Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γεια σας!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
panagiotisk
Καλησπερα σε ολους παιδια. icon_wave.gif
Με μια πρωτη ματια το forum φενεται πολυ καλα οργανωμενο και δομημενο.
φανατικος του μπασκετ εδω και παρα πολυ καιρο blove.gif .
ευχομαι καλη διαμονη smiley.gif

Edit:πρεπει να το εγραψα σε λαθος sction.καποιος Mod ας το μεταφερει στο σωστο συγνωμη biggrin.gif
Flash
Το topic μεταφέρθηκε στο σωστό subforum.

Καλώς όρισες και καλά posts smile.gif
pitto
QUOTE(panagiotisk @ Jan 13 2010, 22:12 ) *
Καλησπερα σε ολους παιδια. icon_wave.gif
Με μια πρωτη ματια το forum φενεται πολυ καλα οργανωμενο και δομημενο.
φανατικος του μπασκετ εδω και παρα πολυ καιρο blove.gif .
ευχομαι καλη διαμονη smiley.gif

Edit:πρεπει να το εγραψα σε λαθος sction.καποιος Mod ας το μεταφερει στο σωστο συγνωμη biggrin.gif



καλώς ήρθες, να μοιραστούμε μαζί την μπασκετική μας τρέλα !!!
OnLy_PAS-AthEnS
Καλησπερα φιλε,καλα ποστ να εχεις και ελπιζω το φορουμ να σου προσφερει ολα αυτα που επιθυμεις απο αυτο!
Καλως ηρθες!
colonel gomelsky
QUOTE(OnLy_PAS-AthEnS @ Jan 14 2010, 23:41 ) *
Καλησπερα φιλε,καλα ποστ να εχεις και ελπιζω το φορουμ να σου προσφερει ολα αυτα που επιθυμεις απο αυτο!
Καλως ηρθες!



Καλά ποστ και καλές συζητήσεις στο νέο φίλο ΠαναγιώτηΚ



ΥΓ. ονλυ πας στα καλωσορίσματα πρώτος, αλλά για τον αναστο δεν είπες ακόμα τίποτα.. smiley.gif
ViC
Καλησπέρα παιδιά, καινούριος είμαι κι εγώ...
Τρελαμένος με μπάσκετ, παρακολουθώ όσο περισσότερο μπορώ, όταν έχω χρόνο βέβαια...
Μ' αρέσει κυρίως το ευρωπαϊκό μπάσκετ και λιγότερο το NBA show, αν και δε λέω όχι για ένα καλό ματσάκι από την άλλη πλευρά του Ατλαντικού.
Αγαπημένες ομάδες: στην Ελλάδα Άρης, στην Ευρώπη Μπαρτσελόνα, στο NBA Denver Nuggets
Τρελά respect σε Παναθηναϊκό, Μαρούσι, Σιένα, Κάχα (TAUex), Lakers, Celtics και στην αντιπαθέστατη αλλά τρομερή εθνική Ισπανίας.
Αγαπημένοι παίκτες: Διαμαντίδης, Γκασόλ, Σισκάουσκας, Ντιρκ, Τζινόμπιλι, Καρμέλο, Σκόλα, Κόμπι, Γκαρνέτ, Ναβάρο, Μπίλαπς, Γουέιντ, Καλντερόν και αρκετοί ακόμα, σίγουρα ξέχασα μερικούς...
Αγαπημένοι προπονητές: Ομπράντοβιτς, Μεσίνα, Μπλατ, Σκαριόλο, ο γερόλυκος Ίβκοβιτς και περιμένω να δω τι θα κάνει ο Πιαντζάνι με την προβληματική squadra azzura.

Πιστεύω έδωσα ένα στίγμα και ελπίζω να έχω χρόνο για να διαβάζω τις απόψεις σας και να ποστάρω τις δικές μου.
blove.gif
Gravedigger
QUOTE (ViC @ Jan 25 2010, 15:27 ) *
Καλησπέρα παιδιά, καινούριος είμαι κι εγώ...
Τρελαμένος με μπάσκετ, παρακολουθώ όσο περισσότερο μπορώ, όταν έχω χρόνο βέβαια...
Μ' αρέσει κυρίως το ευρωπαϊκό μπάσκετ και λιγότερο το NBA show, αν και δε λέω όχι για ένα καλό ματσάκι από την άλλη πλευρά του Ατλαντικού.
Αγαπημένες ομάδες: στην Ελλάδα Άρης, στην Ευρώπη Μπαρτσελόνα, στο NBA Denver Nuggets
Τρελά respect σε Παναθηναϊκό, Μαρούσι, Σιένα, Κάχα (TAUex), Lakers, Celtics και στην αντιπαθέστατη αλλά τρομερή εθνική Ισπανίας.
Αγαπημένοι παίκτες: Διαμαντίδης, Γκασόλ, Σισκάουσκας, Ντιρκ, Τζινόμπιλι, Καρμέλο, Σκόλα, Κόμπι, Γκαρνέτ, Ναβάρο, Μπίλαπς, Γουέιντ, Καλντερόν και αρκετοί ακόμα, σίγουρα ξέχασα μερικούς...
Αγαπημένοι προπονητές: Ομπράντοβιτς, Μεσίνα, Μπλατ, Σκαριόλο, ο γερόλυκος Ίβκοβιτς και περιμένω να δω τι θα κάνει ο Πιαντζάνι με την προβληματική squadra azzura.

Πιστεύω έδωσα ένα στίγμα και ελπίζω να έχω χρόνο για να διαβάζω τις απόψεις σας και να ποστάρω τις δικές μου.
blove.gif

Τα είπε όλα ο νέος...Νούμερο παπουτσιού??? tongue.gif
ViC
QUOTE(Gravedigger @ Jan 25 2010, 15:30 ) *
Τα είπε όλα ο νέος...Νούμερο παπουτσιού??? tongue.gif

44 rolleyes.gif
Flash
Καλώς τον. Αυτό είναι εναρκτήριο post ! laugh.gif
nikolas12
Καλως ηρθες φιλε και καλα ποστ. smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.