Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Επανακυκλοφόρησε η εφημερίδα μας
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
hagi
Καιρός ήταν να ξανακυκλοφορήση και μας άργησε λίγο.

Πάντως την έκαναν καλύτερη και σαν εμφάνιση και σαν περιεχόμενα.

Επίσης θα έχει κάθε πρώτη Τρίτη και ένθετο το περιοδικό της,στο οποίο θα υπάρχει αφιέρωμα για το Ευρωμπάσκετ την επόμενη Τρίτη.

(Δεν αναφέρω την επωνυμία της εφημερίδας και του περιοδικού γιατί δεν ξέρω αν επιτρέπετε dizzy)
dizzy_fingers
Επιτρέπεται wink.gif.

Μου αρέσει πάντως εμφανισιακά έτσι όπως έγινε (είναι πιο φωτεινή και η σχεδίαση δεν είναι τόσο "φθηνιάρικη" όπως ήταν η περσινή), αλλά αυτό το μέγεθός της δε θα το μειώσουνε? biggrin.gif
hagi
Το είχα δει το topic που λες αλλά και πάλι ήθελα να ρωτήσω..

Πάντως πιστεύω ότι είναι μια δουλειά που αξίζει να μείνει και να μην σταματήσει άδοξα κάποια στιγμή.Ελπίζω να γίνει στο μέλλον ακόμη καλύτερη δουλειά και μακάρι να βλέπαμε και άλλη τέτοια εφημερίδα..
dizzy_fingers
Διαβάσατε σήμερα σε αυτό το τεύχος της BasketNews τη στήλη της αλληλογραφίας?

biggrin.gif
qspock
QUOTE(dizzy_fingers @ Sep 6 2005, 09:50 PM)
Διαβάσατε σήμερα σε αυτό το τεύχος της BasketNews τη στήλη της αλληλογραφίας?

biggrin.gif
*


Μολις το διαβασα κι ηρθα να ποσταρω, γεια σου ρε dizzy εχεις την τιμιτικη σου! icon_drunk.gif
Μακαρι να εχουμε κι εδω στο forum επισκεπτες της εφημεριδας, ο Δ.Καρυδας ας πουμε που μας διαβαζει (αφου απο αυτον και το Basketnews εμαθα για το παρον forum).
emperor
Αναρωτιέμαι ποιο Nickname έχει ο Καρύδας.
dizzy_fingers
Μου είχε πει ότι θα γραφόταν ως Δημήτρης Καρύδας αλλά δε γράφτηκε ποτέ, πιθανότατα λόγω περιορισμένου χρόνου (ετοιμάζει δεύτερο βίβλιο και λογικά θα είναι απασχολημένος με αυτό).

Αυτή τη φορά πάντως, βοήθησε ο Γιάννης Φιλέρης. (ποιοί μας μένουν δηλαδή? Τάκης Ευσταθίου, Ντεντόπουλος.... 19.gif )

Αυτός που δεν έχω βρει ακόμα emperor, είναι ο δημοσιογράφος από τη θεσσαλονίκη που μας είχες πει κάποτε ότι είναι ενεργό μέλος του φόρουμ.
hagi
To διάβασα και γω παιδιά.Μπράβο dizzy καλή δουλειά κάνεις.Μακάρι να διαβάζουν όλοι το forum.
Πάντως πολύ καλή κίνηση και από την basketnews που το ανέφερε και δεν το έβαλε στην άκρη.
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ BASKETNEWS.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.