Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΜΕΛΛΟΝ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 16- ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟΨΕΙΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
APATSI
[font="Arial Black"][/font][size="4"][/size]Η ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ....ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ (ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ) ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ Η' ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥΣ... icon_wave.gif
original212009
QUOTE(APATSI @ Aug 1 2009, 23:34 ) *
[font="Arial Black"][/font][size="4"][/size]Η ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ....ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ (ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ) ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ Η' ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥΣ... icon_wave.gif

Εγω ξερω ενα παιδι που παιζει στον Αθηναϊκο και ειναι πολυ καλο. Ονομαζεται Σουλελες
ComingUpRoses
συγνωμη που κανω ποστ και ας εχουν περασει 9 μερες .. εγω θελω να γραψω αυτο που μου λεει ο φυσικοθεραπευτης μου (μιας και ειμαι απο τραυματισμο) .. μεχρι τα 16 μην περιμενεις να σε κοιταξουν ... Δεν προκειτε" .. ο ανθρωπος μεχρι τα 16 κανει συνηθειες , οποτε μεχρι τα 16 εξασκησου σε αυτα που δεν εχεις ... πχ αμα εχεισ σουτ μην καθεσαι και εξασκησε ολη μερα σε αυτο ... εξσασκησου στο μπασιμο ... μεχρι τα 16 σε οσα περισσοτερα εχεισ εξασκηθει - μαθει τοσο το καλυτερο .. απο εκει και περα αμα ριξεις 100 σουτ θα εισαι πιο ευστοχος και παει λεγοντας .. δηλαδη παει αναλογα με την αγωνιστικη κατασταση ...

αυτα D:
επαθα λαστιχο
ο ανηψιος τυου περιπτερα της γειτονιας μου,ειναι 7 χρονων αλλα διακρινω σε αυτον τεραστιο ταλεντο
KORLEONE
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Sep 13 2010, 22:51 ) *
ο ανηψιος τυου περιπτερα της γειτονιας μου,ειναι 7 χρονων αλλα διακρινω σε αυτον τεραστιο ταλεντο

Σταμάτης Ευρυάλη , Χαραλαμπόπουλος Αιγάλεω
lion
ιωαννου στελιος 15 χρ 1,96 γ.σ. περαματος ερμης
ΜΠΑΣΚΕΤΟΒΙΟΣ
QUOTE(APATSI @ Aug 1 2009, 23:34 ) *
[font="Arial Black"][/font][size="4"][/size]Η ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ ΔΕΙΧΝΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΜΟ....ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ (ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ) ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΕΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΙΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΣΑΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ Η' ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΥΣΕΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΤΟΥΣ... icon_wave.gif

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ:Αντώνιος-Αριστοτέλης Καλαϊτζής
ΥΨΟΣ: 2.01
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ.: 31/3/1995
ΤΟΠΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ.: Κοζάνη
ΘΕΣΕΙΣ: 3-4-5
ΟΜΑΔΑ: Α.Ε ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ: Μικτή Ομάδα Παίδων Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ-Κλιμάκιο Βορείου Ελλάδος Εθνικής Ομάδας Παμπαίδων.
Επιλέχθηκε απο τους Ομοσπονδιακούς και Περιφερειακούς Προπονητές και συμμετείχε στο 28ο Τουρνουά Χριστουγέννων της Καλαμάτας "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ" (26-30/12/2009),όπου πραγματοποίησε εξαιρετικές εμφανίσεις και εντυπωσίασε με την απόδοσή τους Ομοσπονδιακούς Προπονητές,οι οποίοι τον επέλεξαν στην ομάδα των ALL STAR 1 του Τουρνουά,μεταξύ των 100 αθλητών απο όλη την Ελλάδα και την Κύπρο.
Αγωνίζεται με τις ομάδες Παίδων,Εφήβων και Ανδρών της Α.Ε ΚΟΖΑΝΗΣ στα Πρωταθλήματα Δυτικής Μακεδονίας(Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ).
Τον παρακολουθούν "σκάουτερς" Ελληνικών και Ευρωπαϊκών ομάδων.
KORLEONE
QUOTE(ΜΠΑΣΚΕΤΟΒΙΟΣ @ Nov 14 2010, 03:08 ) *
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ:Αντώνιος-Αριστοτέλης Καλαϊτζής
ΥΨΟΣ: 2.01
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ.: 31/3/1995
ΤΟΠΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ.: Κοζάνη
ΘΕΣΕΙΣ: 3-4-5
ΟΜΑΔΑ: Α.Ε ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ: Μικτή Ομάδα Παίδων Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ-Κλιμάκιο Βορείου Ελλάδος Εθνικής Ομάδας Παμπαίδων.
Επιλέχθηκε απο τους Ομοσπονδιακούς και Περιφερειακούς Προπονητές και συμμετείχε στο 28ο Τουρνουά Χριστουγέννων της Καλαμάτας "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ" (26-30/12/2009),όπου πραγματοποίησε εξαιρετικές εμφανίσεις και εντυπωσίασε με την απόδοσή τους Ομοσπονδιακούς Προπονητές,οι οποίοι τον επέλεξαν στην ομάδα των ALL STAR 1 του Τουρνουά,μεταξύ των 100 αθλητών απο όλη την Ελλάδα και την Κύπρο.
Αγωνίζεται με τις ομάδες Παίδων,Εφήβων και Ανδρών της Α.Ε ΚΟΖΑΝΗΣ στα Πρωταθλήματα Δυτικής Μακεδονίας(Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ).
Τον παρακολουθούν "σκάουτερς" Ελληνικών και Ευρωπαϊκών ομάδων.

Παπαγιάννης Ολυμπιακός 1997 , 2.03
tamiyaman
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ 1997 ΥΨΟΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 2 ΜΕΤΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ (1995) ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΥΧΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΟ ΠΛΕΙ ΜΕΙΚΕΡ ΜΕΧΡΙ ΣΕΝΤΕΡ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ
KORLEONE
QUOTE(tamiyaman @ Jan 11 2011, 19:10 ) *
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ 1997 ΥΨΟΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 2 ΜΕΤΡΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ (1995) ΜΕ ΤΡΟΜΕΡΗ ΕΥΧΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΠΑΙΖΕΙ ΑΠΟ ΠΛΕΙ ΜΕΙΚΕΡ ΜΕΧΡΙ ΣΕΝΤΕΡ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ

Τον Χαραλαμπόπουλο τον έχουμε αναφέρει μαζι με τον Σταματη ποιο πάνω ...
youclip
ΡΙΞΤΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΕΔΩ! http://aonabasket1999.blogspot.com/
amyntas1

Θωμας Κωττας 2,00μ ,4,5 πλεον ανηκει στον μπαοκ
ΜΠΑΣΚΕΤΟΒΙΟΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ:Αντώνιος-Αριστοτέλης Καλαϊτζής
ΥΨΟΣ: 2.04
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ.: 31/3/1995
ΤΟΠΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ.: Κοζάνη
ΘΕΣΕΙΣ: 3-4-5
ΟΜΑΔΑ: Α.Ε ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ: Μικτή Ομάδα Παίδων Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ-Κλιμάκιο Βορείου Ελλάδος Εθνικής Ομάδας Παίδων και Παμπαίδων.
Επιλέχθηκε απο τους Ομοσπονδιακούς και Περιφερειακούς Προπονητές και συμμετείχε στο 28ο Τουρνουά Χριστουγέννων της Καλαμάτας "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ" (26-30/12/2009),όπου πραγματοποίησε εξαιρετικές εμφανίσεις και εντυπωσίασε με την απόδοσή τους Ομοσπονδιακούς Προπονητές,οι οποίοι τον επέλεξαν στην ομάδα των ALL STAR 1 του Τουρνουά,μεταξύ των 100 αθλητών απο όλη την Ελλάδα και την Κύπρο.
Αγωνίζεται με τις ομάδες Παίδων,Εφήβων και Ανδρών της Α.Ε ΚΟΖΑΝΗΣ στα Πρωταθλήματα Δυτικής Μακεδονίας(Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ).
Αναδείχθηκε Πρωταθλητής Εφήβων Δυτικής Μακεδονίας για την περίοδο 2010-2011.
Τον παρακολουθούν "σκάουτερς" Ελληνικών και Ευρωπαϊκών ομάδων.
Χθές ανακοινώθηκε η απόκτησή του απο τον ΑΡΗ Θεσσαλονίκης.
KORLEONE
Ονομάζετε Γιώργος Τυρεκίδης , παίζει στην Άλμπα Βερολίνου , έχει Ελληνική υπηκοότητα είναι γεννημένος τον Νοέμβριο του 1996 και είναι 2.05 με πολύ καλές συστάσεις ( πολύ καλός ριμπάουντερ ) . Επειδή η γεννιά των 96άριδων είναι κοντή γεννιά θα μπορούσε να βοηθήσει πολύ .
Εχει ήδη κληθεί στην εθνική Γερμανίας αλλά νομίζω δεν έχει αγωνιστεί σε επίσημο παιχνίδι .
ComingUpRoses
QUOTE(ΜΠΑΣΚΕΤΟΒΙΟΣ @ Jun 29 2011, 16:00 ) *
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ:Αντώνιος-Αριστοτέλης Καλαϊτζής
ΥΨΟΣ: 2.04
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ.: 31/3/1995
ΤΟΠΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ.: Κοζάνη
ΘΕΣΕΙΣ: 3-4-5
ΟΜΑΔΑ: Α.Ε ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ: Μικτή Ομάδα Παίδων Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ-Κλιμάκιο Βορείου Ελλάδος Εθνικής Ομάδας Παίδων και Παμπαίδων.
Επιλέχθηκε απο τους Ομοσπονδιακούς και Περιφερειακούς Προπονητές και συμμετείχε στο 28ο Τουρνουά Χριστουγέννων της Καλαμάτας "ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ" (26-30/12/2009),όπου πραγματοποίησε εξαιρετικές εμφανίσεις και εντυπωσίασε με την απόδοσή τους Ομοσπονδιακούς Προπονητές,οι οποίοι τον επέλεξαν στην ομάδα των ALL STAR 1 του Τουρνουά,μεταξύ των 100 αθλητών απο όλη την Ελλάδα και την Κύπρο.
Αγωνίζεται με τις ομάδες Παίδων,Εφήβων και Ανδρών της Α.Ε ΚΟΖΑΝΗΣ στα Πρωταθλήματα Δυτικής Μακεδονίας(Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ).
Αναδείχθηκε Πρωταθλητής Εφήβων Δυτικής Μακεδονίας για την περίοδο 2010-2011.
Τον παρακολουθούν "σκάουτερς" Ελληνικών και Ευρωπαϊκών ομάδων.
Χθές ανακοινώθηκε η απόκτησή του απο τον ΑΡΗ Θεσσαλονίκης.



Αυτόν αν δεν κάνω λάθος πρέπει να τον είχα μαρκάρει πριν κάποια χρόνια σε ένα τουρνούα που γίνονταν στην Κοζάνη ... Αυτός τότε 12 νομίζω και εγώ 11 , 1,70 κάτι εγώ , 1,80 ή 1,90 αυτός , δεν θυμάμαι καλά .. smiley.gif
peristerifan
QUOTE (KORLEONE @ Jan 5 2011, 00:49 ) *
Παπαγιάννης Ολυμπιακός 1997 , 2.03


papagiannis george 210
03/07/1997 peristeri bc
επαθα λαστιχο
Artem Lelim 2.07 15 χρ B.C. agioi saranta
dribble

Ιακωβος Μιλεντιγιεβιτς - Αλιφιερης
γεννημενος το 1997
παιζει στο Αιγάλεω
θεσεις 1 και 2,
φοβερο σουτ και πάσα
77.gif
dribble
QUOTE (dribble @ Aug 14 2012, 16:25 ) *
Ιακωβος Μιλεντιγιεβιτς - Αλιφιερης
γεννημενος το 1997
παιζει στο Αιγάλεω
θεσεις 1 και 2,
φοβερο σουτ και πάσα
77.gif


ΙΑΚΩΒΟΣ ΜΙΛΕΝΤΙΓΙΕΒΙΤΣ - ΑΛΙΦΙΕΡΗΣ (φοράει το 11 του Αιγάλεω)
Μικρή δόση απ΄το παιχνίδι του χτες στον αγώνα του παιδικού Περιστέρι - Αιγάλεω : 55-63
http://www.sportshero.gr/index.php/sports/...i-aigaleo-55-63
MhtSaras
QUOTE(dribble @ Nov 28 2012, 10:56 ) *
ΙΑΚΩΒΟΣ ΜΙΛΕΝΤΙΓΙΕΒΙΤΣ - ΑΛΙΦΙΕΡΗΣ (φοράει το 11 του Αιγάλεω)
Μικρή δόση απ΄το παιχνίδι του χτες στον αγώνα του παιδικού Περιστέρι - Αιγάλεω : 55-63
http://www.sportshero.gr/index.php/sports/...i-aigaleo-55-63


Μαζί με τον ιάκωβο θα έλεγα και τον Σημάτο Οδυσσέα του Αιγάλεω 1997 γεννη8ής!!! Θέση 4
KORLEONE
QUOTE(MhtSaras @ Jan 11 2013, 16:15 ) *
Μαζί με τον ιάκωβο θα έλεγα και τον Σημάτο Οδυσσέα του Αιγάλεω 1997 γεννη8ής!!! Θέση 4


1998
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ Β. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΡΗΣ

1999
ΛΙΟΥΝΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΑΠΡΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΠΑΟΚ
ΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΒΑΛΑ

2000
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΛΕΡΟΣ
ΜΠΑΚΝΑΛ ΜΕΝΤ
ΧΑΤΖΗΒΕΡΟΓΛΟΥ ΙΚΑΡΟΣ
KORLEONE
....
doublepoulos
Τόρρες,16 ετών,Παγκράτι...έχει παίξει και Α2...
Flinafim
QUOTE (doublepoulos @ Mar 20 2015, 00:12 ) *
Τόρρες,16 ετών,Παγκράτι...έχει παίξει και Α2...

Γεννημένοι 2002 Αττικήsad.gifμε αλφαβητική σειρα) Κολοβερος(Πανιώνιος),κωστοπουλος(Αγία Παρασκευή),μπουρλακης(Πρωτέας),Σπύρογλου(Δο
ύκας).
Gkos
QUOTE (Flinafim @ Apr 25 2015, 22:29 ) *
Γεννημένοι 2002 Αττικήsad.gifμε αλφαβητική σειρα) Κολοβερος(Πανιώνιος),κωστοπουλος(Αγία Παρασκευή),μπουρλακης(Πρωτέας),Σπύρογλου(Δο
ύκας).



Μου αρέσει που είπαμε να μην γράφουμε ονοματεπώνυμα μικρών ,και μάλιστα σβήσαμε και όσα υπήρχαν στο thread των μίνι.
basketballnikos
Μεγαλοοικονόμου -ΤΥΦΩΝ Α.Σ.
θελει βεβαια δουλεια! bball.gif bball.gif
Giorgios
QUOTE (Gkos @ Apr 25 2015, 23:13 ) *
Μου αρέσει που είπαμε να μην γράφουμε ονοματεπώνυμα μικρών ,και μάλιστα σβήσαμε και όσα υπήρχαν στο thread των μίνι.

Σωστός χωρίς ονόματα!!!!!
Νο 13 τριπλή κορώνα φέτος 2016 μ.ο 20 λεπτά συμμετοχή !!!!ειναι και στα κλιμάκια!!!!πολυ καλός παίχτης με εξαιρετικό σουτ!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.