Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ Β' ΟΜΙΛΟΣ 2013-14
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4
daniel10

Δ ΕΣΚΑ 2 ΟΜΙΛΟΣ 2013-14

1) ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ
2) ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
3) ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ
4) ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
5) ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ
6) ΑΕ ΠΟΡΤΟ-ΡΑΦΤΗ
7) ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
8) ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ(Ε)
9) ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
10) ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
11) ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ
azeppos
Το συστημα διεξαγωγης φετος πως παει....
Ποια λετε τα φαβορι...?
tommie1983
QUOTE (azeppos @ Jul 25 2013, 00:18 ) *
Το συστημα διεξαγωγης φετος πως παει....
Ποια λετε τα φαβορι...?

Ο πρώτος απο κάθε όμιλο ανεβαίνει απευθείας και οι επόμενοι 3 πάνε μπαράζ.
Τώρα για φαβορί δύσκολο να μιλήσεις σε αυτήν την κατηγορία.Οι περισσότερες ομάδες στηρίζονται στις ατομικές ικανότητες 2-3 παικτών που ίσως έχουν και εμπειρία απο μεγαλύτερες κατηγορίες, οπότε 1-2 προσθήκες ή αποχωρήσεις μπορούν να αλλάξουν τις ισορροπίες. Απο κει και πέρα με βάση την πορεία των προηγούμενων χρόνων μπορούμε να πούμε ίσως για Κούρο. Επίσης αν δεν κάνω λάθος σε αυτόν τον όμιλο υπάρχει μία μόνο ομάδα που έπεσε πέρσυ απο την Γ, η Παιανία.Συνήθως τέτοιες ομάδες είναι και αυτές φαβορί.
kryono
QUOTE(ADMIRAL14 @ Oct 2 2013, 00:44 ) *
κουρος(δ)-θρακομακεδονες(β) 86-93 στη 2η παραταση!
ματς για γερα νευρα που πηγαινε ποντο-ποντο απο την αρχη μεχρι ν αποβληθει με φαουλ ο παικτης-προπονητης-ορχηστρα Σπυρος Παντελιαδης που εκοβε κι εραβε τα παντα σ' ενα πολυ ομορφο γηπεδο με κοσμο αλλα με στραβα και τα 2 στεφανια, στη δ θα κανουν πλακα φετος καθως εχουν κι ενα "πυρηνικο" νεαρο τριαρι που μπορει να παιξει σε καλο επιπεδο
οσον αφορα την ομαδα μου οταν σοβαρευτηκαμε καναμε ο,τι επρεπε για να κερδισουμε
συνεχιζουμε την Παρασκευη στην εδρα μας με Ραφηνα

Νικολακι.... κατι ξεχασες ...δε νομιζω να κανουν πλακα σε ολους φετος.... Πιου πιου...
The Killers
QUOTE (kryono @ Oct 2 2013, 09:51 ) *
Νικολακι.... κατι ξεχασες ...δε νομιζω να κανουν πλακα σε ολους φετος.... Πιου πιου...

Και πολυ πλακα αδερφε μου , η ομαδα δυστυχως θα παιξει σε ενα πρωταθλημα το οποιο φανταζει πολυ μικρο για την ομαδα μου ... Υπομονη , αν και θα θελα να μου πεις πιο ομαδα θα μας τρομαξει φετος , μην κρυβεις το ''θεριο'' ομαδα που θα μας κοντραρει ....
!and1!
QUOTE(The Killers @ Oct 2 2013, 11:47 ) *
Και πολυ πλακα αδερφε μου , η ομαδα δυστυχως θα παιξει σε ενα πρωταθλημα το οποιο φανταζει πολυ μικρο για την ομαδα μου ... Υπομονη , αν και θα θελα να μου πεις πιο ομαδα θα μας τρομαξει φετος , μην κρυβεις το ''θεριο'' ομαδα που θα μας κοντραρει ....


Οποιος δεν ξερει και δεν εχει δει τι σημαινει ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ γραφει κατι τετοια σχολια!!! Βεβαια η ομαδα δεν ειναι μονο αυτος.Αν κανουν το λαθος και το πιστεψουν αυτο οι ομαδες τοτε δεν εχει τυχει καμια τους..Αν πραγματικα υπαρχει ομδα που θα τους κοντραρει καλο ειναι να την μαθουμε για να παμε και στο γηπεδο! Μοναδικος αντιπαλος ο χρονος πιστευω και ο ..εαυτος τους..(οι τραυματισμοι μακρια απολους)
kryono
QUOTE(The Killers @ Oct 2 2013, 14:47 ) *
Και πολυ πλακα αδερφε μου , η ομαδα δυστυχως θα παιξει σε ενα πρωταθλημα το οποιο φανταζει πολυ μικρο για την ομαδα μου ... Υπομονη , αν και θα θελα να μου πεις πιο ομαδα θα μας τρομαξει φετος , μην κρυβεις το ''θεριο'' ομαδα που θα μας κοντραρει ....

OK παιδια κατι θα ξερετε παραπανω...
The Killers
QUOTE(kryono @ Oct 2 2013, 12:44 ) *
OK παιδια κατι θα ξερετε παραπανω...

Την ομαδα πες μας ρε αδερφε , για να ειμαστε και προετοιμασμενοι ... Μαλλον θα συμβιβαστηκες με την απαντηση μου παραπανω ...
ADMIRAL14
QUOTE(kryono @ Oct 2 2013, 15:44 ) *
OK παιδια κατι θα ξερετε παραπανω...

Ηρα δεν ηξερα οτι εισαστε στον ιδιο ομιλο...
πραγματι θα γινει μαχη για την πρωτια κι οι 2 ομαδες δεν εχουν σχεση με την κατηγορια που παιζουν, δινω μικρο προβαδισμα στη ομαδα του Παντελιαδη ομως μην αγριευετε τον kryono γιατι εχει πενταψηφιους ποντους στην καριερα του...
The Killers
QUOTE(ADMIRAL14 @ Oct 2 2013, 12:57 ) *
Ηρα δεν ηξερα οτι εισαστε στον ιδιο ομιλο...
πραγματι θα γινει μαχη για την πρωτια κι οι 2 ομαδες δεν εχουν σχεση με την κατηγορια που παιζουν, δινω μικρο προβαδισμα στη ομαδα του Παντελιαδη ομως μην αγριευετε τον kryono γιατι εχει πενταψηφιους ποντους στην καριερα του...

Την ομαδα θα την μαθουμε αγαπητε φιλε ...
!and1!
Οπου ακους πολλα κερασια κρατα και μικρο καλαθι..
kryono
QUOTE(The Killers @ Oct 2 2013, 15:50 ) *
Την ομαδα πες μας ρε αδερφε , για να ειμαστε και προετοιμασμενοι ... Μαλλον θα συμβιβαστηκες με την απαντηση μου παραπανω ...

Ναι φιλε μου θα σου στειλω και τα συστηματα που παιζουμε και απο πια μερια κανουμε καλυτερα drives και πιος σουταρει καλυτερα για να ειστε προετοιμασμενοι ...
The Killers
QUOTE(kryono @ Oct 2 2013, 14:37 ) *
Ναι φιλε μου θα σου στειλω και τα συστηματα που παιζουμε και απο πια μερια κανουμε καλυτερα drives και πιος σουταρει καλυτερα για να ειστε προετοιμασμενοι ...

Το ονομα της ομαδας ζητησα γτ θελω να ξερω πια ομαδα θα ειναι στη 2 ταχυτητα του πρωταθληματος ... την ''πρωτη'' παρε κυαλια
!and1!
QUOTE(kryono @ Oct 2 2013, 13:37 ) *
Ναι φιλε μου θα σου στειλω και τα συστηματα που παιζουμε και απο πια μερια κανουμε καλυτερα drives και πιος σουταρει καλυτερα για να ειστε προετοιμασμενοι ...


Ελεος τετοια μυστικοπαθεια..δειχνουν φοβο τα γραπτα σου και εκτειθεσαι!
patrinos777
QUOTE(!and1! @ Oct 2 2013, 16:45 ) *
Ελεος τετοια μυστικοπαθεια..δειχνουν φοβο τα γραπτα σου και εκτειθεσαι!


αν δεν σας πειράζει τα σχόλια για τον όμιλο σας , μπορούν να αναρτηθούν και στο αντίστοιχο όμιλο του φόρουμ. Ας μείνουμ εδώ στα του κυπέλλου.
και μπορεί να δείχνει μυστικοπάθεια παρεμπιπτόντως φίλε μου, αλλά αντίστοιχα εγώ διακρίνω και μια παράλογη αλαζονεία αν δεν είσαι ο ίδιος ο....παντελιάδης!! shot.gif shot.gif , ξεκινούν οι αγώνες όπου να ναι και ο καθείς θα πάει στον.....πάγκο του, με ξένες πλάτες δεν χρειάζονται επιθετικά ή μειωτικά σχόλια.
The Killers
Δεν βρισαμε δεν εθηξα κανεναν ...μια ερωτηση του ονοματος της αντιπαλης ομαδας ζητησα για το πρωταθλημα μας ... Τετοια μυστικοπαθεια για το ονομα μιας ομαδας Δ'ΕΣΚΑ ...ουτε στην ευρωλιγκα τετοιο μενος ... ελεος μαγκες
!and1!
QUOTE(patrinos777 @ Oct 2 2013, 15:08 ) *
αν δεν σας πειράζει τα σχόλια για τον όμιλο σας , μπορούν να αναρτηθούν και στο αντίστοιχο όμιλο του φόρουμ. Ας μείνουμ εδώ στα του κυπέλλου.
και μπορεί να δείχνει μυστικοπάθεια παρεμπιπτόντως φίλε μου, αλλά αντίστοιχα εγώ διακρίνω και μια παράλογη αλαζονεία αν δεν είσαι ο ίδιος ο....παντελιάδης!! shot.gif shot.gif , ξεκινούν οι αγώνες όπου να ναι και ο καθείς θα πάει στον.....πάγκο του, με ξένες πλάτες δεν χρειάζονται επιθετικά ή μειωτικά σχόλια.


Ο Παντελιαδης δεν ειμαι και δε κανω ουτε επιθετικα σχολια ουτε μειωτικα..δεν υπαρχει λογος. εξαλλου αλλοι πετανε καρφια χωρις να υπαρχει ουσιαστικος λογος.συμφωνω οτι ξεκινανε οι αγωνες και ο καθεις θα παει στον παγκο του και ολοι μας θα παρουμε τις απαντησεις μας μια και καλη..
azeppos
Κουρος πρωτο φαβορι...
Μια απο τις ομαδες που θαναι 5αδα νομιζω θαναι το Πορτο Ραφτι....
Με coach Χασιωτη Νικο(Μαρκοπουλο) και παιχτες Βλαχο,Κουκουζελη που πλαισιωνονται απο πολλους νεαρους....
Δυνατο πιστευω θαναι και το Πικερμι...
Η Παιανια παρολο που ηρθε απο Γ δεν νομιζω πως θα πρωταγωνιστησει...
Σπατα,Γλυκα Νερα,Καλυβια,Καλλιτεχνουπολη,Αρτεμιδα,Χολα
ργος (εφηβ) αγνωστο τι θα πραξουν....
Λαγονησι νομιζω θαναι ο σακκος...
Με σεβασμο προς ολες τις ομαδες χωρις να ξερω πολλα γιαυτες ετσι... bball.gif bball.gif
azeppos
21:00 ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 1
21:45 ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 2
21:30 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
21:30 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΡΕΠΟ
21:45 ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (Ε) - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2
21:30 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 2
bball.gif bball.gif
daniel10

21:00 ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 1
21:45 ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 2
21:30 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
21:30 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΡΕΠΟ
21:45 ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (Ε) - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
21:30 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 2
socrates11
Παιανια-Κουρος 45-64!
Πρωτη νικη για εμας (κουρος) που ξεκιναμε ετσι οπως ακριβως θελαμε. Σε ενα καλο παιχνιδι,με αρκετο κοσμο,πηραμε απο νωρις διαφορα 10 με 15 ποντους και την κρατησαμε σε ολο το παιχνιδι.. Στο 4ο δεκαλεπτο η διαφορα επεσε στους 10 αλλα εκει βρηκαμε τις σωστες λυσεις και πηγαμε ξανα την διαφορα ψηλα χωρις να κινδυνευσουμε στο τελος. Καλη ομαδα η γηπεδουχοι με αρκετα δυνατα παιδια. Δεν εχω δει ακομα τις υπολοιπες ομαδες του ομιλου αλλα πιστευω θα τερματισει μεσα στην πρωτη τετραδα.. Μεγαλη προσπαθεια απο ολα τα παιδια και με Σπυρο Παντελιαδη να δινει μια ηρεμια στο παιχνιδι μας.. Συνεχιζουμε με επομενο αντιπαλο την εφηβικη ομαδα του χολαργου στην εδρα μας.. Θελουμε το 2χ2 για να παμε στο ρεπο εχοντας το απολυτο..
Αυριο θα βαλω και τους ποντους.. Καλο βραδυ..
socrates11
QUOTE (socrates11 @ Oct 12 2013, 03:13 ) *
Παιανια-Κουρος 45-64!
Πρωτη νικη για εμας (κουρος) που ξεκιναμε ετσι οπως ακριβως θελαμε. Σε ενα καλο παιχνιδι,με αρκετο κοσμο,πηραμε απο νωρις διαφορα 10 με 15 ποντους και την κρατησαμε σε ολο το παιχνιδι.. Στο 4ο δεκαλεπτο η διαφορα επεσε στους 10 αλλα εκει βρηκαμε τις σωστες λυσεις και πηγαμε ξανα την διαφορα ψηλα χωρις να κινδυνευσουμε στο τελος. Καλη ομαδα η γηπεδουχοι με αρκετα δυνατα παιδια. Δεν εχω δει ακομα τις υπολοιπες ομαδες του ομιλου αλλα πιστευω θα τερματισει μεσα στην πρωτη τετραδα.. Μεγαλη προσπαθεια απο ολα τα παιδια και με Σπυρο Παντελιαδη να δινει μια ηρεμια στο παιχνιδι μας.. Συνεχιζουμε με επομενο αντιπαλο την εφηβικη ομαδα του χολαργου στην εδρα μας.. Θελουμε το 2χ2 για να παμε στο ρεπο εχοντας το απολυτο..
Αυριο θα βαλω και τους ποντους.. Καλο βραδυ..


Οι ποντοι χτες για την ομαδα μας. Παντελιαδης 17(1), Παξινος 23(2), Μπαλοπιτος 10, Παχης 6, Καρακωστας 5(1)
azeppos
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 49- 37
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 63- 49
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 57- 65
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΡΕΠΟ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (Ε) - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 43- 73
ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 45- 64

bball.gif bball.gif
socrates11
Τι εγινε ρε παιδια?! Δεν θα γραφει κανεις αλλος φετος σε αυτο το forum? Δεν θα υπαρχει καποιος που να γραφει για καποια αλλη ομαδα?
jumpman
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ - ΚΑΛΥΒΙΑ 1
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗ 1
ΣΠΑΤΑ - ΑΡΤΕΜΙΣ 2
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΡΕΠΟ
ΚΟΥΡΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΠΑΙΑΝΙΑ 2

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΣΑΣ.
daniel10

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ - ΚΑΛΥΒΙΑ 2
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗ 1
ΣΠΑΤΑ - ΑΡΤΕΜΙΣ 2
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΡΕΠΟ
ΚΟΥΡΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΠΑΙΑΝΙΑ 2

azeppos
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ - ΚΑΛΥΒΙΑ 1
ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗ 1
ΣΠΑΤΑ - ΑΡΤΕΜΙΣ 1
ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΡΕΠΟ
ΚΟΥΡΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΠΑΙΑΝΙΑ 2
bball.gif bball.gif
jumpman
ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 51-58
ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΤΕΜΙΔΑ. (33-21). ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ.
socrates11
Κουρος-Χολαργος (ε) 100-73.
azeppos
Γλυκα Νερα-Καλυβια 49-63 bball.gif bball.gif
jumpman
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
AO ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ - ΡΕΠΟ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (Ε) - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1
AΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 1

Με το Λαγονησι να κανει τη εκπληξη στη προηγουμενη αγωνιστικη.
azeppos
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 2
AO ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 2
ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ - ΡΕΠΟ
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (Ε) - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 2
AΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 2
bball.gif bball.gif

jumpman
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΝΤΕΡΜΠΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟ 1
ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ ΦΑΒΟΡΙ 2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ ΜΑΛΛΟΝ 1
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΚΑΙ ΕΔΩ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΟ ΜΑΤΣΑΚΙ ΠΡΟΣ 2
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΤΙΣ ΝΙΚΕΣ 2
ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ (Ε) - ΡΕΠΟ
daniel10

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΤΑ ΣΚΟΡ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ:

1)ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ

2)ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ

3)ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.
azeppos
1)ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ - ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 1 +5
2)ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 1 +15
3)ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ 2 +7



daniel10

Τα σκορ θελω σας για το athinaikobasket.blogspot.gr ευχαριστω πολυ
daniel10




1 ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ 12 6-0-0
2 ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 10 5-0-0
3 ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ 10 4-2-0
4 ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 8 3-2-0
5 ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 8 3-2-0
6 ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ 8 3-2-0
7 ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ 8 2-4-0
8 ΑΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ 6 1-4-0
9 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 5 1-3-0
10 ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ(Ε) 5 0-5-0
11 ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (-4) 3 1-5-0
azeppos
Λιγα λογια κανεις για το πως εχει δει τον ομιλο μεχρι στιγμης...? bball.gif bball.gif
dontshoottheref
η βαθμολογία τα λέει ακριβώς όπως είναι.. Πόρτο Ράφτη και Κούρος θα κάνουν πλάκα μέχρι το τέλος και θα παλέψουν μεταξύ τους για πρωτιά, Καλύβια-Λαγονήσι-Πικέρμι-Παιανία θα παλέψουν για τις 2 επόμενες... Θεωρώ οτι οι 2 πρώτοι έχουν ένα πλεονέκτημα. Η Άρτεμις ίσως κάνει κάποιες ζημιές σε αυτούς τους 4 γιατί είναι σαφώς καλύτερη από πέρσι και οι άλλοι θα μείνουν πιο χαμηλά... Τα Γλυκά Νερά πάντως είχαν απουσίες από τραυματισμούς και ίσως βελτιωθούν (ήδη κέρδισαν μέσα στο Πικέρμι)
jumpman
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ. ΤΡΕΝΟ Ο ΚΟΥΡΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΑ ΚΑΛΥΒΙΑ ΓΙΑ ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΔΙΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΣΕ ΛΑΓΟΝΗΣΙ. ΠΑΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΓΥΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΟΠΩΣ ΠΙΚΕΡΜΙ ΣΠΑΤΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΑΙΑΝΙΑ.
azeppos
Για μενα η τριαδα θαναι Πορτο Ρ.,Κουρος κ Πικερμι....Με την προσθηκη του Κριτουλη το Πικερμι καθως κ την επιστροφη στις προπονησεις θα δυναμωσει πολυ...Το Λαγονησι δν νομιζω ναντεξει..Τα Γλυκα Ν. νομιζω οτι οντως θα βελτιωθουν κ μπορουν να κανουν κ αλλες ζημιες οπως κ η Παιανια... bball.gif bball.gif
alina
QUOTE(azeppos @ Nov 19 2013, 15:54 ) *
Για μενα η τριαδα θαναι Πορτο Ρ.,Κουρος κ Πικερμι....Με την προσθηκη του Κριτουλη το Πικερμι καθως κ την επιστροφη στις προπονησεις θα δυναμωσει πολυ...Το Λαγονησι δν νομιζω ναντεξει..Τα Γλυκα Ν. νομιζω οτι οντως θα βελτιωθουν κ μπορουν να κανουν κ αλλες ζημιες οπως κ η Παιανια... bball.gif bball.gif

alina
QUOTE(azeppos @ Nov 19 2013, 15:54 ) *
Για μενα η τριαδα θαναι Πορτο Ρ.,Κουρος κ Πικερμι....Με την προσθηκη του Κριτουλη το Πικερμι καθως κ την επιστροφη στις προπονησεις θα δυναμωσει πολυ...Το Λαγονησι δν νομιζω ναντεξει..Τα Γλυκα Ν. νομιζω οτι οντως θα βελτιωθουν κ μπορουν να κανουν κ αλλες ζημιες οπως κ η Παιανια... bball.gif bball.gif



Το πορτοραφτη εχει παραγοντικη κ προπονητικη εμπειρια ανωτερας ποιοτητας μονο οι ασταθμητοι......παραγοντες μπορουν να του στερησουν την ανοδο
azeppos
QUOTE(alina @ Nov 19 2013, 15:09 ) *
Το πορτοραφτη εχει παραγοντικη κ προπονητικη εμπειρια ανωτερας ποιοτητας μονο οι ασταθμητοι......παραγοντες μπορουν να του στερησουν την ανοδο

Ως τωρα παντως μονο για τα Καλυβια εχει ακουστει να εχουν διαιτητικη ευνοια...
alina
QUOTE(azeppos @ Nov 19 2013, 15:29 ) *
Ως τωρα παντως μονο για τα Καλυβια εχει ακουστει να εχουν διαιτητικη ευνοια...

Ελεος ποιαμε τα καλυβια κ την ευνοια.....τι να. Κανουν οι ανθρωποι να κλεισουν τις ταβερνες;
azeppos
Οποιος αξιζει στην Δ εσκα να ανεβει, ας ανεβει με το σπαθι του και οχι με την ευνοια της διαιτησιας...... bball.gif bball.gif
jumpman
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1 (ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΖΗΜΙΑ ΕΔΩ ΑΠΟ ΤΗ ΠΑΙΑΝΙΑ )
AO ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΑΡΤΕΜΙΣ- ΡΕΠΟ
AΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ -ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 2 (ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΤΑ ΣΠΑΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ)
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 2 ( ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΚΑΛΗ ΕΓΙΝΑΝ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΕΣ ΠΑΙΧΤΩΝ)
azeppos

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ - ΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ 1
AO ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 1
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 1
ΑΡΤΕΜΙΣ- ΡΕΠΟ
AΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ -ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ 1
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ 2 ( οσο καλοι κ να γιναν δεν παυει ο κουρος ναναι φαβορι...Για ανοδο παει...
azeppos
Γλυκα Νερα-Κουρος 56-52 bball.gif bball.gif
RickBaller11
QUOTE (azeppos @ Nov 23 2013, 00:10 ) *
Γλυκα Νερα-Κουρος 56-52 bball.gif bball.gif

Οντας παρον στο γηπεδο, τελικα ο Κουρος, φανηκε ναι μεν πολυ καλο συνολο αλλα οχι το "ατρωτο" φαβορι..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.