Feb 1 2007, 05:07 PM) *
Δεν θέλω να σας το χαλάσω, αλλά η ψήφος είναι μία για τον προπονητή. Οπότε, basket4 πρέπει να επιλέξεις... smile.gif


χαχαχα!! laugh.gif ...οκ...δεν πτοουμαι....

καλυτερη προπονητρια
Χατζηδακη smiley.gif 41.gif
coach13
QUOTE(basket4 @ Feb 1 2007, 06:12 PM) *
ευχαριστω tsops... tongue.gif
χαχαχα!! laugh.gif ...οκ...δεν πτοουμαι....

καλυτερη προπονητρια
Χατζηδακη smiley.gif 41.gif



smiley.gif
Σε ευχαριστώ πολύ basket4! Αλλά νομίζω δεν είσαι κ πολύ αντικειμενική!!!Μήπως θες μεταγραφή του χρόνου κ για αυτό το λες???? 69.gif
Thanx!!
basket4
QUOTE(coach13 @ Feb 2 2007, 01:00 AM) *
smiley.gif
Σε ευχαριστώ πολύ basket4! Αλλά νομίζω δεν είσαι κ πολύ αντικειμενική!!!Μήπως θες μεταγραφή του χρόνου κ για αυτό το λες???? 69.gif
Thanx!!



εγω???δεν ειμαι αντικειμενικη??μεταγραφη δεν θελω..θα παω αμεσως WNBA!!
το αλλο που λεει ''αν δεν υποστηριξεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει''...το ξερεις??? smiley.gif
tsops
Καλημέρα. Λοιπόν, τα ΕΣΚΑ AWARDS έφτασαν και επίσημα στο τέλος τους και σε λίγο θα σας πω τα αποτελέσματα. Μπράβο σε όλους για τη συμμετοχή τους και τις επιλογές τους. Οι "νικητές" σε λίγο...
alexako
QUOTE(tsops @ Feb 2 2007, 07:26 AM) *
Καλημέρα. Λοιπόν, τα ΕΣΚΑ AWARDS έφτασαν και επίσημα στο τέλος τους και σε λίγο θα σας πω τα αποτελέσματα. Μπράβο σε όλους για τη συμμετοχή τους και τις επιλογές τους. Οι "νικητές" σε λίγο...

Εχω αγωνία!!!!!!! ohmy.gif
tsops
Τα αποτελέσματα λοιπόν είναι :

Καλύτερη ομάδα Α' ΕΣΚΑ : ΑΜΑΡΥΛΛΙΔΑ 41.gif
Καλύτερη ομάδα Β' ΕΣΚΑ : τριπλή ισοβαθμία ΠΡΟΜΗΘΕΑ, ΠΑΠΑΓΟΥ, ΔΑΦΝΗΣ ohmy.gif 41.gif
Καλύτερη ομάδα Γ' ΕΣΚΑ : ΑΜΥΝΤΑΣ 41.gif

Καλύτερη προπονήτρια : ΖΕΡΒΑ 41.gif

Καλύτερη παίκτρια : ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ 41.gif

Ομάδα "έκπληξη" : ΙΩΝΙΚΟΣ 41.gif

Ομάδα "απογοήτευση" : ΘΡΙΑΜΒΟΣ sad.gif

Από την ψηφοφορία ξεχώρισαν :

- Η καθολικότητα των Αμαρυλλίδα, Ζέρβα, Γκιουλέκα και Θριάμβου στις κατηγορίες τους
- η τριπλή ισοβαθμία Προμηθέα, Παπάγου και Δάφνης ως καλύτερες στην Β'
- η ψήφος σας σε μικρές σε ηλικία παίκτριες ως καλύτερες εξ'όλων των κατηγοριών 41.gif
- οι πολλοί "υποψήφιοι" στην κατηγορία "ομάδα έκπληξη"

Σας ευχαριστούμε όλους για μία όμορφη βραδιά και ευχόμαστε καλή συνέχεια στους νικητές laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Θα αφήσω για λίγες ημέρες το topic ανοιχτό και θα βάλω και νέα...awards σε άλλη κατηγορία wink.gif
sofo4
QUOTE(tsops @ Feb 2 2007, 09:46 AM) *
Τα αποτελέσματα λοιπόν είναι :

Καλύτερη ομάδα Α' ΕΣΚΑ : ΑΜΑΡΥΛΛΙΔΑ 41.gif
Καλύτερη ομάδα Β' ΕΣΚΑ : τριπλή ισοβαθμία ΠΡΟΜΗΘΕΑ, ΠΑΠΑΓΟΥ, ΔΑΦΝΗΣ ohmy.gif 41.gif
Καλύτερη ομάδα Γ' ΕΣΚΑ : ΑΜΥΝΤΑΣ 41.gif

Καλύτερη προπονήτρια : ΖΕΡΒΑ 41.gif

Καλύτερη παίκτρια : ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ 41.gif

Ομάδα "έκπληξη" : ΙΩΝΙΚΟΣ 41.gif

Ομάδα "απογοήτευση" : ΘΡΙΑΜΒΟΣ sad.gif

Από την ψηφοφορία ξεχώρισαν :

- Η καθολικότητα των Αμαρυλλίδα, Ζέρβα, Γκιουλέκα και Θριάμβου στις κατηγορίες τους
- η τριπλή ισοβαθμία Προμηθέα, Παπάγου και Δάφνης ως καλύτερες στην Β'
- η ψήφος σας σε μικρές σε ηλικία παίκτριες ως καλύτερες εξ'όλων των κατηγοριών 41.gif
- οι πολλοί "υποψήφιοι" στην κατηγορία "ομάδα έκπληξη"

Σας ευχαριστούμε όλους για μία όμορφη βραδιά και ευχόμαστε καλή συνέχεια στους νικητές laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Θα αφήσω για λίγες ημέρες το topic ανοιχτό και θα βάλω και νέα...awards σε άλλη κατηγορία wink.gif




41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif
amyntaki
QUOTE(tsops @ Feb 2 2007, 07:46 PM) *
Τα αποτελέσματα λοιπόν είναι :

Καλύτερη ομάδα Α' ΕΣΚΑ : ΑΜΑΡΥΛΛΙΔΑ 41.gif
Καλύτερη ομάδα Β' ΕΣΚΑ : τριπλή ισοβαθμία ΠΡΟΜΗΘΕΑ, ΠΑΠΑΓΟΥ, ΔΑΦΝΗΣ ohmy.gif 41.gif
Καλύτερη ομάδα Γ' ΕΣΚΑ : ΑΜΥΝΤΑΣ 41.gif

Καλύτερη προπονήτρια : ΖΕΡΒΑ 41.gif

Καλύτερη παίκτρια : ΓΚΙΟΥΛΕΚΑ 41.gif

Ομάδα "έκπληξη" : ΙΩΝΙΚΟΣ 41.gif

Ομάδα "απογοήτευση" : ΘΡΙΑΜΒΟΣ sad.gif

Από την ψηφοφορία ξεχώρισαν :

- Η καθολικότητα των Αμαρυλλίδα, Ζέρβα, Γκιουλέκα και Θριάμβου στις κατηγορίες τους
- η τριπλή ισοβαθμία Προμηθέα, Παπάγου και Δάφνης ως καλύτερες στην Β'
- η ψήφος σας σε μικρές σε ηλικία παίκτριες ως καλύτερες εξ'όλων των κατηγοριών 41.gif
- οι πολλοί "υποψήφιοι" στην κατηγορία "ομάδα έκπληξη"

Σας ευχαριστούμε όλους για μία όμορφη βραδιά και ευχόμαστε καλή συνέχεια στους νικητές laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Θα αφήσω για λίγες ημέρες το topic ανοιχτό και θα βάλω και νέα...awards σε άλλη κατηγορία wink.gif













smiley.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 77.gif 69.gif 77.gif 77.gif 41.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.