Help - Search - Members - Calendar
Full Version: quote
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
Weekendman
όταν κάνω quote πως μπορώ να έχω και τo όνομα αυτού απο τον οποίο παίρνω τα λόγια του ,και την ημερομηνία και ώρα που έγινε το πόστ απο το οποιό κάνω quote;
lakersdynasty
QUOTE(Weekendman @ Oct 28 2008, 12:57 ) *
όταν κάνω quote πως μπορώ να έχω και τo όνομα αυτού απο τον οποίο παίρνω τα λόγια του ,και την ημερομηνία και ώρα που έγινε το πόστ απο το οποιό κάνω quote;


οταν κανεις κανονικα quote με το κουμπακι κατω απο το ποστ τα εχεις αυτα τα στοιχεια. Οποτε μπορεις να ανοιξεις σε δευτερο παραθυρο το τοπικ στο οποιο εισαι να κανεις κανονικα quote το δευτερο κειμενο που θες να χρησιμοποιησεις, και απο εκει να το κανεις copy paste ολοκληρο μαζι με πχ το quote name='Weekendman' date='Oct 28 2008, 12:57 ' post='239968 στο παραθυρο απαντησης στο οποιο δινεις την απαντηση σου και στο προηγουμενο quote.

Kαι μετα απαντας αυτο που θες και εχεις ολα τα στοιχεια.

Ελπιζω μονο να εγινα κατανοητος. rolleyes.gif
Pierce
το απαντηση κατω ακριβως απο καθε ποστ ισοδυναμει με quote, ετσι οπως το θες. Πατωντας το παραθεση σε διαφορα ποστς κανεις πολλαπλο quote.
Weekendman
QUOTE(pierce21 @ Oct 28 2008, 14:15 ) *
το απαντηση κατω ακριβως απο καθε ποστ ισοδυναμει με quote, ετσι οπως το θες. Πατωντας το παραθεση σε διαφορα ποστς κανεις πολλαπλο quote.


Τώρα το κατάλαβα! Ευχαριστώ και τους δυο σας lakersdynasty και pierce21
lakersdynasty
Αρα εγω σε πηγα εκει που θες μεσω Κολοπετινιτσας. icon_drunk.gif
Weekendman
QUOTE(lakersdynasty @ Oct 28 2008, 16:22 ) *
Αρα εγω σε πηγα εκει που θες μεσω Κολοπετινιτσας. icon_drunk.gif


Μην ανησυχείς το κάνω και εγω μερικές φορές αυτό , αλλά φυσικά προτιμώ τον λακωνικό τρόπο του pierce 21... smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.