Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketForum Wallpapers
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Νέα-ανακοινώσεις
dizzy_fingers
Μία σειρά από wallpapers που έφτιαξα ανέβηκε στα downloads απ'όπου και μπορείτε να τα πάρετε.
Ελπίζω να σας αρέσουν αρκετά από αυτά.
Στο μέλλον θα προστίθενται κι άλλα.

Ασφαλώς όποιος άλλος θέλει να προσθέσει τις δικές του δημιουργίες, θα ήμουν παραπάνω από ευχαριστημένος αν το έκανε smile.gif.

Τέλος, θα σας παρακαλούσα όποιο wallpaper κατεβάζετε, να το βαθμολογείτε, καθώς έτσι θα με βοηθήσετε να καταλάβω τί σας αρέσει και τί όχι, ώστε να ξέρω τί να διορθώσω...

Από την άλλη, μπορείτε να ποστάρετε εδώ ότι σας αρέσει κι ότι όχι. wink.gif

Προς το παρών υπάρχουν 2 walls του Άιβερσον, ένα του Τζόρνταν, ένα γενικού θέματος (αυτό ήταν το πρώτο που έκανα και μάλλον το χειρότερο απ'όλα) και ένα με τον Αλβέρτη.
Έρχονται κι άλλα...

peace.gif
NBAholic
Θέλω το Wallpaper του Dizzy και του Harris, μαζί με εκείνο τον ψηλό μαύρο. cool.gif
dizzy_fingers
Εσύ αγόρι να περιμένεις στην ουρά σου!
dizzy_fingers
Βρε σεις, κάντε έναν κόπο και ρίξτε μία ψήφο να καταλάβουμε τί σας αρέσει και τί όχι...
Φήντμπακ, όπως το λένε οι αμερικάνοι..
thrylos7
Δες το topic Euroleague 2005-2006 για να σου πω ότι έκανα και 2η πατάτα κι έβαλα ένα wallpaper του Kidd στα videos... hammer.gif
dizzy_fingers
Fixed! wink.gif

Ωραία αυτά που ανέβασες (ειδικά αυτό με τα συστήματα)...περιμένω κι άλλα! biggrin.gif

Άσχετο, που είχα ρωτήσει και παλαιότερα. Ξέρετε που μπορώ να βρώ εικόνες ελλήνων παιχτών σε μεγάλη ανάλυση?
thrylos7
Ωραία!

Κι άλλα... Σαν το προγραμματάκι δε νομίζω... αν και έχω κάτι στο νου μου για τέτοιο στυλ... Μεγάλη ΕΚΠΛΗΞΗ! Μπορεί βέβαια να το γνωρίζετε και να λέω μπαρούφες...

Συγκεριμένα δεν ξέρω.... Λογικά θα πρέπει να ψάχνεις παντού μήπως και βρεις κάτι... αν βρω εγώ πάντως θα ανεβάσω.
Warrior
Ωραια ολα ειναι βρε!! 41.gif

To καλυτερο ειναι φυσικα του Stik(ποιανου?????) biggrin.gif
tongue.gif
thrylos7
Ανέβασα κάποιες φώτο, κυρίως του Παπαλουκά... Ήταν οι μεγαλύτερες που διέθετα με Έλληνες παίκτες...

Το πρόγραμμα του TOP 16 πάντως παραμένει στις photo... tongue.gif
dizzy_fingers
Αααααχχχ... hammer.gif

Αν θες κιόλας, μας δίνεις και το password για να ανοίξουμε το αρχείο icon_drunk.gif...
thrylos7
Χμμ... δεν ξέρω πως το έκανα αυτό! Το κατέβασα κι εγώ και μπήκα χωρίς να πατήσω κάτι συγκεκριμένο... Ή enter ή άκυρο ή x... Βέβαια δεν ξέρω αν μπήκα επειδή το είχα ήδη...
thrylos7
Α ναι! "Μόνο για ανάγνωση" πάτησα...
thrylos7
Προστέθηκαν άλλα 2 wallpapers...

Πειράζει που δεν είναι δικές μου δημιουργίες αλλά έτοιμα; blink.gif
dizzy_fingers
Καθόλου. Και μάλιστα είναι πολύ ωραία. Μου αρέσει αυτό με τους 76ers.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.