Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ραδιοφωνικές αθλητικές εκπομπές
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Άλλα αθλήματα
morfi
Απαντάω εδώ μιας και πιστεύω ότι ταιριάζει καλύτερα:

QUOTE(HLR CENATION @ Jul 19 2011, 21:48 ) *
Ναι, παλια εγραφε στο Φιλαθλο.Γενικα παντως ειναι πολυ ευχαριστη εκπομπη.

Γενικά ο ΣέντραFM έχει ωραίες εκπομπές. Έχω ξεχωρίσει επίσης αυτή του Σκουντή το πρωί, των Φιλέρη και Διαμαντόπουλου που είναι λίγο αργότερα, των Βασίλη Βέργη και Ασημακόπουλου καθώς και τους καμένους στο ζέσταμα που είναι κορυφαίοι.

Πάντως δύο εκπομπές μου έχουν αποτυπωθεί. Η μία είναι των Καίσαρη και Τσάρλυ και η άλλη είναι μία παλαιότερη που έκανε ο Ελευθεράτος στο ΣπορFM τα βράδια. Απλά κορυφαίος ο τύπος. Μπορούσε να σου μιλήσει σχεδόν για όλα τα πράγματα που απασχολούν το κόσμο.
baskethood
Ο Καισαρης δεν εχει την διεισδυτικη ματια που εχει ο Τσαρλυ,γνωριζει ομως απο μπαλα και απο μπασκετ(αν και πολλες φορες διαφωνω με τις ακραιες αποψεις του).
Εξαιρετικη εκπομπη πραγματικα,η καλυτερη συντροφια για τα βραδια του χειμωνα(κυριως).
HLR CENATION
Πολυ ωραιο θεμα ανοιξες.

Απο τους 3 καθαρα αθλητικους σταθμους και εμενα μου αρεσει ο Σεντρα.Οντως οι καμενοι εχουν πολυ καλη εκπομπη,αλλα εκεινη την ωρα προτιμω τον Γεωργιου στο real fm.

Επισης εκτος απο το φοβερο διδυμο Βεργη-Ασημακοπουλου(κυριως λογο Ασημακοπουλου),μ αρεσει πολυ και η εκπομπη του Τολη Κοτζια στο σπορ φμ.

Πολυ χαβαλε εχουν οι εκπομπες με τα τηλεφωνα σε ερα σπορτ και σπορ φμ μετα τα μεσανυχτα.
morfi
QUOTE(HLR CENATION @ Jul 19 2011, 22:14 ) *
Πολυ ωραιο θεμα ανοιξες.

Thanks. smile.gif

QUOTE(HLR CENATION @ Jul 19 2011, 22:14 ) *
Πολυ χαβαλε εχουν οι εκπομπες με τα τηλεφωνα σε ερα σπορτ και σπορ φμ μετα τα μεσανυχτα.

Ειδικά αυτή του Κόντζου στο ΣπορFM που όταν εκνευρίζεται λέει συνέχεια "άντε πήγαινε κάνε εκπομπή με το Τσουκαλά". 24.gif
HLR CENATION
Α ξεχασα.Μεσω ιντερνετ ακουω απο Θεσσαλονικη και τον μεγα Κωστη Ραπτοπουλο στο μετροσπορτ.
Manu7
Eγώ πάλι μιας και είμαι βόρειος δεν έχω καμια ιδιαίτερη άποψη για τα αθηναϊκά ραδιόφωνα.

Αλλά ακούω στάνταρντ την εκπομπή του Θέμη και του Τσάρλυ μέσω ίντερνετ.Διαφωνώ ότι ο Θέμης είναι άσχετος.Αν είναι
αυτός άσχετος τότε όλοι οι υπόλοιποι είναι τρισάσχετοι...Το κακό με τους συγκεκριμένους είναι ότι δεν δέχονται την αντίθετη άποψη και ειδικά ο Θέμης γίνεται είρωνας πολύ εύκολα.Βέβαια έτσι είναι και το στυλάκι του.

Στο μπάσκετ όμως ο Τσάρλι (λιγότερο ο Θέμης) είναι άσχετος.Βλέπει μόνο Παναθηναϊκό,καμία άλλη ομάδα σε Ελλάδα και Ευρωλίγκα και στο τέλος προσπαθεί να κάνει και μπασκετικές αναλύσεις που φυσικά δεν ευσταθούν μιας και αποθεώνει μόνο παίχτες οι οποίοι θα μπορούσαν κατά την άποψη του να συμβαδίσουν με το μπάσκετ του Ομπράντοβιτς και μόνο(εμμέσως εννοούνται φυσικά όλα αυτά).Και το κακό είναι ότι και εδώ όποιος διαφωνεί μαζί του θεωρείται άσχετος με το άθλημα λες και ο ίδιος νιώθει..

Γενικά ο σέντρα έχει ωραίες εκπομπές από το λίγο που έχω ακούσει π.χ του Διαμαντόπουλου και του Φιλέρη και του Σκουντή.



QUOTE(HLR CENATION @ Jul 19 2011, 22:23 ) *
Α ξεχασα.Μεσω ιντερνετ ακουω απο Θεσσαλονικη και τον μεγα Κωστη Ραπτοπουλο στο μετροσπορτ.

Ε καλά σίγουρα.Ο μόνος που μπορεί να κάνει μια ποδοσφαιρική ανάλυση στη Θεσσαλονίκη αντικειμενικά.

Μπορεί να προσπαθεί να σπείρει την ίντριγκα για χάρη της ακροαματικότητας αλλά σίγουρα ψάχνεται πολύ ποδοσφαιρικά
και είναι κάτι το διαφορετικό από το κλασσικό μεροληπτικό στυλάκι των περισσότερων άσχετων ποδοσφαιρικά δημοσιογράφων της Θεσσαλονίκης.

Μειονέκτημα του είναι ο περιορισμός της ποδοσφαιρικής του ενασχόλησης μονάχα με τις ομάδες της Θεσσαλονίκης για χάρη φυσικά και πάλι της ακροαματικότητας και η ασχετοσύνη για το ποδόσφαιρο της Ευρώπης.
HLR CENATION
QUOTE(Manu7 @ Jul 19 2011, 22:32 ) *
Ε καλά σίγουρα.Ο μόνος που μπορεί να κάνει μια ποδοσφαιρική ανάλυση στη Θεσσαλονίκη αντικειμενικά.

Μπορεί να προσπαθεί να σπείρει την ίντριγκα για χάρη της ακροαματικότητας αλλά σίγουρα ψάχνεται πολύ ποδοσφαιρικά
και είναι κάτι το διαφορετικό από το κλασσικό μεροληπτικό στυλάκι των περισσότερων άσχετων ποδοσφαιρικά δημοσιογράφων της Θεσσαλονίκης.

Μειονέκτημα του είναι ο περιορισμός της ποδοσφαιρικής του ενασχόλησης μονάχα με τις ομάδες της Θεσσαλονίκης για χάρη φυσικά και πάλι της ακροαματικότητας και η ασχετοσύνη για το ποδόσφαιρο της Ευρώπης.


Oλα τα λεφτα καθε Δευτερα βραδυ που βγαινει στο Τηλεαστυ και κανει αναλυσεις με τον Αλεφαντο.

Επισης για τους πολυ ξενυχτηδες 2-5 Γερασιμου στο σπορ φμ.Εγγυηση.
Leon_cp3
QUOTE(HLR CENATION @ Jul 20 2011, 02:15 ) *
Oλα τα λεφτα καθε Δευτερα βραδυ που βγαινει στο Τηλεαστυ και κανει αναλυσεις με τον Αλεφαντο.

Επισης για τους πολυ ξενυχτηδες 2-5 Γερασιμου στο σπορ φμ.Εγγυηση.


Γερασίμου ρε αδερφέ όσο και να θέλω δε μπορώ να ακούσω λόγω...ασμάτων. Πραγματικά ο άνθρωπος βρίσκει και βάζει ότι καρακατασκυλάδικο του έρχεται στην κούτρα ή του δίνεται. tongue.gif Βέβαια είναι άρχοντας.

Θα συμφωνήσω με το αρχικό ποστ για τις τρομερές βραδιές που περνάγαμε ακούγοντας τον Διονύση τον Ελευθεράτο.Κάνει ακόμα καμιά εκπομπή;
Γενικότερα το αθλητικό ραδιόφωνο το παράτησα πριν από 1-2 χρόνια ολοκληρωτικά,πριν από αυτά άκουγα από το πρωί μέχρι το βράδυ Σπορ fm. Δεν άλλαζε σχεδόν ποτέ.Υπήρξαν όμως και 2-3 εξαιρέσεις. Π.χ. τέλη 2007 με αρχές 2008 άκουγα στον τότε Sportime Radio 89.2 τους "Απροσάρμοστους" με τον Αλέξανδρο Τσουβέλα που τώρα είναι στον Σέντρα και την Τόνια Φιλιππή 2-4 το βράδυ.
Επίσης να θυμήσω για τους...μερακλήδες,την εκπομπή "παλιοπαρέα" μετά τα μεσάνυχτα στην Έρα Σπορ η οποία μου κρατούσε συντροφιά στο χωριό μου που πιάνει μόνο Έρα. smiley.gif
morrison
Καποιο διαστημα ειχα φαει και εγω ενα κολημα με ραδιοφωνο,καπου 2003-2005 Σπορ ΦΜ ολη μερα,δεν εκλεινε ποτε.
Μπαμπης-Λεανης αμπαλοσυνη αλλα αρκετο γελιο στα καλα τους χρονια.
Καρπετ-Πανουτσος επικες συζητησεις με Νικολακοπουλο.
Γερασιμου το βραδυ φυσικα,Διογος τις Παρασκευες,Ελευθερατος πολυ καλες εκπομπες προσπαθουσε ο ανθρωπος να κανει νορμαλ συζητηση ακομα και με ατομαρες οπως ο Αλεξης αυθεντικος και τεκμηριωμενος. biggrin.gif

Ειχα και τη χαρα να ακουσω την τελευταια εκπομπη του Φιλιππα Συριγου πριν το ατυχες συμβαν,την μοναδικη ever που ο συγκεκριμενος εβγαλε τηλεφωνα στον αερα.

Καποιο διαστημα,ενω ποτε δεν μπορουσα να ακουσω ΕΡΑ,ακουγα Μελαγιες-Μπακοπουλο-Ασπρουλια 12-2 με τηλεφωνα.

Fight Club παντα ηταν εκπομπαρα και στην ΕΡΑ(η μονη εκπομπη της ΕΡΑ που ακουγα μαζι με αυτη που ειπα παραπανω)και στον ΣπορΦΜ.Ξερω οτι συνεχιζεται ακομα και σημερα η εκπομπη αν και δεν ξερω ποσο γελιο θα βγαζει μετα απο τοσα χρονια.
Γενικα δεν ακουω πολυ ραδιοφωνο τελευταια χρονια οποτε δεν εχω αποψη για Σεντρα αν και εχω ακουσει καποιες λιγοστες φορες Τσαρλι-Καισαρη.

Κατα τα αλλα,
Ραπτ το βλεπει το αθλημα.
Γεωργιου ειχα την αισθηση οτι μετα απο καθε ματς παιρνει τηλεφωνο τον Αλεφαντο για να του πει την γνωμη του.
Leon_cp3
QUOTE(morrison @ Jul 20 2011, 02:52 ) *


Μιας που άκουγες και συ όλη μέρα,πες μου ότι θύμασαι ποιοι γίγαντες έκαναν εκπομπή 6-8 το πρωί.Εκείνος ο τιτανομέγιστος με τη φωνή αρκούδας ρε παιδί μου,πες τον. tongue.gif

Επίσης δε θα ξεχάσω ποτέ,μίνι συνέντευξη Μπάγεβιτς όντας προπονητής τότε στον Ολυμπιακό στην εκπομπή των Καρπετοπουλοπανούτσων,μαζί με Νικολακόπουλο. Η συγκεκριμένη ήταν λίγο μετά το ντροπιαστικό συμβάν με το ξύλο που είχαν ρίξει άγνωστοι στον Νικολακόπουλο.Λένε λοιπόν σε κάποια φάση στο Νικολ. "Κώστα έχεις εσύ να προσθέσεις κάτι;Κάποια ερώτηση;" Και πετάει ο Ντούσαν την αφοπλιστική απάντηση: "Eντάξει τι να πει τώρα κι ο Νικολακόπουλος τόσο ξύλο που έφαγε;", ε φανταστείτε και την ιδιαίτερη προφορά του... και βέβαια έσκασαν στα γέλια... Δε πρόκειται να το ξεχάσω ποτέ. laugh.gif
morrison
QUOTE(Leon_cp3 @ Jul 20 2011, 02:59 ) *
Μιας που άκουγες και συ όλη μέρα,πες μου ότι θύμασαι ποιοι γίγαντες έκαναν εκπομπή 6-8 το πρωί.Εκείνος ο τιτανομέγιστος με τη φωνή αρκούδας ρε παιδί μου,πες τον. tongue.gif

Τον Τζατζαρα λες?
Leon_cp3
QUOTE(morrison @ Jul 20 2011, 03:02 ) *
Τον Τζατζαρα λες?


Α ρε φίλε είσαι Θεούλης. Τον άλλο δε τον θυμόμαστε ε;
morrison
QUOTE(Leon_cp3 @ Jul 20 2011, 03:04 ) *
Α ρε φίλε είσαι Θεούλης. Τον άλλο δε τον θυμόμαστε ε;

Οχι.
Ο Τσαμοπουλος με Ζορζ Θαναηλακη 8-10 εκαναν?
Leon_cp3
QUOTE(morrison @ Jul 20 2011, 03:07 ) *
Οχι.
Ο Τσαμοπουλος με Ζορζ Θαναηλακη 8-10 εκαναν?


Ναι μετά από αυτούς. Πνίξτε τον φουνταριστό. Νομίζω αυτοί κάνουν ακόμα.
morrison
QUOTE(Leon_cp3 @ Jul 20 2011, 03:09 ) *
Ναι μετά από αυτούς. Πνίξτε τον φουνταριστό. Νομίζω αυτοί κάνουν ακόμα.

Τετοιες ωρες δεν το πολυειχα...

Θυμαμαι μια φορα που ο Μπαμπης και ο Λεανης ειχαν στειλει τον Τασουλη τον Παοκτζη να περιγραψει Ελλαδα-Καζακσταν για τις Ελπιδες.
Επος,
''το νο6 του Γκαζαγκαν δινει στο νο8......''
Ωραιος ο Τασουλης. smiley.gif
Leon_cp3
QUOTE(morrison @ Jul 20 2011, 03:12 ) *
Τετοιες ωρες δεν το πολυειχα...

Θυμαμαι μια φορα που ο Μπαμπης και ο Λεανης ειχαν στειλει τον Τασουλη τον Παοκτζη να περιγραψει Ελλαδα-Καζακσταν για τις Ελπιδες.
Επος,
''το νο6 του Γκαζαγκαν δινει στο νο8......''
Ωραιος ο Τασουλης. smiley.gif


Σταμάτα θα με πάρουν τα ζουμιά λέμε από τις θύμησες... Πωωω Τασούλης Μιλαμπάλα τι με λες τώρα να ούμε... 77.gif
morrison
QUOTE(Leon_cp3 @ Jul 20 2011, 03:15 ) *
Σταμάτα θα με πάρουν τα ζουμιά λέμε από τις θύμησες... Πωωω Τασούλης Μιλαμπάλα τι με λες τώρα να ούμε... 77.gif

Μπαμπης-Απο ποια χωρα ειναι ο διαιτητης?
Τασουλης-Δεν γνωριζω,μπορει να ειναι απο την Μολβενια. smiley.gif
Leon_cp3
QUOTE(morrison @ Jul 20 2011, 03:22 ) *
Μπαμπης-Απο ποια χωρα ειναι ο διαιτητης?
Τασουλης-Δεν γνωριζω,μπορει να ειναι απο την Μολβενια. smiley.gif


ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τι να κάνουν όλες αυτές οι επικές και αγαπημένες μορφές...Να 'ναι πάντα καλά εύχομαι. Θυμήθηκα τώρα στο άσχετο έναν άλλο ακροατή που στο τέλος έδινε χαιρετίσματα σε περίπου όποιον άνθρωπο γνώριζε πάνω στη γη,με αποτέλεσμα να τον κλείνουν πριν τελειώσει ολόκληρη η εκπομπή. tongue.gif Ή εντάξει το τι γραφικότητες ακούγαμε από την κυρά Κάτια η οποία όλο και κάπου θα βγαίνει ακόμα να την ακούει ο κόσμος να εκνευρίζεται...
Τέσπα λίγο οφ τόπικ αυτά αλλά δε γίνεται να μη τα θυμηθείς...
morrison
QUOTE(Leon_cp3 @ Jul 20 2011, 03:27 ) *
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τι να κάνουν όλες αυτές οι επικές και αγαπημένες μορφές...Να 'ναι πάντα καλά εύχομαι. Θυμήθηκα τώρα στο άσχετο έναν άλλο ακροατή που στο τέλος έδινε χαιρετίσματα σε περίπου όποιον άνθρωπο γνώριζε πάνω στη γη,με αποτέλεσμα να τον κλείνουν πριν τελειώσει ολόκληρη η εκπομπή. tongue.gif Ή εντάξει το τι γραφικότητες ακούγαμε από την κυρά Κάτια η οποία όλο και κάπου θα βγαίνει ακόμα να την ακούει ο κόσμος να εκνευρίζεται...
Τέσπα λίγο οφ τόπικ αυτά αλλά δε γίνεται να μη τα θυμηθείς...

Ο Βασιλακης εχει παρει μεταγραφη στον Σεντρα αν καταλαβα καλα?Γιατι τοτε ηταν κλασικος Σπορφμικος.
''ο Ντιντιε Ντρογκμπα ειναι παιχτης της ΑΕΚ'',''το γηπεδικο παει καλα'',''εχω επαφες με μετοχους'' και δεν συμαζευεται...

υγ:Σπριντ δεν πιαναμε στην επαρχια.Κριμα γιατι πραγματικα εχω ακουσει καλα λογια...
gallistis
θα παω πολλα πολλα χρονια πισω...θυμαται κανεις τελη δεκαετιας 90,τον sprint fm?ειχε μια τρομερη εκπομπη τους 3 σωματοφυλακες(Παγαρτάνης-Παναγιωτάς-Βρανάς),που απο αθλητικη εγινε εκπομπη γελιου και στα καπακια ακολουθουσε ο γυναικολογος νικος πολυδωροπουλος με τρομερες ατακες...και βεβαια γεωργιου να κανει σχολιασμο μουντιαλ 1998 απο το στουντιο και να εχουν μαζευτει 100 ατομα απ'εξω(το μπατι να χτυπησει πεναλτυ?ρε τον μπατι?ρε,αυτος αντι για ποδια εχει δοντια...απο το αγγλια-αργεντινη που πηγε στα πεναλτυ)

απο τις μετεπειτα εκπομπες fight club συνεχιζω να ακουω,που ακομα εχουν αρκετο γελιο οι τσαουσης βαιμακης

QUOTE(morrison @ Jul 20 2011, 03:32 ) *
Ο Βασιλακης εχει παρει μεταγραφη στον Σεντρα αν καταλαβα καλα?Γιατι τοτε ηταν κλασικος Σπορφμικος.
''ο Ντιντιε Ντρογκμπα ειναι παιχτης της ΑΕΚ'',''το γηπεδικο παει καλα'',''εχω επαφες με μετοχους'' και δεν συμαζευεται...


''ρε βαγγελη/γιωργο/βασιλη τι θα γινει με τον παντουρου,θα ερθει στην αεκ?πηρα τηλεφωνο στα γραφεια αλλα δε μου ειπανε''

θεος ο βασιλακης
Leon_cp3
QUOTE(morrison @ Jul 20 2011, 03:32 ) *
Ο Βασιλακης εχει παρει μεταγραφη στον Σεντρα αν καταλαβα καλα?Γιατι τοτε ηταν κλασικος Σπορφμικος.
''ο Ντιντιε Ντρογκμπα ειναι παιχτης της ΑΕΚ'',''το γηπεδικο παει καλα'',''εχω επαφες με μετοχους'' και δεν συμαζευεται...


Bασικά και Έρα έβγαινε μετά από κάποιο καιρό,έχει περάσει από πολλά στάδια. tongue.gif Αλλά όχι από πού προέρχεται ότι βγαίνει Σέντρα;
morrison
QUOTE(Leon_cp3 @ Jul 20 2011, 03:38 ) *
Bασικά και Έρα έβγαινε μετά από κάποιο καιρό,έχει περάσει από πολλά στάδια. tongue.gif Αλλά όχι από πού προέρχεται ότι βγαίνει Σέντρα;

Ειδα αυτο που εγραψε ο morfi νωριτερα.
Στον γνωστο Βασιλακη δεν αναφερεται?
QUOTE(morfi @ Jul 19 2011, 21:18 ) *
Πολύ μεγάλοι οι Καίσαρης και Τσάρλυ. Κάθε μέρα 11 με 1 το βράδυ στο ΣέντραFM 103,3. Πολύ γέλιο ο Βασίλης από το Καματερό. biggrin.gif
Leon_cp3
QUOTE(morrison @ Jul 20 2011, 03:42 ) *
Ειδα αυτο που εγραψε ο morfi νωριτερα.
Στον γνωστο Βασιλακη δεν αναφερεται?


Α ναι τότε θα πέρασε κι από κει. Λογικά αυτός θα είναι,και με βάζει στο λούκι τώρα να αρχίσω να ακούω καμιά εκπομπή μπας και τον πετύχω...
morfi
QUOTE(morrison @ Jul 20 2011, 03:42 ) *
Ειδα αυτο που εγραψε ο morfi νωριτερα.
Στον γνωστο Βασιλακη δεν αναφερεται?

Αν λέμε τον ίδιο τότε ναι. Λέει συνέχεια "Να πω στο κύριο Αδαμίδη να κάνει το ένα και να κάνει το άλλο" και στο τέλος δίνει πάντα χαιρετίσματα σχεδόν σε όλο το κόσμο που ξέρει. Τρελό γέλιο. 24.gif
HLR CENATION
QUOTE(morrison @ Jul 20 2011, 02:52 ) *
Κατα τα αλλα,
Ραπτ το βλεπει το αθλημα.
Γεωργιου ειχα την αισθηση οτι μετα απο καθε ματς παιρνει τηλεφωνο τον Αλεφαντο για να του πει την γνωμη του.


Το εχω παρατητηρησει και εγω αυτο.Μετα απο πολλλα ματς τον εχω ακουσει να λεει κατα λεξη οτι λεει και ο Αλεφαντος.

Θυμαμαι παλια τις ιστορικες του εκπομπες στα καφενια της Αθηνας...Πολυ γελιο.
morrison
QUOTE(HLR CENATION @ Jul 20 2011, 14:23 ) *
Το εχω παρατητηρησει και εγω αυτο.Μετα απο πολλλα ματς τον εχω ακουσει να λεει κατα λεξη οτι λεει και ο Αλεφαντος.

Θυμαμαι παλια τις ιστορικες του εκπομπες στα καφενια της Αθηνας...Πολυ γελιο.


Τελευταια που ο κυρ Νικος ειναι της μοδας και βγαινει συχνα εχει αρχισει να φαινεται πολυ εντονα αυτο...

balomazoxtra
Bασίλης στο Σέντρα,τώρα.


"κύριο Βαρδινοιανι"
"πολλά φιλιά στη αφριανη"
HLR CENATION
O Tσαρλυ και παλι στον αερα.Ευχτυχως γιατι μου ειχε λειψει.

Μαζι με τον Γεωργιου οι μονες σοβαρες εκπομπες που μιλανε για μπαλα.
kseplenhs
Δεν ξέρω αλλά επειδή εδώ και χρόνια για να κοιμηθώ ακούω ραδιόφωνο,τέτοιες εκπομπές τις έχω περάσει στο μενού.Βασικά σε γενικές γραμμές βγαίνουν οι ίδιοι κάθε μέρα και δεν λένε και κάτι διαφορετικό αλλά για να κοιμηθώ τους ακούω,όχι για να γίνω σοφότερος.

Η πιο αξιοσημείωτη περίπτωση είναι ένας αχιλλέας αεκτζής που έχει ύφος σοβαρού και μετρημένου διανοούμενου.Μακράν ο πιο ανούσιος άνθρωπος απο καταβολής ανθρώπινου γένους.Εχει πλάκα να το παίζει νευριασμένος αλλά στο τέλος να μην έχεις καταλάβει γιατί νευρίασε,να είναι χαρούμενος αλλά να μην έχεις πάρει είδηση γιατί χάρηκε,να είναι καταγγελτικός αλλά να μην καταλαβαίνει κανείς που αναφέρεται.Γενικά κλείνει το τηλέφωνο και εκείνη την ώρα έχω καταλάβει πως απέκτησα μνήμη χρυσόψαρου.Δεν θυμάμαι χριστό απο όσα είπε.

Βέβαια μπορεί ο τύπος να είναι περίπτωση βασίλη δανιήλ (100 χρόνια μπροστά) και οι κοινοί θνητοί να αδυνατούν να τον κατανοήσουν (είναι και το ύφος βλέπεις που σου δίνει την εντύπωση ισορροπημένου ανδρός που θα πει κάτι ουσιώδες και θα δώσει λύσει στο όποιο πρόβλημα).Αλλά ώρες ώρες φαντάζομαι σε 100 χρόνια μια κοινωνία με αχιλέες(αεκτζήδες) σε διάφορες στιγμές της.Ας πούμε να τρακάρουν 2 στο δρόμο και αντί για χριστοπαναγίες να λέει ο ένας στον άλλο "Δεν έπρεπε να βγω απο το σπίτι σήμερα" και να του απαντάει ο άλλος "είναι ο ήλιος που έχει γίνει επικίνδυνος...".

Πάντως ισχύει σε γενικές γραμμές αυτό που είχε γράψει ο καίσαρης πως οι τηλεφωνικοί θαμώνες των εκπομπών αυτών στα ραδιόφωνα είναι στημένοι ή βαρεμένοι.
morfi
QUOTE(HLR CENATION @ Sep 17 2012, 21:33 ) *
O Tσαρλυ και παλι στον αερα.Ευχτυχως γιατι μου ειχε λειψει.

Στο sport-fm όμως πλέον...
giorgos14
ξερετε για ποιο λογο εφυγαν σαμπρακος-τσοχος απο σπορτφμ?ηταν απο τις λιγες εκπομπες που μου αρεσαν πλεον στο συγκεκριμενο σταθμο
HLR CENATION
QUOTE(giorgos14 @ Oct 2 2012, 14:25 ) *
ξερετε για ποιο λογο εφυγαν σαμπρακος-τσοχος απο σπορτφμ?ηταν απο τις λιγες εκπομπες που μου αρεσαν πλεον στο συγκεκριμενο σταθμο



Μήπως σχετίζεται ότι πήγαν και οι δυο στον ΟΤΕ TV?Δεν είμαι και σίγουρος.To κακο ειναι οτι εφυγε ο Ασημακοπουλος απο τον σντρα.Τον παω πολυ τον συγκεκριμενο.
επαθα λαστιχο
hlr.εισαι και εσυ φαν του βασιλη απο το καματερο?
HLR CENATION
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Oct 2 2012, 16:02 ) *
hlr.εισαι και εσυ φαν του βασιλη απο το καματερο?

Δεν τον ξέρω.Από εκπομπές με τηλεφωνα μονο Γεωργιου ακούω
morfi
Καθημερινές στον sentra, 13:00 με 15:00, δίνει ρεσιτάλ ο Βασίλης Βέργης με νέο παρτενέρ τον Σάββα Λιβάνιο.

Ο Νίκος Ασημακόπουλος για την απουσία του από τον sentra

HLR CENATION
Επιτελους γυριζει στην τηλεοραση ο Γεωργιου.

Θα κανει εκπομπες απο 20 Μαιου στο action 24. wav.gif
HLR CENATION
http://www.gazzetta.gr/stili/media-cafe/ar...-club-ston-skai

Το fight club μια απο τις πιο χιουμοριστικες εκπομπες ,στο ραδιοφωνο του skai απο τον Σεπτεμβριο.
Zoys
QUOTE(HLR CENATION @ Aug 2 2013, 15:09 ) *
http://www.gazzetta.gr/stili/media-cafe/ar...-club-ston-skai

Το fight club μια απο τις πιο χιουμοριστικες εκπομπες ,στο ραδιοφωνο του skai απο τον Σεπτεμβριο.

Kαι είχα την εντύπωση ότι σταματούσε οριστικά. Πάντως δεν λέει αν τους βάλουν μεσημέρι.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.