Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Αν κερδίζατε 5.000.000 ευρω τι θα κάνατε?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2, 3
HOULIGAN76
Ας υποθέσουμε οτι κερδίζουμε αυτό το τεράστιο ποσό απο τυχερά παιχνίδια{τζόκερ},κληρονομιά κ.α.Οχι απο σκληρή και μακροχρόνια εργασία.

Εγώ προσωπικά θα αποφάσιζα πρώτα να αγοράσω μια cabrio κατα προτίμηση τηνCLK αν και δεν θα με χάλαγε καθόλου και μια πόρσε{σεμνα και ταπεινά για να μην προκαλώ}

Μετά θα πήγαινα κάπου στην Καραβα΄ι΄κή μόνο μου ή άντε με δυο ή τρία μοντέλα για καμιά εβδομάδα.Τις πρωην,τέως και προηγούμενες θα τις έπαιρνα απλά κάνα τηλέφωνο απο το τζακούζι μου.

Θα έπαιρνα ενα σπίτι στην Κερκυρα.Αντε το πολύ μια διακοσάρα τ.μ. ωστόσο με καλή θέα.Ειπαμε σεμνά και ταπεινά.

Θα πήγαινα στην Μπανκόνγκ{Ταιλάνδη} με κάποιον φίλο μου για να έχουμε απο μια μαντάμ το καλύτερο μασάζ στον πλανήτη.{Κάποια άλλη φορά περισσότερες πληροφορίες θα σας δώσω. }

Μετά θα ξεπλήρωνα κάποια χρέη που έχω.Κα στην συνέχεια θα τα επένδυα είτε στην τράπεζα ή σε μετοχές κυρίως στον τομέα των τραπεζων ή της πληροφορικής.

Αυτά με την ελπίδα να μην έχω τρελαθεί!!!! smile.gif
dizzy_fingers
Λίγο πολύ περιέγραψες τις κινήσεις όλων μας biggrin.gif.

Εγώ θα κοίταζα να δεσμεύσω πρώτα ένα ποσό σε αποταμίευση-επένδυση, και με όσα θα μου περίσευαν...θα αγόραζα 10.000 nintendo wii 71.gif icon_drunk.gif...
αεκτζού
5.000.000 ευρώ είναι πολλά λεφτά!Θα ξεκινούσα με την αγορά αμαξιών:ένα Mini Cooper,ένα Saab,ένα Audi TT,ένα τζιπάκι Porsche Cayenne και ένα Chrysler PT Cruiser.

Κόστος κατά προσέγγιση:280.000 ευρώ.

Συνεχίζουμε με την αγορά σπιτιού:μια μονοκατοικία στο Κεφαλάρι και ένα δυάρι στα Εξάρχεια.

Κόστος κατά προσέγγιση:1.000.000 ευρώ.

Για εξοχική κατοικία,θα αγόραζα μια βιλίτσα στην Κεφαλονιά,ένα σπίτι στα Κύθηρα και ένα διαμέρισμα στα Ψηλά Αλώνια.

Κόστος κατά προσέγγιση:500.000 ευρώ.

Θα πήγαινα στην Ιαπωνία για ένα μεγάλο χρονικό διάστημα.

Κόστος κατά προσέγγιση:15.000 ευρώ.

Θα φοιτούσα στο κολλέγιο Saint Martins στο Λονδίνο.

Κόστος κατά προσέγγιση:80.000 ευρώ.

Θα έκανα μια δωρεά στο Δημόκριτο,για να προοδεύσει η πυρηνική φυσική στην Ελλάδα.

Κόστος κατά προσέγγιση:500.000 ευρώ.

Θα γινόμουν μεγαλομέτοχος της ΑΕΚ.

Θα διοργάνωνα ένα πάρτυ για τα γενέθλια μου,όπου θα τραγουδούσαν οι Guns'n'Roses.

Αυτά!
Pierce
1) ενα range rove κοστος 150.000$
2) μια ferrai 575 superamerica κοστος 350.000$
3) μια βιλα 300 τμ σε οικοπεδο 1στρ στο Miami beach κοστος 2.000.000$
4) μετοχες στη microsoft κοστος 1.000.000$
5) 1.000.000$ στη τραπεζα
6) 400.000$ να εχω να ''παιζω''
7) 100.000$ δωρεα στο παιδικα χωρια S.O.S.
Pierce
QUOTE(pierce21 @ Mar 8 2007, 02:11 PM) *
1) ενα range rove κοστος 150.000$
2) μια ferrai 575 superamerica κοστος 350.000$
3) μια βιλα 300 τμ σε οικοπεδο 1στρ στο Miami beach κοστος 2.000.000$
4) μετοχες στη microsoft κοστος 1.000.000$
5) 1.000.000$ στη τραπεζα
6) 400.000$ να εχω να ''παιζω''
7) 100.000$ δωρεα στο παιδικα χωρια S.O.S.

θελω να βγαλω 100.000 απο την τραπεζα για να παω να κανω ενα μαστερ στα οικονομικα σε ενα απο τα harvard,berkeley,columbia

οπως θα ελεγε και ο μεγιστος πατσινο

vanity definitely my favourite sin... tongue.gif
thrylos7
Θα έφερνα τον Ζήση στον Ολυμπιακό...

Τώρα που το σκέφτομαι, θα τον έφερνα στον dizziako...

Βέβαια, πώς να τα κάνω όλα αυτά, αν θα ήθελα να πάρω διαρκείας για τον Άρη;


Είχα σκεφτεί τις προάλλες κάτι σχετικό. Θα ήθελα να ταξιδέψω σε πολλές πόλεις για να παρακολουθήσω αγώνες (κυρίως μπάσκετ) από κοντά... Έτσι βέβαια, μάλλον θα γινόμουν μόνοιμος κάτοικος Ισπανίας, καθώς εκτός των γηπέδων της ACB, ποιος δε θα' θελε να βρεθεί πχ στο Καμπ Νου; Υπάρχουν κι άλλες πόλεις και γήπεδα βέβαια σε διάφορες χώρες...

Επίσης θα έπαιρνα ένα Hammond B3...

Τα υπόλοιπα δεν τα θυμάμαι...
kostasvc15
Εγω θα εφτιαχνα ενα καλο κλειστο γηπεδο που δεν εχουμε εδω και θα επαιζα μονος μου ολη μερα.Θα αγοραζα κανενα αμαξακι καλο και μετα κανενα υπολογιστη της προκοπης.Οτι θα αγοραζα τα παντα που εχουν να κανουν με το ΝΒΑ εννοειτε(π.χ.φανελες,ντι βι ντι,μπαλες,παπουτσια blove.gif )Τα υπολοιπα στη τραπεζα!(Ερχονται δυσκολα χρονια) biggrin.gif .
Das Kapital
Εγω θα αγοραζα τους καλυτερους γυμναστες και προπονητες του κοσμου για να με κανουν Τζορνταν,Τζειμς,Σακιλ,Νοβιτσκι,Νας ολα σε ενα δηλαδη και οτι εβγαινε απο αυτη τη χημικη ενωση tongue.gif !!!
kostasvc15
Τον Κοπερφιλντ να αγορασεις! tongue.gif
dizzy_fingers
Χμ...αλλάζω γνώμη. Λέω να αγοράσω όλα όσα έχετε γράψει παραπάνω, για να τα έχω εγώ και να μην τα βρείτε εσείς tongue.gif 19.gif!
grigoris
Θα αγόραζα τον ΠΑΟΚ (τρέμε Μαμιδάκη!!!!!!!!!!) wacko.gif wacko.gif wacko.gif
rchos
εγω σαν γνησιος ελληνας θα πληρωνα καποιους να καταστρεφουν οτι εσεις αγοραζετε η φτιαχνετε με τα δικα σας λεφτα! 19.gif
γιατι ως γνωστον στην ελλαδα δεν θελουμε αυτο που εχει ο αλλος αλλα θελουμε να μην εχει ο αλλος οτι δεν εχουμε εμεις! wink.gif


(την ειπα την σοφια μου παλι σημερα wink.gif )
Anaz
Προσκυνω τον Σοφό!! 77.gif
5εκ. ε..??Πολλα λεφτα... rolleyes.gif
Ενα σπιτι προς βουλιαγμενη μερια με τρελη θεα,κηπο και πισινα.
Ενα εξοχικο με τα ιδια περιπου χαρακτηριστικα σε Σαντορινη,Κεφαλονια..δεν ξερω καποιο ελληνικο νησι τελοσπάντων.
Διακοπες 3 μηνες σε ολη την Ευρωπη,και 2 μηνες στα νησια..Τσουναμι με 3-4 φιλους και 6-8 ντοπιες!
Ενα Αudi S5. (ερωτας μου η φεραρι,αλλα δεν ειμαι της υπερβολής..θελω ενα πιο συμβατο με τους ελληνικους δρομους αυτοκινητο!),
Eνα εκ. σε ενα καλο επενδυτικο προγραμμα.
Ενα εκ. για την δημιουργια φιλανθρωπικου ιδρυματος με κοινωνικη προσφορα.
Ο,τι μεινει αν μεινει δωρα σε φιλους και στον εαυτο μου..
Pierce
QUOTE(Anaz @ Mar 8 2007, 05:31 PM) *
Ενα Αudi S5. (ερωτας μου η φεραρι,αλλα δεν ειμαι της υπερβολής..θελω ενα πιο συμβατο με τους ελληνικους δρομους αυτοκινητο!),

ρε αδερφε ακομα δεν το βγαλανε στην παραγωγη αυτο. ακομα δεν το ειδες απο κοντα μπορει να ειναι μαπα tongue.gif
υποψιαζομαι οτι πηρες το top gear αυτου του μηνα.... biggrin.gif
Air Kef
Ειναι πολυ μα πολυ εύκολο..

Ταξιδια παντου με τελικο προορισμο την Βραζιλια.Θα ανοιγα και ενα beach bar να ασχολουμε και τέλος......Καβατζα μισο εκατομμυριο και τα υπολοιπα στην Unicef..
rchos
QUOTE
Ενα σπιτι προς βουλιαγμενη μερια με τρελη θεα,κηπο και πισινα.


να ο γνησιος και παραδοσιακος ολυμπιακος!δεν την αποχωριζεται ποτε την παραλια! wink.gif
NBAholic
Θα χάριζα 3.000.000 στα φιλανθρωπικά ιδρύματα, 1.000.000 στους συγγενείς και φίλους μου και 999.000 στους ζητιάνους της πόλης, κρατώντας 1.000 για τις ανάγκες του μήνα...






















Γιατί; Μήπως πρόκειται να τα κερδίσω, για να μιλήσω σοβαρά;
Anaz
QUOTE
υποψιαζομαι οτι πηρες το top gear αυτου του μηνα....
Καλα υποψιαζεσαι! biggrin.gif και επαθα ερωτα!Γενικα γουσταρω πολυ τα Audi! Ε αν δεν μ'αρεσει παίρνω ενα S4 cabrio ή μια Μ6 cabrio ρε αδερφε.. 5 εκ εχουμε σιγα μη κατσω να σκασω.. icon_drunk.gif
QUOTE
να ο γνησιος και παραδοσιακος ολυμπιακος!δεν την αποχωριζεται ποτε την παραλια!
Οντως..Ποτε!! 33.gif Αν όχι Βουλιαγμενη,μια Πειραικη,Καστελα.. βορεια δεν θα πηγαινα!
Das Kapital
QUOTE(kostasvc15 @ Mar 8 2007, 03:14 PM) *
Τον Κοπερφιλντ να αγορασεις! tongue.gif

Βαλ'τον και αυτον στη λιστα εχουμε λεφτα!!! tongue.gif
Keyser_Soze
Θα αγόραζα τα αμερικάνικα muscle cars που με τρελαίνουν. Ford Mustang GT, Ford Shelbie, Dodge Charger, Chevy Chevelle, Chevy Nova, Chevy Camarro. Όλα κλασσικά, από το '70 και πίσω. Καμιά 300αριά χιλιάδες θα έφευγαν σε αυτά και στα ανταλλακτικά τους για να τα τουρμπάρω ΟΛΑ.
2 εκ σε αντικαρκινικά κέντρα.
Τα υπόλοιπα θα τα κρατούσα για να περνάω καλά...
liolias
Θα αγοραζα την Παε και την Καε Ηρακλης!! Για την Παε χρειαζομαι 2 ευρω και για την Καε γυρω στο 1,5 εκατ. με τοσα χρεη οποτε θα μου μεινουν και λεφτα!!
Igor
Θα αγοραζα μια ωραια 5αδα για την ΚΑΕ Ηρακλης του Νικου....
PG : Κουμπουρας
SG : Γιανουζακος
SF : Παπανικολαου
PF : Γκαρνετ
C : Τζασβιν.

Σου κανει ???
Pierce
QUOTE(Keyser_Soze @ Mar 9 2007, 12:07 AM) *
Θα αγόραζα τα αμερικάνικα muscle cars που με τρελαίνουν. Ford Mustang GT, Ford Shelbie, Dodge Charger, Chevy Chevelle, Chevy Nova, Chevy Camarro. Όλα κλασσικά, από το '70 και πίσω. Καμιά 300αριά χιλιάδες θα έφευγαν σε αυτά και στα ανταλλακτικά τους για να τα τουρμπάρω ΟΛΑ.

keyser δεν θα ηθελα να σε στεναχωρήσω(άλλωστε και εγω λατρης αυτων ειμαι) αλλα μονο του το Shelby θα κανει κανα δυο εκατομμυρια tongue.gif (μιλαω για αυθεντικο οχι ρεπλικα...) και αλλο τοσο και το το GT
Keyser_Soze
Τα παρά 'πες πάλι εσύ... Μιλάω για αυτοκίνητα παλιά (αυθεντικά βέβαια) άρα μεταχειρισμένα. Είναι δυνατόν ένα αυτοκίνητο του '70 να έχει 1 εκ. ευρώ; Η Shelby έχει γύρω στα 70-170 χιλ. ευρώ (αυτή που μου αρέσει εμένα έχει 90) και το Mustang GT γύρω στα 60.
HOULIGAN76
Ολοι βλέπω οτι είστε ρομαντικοί .....αρσενικοί!!!!

Μπρε μανία με τα αμάξια που έχετε ορισμένοι.Αντε σε λίγο θα βγάλουν τα αμάξια που πετάνε και θα τους δώσουμε να καταλάβουν.Μερικές πτήσεις στα τριακόσια μέτρα ύψος με θέα αλλά προσοχή στα ατυχήματα στον αέρα.Πάντως μου κάνει γενική εντύπωση το γεγονός οτι κανείς οχι μόνο στο φόρουμ εδώ αλλά και στο φιλικό μου περιβάλλον δεν ονειρέυεται ενα.....ταχύπλοο.Δεν σας συγκινεί η ιδέα να κάνετε το τσουνάμι με τουρίστριες με την βοήθεια ενός γαμάτου πειρατικού σκάφους.

Βάλτε και λίγη φαντασία.Πάντως λυπάμαι που θα σας ξενερώσω μα καμιά φορά το κτίσιμο μιας μαιζονέτας σε ενα παραθαλλάσιο μέρος{σε νησί}πολλές φορές κοστίζει κάτι επιπλέονΟπως οι μίζες στον κάθε πικραμένο προκειμένου να γίνει ...νόμιμη.
Air Kef
Γιαυτο εγω λεω Βραζιλια!Φθηνες μιζες και φθηνα σκαφη που θες για βολτες στον Ατλαντικο!
Pierce
QUOTE(HOULIGAN76 @ Mar 9 2007, 03:06 PM) *
Ολοι βλέπω οτι είστε ρομαντικοί .....αρσενικοί!!!!

Μπρε μανία με τα αμάξια που έχετε ορισμένοι.Αντε σε λίγο θα βγάλουν τα αμάξια που πετάνε και θα τους δώσουμε να καταλάβουν.Μερικές πτήσεις στα τριακόσια μέτρα ύψος με θέα αλλά προσοχή στα ατυχήματα στον αέρα.Πάντως μου κάνει γενική εντύπωση το γεγονός οτι κανείς οχι μόνο στο φόρουμ εδώ αλλά και στο φιλικό μου περιβάλλον δεν ονειρέυεται ενα.....ταχύπλοο.Δεν σας συγκινεί η ιδέα να κάνετε το τσουνάμι με τουρίστριες με την βοήθεια ενός γαμάτου πειρατικού σκάφους.

αγαπητε χουλ. εν μερει με καλυψε και ο κεφ. οταν λες σπιτι στην παραλια του miami εννοειται οτι θα εχεις και δικη σου προβλητα για να βγαζεις ΤΑ σκαφη σου στον κολπο του μεξικο . smiley.gif laugh.gif

αχ... ειχαμε σκαφος καποτε και η αληθεια ειναι οτι μου εχει λείψει αρκετα
sihainas
Αφιερωμένο σε όσους θέλουν πανάκριβα αυτοκίνητα...

http://www.youtube.com/watch?v=-ZT5mQLy5C4
Alexmei
εγώ...θα αγόραζα το b-forum! ή, θα τα έδινα στον dizzy να βγάλει από την τιμωρία τον μορφή
gages
Γιατι ειναι σε τιμωρια??? ohmy.gif peace.gif

εγω τοσα λεφτα θα τα κρατουσα για μενα τα μισα και τα υπολοιπα θα τα εδινα σε ιδρυματα με παιδια....πιστευω μεγαλη βοηθεια...τωρα τα σπιτια κλπ ειναι μονο υλικα αγαθα.... biggrin.gif
apkat
QUOTE
εγω τοσα λεφτα θα τα κρατουσα για μενα τα μισα και τα υπολοιπα θα τα εδινα σε ιδρυματα με παιδια....πιστευω μεγαλη βοηθεια...τωρα τα σπιτια κλπ ειναι μονο υλικα αγαθα....


Προφανως και ειναι υλικα αγαθα οπως υλικα αγαθα θα σου δωσουν και τα μισα που θα κρατησεις. tongue.gif .Αν εισαι κατα αυτης της λογικης δωστα ολα σε ιδρυματα.. wink.gif
Xaroumenos loukoumas
Σα γνήσιος nerd που ειμαι θα αγοραζα δύο υπερπισιά, ενα για μενα και ενα για τον rchonta, για να παιζουμε λαν στο σπιτι μου στο ιδιοκτητο νησι μου (έλληνας κροίσος,ιδιοκτήτης νησιού με 9 γραμματα--ακριβως με εχει πιάσει smile.gif )! Φυσικά το δωμάτιο που θα παιζουμε το λαν δε θα εχει κάθετους τοίχους αλλα μονο φρεσκοπλυμενα παράθυρα (προφανως με πολωτικά φιλτρα για να μη με τυφλώνουν κιολας) με θεα τον τρικυμισμενο ωκεανο και τις χαρουμενες φαλαινες που κυνηγούν χαρωπά τα άλλα ψαράκια, και το παπακι μου ο rchos θα μου λέει παραμυθακια να με κοιμίζει το βραδυ σαν εχω εφιαλτες! Επισης θα του αγορασω κανένα dvd recorder γιατι του το εχω υποσχεθεί άπό τότε που του το εκαψα,αλλα λογω οικονομικών στενώσεων δε βλέπω να του το παίρνω αν δεν κερδίσω τα λεφτα! smile.gif
HOULIGAN76
QUOTE(Air Kef @ Mar 9 2007, 05:19 PM) *
Γιαυτο εγω λεω Βραζιλια!Φθηνες μιζες και φθηνα σκαφη που θες για βολτες στον Ατλαντικο!

χμ! Δεν είναι καθόλου άσχημη η σκέψη σου,αν και ψιλοκοστίζουν υα ταξίδια Αθήνα-Ριο{βραζιλία}

Αλλά όχι και φθηνά σκάφη βρε αδελφέ.Ο Ατλαντικός δεν αστειεύεται.Να μην ρισκάρουμε τις ζωές μας.
Επιπλέον με ενα πολύ καλό σκάφος θα ρίξουμε και ευκολα μια σούπερ Βραζιλιάνα που θα έχουμε εντοπίσει σε ενα απο τα πιο καλά κλάμπ του Ριο.

Φίλε πηρς συγνώμη που σε ξενερώνω.Εχω πάει στο Μα΄ι΄άμι ενα Σαββατοκύριακο όταν έζησα κάποιο διάστημα στις ΗΠΑ και πίστεψε με είναι πολύ μα πολύ υπερτιμημένο.Ασε καλύτερα να ρισκάρουμε τις ζωές μας στην Βραζιλία.
Pierce
QUOTE(HOULIGAN76 @ Mar 10 2007, 04:22 PM) *
Φίλε πηρς συγνώμη που σε ξενερώνω.Εχω πάει στο Μα΄ι΄άμι ενα Σαββατοκύριακο όταν έζησα κάποιο διάστημα στις ΗΠΑ και πίστεψε με είναι πολύ μα πολύ υπερτιμημένο.Ασε καλύτερα να ρισκάρουμε τις ζωές μας στην Βραζιλία.

δεν με ξενερωνεις γιατι ..εχω παει και εγω στο μα'ι'αμι tongue.gif σιγουρα πρεπει να μαθεις και ισπανικα για να ζησεις(με οτι συνεπαγεται για μια πολη στην αμερικη με ισπανοφωνους βλ εγκληματικοτητα) εκει laugh.gif μπορει οντως να ειναι υπερτιμημενο αλλα ηομρφια της πολης και των κυριών που ζουν στην πολη biggrin.gif ειναι αναμφισβητητη
ολο το χρονο ειναι καλοκαιρι με αρκετη υγρασια βεβαια αλλα και τυφωνες.παρ'ολα αυτα δεν αλλαζω γνωμη icon_drunk.gif
Air Kef
Mε τον ορο φθηνα σκάφη εννοώ,πως ενα που κανει στις ΗΠΑ 100 χιλ εκει θα κανει 60..!
NBAer
Ωραιο topic και μιας και εξελιχθηκε ετσι ας θεσω και εγω ενα αλλο υπερτατο ερωτημα:

Εστω οτι καποιος σας προτεινει να:

Μπειτε σε ενα δωματιο με 1000 κουτια που δεν ξερετε το περιεχομενο τους.
Τα 999 κουτια περιεχουν την λεξη WIN και μολις το 1 την λεξη RIP.
Εσεις επιλεγετε στην τυχη 1 κουτι και αν:
-Περιεχει την λεξη WIN κερδιζετε 50.000.000 € !!!!
-Περιεχει την λεξη RIP σας σκοτωνει ενας σκοπευτης αμεσως!!!!!


Οποτε εχετε 999/1000 πιθανοτητες να κερδισετε 50 εκατομμυρια ευρω και να γινεται αρχοντας αλλα και το σημαντικοτερο 1/1000 για να τελειωσει η ζωη σας εκει.

Το ερωτημα ειναι δεχεστε να συμμετασχετε στην διαδικασια αυτη ΝΑΙ ή ΟΧΙ?


Εγω ακομα σπαω το κεφαλι μου για την 100% απαντηση εδω και πολλα χρονια! Ναι μεν η πιθανοτητα να σκοτωθω ειναι πολυ μικρη και 50 εκατομμυρια ειναι αυτα, αλλα, αλλα....
Αν και εχω καταληξει οτι δεν θα δεχομουνα να συμμετασχω....
apkat
Ειμαι μεσα..Για 1/1000 αξιζει ενα ρισκο με τετοια ωφελη. tongue.gif
IlyaZ
No way Jose! Πιο σημαντική είναι η ζωούλα μου, άσε που έχω κερδίσει και τα 5 μύρια....

Αλήθεια, γιατί μόνο 5; Γιατί όχι 10; Ακόμη καλύτερα 50;
rchos
πολυ ωραια ερωτηση!
νομιζω οτι δεν αξιζει να το κανεις!η ζωη του καθενος αξιζει πολυ περισσοτερο απο αυτα τα λεφτα!και σιγουρα δεν ειναι δυνατον να γινετε μερος οποιουδηποτε τζογου!
επισης να ξερετε οτι τα πολλα χρηματα ειναι γλυκα μονο οταν αποκτηθουν με κοπο και εξυπναδα( οχι πονηρια )!τα αλλα τα ευκολα και αποτομα φερνουν προβληματα! wink.gif
kostasvc15

Πιρς21 τι σου λεει αυτο;;;
Keyser_Soze
Αυτό φίλε Κώστα είναι από τα πιο απίστευτα mustang που έχω δει. Που την βρήκες την φώτο;
HOULIGAN76
A}Οντως αυτοκινητάρα!!!Περισσότερα στοιχεία μπορούμε να έχουμε Κώστα.

β}NBAer όντως εγώ με τίποτα δεν θα ρίσκαρα στο ελάχιστο την ζωή μου για λεφτά.Αλλά λέτε να υπάρξει ριάλιτι στο μέλλον με την ιδέα σου?Πάντως έχω την πικρή αίσθηση οτι πολλοί θα δοκίμαζαν και με μεγαλύτερες πιθανότητες να σκοτωθούν {δηλαδή στο 1/10 κουτιά}ώστε να διεκδικήσουν με πολύ καλές πιθανότητες να κερδίσουν ενα μεγάλο ποσό.Φανταστείτε την ακροοματικότητα που θα είχε ενα τέτοιο ριάλιτι σε παγκόσμιο επίπεδο και δε στις ΗΠΑ.ΜΠΡΡΡΡ!
Pierce
QUOTE(kostasvc15 @ Mar 11 2007, 03:17 AM) *

Πιρς21 τι σου λεει αυτο;;;

αυτο μου λεει πολλα tongue.gif
ειναι μια mustang του 65-67 λογικα με τον κλασσικο V8 κινητηρα που οταν βαζει μπρος.....ολοκληρωνεις για να το πιο ευγενικα! tongue.gif
kostasvc15
QUOTE(Keyser_Soze @ Mar 11 2007, 01:19 AM) *
Αυτό φίλε Κώστα είναι από τα πιο απίστευτα mustang που έχω δει. Που την βρήκες την φώτο;

Στο GOOGLE!Πατησα εκει που λεει εικονες και εγραψα ford mustang gt.Δεν ασχολουμαι με τα αυτοκηνιτα καθολου αλλα αυτα τα ford mustang 77.gif μου αρεσουν πολυ,γιαυτο και ποσταρα την εικονα.
Οσο για αυτο με τα κουτα εγω το ρισκαρω και με 1/100.
Dromeas7
Εγώ θα τα ετρωγα σε γυναικες ΤΕΛΕΙΑ.
diama13
Καλησπερα...εγω θα το εκανα.... laugh.gif
nikolas12
Κατι σε ιδρυματα,καποιο ποσο να εχω μαζι μου και τα υπολοιπα στην τραπεζα(θα με επρηζε η γιαγια μου μεχρι να τα βαλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Ginobili
Ή θα έφερνα τον Τζινόμπιλι στον Παναθηναικό για 1 χρόνο.....ή θα τα έτρωγα στις γυναίκες...
jois21
Μετοχες γοογλε. 70% πανω απ το Σεπτεμβρη. Τρελος εισαι;;;; tongue.gif
sihainas
Ποιο Σεπτέμβρη αφεντικό που από τότε που βγήκανε πριν 2 χρόνια είχαν κάτω από 100$ και σήμερα έχουν 710,84

Εδώ κοίτα http://finance.yahoo.com/q?s=Goog
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.