Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΜΕΤΑΓΡΑΦΕΣ ΕΣΚΑ 2017-18
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
gspara
Εδώ θα σχολιαζουμε τις μεταγραφικες κινησεις ολων των ομαδων της Εσκα.
Ενεργοποιήστε τα ρανταρ σας και μοιραστειτε φημες/στοχους ώστε να μπορούμε να σχολιασουμε ολοι οι μεταγραφολαγνοι biggrin.gif
Gkos
Μιας και είπαμε για Φαίδωνα Παγώνη να πουμε και για Αρτουσένκο που επίσης τραυματισε τον χιαστό του στην αναμέτρηση στα Ιλίσια και θα μεινει εκτός αρκετό καιρό.

QUOTE (basketoterastios @ May 23 2017, 14:51 ) *
επισης τεραστιο RESPECT σ αυτο τον μεγαλο παιχτη που λεγεται Τρικαλιωτης..και μεγαλο αθλητη..εχτες ολοι μιλουσαμε για το ποσο μαγκας και ποσο μεγαλος παιχτης ειναι...




Να δω τον Τρικαλιωτη με τα χρώματα του Αιγαλεω ,και τι στον κοσμο...
Kotsidas12
QUOTE(Gkos @ May 25 2017, 21:41 ) *
Μιας και είπαμε για Φαίδωνα Παγώνη να πουμε και για Αρτουσένκο που επίσης τραυματισε τον χιαστό του στην αναμέτρηση στα Ιλίσια και θα μεινει εκτός αρκετό καιρό.





Να δω τον Τρικαλιωτη με τα χρώματα του Αιγαλεω ,και τι στον κοσμο...

Πληροφορία η έτσι για να γελάσουμε????
Πάντως αν ισχύει το βλέπω δύσκολο μετά από την συμπεριφορά του στα μεταξύ μας παιχνίδια, βέβαια υπάρχει και το ποτέ μην λές ποτέ.
ibby
QUOTE(Gkos @ May 25 2017, 21:41 ) *
Μιας και είπαμε για Φαίδωνα Παγώνη να πουμε και για Αρτουσένκο που επίσης τραυματισε τον χιαστό του στην αναμέτρηση στα Ιλίσια και θα μεινει εκτός αρκετό καιρό.





Να δω τον Τρικαλιωτη με τα χρώματα του Αιγαλεω ,και τι στον κοσμο...

Το Τρικαλιώτη δεν ξέρω αλλά άλλον απο τον Ιωνικο σίγουρα θα δείς.
Gkos
Καλή φάση !
ChrisKof13
QUOTE (ibby @ May 26 2017, 11:35 ) *
Το Τρικαλιώτη δεν ξέρω αλλά άλλον απο τον Ιωνικο σίγουρα θα δείς.

Κατσε μην δεις και Τρικαλιωτη και τον σιγουρα που λες και τοτε οι απ εξω στησουν χορους..
fastbreak70
QUOTE(Kotsidas12 @ May 26 2017, 11:49 ) *
Πληροφορία η έτσι για να γελάσουμε????
Πάντως αν ισχύει το βλέπω δύσκολο μετά από την συμπεριφορά του στα μεταξύ μας παιχνίδια, βέβαια υπάρχει και το ποτέ μην λές ποτέ.

απο οτι φαινεται εισαι φανατικος αιγαλεω (ειλικρινως με την καλη ενοια)...
το αιγαλεω τα τελευταια 4-5 χρονια ξεπουλησε ολα τα ταλεντα της (τα 2 τελευταια περσι) και βαζοντας καποιες πενταροδεκαρες η διοικηση βγαζει τις σεζον...

να κανω 2ερωτησεις μηπως και γνωριζεις????
1- εχει αποπληρωσει το αιγαλεω φετος τους παικτες, η' χρωστα τα μισα μισθα??
2- περσι πληρωσε ολα τα μισθα???
3- φετος που δεν εχει να ξεπουλησει κανενα ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙ.!!!!

και παντα καλοπροαίρετα....
o kakos
QUOTE (fastbreak70 @ May 26 2017, 15:16 ) *
απο οτι φαινεται εισαι φανατικος αιγαλεω (ειλικρινως με την καλη ενοια)...
το αιγαλεω τα τελευταια 4-5 χρονια ξεπουλησε ολα τα ταλεντα της (τα 2 τελευταια περσι) και βαζοντας καποιες πενταροδεκαρες η διοικηση βγαζει τις σεζον...

να κανω 2ερωτησεις μηπως και γνωριζεις????
1- εχει αποπληρωσει το αιγαλεω φετος τους παικτες, η' χρωστα τα μισα μισθα??
2- περσι πληρωσε ολα τα μισθα???
3- φετος που δεν εχει να ξεπουλησει κανενα ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙ.!!!!

και παντα καλοπροαίρετα....

Φέτος έχουν πάρει οι πιο πολύ 6 μήνες
gspara
Ο ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ (Β Εσκα) κινηθηκε ταχύτατα και δραστηρια και εγινε η πρωτη ομαδα που ανακοινωσε το συμπληρωμενο ροστερ της.

Σπουδαια κινηση και ένα πολύ δυνατο ονομα για την θεση του χεντ-κοουτς με τον Γιωργο Σιμο να αντικαθιστα τον Γιαννη Καραμπελα!!!

Παρεμεινε ο βασικος κορμος με μοναδικη αποχωρηση αυτή του Καλουδη.
Πιο συγκεκριμενα ανανεωσαν την παραμονή τους οι αθλητες Σπυριδης-Παξινος-Μπιρμπας-Καπετανος-Μπαλοπητος-Μαρκομιχαλης-Τσολας.

Στις προσθηκες ξεχωριζει αναμφίβολα η αποκτηση του εμπειρου Ψωμαδερη που αποτελει παιχτη-πολυτελεια για την κατηγορια!!!
Επισης η ομαδα της Αναβυσσου γεμισε την γραμμη των ψηλων της με την αποκτηση των Ζεκακου (4,Καλυβια-ΟΚΑΜ) και Αντωνιου (5,Κουκακι-Κερατεα).
polykos
Κυττα να δείς, τι κι αν ο Κογκαλίδης γράφει για την ανύπαρκτη ΕΟΚ, αυτή υπάρχει και ασχολείται και με τα λίγα....
Ο Βλασσόπουλος στον ΓΣΗ. Σιγά μην άφηναν οι γέροι μια ολοκληρη περιοχή σε "ξένα" χέρια.
basketoterastios
QUOTE (gspara @ May 26 2017, 23:59 ) *
Ο ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟΣ (Β Εσκα) κινηθηκε ταχύτατα και δραστηρια και εγινε η πρωτη ομαδα που ανακοινωσε το συμπληρωμενο ροστερ της.

Σπουδαια κινηση και ένα πολύ δυνατο ονομα για την θεση του χεντ-κοουτς με τον Γιωργο Σιμο να αντικαθιστα τον Γιαννη Καραμπελα!!!

Παρεμεινε ο βασικος κορμος με μοναδικη αποχωρηση αυτή του Καλουδη.
Πιο συγκεκριμενα ανανεωσαν την παραμονή τους οι αθλητες Σπυριδης-Παξινος-Μπιρμπας-Καπετανος-Μπαλοπητος-Μαρκομιχαλης-Τσολας.

Στις προσθηκες ξεχωριζει αναμφίβολα η αποκτηση του εμπειρου Ψωμαδερη που αποτελει παιχτη-πολυτελεια για την κατηγορια!!!
Επισης η ομαδα της Αναβυσσου γεμισε την γραμμη των ψηλων της με την αποκτηση των Ζεκακου (4,Καλυβια-ΟΚΑΜ) και Αντωνιου (5,Κουκακι-Κερατεα).

Aυτοι εχουν 25.000 μπατζετ καθε χρονο και καθε χρονο αλλαζουν 3 προπονητες κ βγαινουν τεταρτοπεμπτοι..και ολα αυτα γιατι ΠΡΕΠΕΙ να παιζει ενας συγκεκριμενος παιχτης..δεν γινονται αυτα μιλαμε..η μαλλον τελικα γινονται.
Kotsidas12
QUOTE(fastbreak70 @ May 26 2017, 17:16 ) *
απο οτι φαινεται εισαι φανατικος αιγαλεω (ειλικρινως με την καλη ενοια)...
το αιγαλεω τα τελευταια 4-5 χρονια ξεπουλησε ολα τα ταλεντα της (τα 2 τελευταια περσι) και βαζοντας καποιες πενταροδεκαρες η διοικηση βγαζει τις σεζον...

να κανω 2ερωτησεις μηπως και γνωριζεις????
1- εχει αποπληρωσει το αιγαλεω φετος τους παικτες, η' χρωστα τα μισα μισθα??
2- περσι πληρωσε ολα τα μισθα???
3- φετος που δεν εχει να ξεπουλησει κανενα ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΕΙ.!!!!

και παντα καλοπροαίρετα....

Ξεκινώντας από το πρώτο θα σου πω ότι πιο άρρωστος με το Αιγάλεω πεθαίνεις!!!😂😂😂😂😂
Είμαι σε θέση να γνωρίζω τι πουλήθηκε και πόσο ακριβώς τα δύο τελευταία χρόνια από την ομάδα και να είσαι σίγουρος ότι ειδικά πέρσι με το μπάτζετ που προϋπήρχε (25000 καθαρά συρτάρι) έπρεπε να είχε ανέβει η ομάδα τρένο. Τώρα για το δεύτερο περί πληρωμών ξέρω ότι ο ένας εξοφληθεί και οι άλλοι δύο είναι να περνούν 2 μήνες ακόμα, απο τους μικρούς έχουν πάρει κάτι λίγα χωρίς βέβαια να γνωρίζω ακριβώς τής συμφωνίες όποτε δύσκολα μπορώ να σου πω με ακρίβεια.Για του χρόνου τώρα δεν ξέρω ακόμα πολλά πράγματα το μόνο για κάτι φήμες ότι θα μπει στο έργο κάποιος που έχει την δυνατότητα να βάλει λεφτά, εαν ισχύσουν αυτές οι φήμες φιλικά ψάξτε από τώρα τον δεύτερο!!😉😉😉😉😉😉
Υ.Γ. Για πέρσι δεν πιστεύω ότι έμεινε κάποιος απλήρωτος γιατί τα λεφτά υπήρχαν όποτε το πολύ πολύ να μην πήραν ένα μηνιάτικο από κάποιο πρόστιμο που είχε πέσει στα μέσα της χρονιάς.
Gluka Nera BC
O ΓΣ Γλυκών Νερών ξεκίνησε ανοικτες προπονήσεις για τη νεα σεζόν στη Β Εσκα 2017/18....Οποιος αθλητής ενδιαφέρεται πληροφορίες inbox....
fastbreak70
QUOTE(Kotsidas12 @ May 27 2017, 09:42 ) *
Ξεκινώντας από το πρώτο θα σου πω ότι πιο άρρωστος με το Αιγάλεω πεθαίνεις!!!😂😂😂😂😂
Είμαι σε θέση να γνωρίζω τι πουλήθηκε και πόσο ακριβώς τα δύο τελευταία χρόνια από την ομάδα και να είσαι σίγουρος ότι ειδικά πέρσι με το μπάτζετ που προϋπήρχε (25000 καθαρά συρτάρι) έπρεπε να είχε ανέβει η ομάδα τρένο. Τώρα για το δεύτερο περί πληρωμών ξέρω ότι ο ένας εξοφληθεί και οι άλλοι δύο είναι να περνούν 2 μήνες ακόμα, απο τους μικρούς έχουν πάρει κάτι λίγα χωρίς βέβαια να γνωρίζω ακριβώς τής συμφωνίες όποτε δύσκολα μπορώ να σου πω με ακρίβεια.Για του χρόνου τώρα δεν ξέρω ακόμα πολλά πράγματα το μόνο για κάτι φήμες ότι θα μπει στο έργο κάποιος που έχει την δυνατότητα να βάλει λεφτά, εαν ισχύσουν αυτές οι φήμες φιλικά ψάξτε από τώρα τον δεύτερο!!😉😉😉😉😉😉
Υ.Γ. Για πέρσι δεν πιστεύω ότι έμεινε κάποιος απλήρωτος γιατί τα λεφτά υπήρχαν όποτε το πολύ πολύ να μην πήραν ένα μηνιάτικο από κάποιο πρόστιμο που είχε πέσει στα μέσα της χρονιάς.

δηλαδη ξεκαθαρα η τωρινη διοικηση την βγαζει με το ξεπουλημα των πιτσιρικαδων και συμπληρωνει κατι πενταροδεκαρες και ετσι απολαμβανει προεδριλικια και διοικητικους τιτλους....
το συρταρι ειναι πλεον αδειο απο μεταγραφες, και αν δεν κατσει ο λεφτας στη νεα σεζον (χιλιοειπωμενο παραμυθι) η ομαδα αντι για τρενο προς τα πανω θα παει βολιδα προς τα κατω...
καρατσεκαρισμενο επισεις απο παικτες οτι το αιγαλεω τα τελευταια 3χρονια ποτε δεν πληρωσε ολους τους μισθους...
καρατσεκαρισμενο επισεις οτι στον τομεα της δημιουργιας νεων παικτων το απολυτο σκοταδι και οι τελεταιοι γηγενης φευγουν τρεχοντας!!!!!

υ.γ.
ειναι περιεργο που ενω 'πεθαινεις' για αιγαλεω δειχνεις ικανοποιημενος με τους 'ψιλικατζηδες' της διοικησης...
Gkos
Πιθανο να εχουμε ανατροπες απο Αιγαλεω υπομονη να δουμε !
Kotsidas12
QUOTE(fastbreak70 @ May 30 2017, 14:23 ) *
δηλαδη ξεκαθαρα η τωρινη διοικηση την βγαζει με το ξεπουλημα των πιτσιρικαδων και συμπληρωνει κατι πενταροδεκαρες και ετσι απολαμβανει προεδριλικια και διοικητικους τιτλους....
το συρταρι ειναι πλεον αδειο απο μεταγραφες, και αν δεν κατσει ο λεφτας στη νεα σεζον (χιλιοειπωμενο παραμυθι) η ομαδα αντι για τρενο προς τα πανω θα παει βολιδα προς τα κατω...
καρατσεκαρισμενο επισεις απο παικτες οτι το αιγαλεω τα τελευταια 3χρονια ποτε δεν πληρωσε ολους τους μισθους...
καρατσεκαρισμενο επισεις οτι στον τομεα της δημιουργιας νεων παικτων το απολυτο σκοταδι και οι τελεταιοι γηγενης φευγουν τρεχοντας!!!!!

υ.γ.
ειναι περιεργο που ενω 'πεθαινεις' για αιγαλεω δειχνεις ικανοποιημενος με τους 'ψιλικατζηδες' της διοικησης...

Ικανοποιημένος ποτέ δεν είμαι και με καμία διοίκηση όταν η ομάδα δεν ανεβαίνει ,αλλά και δεν θα κράξω κόσμο που η βάζει λίγα η και καθόλου και τρέχουν την ομάδα από την στιγμή που δυστυχώς δεν έχει βρεθεί ο γίγαντας με την μεγάλη οικονομική επιφάνεια ούτως ώστε να βγάλει την ομάδα απο τη μιζέρια του τοπικού. Αναφερθηκες στα 3 τελευταία χρόνια γιατί??? Βάζεις και τη χρονιά τις Γ Εθνικής???Πώς γίνεται να βάζεις μία χρονιά που η ομάδα δεν είχε ούτε διοίκηση και τρέχαμε 5-6 άνθρωποι για να βγάλουμε τα ταξίδια και ποιός δεν πληρώθηκε απο αυτούς που ήρθαν με ευθύνη της διοίκησης και όχι κάποιου άλλου?? Γιατί αφού τα έχεις και τσεκαρισμενα ( έχω την περιέργεια από που εφόσον δεν είσαι Αιγάλεω) δεν μας λές και σε μας μήπως και γλυτώσουμε την ομάδα απο τυχών απατεώνες που δηλώνουν ότι δεν χρωστάνε αλλά τελικά μαυρίζουν το όνομα τις ομάδας?????Και κάτι τελευταίο από το θέμα ξεπουλήματος, όταν ένας παίκτης θέλει ντε και καλά να φύγει από την ομάδα είναι κακο και αφού βρει την ομάδα που τον καλύπτει ο καθε ένας απο αυτούς,να πάρει και κάποιο οικονομικό αντίκρισμα η ομάδα που δούλεψε και έβγαλε στην επιφάνεια τον Χ παίκτη??? Και ένα τελευταίο για τους περσινους παίκτες, υπήρχε παίκτης που πληρωνόταν τον μήνα προκαταβολικά προκειμένου να παίζει και υπήρξε και φήμη ότι στα τελευταία παιχνίδια παίκτης ζήταγε λεφτά που δεν ήταν συμφωνημένα από την αρχή αλλιώς δεν θα κατέβαινε να παίξει ,εσύ που είσαι και μέσα στα πράγματα γνωρίζεις κάτι επί του θέματος????
Ade

και προπονητική ειδηση ... Σουρμελής εφυγε απο Αγιους υστερα απο 3 χρονια
http://www.basketblog.gr/%CF%84%CE%AD%CE%B...F%89%CE%BD.html
gspara
Ο κόουτς Μπουζουλας δεν θα κάθεται στον πάγκο του Κουκακιου την επόμενη σεζόν.

Κακώς δεν το είχα αναφέρει, αλλά έστω την ύστατη ώρα θα ήθελα να απονειμω τεράστιο Respect γιατί με μηδενικό μπάτζετ πραγματοποίησαν ένα ηρωικό έπος με την παραμονή στην κατηγορία!!!
Ευχομαι καλή συνεχεια στον κόουτς και στην ομάδα!!!
pain of salvation
QUOTE(gspara @ Jun 1 2017, 19:07 ) *
Ο κόουτς Μπουζουλας δεν θα κάθεται στον πάγκο του Κουκακιου την επόμενη σεζόν.

Κακώς δεν το είχα αναφέρει, αλλά έστω την ύστατη ώρα θα ήθελα να απονειμω τεράστιο Respect γιατί με μηδενικό μπάτζετ πραγματοποίησαν ένα ηρωικό έπος με την παραμονή στην κατηγορία!!!
Ευχομαι καλή συνεχεια στον κόουτς και στην ομάδα!!!


Ναι ρε Θοδωρή,άργησες. Αλλά περισσότερο άργησα εγώ και είμαι απαράδεκτος.
Ατυχίες,τραυματισμοί...Για το μεγαλύτερο μέρος της σεζόν,παίζαμε με την πλάτη στο τοίχο. Και μείναμε ζωντανοί.
Μεγάλη προσπάθεια από όλους. Συγκίνηση μόνο. Τους αγαπώ.
basketoterastios
Δεν κουνιεται φυλλο...
gspara
O κοουτς ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΖΑΡΟΥ αποτελει παρελθον από τον παγκο του ΜΕΛΑΣ Ο ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ.Στα 4 χρονια συνεργασίας τους,ο εξαιρετικος κοουτς εκανε σημαντικο εργο και η ομαδα απεδωσε ελκυστικο μπάσκετ με παραλληλη αναδειξη νεων παιδιων που προερχονται από τον συλλογο!!!!!!

Την σκυταλη παιρνει μια εμβληματικη μορφη του συλλογου,ο ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΙΟΣ.Ο εμπειρος γκαρντ αποφασισε φετος να εγκαταλειψει την αγωνιστικη δραση με παρακαταθηκη 15 χρονια προσφορας ως προπονητης Ακαδημιων και αθλητης,οντας μαλιστα ο πρωτος σκορερ ολων των εποχων της ομαδας!!!!
fastbreak70
QUOTE(gspara @ Jun 4 2017, 13:56 ) *
Την σκυταλη παιρνει μια εμβληματικη μορφη του συλλογου,ο ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΙΟΣ.Ο εμπειρος γκαρντ αποφασισε φετος να εγκαταλειψει την αγωνιστικη δραση με παρακαταθηκη 15 χρονια προσφορας ως προπονητης Ακαδημιων και αθλητης,οντας μαλιστα ο πρωτος σκορερ ολων των εποχων της ομαδας!!!!

και αργησε να την παρει..και γνωσεις, και αξιοπιστια, και προσηλωση...ευτυχως υπαρχουν και τετοιες ευχαριστες ειδησεις που εστω σε μικρες ομαδες επιβραβεβονται αξιολογα στον χωρο ατομα...
basketoterastios
Τασιος ανανεωσε με Σπορτιγκ και παλευουν τον Σκανδαλο..
Notis
Την λύση της συνεργασίας του με την ΛΦΜ Αχαρνής ανακοίνωσε πριν λίγο ο Μάνος Τσαπάκης....
Gkos
QUOTE (Gkos @ May 25 2017, 21:41 ) *
Να δω τον Τρικαλιωτη με τα χρώματα του Αιγαλεω ,και τι στον κοσμο...


Τελικά το "όνειρο" μου δεν ήταν θερινής νυκτός καθότι του έγινε πρόταση και μάλιστα πολύ καλή αλλά ο έμπειρος άσσος προτίμησε να συνεχίσει την καριέρα του σε άλλη ομάδα της Α ΕΣΚΑ (παρότι καραφλός και όχι χρυσομάλλης)
,νεοφώτιστη μεν που κινείται ΠΟΛΥ δυναμικά(για άνοδο δηλαδή) στο μεταγραφικό παζάρι δε!!


o kakos
το σπορτιγκ εχει κανει επισημη προταση στον φιλιποπουλο και περιμενει εντος της εβδομαδας απαντηση!
gspara
QUOTE (Gkos @ Jun 11 2017, 14:08 ) *
Τελικά το "όνειρο" μου δεν ήταν θερινής νυκτός καθότι του έγινε πρόταση και μάλιστα πολύ καλή αλλά ο έμπειρος άσσος προτίμησε να συνεχίσει την καριέρα του σε άλλη ομάδα της Α ΕΣΚΑ (παρότι καραφλός και όχι χρυσομάλλης)
,νεοφώτιστη μεν που κινείται ΠΟΛΥ δυναμικά(για άνοδο δηλαδή) στο μεταγραφικό παζάρι δε!!

Ανατολικη Αττικη να υποθεσω,εκει που παιζει δηλαδή το αγαπημενο μου 2αρι shot.gif

QUOTE (o kakos @ Jun 11 2017, 14:11 ) *
το σπορτιγκ εχει κανει επισημη προταση στον φιλιποπουλο και περιμενει εντος της εβδομαδας απαντηση!

Αν κυνηγαει επιστροφη Φιλιπποπουλου ο Σπόρτιγκ σημαινει ότι εχει πολυ υψηλες βλεψεις!!
Gkos
QUOTE (gspara @ Jun 11 2017, 14:20 ) *
Ανατολικη Αττικη να υποθεσω,εκει που παιζει δηλαδή το αγαπημενο μου 2αρι shot.gif



Θοδωρη την φωτογραφισα την ομάδα με μια συγκεκριμένη λέξη !
o kakos
QUOTE (gspara @ Jun 11 2017, 12:20 ) *
Αν κυνηγαει επιστροφη Φιλιπποπουλου ο Σπόρτιγκ σημαινει ότι εχει πολυ υψηλες βλεψεις!!

με το να παρει ενα παιχτη δεν σημαινει οτι εχει στοχο για πανω,,,,,,,,εχουν αλλαξει τα δεδομενα πια και οι ομαδες θελουν πιο πολλους καλους παιχτες
gspara
QUOTE (o kakos @ Jun 11 2017, 15:05 ) *
με το να παρει ενα παιχτη δεν σημαινει οτι εχει στοχο για πανω,,,,,,,,εχουν αλλαξει τα δεδομενα πια και οι ομαδες θελουν πιο πολλους καλους παιχτες

Ναι αλλά για να πάρεις τόσο πρωτοκλασάτο ψηλό σημαίνει ότι στοχευεις να τον πλαισιωσεις ανάλογα.
basketoterastios
QUOTE (o kakos @ Jun 11 2017, 15:05 ) *
με το να παρει ενα παιχτη δεν σημαινει οτι εχει στοχο για πανω,,,,,,,,εχουν αλλαξει τα δεδομενα πια και οι ομαδες θελουν πιο πολλους καλους παιχτες

Kοιτα το να παίρνεις ότι καλύτερο στην θέση του ασσου ακόμα ακόμα κ στην πανω κατηγορία απ την Α σίγουρα δείχνεις τους στόχους σου..αλλά συμφωνω απόλυτα με την τοποθέτηση σου..το μπάσκετ του ενός έχει τελειώσει.

QUOTE (Gkos @ Jun 11 2017, 14:08 ) *
Τελικά το "όνειρο" μου δεν ήταν θερινής νυκτός καθότι του έγινε πρόταση και μάλιστα πολύ καλή αλλά ο έμπειρος άσσος προτίμησε να συνεχίσει την καριέρα του σε άλλη ομάδα της Α ΕΣΚΑ (παρότι καραφλός και όχι χρυσομάλλης)
,νεοφώτιστη μεν που κινείται ΠΟΛΥ δυναμικά(για άνοδο δηλαδή) στο μεταγραφικό παζάρι δε!!

Gkos ο Τρικαλιωτης γιατί δεν παίζει Γ;εδώ και λίγα χρόνια δεν παίζει ποτέ..γιατι;
ChrisKof13
QUOTE (basketoterastios @ Jun 11 2017, 14:39 ) *
Kοιτα το να παίρνεις ότι καλύτερο στην θέση του ασσου ακόμα ακόμα κ στην πανω κατηγορία απ την Α σίγουρα δείχνεις τους στόχους σου..αλλά συμφωνω απόλυτα με την τοποθέτηση σου..το μπάσκετ του ενός έχει τελειώσει.


Gkos ο Τρικαλιωτης γιατί δεν παίζει Γ;εδώ και λίγα χρόνια δεν παίζει ποτέ..γιατι;

Νομίζω ότι είναι επιλογή του.. συνδιασμός μπουχτισμα από ταξίδια κ χανε σαββατοκύριακα με ότι βρίσκει χρήματα πολύ καλά στην Α..αυτό το ξέρω απο όταν έπαιζε στον Διαγορα..ο λόγος που δεν συνέχισε ήταν αυτός..μέσα από Διαγορα αυτά..τότε πάντα..τώρα δεν ξέρω.. φαντάζομαι το ίδιο θα ισχύει..
Doctor-J
QUOTE(Gkos @ Jun 11 2017, 14:08 ) *
Τελικά το "όνειρο" μου δεν ήταν θερινής νυκτός καθότι του έγινε πρόταση και μάλιστα πολύ καλή αλλά ο έμπειρος άσσος προτίμησε να συνεχίσει την καριέρα του σε άλλη ομάδα της Α ΕΣΚΑ (παρότι καραφλός και όχι χρυσομάλλης)
,νεοφώτιστη μεν που κινείται ΠΟΛΥ δυναμικά(για άνοδο δηλαδή) στο μεταγραφικό παζάρι δε!!


Πάμε για ουζάκι στην... Ραφήνα? icon_drunk.gif
gspara
QUOTE (Gkos @ Jun 11 2017, 14:45 ) *
Θοδωρη την φωτογραφισα την ομάδα με μια συγκεκριμένη λέξη !

Εκεί παίζει το αγαπημένο μου 2αρι smile.gif
Gkos
QUOTE (ChrisKof13 @ Jun 11 2017, 15:53 ) *
Νομίζω ότι είναι επιλογή του.. συνδιασμός μπουχτισμα από ταξίδια κ χανε σαββατοκύριακα με ότι βρίσκει χρήματα πολύ καλά στην Α..αυτό το ξέρω απο όταν έπαιζε στον Διαγορα..ο λόγος που δεν συνέχισε ήταν αυτός..μέσα από Διαγορα αυτά..τότε πάντα..τώρα δεν ξέρω.. φαντάζομαι το ίδιο θα ισχύει..



Μια χαρά απάντησες.
Αυτο σε γενικές γραμμες ισχύει για πολλούς .

QUOTE (Doctor-J @ Jun 11 2017, 16:33 ) *
Πάμε για ουζάκι στην... Ραφήνα? icon_drunk.gif


Και για ψαράκι smiley.gif

QUOTE (gspara @ Jun 11 2017, 17:23 ) *
Εκεί παίζει το αγαπημένο μου 2αρι smile.gif


Εγώ γιατι νόμιζα στην Ανάβυσσο ; 😯
gspara
QUOTE (Gkos @ Jun 11 2017, 17:53 ) *
Εγώ γιατι νόμιζα στην Ανάβυσσο ; 😯

Από Ανάβυσσο έρχεται δυναμιτης φοργουορντ 77.gif !!!
push
QUOTE (Gkos @ Jun 11 2017, 13:08 ) *
Τελικά το "όνειρο" μου δεν ήταν θερινής νυκτός καθότι του έγινε πρόταση και μάλιστα πολύ καλή αλλά ο έμπειρος άσσος προτίμησε να συνεχίσει την καριέρα του σε άλλη ομάδα της Α ΕΣΚΑ (παρότι καραφλός και όχι χρυσομάλλης)
,νεοφώτιστη μεν που κινείται ΠΟΛΥ δυναμικά(για άνοδο δηλαδή) στο μεταγραφικό παζάρι δε!!

Πουλεν μεγάλο ο Τρικα.. μεγάλος παίχτης..το θέμα είναι να τον πλαισιώσουν..αν αυτό γίνει σωστά τότε όλα θα είναι καλά.. πάντως μπράβο στην Ραφηνα που πήρε τόσο περιζήτητο παίχτη..δινω και μιά πληροφορία και εγώ..ή Πεύκη ετοιμαζει μπαμ μεγάλο..στην θέση 5.. πρός το παρών αυτό..
gratipa1929
QUOTE (push @ Jun 12 2017, 01:22 ) *
δινω και μιά πληροφορία και εγώ..ή Πεύκη ετοιμαζει μπαμ μεγάλο..στην θέση 5.. πρός το παρών αυτό..

Από Α2? smiley.gif
Gkos
Για να καλυψει την θέση του Ταγαρη λογικά. . .
push
QUOTE (Gkos @ Jun 12 2017, 00:37 ) *
Για να καλυψει την θέση του Ταγαρη λογικά. . .

A γεια σου...
Gkos
QUOTE (gspara @ Jun 11 2017, 18:05 ) *
Από Ανάβυσσο έρχεται δυναμιτης φοργουορντ 77.gif !!!



Θοδωρη ποτε θα βαλεις στις αγαπημενες σου ομαδες τους Αχαρνης ;
Ελα μην κρυβεσαι αλλο,αφου εκδηλωθηκες wink.gif wink.gif
gspara
QUOTE (Gkos @ Jun 12 2017, 13:30 ) *
Θοδωρη ποτε θα βαλεις στις αγαπημενες σου ομαδες τους Αχαρνης ;
Ελα μην κρυβεσαι αλλο,αφου εκδηλωθηκες wink.gif wink.gif

Ομολογω πλεον φανατικος φίλαθλος της Αχαρνης!!!Για να μπει όμως εκει στα αριστερα περιμενω να τακτοποιηθεί μια εκκρεμοτητα..............επιστροφη Τσαπακη strike.gif
basketoterastios
QUOTE (gspara @ Jun 12 2017, 15:53 ) *
Ομολογω πλεον φανατικος φίλαθλος της Αχαρνης!!!Για να μπει όμως εκει στα αριστερα περιμενω να τακτοποιηθεί μια εκκρεμοτητα..............επιστροφη Τσαπακη strike.gif

Υπάρχει τέτοιο σενάριο;;
gspara
QUOTE (basketoterastios @ Jun 12 2017, 16:07 ) *
Υπάρχει τέτοιο σενάριο;;

Προσωπικη επιθυμια.
gratipa1929
Ποιός είναι πρώτος επιλαχών για άνοδο στην Γ Εθνική?
gspara
QUOTE (gratipa1929 @ Jun 12 2017, 16:19 ) *
Ποιός είναι πρώτος επιλαχών για άνοδο στην Γ Εθνική?

Ιωνικος
MENEGIN11
επιστροφη στο φορουμ μετα απο καιρο.
καραβολας παει για αιγαλεω για να κλεισει τη καριερα του στην αγαπημενη του ομαδα

ιωνικος με προβαδισμα ανοδου,αλλα με λιγες πιθανοτητες αφου προηγηται η κορινθος κ μετα ειναι η πεντελη για ν αδειασει θεση.αν δεν μπουνε μεσα για να μη πεσει καποιος απο πανω αφου η προκυρηξη το αφηνει λιγο ασαφες,τελος παντων.
ραφηνα παιρνει γεωργιαδη απο ενωση ιλιου(60%) κ τρικαλιωτη(100%) κ θελει παξινο απο αναβυσο.στη πευκη πανε για 2 μεγαλα ονοματα ενα περιφερειακο διμετρο ολ αραουντ κ ενα πενταρει που θα κανει σεισμο.στους αχαρνεις εχει σχεδον κλεισει δημας κ μαζι ισως παει κ αρτεμακης,ενω διχασμενο το δς για τσαπακη που ομως εχει ερισμα.ηλιουπολη με βλασοπουλο θα κινηθει δυναμικα,χανει μαλλον τη κολωνα το μαντα που παει λοκρο.σε χαμηλους τονους θα κινηθει ο οφη ηρακλειου που παει για τσουπρο στεφανη,ενω ο τυφωνας θελει ενα κοντο που εχει τη κατηγορια.
Gkos
Αποτι μου λενε στους Αχαρνης εχει σχεδον κλεισει ο Αθανασοπουλος για προπονητης ...!
basketoterastios
QUOTE (Gkos @ Jun 12 2017, 18:47 ) *
Αποτι μου λενε στους Αχαρνης εχει σχεδον κλεισει ο Αθανασοπουλος για προπονητης ...!

Καλός προπονητής και έμπειρος αν είναι αυτός που νομίζω..οχι εμπορικό όνομα άλλο καλός πραγματικά..δουλευταρας..
ChrisKof13
Ή Πεύκη είχε πρώτο στόχο στον άσσο Τρικαλιωτη..πήγε Ραφηνα και κοιτάζει Θανο και Τσελιο.. πέφτει ράφι δηλαδή..στο 5 όμως πάει για παιχταρα..αυτά είναι νέα του τελευταίου 5 λεπτου..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.