Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketforum Awards 2009 - Η ψηφοφορια (part 2)
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
benchwarmer
Για οικονομια χωρου, εβαλα καποια πολλ μαζεμενα.
Η επιλογη λευκο, υπαρχει εαν καποιος δεν θελει να ψηφισει σε ολες τις κατηγοριες.
Giorgos#4
1.ilpostino
2.kotzito
3.air kef
Flash
ROY: Omar. Αν ψήφιζα για τα καθαρά μπασκετικά θα επέλεγα ilpostino ή aegeansheed (το ξέρω ότι δεν είναι στις επιλογές)

ΥΟΥ: kotzito. Ο man10 πάντως αν και λίγο μεγαλύτερος από ότι επιτρέπει η κατηγορία με εντυπωσιάζει ώρες-ώρες με το μεστό σκεπτικό του.

(Άσχετο αλλά αν υπήρχε κατηγορία Best Youngster Ever, o thrylos7 θα έπρεπε να πάρει 90% χαλαρα!!!)

ΜΟΥ: Δε θα με βάλετε να τσακωθώ με τους συναδέρφους shot.gif
Magnus92
Ο Air Kef μου εριξε φαουλ .... Αλλα εγω τον ψηφισα ... Ειμαι η δεν ειμαι μεγαλη ψυχη ;;;
Air Kef
Λήξτο κάποιος, με νύχια και με δόντια κρατάω. 24.gif
Magnus92
QUOTE(Air Kef @ Jan 12 2010, 03:40 ) *
Λήξτο κάποιος, με νύχια και με δόντια κρατάω. 24.gif



???
Razorblade Fish
QUOTE(Magnus92 @ Jan 12 2010, 15:20 ) *
???

Την πρωτοπορια στους Mods...
Magnus92
QUOTE(Razorblade Fish @ Jan 12 2010, 15:29 ) *
Την πρωτοπορια στους Mods...



Ααα ... Δεν τα πιανω ευκολα unsure.gif Οπαδος των Κινγκς βλεπετε ...
Pierce
θα θελα να ευχαριστησω τους 3 που με ψηφισαν και με ενα pm να συνεννοηθουμε για τα ανταλλαγματα που θελουν... smiley.gif

(οπως καταλαβατε ουτε εγω δεν με ψηφισα 24.gif )
Razorblade Fish
QUOTE(pierce21 @ Jan 12 2010, 16:29 ) *
θα θελα να ευχαριστησω τους 3 που με ψηφισαν και με ενα pm να συνεννοηθουμε για τα ανταλλαγματα που θελουν... smiley.gif

(οπως καταλαβατε ουτε εγω δεν με ψηφισα 24.gif )

Παρακαλω να εμφανιστουν οι αλλοι 2,ετσι ωστε να διεκδικησουμε συλλογικα τα ανταλλαγματα μας...
ComingUpRoses
1. John morisson
2. ΛΕΥΚΟ (εγω που ειμαι tongue.gif:P:P:P)
3. air kef
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.