Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναθηναϊκός vs FC Barcelona
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
sni79per
Νιπτω τας χειρας μου ανοιγοντας κ αυτο το τοπικ μετα απο παραινεση του κυρ j-kidd. 69.gif
παμε λοιπον...

vs

Roster Barcelona
http://www.euroleague.net/competition/team...easoncode=E2013

Προγραμμα αγωνιστικης
http://www.euroleague.net/main/schedules/by-date

Βαθμολογια
http://www.euroleague.net/main/standings

........................................................

Οι καταλανοι ειναι ηδη φαβορι για την πρωτια,με νικη την κλειδωνουν.
Αντιστοιχα με νικη ο ΠΑΟ κανει ενα βημα που μπορει να ειναι καθοριστικο για τη διεκδικηση μια εκ των δυο προνομιουχων πρωτων θεσεων.
j-kidd13
Τι να κανουμε που επεσες πανω στο 0-3 του Ζοτς....Απλα δεν γινοταν να γινει 0-4... laugh.gif
Eρωτηση...Ποσοι πιστευουν οτι θα κερδισουμε την Μπαρτσα??
Δεν ξερω γιατι αλλα μου εχει καρφωθει οτι θα το χασουμε το παιχνιδι...
yorgos
Θεωρώ ότι είναι φαβορί ο Παναθηναϊκός. Ψιλοχάλια παίζει η Μπάρτσα τελευταία και in Pedoulakis I trust ότι θα τους βγάλει τα συκώτια. Ο Ουέρτας τα' παιξε στο τελευταίο -κάκιστο- ματς της ACB, ο Μήτσος δεν έπαιξε καν και στην άμυνα νομίζω τους έχουμε. Αν χάσουμε θα χάσουμε από κανένα Ναβάρρο (που ξεκουράστηκε και γουστάρει να παίζει σε γεμάτα γήπεδα) ή από καμιά τραγική αστοχία μας. Το ματς είναι κλειδί για να έχει προβάδισμα ο Παναθηναϊκός απέναντι σε Φενέρ και Ολυμπιακό.
bbplayer
έχω ένα συνομωσιολογικό σενάριο. η Μπάρτσα κέρδισε και στο ΣΕΦ και στην Κων/πολη. Θα τα δώσει όλα να κερδίσει ΚΑΙ στο ΟΑΚΑ? 39.gif 39.gif

πάντως νομίζω ότι θα το πάρουμε το ματς, γιατί έτσι πρέπει. αλλιώς μπλέκουμε. πάλι παίζουμε με ομάδα με κορμιά μέσα στη ρακέτα, πάλι θα τα μπουμπουνάμε απ' έξω αλλά τώρα είμαστε καλύτεροι και πιο γεμάτοι και ματσάρουμε καλύτερα. Λίγη προσοχή θέλει ο Ναβάρο, από τους άλλους δε χάνουμε.

περιμένω να δω δυο πράγματα. αν ο Πασκουάλ μας ξαναπαίξει ζώνη και εάν οι διαιτητές μας δώσουν τα χρωστούμενα από τη Φενέρ.

θα το πάρουμε
sni79per
ο bbplayer εκανε προβλεψη,ειχα μια αισιοδοξια για νικη την εφαγε η μαρμαγκα...50-50 το ματσακιον.
bbplayer
γιατί? και το διπλό στην Κάχα το είχα γράψει. μόνο με τη Φενέρ αστόχησα! αλλά εκεί έπαιξαν και άλλοι παράγοντες εκτός από τους παίχτες.

θα τους πάρουμε ρε, μη μασας, ψόφιοι είναι. σιγά την ομάδα δηλαδή.

πάντως εάν σε παίξει ο άλλος 40 λεπτά πάλι ζώνη και κάνεις ότι έκανες και πέρσι, τότε σόρυ αλλά δε φταίει ο bbplayer αλλά άλλα πράγματα
j-kidd13
QUOTE(bbplayer @ Jan 27 2014, 21:06 ) *
γιατί? και το διπλό στην Κάχα το είχα γράψει. μόνο με τη Φενέρ αστόχησα! αλλά εκεί έπαιξαν και άλλοι παράγοντες εκτός από τους παίχτες.

θα τους πάρουμε ρε, μη μασας, ψόφιοι είναι. σιγά την ομάδα δηλαδή.

πάντως εάν σε παίξει ο άλλος 40 λεπτά πάλι ζώνη και κάνεις ότι έκανες και πέρσι, τότε σόρυ αλλά δε φταίει ο bbplayer αλλά άλλα πράγματα


Τον Ολυμπιακο τον καθαρισε ομως... smiley.gif
Και αν εχουμε χρωστουμενα,ειναι οχι απο την Φενερ,αλλα απο περσυ...
sni79per
QUOTE(j-kidd13 @ Jan 27 2014, 21:12 ) *
Τον Ολυμπιακο τον καθαρισε ομως... smiley.gif
Και αν εχουμε χρωστουμενα,ειναι οχι απο την Φενερ,αλλα απο περσυ...


χαχα βασικα για κατι...κοκκινες προβλεψεις που ειχε κανει το πεταξα κι εγω.

υγ1 ''τότε σόρυ αλλά δε φταίει ο bbplayer αλλά άλλα πράγματα''
α οχι φιλε,μονο εγω θα φαω το αναθεμα τυχον ηττας εδω μεσα.
υγ2 j-kidd μην νομιζεις οτι δεν σε καταλαβα οτι πεταξες την καυτη πατατα,ασε που δεν μιλησα εξαρχης smiley.gif
bbplayer
μπορεί και να'χουμε από πέρσι αλλά imho το πέρσι τελείωσε. τε σπα και σόρυ για το οφ τοπικ αλλά εάν συνεχιστούν οι "περίεργες" διαιτησίες , πρέπει ν' αρχίσουμε να σκεφτόμαστε και άλλα πράγματα πέρα από τα αγωνιστικά.

τον καθάρισε true αλλά πώς τον καθάρισε. εάν είναι να χάσουμε από τον χλαπάτσα τον Όλεσον που βάζει τα απίστευτα και χάνει τα "πέναλτι" είμαστε άξιοι της μοίρας μας. Και πόσα να βάλει ο Ναβάρο? παίχτες έχουμε αθλητικούς για να του βγάλουν τα συκώτια. εάν τα βρούμε μπαστούνια θα τα βρούμε στην επίθεση μας, εκεί πρέπει να προσέξουμε.

τε σπα, νομίζω ότι τους έχουμε
manj13
H διαιτησια θα παιξει 50-50.....και (οφ τοπικ) στο Ζοτς ουτε τσοφλι...
Θα κερδισουμε αν:

1)ΔΕΝ ζεστανουμε το Ναβαρο...
2)Σουταρουμε αξιοπρεπως στο 3ποντο και ΚΥΡΙΩΣ ΔΕΝ πηδαμε στα ριμπαουντ οπως στην Τουρκια...
Quincy
QUOTE(bbplayer @ Jan 27 2014, 19:49 ) *
έχω ένα συνομωσιολογικό σενάριο. η Μπάρτσα κέρδισε και στο ΣΕΦ και στην Κων/πολη. Θα τα δώσει όλα να κερδίσει ΚΑΙ στο ΟΑΚΑ? 39.gif 39.gif



Αυτό το σκεφτόμουν κι εγώ. Η αλήθεια είναι ότι δεν θα τους πολυχαλάσει μια ήττα, γι αυτούς όλα (η πρώτη θέση βασικά) κρίνεται στην Βαρκελώνη. Απλά αν κερδίσουν και στο ΟΑΚΑ θα την πάρουν με περίπατο.

Πέρα από κει αμφιβάλω αν θα κατέβει χαλαρή και με τέτοια νοοτροπία. Ο μοναδικός τρόπος για να γίνει ίσως αυτό είναι να πάρει μια καλή διαφορά κάπου στην 3η ο Παναθηναικός, και τότε να αρχίσουν να σκέφτονται την ACB κι ότι δεν τους πολυκαίει να τα δώσουν όλα για να ανατρέψουν την κατάσταση. Υπό άλλες συνθήκες όπου θα είναι κοντά στο σκορ, ή μπροστά δύσκολα θα μετρήσει αυτό.

Οι ομάδες στατιστικά αλλά και τακτικά είναι πολύ κοντά! Γεμάτες οι ρακέτες αμφότερων, λειψανδρεία στα guard, σετ παιχνίδι μέχρι θανάτου. Για μένα είναι 50-50 λόγω έδρας, και προβλέπω πολύ μικρή διαφορά για όποιον το κερδίσει.
goofy87
Η Μπαρτσα δεν αποτελεί ομάδα φόβητρο, φυσικά και μπορούμε να την κερδίσουμε μες το ΟΑΚΑ, άλλωστε τους το χρωστάμε από πέρσι.tongue.gif Εννοείται πως το παιχνίδι θα ναι ντέρμπι, διαθέτουν μια πολύ ποιοτική frontline, όμως δεν ανησυχώ, ο Λουκάς θα δηλώσει παρών.smiley.gif

Δεν ξέρω αν θα πρέπει να ρισκάρουμε το τρίποντο, κλείνοντας μες το ζωγραφιστό, διότι, οι περιφεριακοί παίκτες της Μπαρτσελόνα, αν βρεθούν σε καλή μέρα μπορούν να σε "σκοτώσουν". Η γνωστή καλή ΑΜΥΝΑ μας θα μας βοηθήσει να βρεθούμε πιο κοντά στην νίκη, αλλά, επειδη οι αντίπαλοι μας εχουν πλούσιο επιθετικό ρεπερτόριο, οφείλουμε να απαντήσουμε ανάλογα και να μην τα περιμένουμε όλα από τον Μήτσο ή τα ποσταρίσματα του Ματσιούλις.

Για να μην γίνουμε προβλέψιμοι πρέπει να αξιοποιήσουμε και τα επιθετικά plays του Ούκιτς, ο οποίος με την ταχύτητα του μπορεί να διασπάσει την καταλανική αμυνα.

Πάντως, αν θέλουμε να στοχεύουμε σε μια απο τις δύο πρώτες θέσεις, η διατήρηση του απόλυτου των νικών στην έδρα μας είναι μονόδρομος.
paodynasty
Πάντως παίδες πολύ κρίσιμο παιχνίδι, με νίκη είμαστε super, αλλά με ήττα μηδενίζουμε το καλό μας ξεκίνημα και πάμε πάλι απ'την αρχή
ALdaperan
Αν χάσουμε αυριο , αυτόματα ξεχνάμε και την 1η θέση του ομίλου. Για να είμαστε σε τροχιά διεκδίκησης της 1ης θέσης , σίγουρα πρέπει να νικήσουμε τη barcelona τουλάχιστον στο οακκα και μάλιστα με όσο το δυνατόν μεγαλύτερη διαφορά γίνεται.
Είναι δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο !!

Όχι τίποτα άλλο , αλλά η 1η θεση είναι η πραγματικά προνομιούχος. Αν δεν βγούμε 1οι δεν ξέρω κατά πόση διαφορά έχει 2η με 3η θέση ακόμα και με το πλεονέκτημα έδρας της 2ης θέσης, υπάρχει πιθανότητα να πέσεις σε πιο δύσκολο αντίπαλο από ότι στην 3η θέση. Πάση θυσία να κυνηγήσουμε την 1η θέση με νική επί της μπάρτσα μέσα έξω . Άλλωστε το έχουμε ξανακάνει πέρσι smile.gif

Όποιος τερματίσει 1ος κατά 99.99% έχει περάσει φ4 , αφού λογικά θα παίξει playoff με bayern και με πλεονέκτημα έδρας biggrin.gif

Πιστεύω ότι μπορούμε να την κερδίσουμε, αν δεν είμαστε τρομακτικά άστοχοι έξω από τα 6.75. Με ένα αξιοπρεπές ποσοστό (όχι κάτι τρομερό) και όχι ένα ποσοστό του στυλ 4 ή 5/40 όπως με φενερ τότε μπορούμε να νικήσουμε.
Η άμυνα μας πιστεύω είναι αρκετά καλή και αν τους περιορίσουμε κάτω από 70 θα το πάρουμε !
TakeshyKurosawa
Το παιχνίδι αυτό είναι δύσκολο για να κάνεις πρόβλεψη. Λογικά θα το πάρει αυτός που θα βρεθεί στην καλύτερη μέρα και θα έχει μεγαλύτερη ευστοχία. Οι ισορροπίες πάντως έχουν αλλάξει από πέρσι. Ο ΠΑΟ πλέον είναι πιο δεμένη ομάδα και με προσθήκη του Κάρι που κάνει πολύ καλές εμφανίσεις τώρα τελευταία έχει επιπλέον επιθετικές λύσεις σε σχέση με πέρσι, από την άλλη η Μπάρτσα πλέον είναι αρκετά πιο πλήρης αμυντικά σε σχέση με πέρσι με τις προσθήκες Παπανικολάου και Ντόρσι.
kseplenhs
βλέπει κανείς οβερτάιμ ή μόνο εγώ οραματίζομαι?
paodynasty
QUOTE(kseplenhs @ Jan 28 2014, 13:01 ) *
βλέπει κανείς οβερτάιμ ή μόνο εγώ οραματίζομαι?


Καιρό έχουμε να το δούμε αυτό, λες? Αν το μάθεις πάντως σφύρα να το πούμε και στον Τυφώνα Θανάση να την κάνει στο ημιχρόνιο rolleyes.gif γιατί είναι και μεγάλος πια
Boom Dizzle
Πολυ δυσκολο και πολυ κρισιμο ματς ταυτοχρονως...
Με νικη μπαινουμε πολυ δυνατα για πρωτια ή πλεονεκτημα, με ηττα γινονται παλι ρευστα τα πραγματα...
Αποψη μου???Πιστευω θα παρει το ματς οποιος ειναι πιο ευστοχος στα 3ποντα...Μεγαλο ρολο θα παιξει το
μαρκαρισμα πανω στον Ναβαρο...Ο Πεδουλακης πρεπει αρχικα να περασει χειροπεδες στον συγκεκριμενο...Ενδιαφερον
θα χει κ οι μαχες των ψηλων κ ελπιζω να μην μας φορτωσουν οι φιλο-βαρκελωνικοι του Μπερτομεου τους ψηλους μας
γρηγορα φαουλ...Δεν το χουν σε τπτ!

Παρεπιπτωντος, δεν εχει καμια σημασια αλλα η Μπαρτσελονα δεν εχει σχεση με τον χορηγο Regal φετος bball.gif
AKRG
Προβλέπω οτι το ματς θα κριθεί στο μακρινά σουτ, επίσης προβλέπω τον Πασκουάλ να παίζει 40λεπτη ζώνη και αν κερδίσουμε με κανα σκορ 58-57 ... να λένε πάλι οτι ο Άρτζυ κακοποιεί το μπάσκετ !! smiley.gif
Air Kef
Από εισητήρια πως πάει το ματς, παιζει σολντ άουτ;
yorgos
Αν δε κάνει sold out θα είναι αποτυχία. Παρασκευή, με την ομάδα να παίζει καλά, απέναντι σε εμπορικότατο αντίπαλο που κέρδισε ήδη τον Ολυμπιακό. Άσε που αν κάτσεις σπίτι να το δεις από το χαζοκούτι θα φας το Χάτζη στη μάπα, αυτό πού το πας;
karajohn13
Με ρεκορ 4-0 η Μπαρτσελονα ερχεται να παιξει ενα ματς που δεν ειναι "do-or-die" αλλα κανεις δεν πρεπει να πιστεψει οτι ερχεται χαλαρη. Καθε χρονο αυτη την περιοδο φροντιζει να καθαριζει απο νωρις και ευκολα τους ομιλους. Παρ' ολα αυτα πιστευω οτι "το 'χουμε" το ματσακι. Παντως καποια στοιχεια προβλεπω να ειναι ιδια με περυσι: ο Σαδα βεντουζα στο ΔΔ, ο ΔΔ λιμπερο να δινει 3-4 μετρα στο Σαδα κτλ. Και δε νομιζω ο Πασκουαλ να επιστρατευσει ζωνη, ουτε να βγαζει κανενα περιεργο τρικ, αυτα ειναι για τα νοκ-αουτ
sni79per
QUOTE(Boom Dizzle @ Jan 28 2014, 13:32 ) *
Παρεπιπτωντος, δεν εχει καμια σημασια αλλα η Μπαρτσελονα δεν εχει σχεση με τον χορηγο Regal φετος bball.gif


σωστος.
εδω κ το φετινο ροστερ
http://www.euroleague.net/competition/team...easoncode=E2013

αν θελει καποιος να κανει εντιτ τον τιτλο κ το αρχικο ποστ.
Quincy
QUOTE(Boom Dizzle @ Jan 28 2014, 12:32 ) *
Πιστευω θα παρει το ματς οποιος ειναι πιο ευστοχος στα 3ποντα...



Η Μπάρτσα πάντως ούτε καλούς σουτέρ έχει, ούτε το πολυκυνηγά τον τρίποντο. Μέσα από το καλάθι θα δοκιμάσει να πάρει τους πόντους της (ειδικά τώρα που ανέβηκε ο Λόρμπεκ), αν τα βρει σκούρα τότε θα αρχίσει να σκέφτεται τα περιφεριακά σουτ.

Αναμένω μάχη Μαυροκεφαλίδη-Τόμιτς
karajohn13
QUOTE (Quincy @ Jan 28 2014, 14:31 ) *
Η Μπάρτσα πάντως ούτε καλούς σουτέρ έχει, ούτε το πολυκυνηγά τον τρίποντο. Μέσα από το καλάθι θα δοκιμάσει να πάρει τους πόντους της (ειδικά τώρα που ανέβηκε ο Λόρμπεκ), αν τα βρει σκούρα τότε θα αρχίσει να σκέφτεται τα περιφεριακά σουτ.

Αναμένω μάχη Μαυροκεφαλίδη-Τόμιτς


Ετσι κι αλλιως τον ξερει ο Λουκας απο προπερσι...
(γελαει ο πλανητης)
ALdaperan
Πάντως μετά το πέρας και αυτής της αγωνιστικής , σε περίπτωση ισοβαθμίας μας με άλλη ομάδα (πχ ολυμπιακος) πάλι από πάνω είμαστε γιατί μην ξεχνάτε ότι έχουμε πολύ καλή διαφορά πόντων (+33) wink.gif
karajohn13
Αν κρατησουμε την εδρα και κανουμε νικες σε Μαλαγα και Εφες, δυσκολα, με τουλαχιστον 10-4 ρεκορ, δε θα παρουμε μια απο τις δυο πρωτες θεσεις
sni79per
Πασκουάλ

«Ο Παναθηναϊκός είναι μια ομάδα που έχει βελτιωθεί σημαντικά από την αρχή της σεζόν. Νομίζω πως αυτή τη στιγμή παίζει την καλύτερη άμυνα στην Ευρωλίγκα. Είναι ένα πολύ αθλητικό σύνολο και είναι πολύ δύσκολο να τους αντιμετωπίσεις στο ένας εναντίον ενός».

Για τη μεγαλύτερη απειλή για την ομάδα του: «Είναι ο Διαμαντίδης. Από αυτόν και τις πάσες του περνά όλο το παιχνίδι του Παναθηναϊκού. Αυτή την περίοδο παίζει σε υψηλό επίπεδο και πάντα σε αυτό το σημείο της σεζόν δείχνει να είναι σε καλή κατάσταση. Είναι ένας παίκτης-κλειδί, πολύ δύσκολος να αντιμετωπιστεί από τις άμυνες. Μπορεί να είναι ο καλύτερος της ομάδας του ακόμη και χωρίς να σκοράρει».

Για την Μπαρτσελόνα: «Το 4-0 μας δίνει ηρεμία, αλλά πρέπει να θυμόμαστε πως οι αντίπαλοί μας είναι δεύτεροι στον όμιλο με μόλις μία ήττα. Η ομάδα μας είναι σε καλή κατάσταση, αλλά η συγκεκριμένη φάση έχει ακόμη δέκα ματς και τίποτα δεν έχει εξασφαλιστεί. Αν κερδίσουμε θα έχουμε μεγαλύτερο προβάδισμα».
Quincy
Το ίδιο σκεφτόμουν κι εγώ βλέποντας τα στατιστικά του Παναθηναικού στο τοπ16.

Από τις 71 συνολικά assist που έχει η ομάδα στα 4 παιχνίδια του τοπ16, οι 37 είναι του Διαμαντίδη!!! Πάνω από τις μισές. Ενώ μέχρι τώρα μοιράζει τις 9.3 από τις 17.7 της ομάδας !! Φοβερά νούμερα. Και συνδεδεμένα τα νούμερα αυτά με το 3-1 του ΠΑΟ προφανώς.

Θα χει ενδιαφέρον να δούμε τι ετοίμασε ο Πασκουάλ για να κατεβάσει τα ποσοστά του ΔΔ. Τα "εργαλεία" σίγουρα, και με Ντόρσευ-Παπανικολάου πλέον στην διάθεσή του μπορεί να δοκιμάσει κάνα περίεργο μαρκάρισμα. Ειδικά τώρα που δεν καίγεται για την νίκη.

Θα λείπει ο Νάχμπαρ btw. Μείον ένα κορμί από τη ρακέτα των Καταλανών.
yorgos
Ο οποίος Νάχμπαρ ήταν και αρκετά φορμαρισμένος, καλή είδηση για τον Παναθηναϊκό. Πολύ δύσκολο το ματς αλλά με δεδομένα τα διπλά που έχει κάνει ήδη η Μπάρτσα, ο Παναθηναϊκό έχει λίγο λιγότερο άγχος απ' ό,τι θα είχε αν ήταν ματς χωρί αύριο. Έχει την ευκαιρία να εδραιώσει σημαντικό προβάδισμα. Γνωμη μου πάντως είναι πω πιο εύκολα κερδίζει σήμερα, παρά την επόμενη στη Μάλαγα.
Quincy
Γράψε λάθος, ο Λάμπε θα λείπει όχι ο Νάχμπαρ. Μπερδεύτηκα κι έγραψα λάθος όνομα
yorgos
Φτου.
bbplayer
μάλλον την έχουν ναρκοθετημένη τη ρακέτα τους, δεν πλησιάζουμε καν.
badder
Οι Ισπανοί παίζουν ολοκληρωτικό μπάσκετ...
Quincy
Δεν είναι κι η καλύτερη επιλογή το double team στον Τόμιτς. Είναι καλός στις ασίστ και μοιράζει σχεδόν τρεις ανά παιχνίδι
bbplayer
οκ, εάν μας παίζει μόνος του ο Χουέρτας δεν πάμε πουθενά. Μην "πιάνεσαι" από το σκριν ρε Μήτσο, ζόρισέ τον λίγο

@ ε ρε Λάσμε γίγαντα, ξαναμπήκαμε στο ματς

βήματα ο Χουέρτας , μπροστά στα μάτια σου. δώστο ugly1.gif ugly1.gif
Neondreamer
Μόνο σε μένα κολλάει συνέχεια η εικόνα της "ΔΤ"; Και όχι μόνο σήμερα, γενικώς στις τελευταίες μεταδόσεις αγώνων.
lightday
Μέχρι στιγμής η μπάρτσα δείχνει τρομακτική...οπότε παίξτε ξύλο μπας και τους κόψουν λίγο την φόρα,αλλιώς θα πάει πολλά με λίγα
Boom Dizzle
Με τετοια ευστοχια που εχουν αυτοι δυσκολα πολυ δυσκολα τα πραγματα...
Θα παρουν και τα σφυριγματα τους...
Οι δικοι μας πρεπει να παιξουν πιο "αντρικα" τα καταλανακια!
Gino_Bill
Λουκάς ποστάρει Τόμιτς. Σε κάποια άλλη ζωή.
bbplayer
QUOTE (Neondreamer @ Jan 31 2014, 21:52 ) *
Μόνο σε μένα κολλάει συνέχεια η εικόνα της "ΔΤ"; Και όχι μόνο σήμερα, γενικώς στις τελευταίες μεταδόσεις αγώνων.


εμένα εντάξει είναι

QUOTE (Boom Dizzle @ Jan 31 2014, 21:55 ) *
Με τετοια ευστοχια που εχουν αυτοι δυσκολα πολυ δυσκολα τα πραγματα...
Θα παρουν και τα σφυριγματα τους...
Οι δικοι μας πρεπει να παιξουν πιο "αντρικα" τα καταλανακια!


τετοιας αξίας παίχτες όταν σουτάρουν μόνοι τους είτε μακριά είτε κοντά στο καλάθι, εύστοχοι θα είναι. Βγήκε ο Μήτσος και φάγαμε 10-0
Quincy
Σιγά τα εξωπραγματικά ποσοστά. 3/6 έχει η Μπάρτσα, 4/9 ο Παναθηναικός
AKRG
Τι είπες ρε Μπράμε !! μπροστά στο Θεριό !!
Boom Dizzle
QUOTE(andykrg @ Jan 31 2014, 22:00 ) *
Τι είπες ρε Μπράμε !! μπροστά στο Θεριό !!

Λεγε το ΜΑΝΣΤΕΡ ΝΤΑΝΚ! smiley.gif
Quincy
QUOTE(Boom Dizzle @ Jan 31 2014, 20:02 ) *
Λεγε το ΜΑΝΣΤΕΡ ΝΤΑΝΚ! smiley.gif



ιν γιορ φεις μανστερ ντανκ icon_drunk.gif

QUOTE(bbplayer @ Jan 31 2014, 20:03 ) *
πολύ κομπλεξικό αυτό το παιδάκι ο Παπ. Καραγκιόζης ήταν καραγκιόζης παραμένει. Αμα είσαι κάγκουρας...

@ δεν είναι μπάσκετ αυτό που παίζουμε, άντε να πάμε στο ημίχρονο μπας και ηρεμήσουν λίγο



Σα δε ντρέπεται να πανηγυρίζει καλάθια μες στο ΟΑΚΑ. Δεν είναι κόμπλεξ, πάθος είναι!
Anubis
Ουκιτς σκισε το συμβολαιο απο μονος σου αγορι μου.
D-Wade
Αρε Παπ μου έχει λείψει αυτός ο πανηγυρισμός στο τρίποντο . . . sad.gif Κρίμα
lightday
QUOTE(Anubis @ Jan 31 2014, 22:07 ) *
Ουκιτς σκισε το συμβολαιο απο μονος σου αγορι μου.

rolleyes.gif μπορεί να πάθει καμμιά αναλαμπή στο δεύτερο..αμήν θεε μου
MaJesty23
Δεν υπάρχει inside game ουτε mid range game...Kαλά ο Παπ το φτάνει στην υπερβολή αλλα who cares really.Αυτα που κάνει ,ειναι αυτά που τον κάνουν ή του ύψους ή του βάθους.Αν βάλε τα 2 πρώται σουτ ,θα βάζει όλο το βράδυ,αν δεν βάλει τα 2 πρώτα ,καληνύχτα!
Zoys
QUOTE(lightday @ Jan 31 2014, 22:08 ) *
rolleyes.gif μπορεί να πάθει καμμιά αναλαμπή στο δεύτερο..αμήν θεε μου

Είναι ωραίο να πιστεύει ότι έχει για πλάκα αυτά τα spin στην καρδιά της ρακέτας της Μπαρτσελόνα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.