Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΚΟΥΚΑΚΙ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
pain of salvation
Δεν έχει αλλάξει τίποτα. 10 χρόνια μετά. 38 χρονών πλέον.Μάλλον είναι το ζώδιο.Εκεί...να βάζω δυνατά μουσική στο mp3,να φέρνω εικόνες στο μυαλό μου,πρόσφατες,μακρυνές,μιας Πέμπτης,ένα παλιό διπλό...και να δακρύζουν τα μάτια μου.
Προχθές,μετά το τέλος με Αμπελόκηπους,δε μου βγήκε πολύ. Δεν ξέσπασα. Τώρα το πρωί προς την δουλειά...ρεζίλι στο μετρό.

Κουκακιώτη,στα έχω μαζεμένα και θα στα πω...
Μ' ακούς εσύ?
Εσύ.Που πέφτεις,αλλά ξανασηκώνεσαι.Που έχασες ένα κρίσιμο σουτ
και σε πήρε από κάτω.Που έβαλες το νικητήριο και κάνεις σαν παιδί.
Που παθιάζεσαι από ένα καλάθι,ένα ριμπάουντ,κλέψιμο,κόψιμο.
Που βουτάς για μια χαμένη μπάλα.Που δεν έχεις μπει λεπτό,αλλά σου κλείνει η φωνή στον πάγκο.
Που παίζεις άρρωστος.Που ίσα που πρόλαβες από την δουλεια να μπεις στο γήπεδο.
Που δε μ' αφήνεις να δω ευρωλίγκα τις Πέμπτες.
Εσύ που με ξενέρωσες.Που με πόρωσες.
Που αρνείσαι να χάσεις.Που "πεθαίνεις" προσπαθώντας.
Εσύ ρε Κουκακιώτη,που μου τα πρήζεις.Τα μάτια.Και τα γεμίζεις με δάκρυα.Από το 2005.
Εσύ που θα συνεχίσεις να το κάνεις.Σε ευχαριστώ από την ψυχή μου.

Από https://www.facebook.com/pages/KOYKAKI-BC/45927430782:

Πριν 10 χρόνια μια παρέα παικτών ανέλαβε -μέσα σε μια νύχτα- την ομάδα. Με αυτόν τον στόχο: να συνεχίσει να είναι παρέα. Και ομάδα. Ο ένας έγινε παράγοντας, άλλοι έκαναν τους προπονητές, τους φροντιστές ή ακόμη και τους οπαδούς, ενώ οι υπόλοιποι συνέχισαν να τραβούν το κουπί μέσα από τις τέσσερις γραμμές. Κι η παρέα άρχισε να μεγαλώνει. Αυτά τα δέκα χρόνια η ομάδα πάλεψε για τη σωτηρία, πάλεψε για την άνοδο, πέρασε φάση στους Εφήβους, διπλασίασε τα παιδιά στις Ακαδημίες, βοήθησε ένα παιδί -έστω και λίγο- να παίξει στην Α1, ένα άλλο να γίνει πρωταθλητής Ελλάδος και πολλά ακόμη να παίξουν σε ψηλότερη κατηγορία. Δέκα χρόνια μετά η ομάδα έκανε το όνειρο της πραγματικότητα: ανέβηκε στην Α' ΕΣΚΑ. Για πρώτη φορά στην ιστορία της. Δέκα χρόνια μετά κανείς δεν θα το φανταζόταν. Η ομάδα όχι μόνο άντεξε, αλλά προόδευσε <κιόλας. Κι η παρέα εκεί. Παρούσα. Στην προπόνηση, στους αγώνες, στα σουβλάκια, στον καφέ του Σαββάτου, σε γάμους και βαφτίσια. Να μεγαλώνει διαρκώς. Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για τον φετινό άθλο. Και ένα μεγάλο (και ξεχωριστό) μπράβο στον Κώστα (πάνω από όλους), στον Γιώργο, στον Δημήτρη, στον Αιμιλιανό και στον Ακύλα, αλλά και στον άλλον Δημήτρη, στον Μέγα, στον Αλέξανδρο και στον Βασίλη, που έδειξαν τι σημαίνει "Κουκάκι".

https://www.youtube.com/user/stefanosrose/v...d=0&sort=dd

https://www.youtube.com/user/nimo1076/videos



barbarosa
Μπράβο σας. Αποδείξατε ότι είστε μάγκες.

Είχατε σταθερή πορεία όλο το πρωτάθλημα και με τις εμφανίσεις σας φάνηκε απο νωρίς που πάει το πράγμα
Gourou
QUOTE (barbarosa @ May 20 2015, 12:52 ) *
Μπράβο σας. Αποδείξατε ότι είστε μάγκες.

Είχατε σταθερή πορεία όλο το πρωτάθλημα και με τις εμφανίσεις σας φάνηκε απο νωρίς που πάει το πράγμα

Γεια σου Μάκη πειρατή των γηπέδων...👏👏👏👏👏
gspara
Mπραβο Νικο 41.gif !!!!!Επρεπε να το ειχες κανει καιρο πριν.

Συγχαρητηρια και παλι στην πιο πορωτικη και σκληροτραχηλη ομαδα των τοπικων!!!Πραγματικα ασυμβιβαστη με την ηττα.
Χαιρομαι πολυ που θα τα λεμε πλεον τις Δευτερες!!
pain of salvation
Είχα κάτι έτοιμο,πριν τον αγώνα με Αμπελό,αλλά κώλωσα λίγο smile.gif
Liveris
QUOTE(pain of salvation @ May 20 2015, 11:03 ) *
Δεν έχει αλλάξει τίποτα. 10 χρόνια μετά. 38 χρονών πλέον.Μάλλον είναι το ζώδιο.Εκεί...να βάζω δυνατά μουσική στο mp3,να φέρνω εικόνες στο μυαλό μου,πρόσφατες,μακρυνές,μιας Πέμπτης,ένα παλιό διπλό...και να δακρύζουν τα μάτια μου.
Προχθές,μετά το τέλος με Αμπελόκηπους,δε μου βγήκε πολύ. Δεν ξέσπασα. Τώρα το πρωί προς την δουλειά...ρεζίλι στο μετρό.

Κουκακιώτη,στα έχω μαζεμένα και θα στα πω...
Μ' ακούς εσύ?
Εσύ.Που πέφτεις,αλλά ξανασηκώνεσαι.Που έχασες ένα κρίσιμο σουτ
και σε πήρε από κάτω.Που έβαλες το νικητήριο και κάνεις σαν παιδί.
Που παθιάζεσαι από ένα καλάθι,ένα ριμπάουντ,κλέψιμο,κόψιμο.
Που βουτάς για μια χαμένη μπάλα.Που δεν έχεις μπει λεπτό,αλλά σου κλείνει η φωνή στον πάγκο.
Που παίζεις άρρωστος.Που ίσα που πρόλαβες από την δουλεια να μπεις στο γήπεδο.
Που δε μ' αφήνεις να δω ευρωλίγκα τις Πέμπτες.
Εσύ που με ξενέρωσες.Που με πόρωσες.
Που αρνείσαι να χάσεις.Που "πεθαίνεις" προσπαθώντας.
Εσύ ρε Κουκακιώτη,που μου τα πρήζεις.Τα μάτια.Και τα γεμίζεις με δάκρυα.Από το 2005.
Εσύ που θα συνεχίσεις να το κάνεις.Σε ευχαριστώ από την ψυχή μου.

Από https://www.facebook.com/pages/KOYKAKI-BC/45927430782:

Πριν 10 χρόνια μια παρέα παικτών ανέλαβε -μέσα σε μια νύχτα- την ομάδα. Με αυτόν τον στόχο: να συνεχίσει να είναι παρέα. Και ομάδα. Ο ένας έγινε παράγοντας, άλλοι έκαναν τους προπονητές, τους φροντιστές ή ακόμη και τους οπαδούς, ενώ οι υπόλοιποι συνέχισαν να τραβούν το κουπί μέσα από τις τέσσερις γραμμές. Κι η παρέα άρχισε να μεγαλώνει. Αυτά τα δέκα χρόνια η ομάδα πάλεψε για τη σωτηρία, πάλεψε για την άνοδο, πέρασε φάση στους Εφήβους, διπλασίασε τα παιδιά στις Ακαδημίες, βοήθησε ένα παιδί -έστω και λίγο- να παίξει στην Α1, ένα άλλο να γίνει πρωταθλητής Ελλάδος και πολλά ακόμη να παίξουν σε ψηλότερη κατηγορία. Δέκα χρόνια μετά η ομάδα έκανε το όνειρο της πραγματικότητα: ανέβηκε στην Α' ΕΣΚΑ. Για πρώτη φορά στην ιστορία της. Δέκα χρόνια μετά κανείς δεν θα το φανταζόταν. Η ομάδα όχι μόνο άντεξε, αλλά προόδευσε <κιόλας. Κι η παρέα εκεί. Παρούσα. Στην προπόνηση, στους αγώνες, στα σουβλάκια, στον καφέ του Σαββάτου, σε γάμους και βαφτίσια. Να μεγαλώνει διαρκώς. Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά για τον φετινό άθλο. Και ένα μεγάλο (και ξεχωριστό) μπράβο στον Κώστα (πάνω από όλους), στον Γιώργο, στον Δημήτρη, στον Αιμιλιανό και στον Ακύλα, αλλά και στον άλλον Δημήτρη, στον Μέγα, στον Αλέξανδρο και στον Βασίλη, που έδειξαν τι σημαίνει "Κουκάκι".



Αν και με αρκετά από τα παιδιά είχα την ευκαιρία να μιλήσω και να μοιράσω τα συγχαρητήρια αμέσως μετά τη λήξη του προχθεσινού συγκλονιστικού-σε εξέλιξη και κατάληξη-παιχνιδιού, δεν μπορώ να μην το κάνω και από αυτό εδώ το βήμα...Συγχαρητήρια και πάλι λοιπόν μάγκες για την πανάξια και δίκαια από κάθε άποψη άνοδο!!!

Μπορεί με τα περισσότερα από τα παιδιά που είναι πλέον στην ομάδα να μην έχω υπάρξει συμπαίκτης, καθώς είναι δυο χρόνια τώρα που έχω αλλάξει αγωνιστική στέγη, το "πατρικό" μου όμως εξακολουθεί και είναι εκεί στο Κουκάκι!Και όπως το πατρικό σπίτι σου θυμίζει πάντα όμορφες στιγμές και σε γεμίζει συναισθήματα κάθε φορά που το επισκέπτεσαι, έτσι και αυτή η ομάδα μου αφήνει πάντα μια γλυκιά μελαγχολία.

Τι να πω για τον τρόπο που αγωνίζεται αυτή η ομάδα, τα έχει πει δεκάδες φορές σε αυτό το forum ο pain, το αναγνωρίζουν άλλωστε "εχθροί" και φίλοι που παρακολουθούν ή έχουν παίξει αντίπαλοι με αυτή την ομάδα...για τη μαχητικότητα, την ενέργεια, την "refuse to loose" λογική που μέχρι το μεδούλι έχει ποτίσει αυτή την ομάδα, ότι και να πει κανείς είναι λίγο.

Τι να πω και τι να πρωτοθυμηθώ για τον αιώνιο έφηβο και αρχηγό Γιώργο, για την παικτούρα που λέγεται Δημήτρης Μοσχονάς, για την ψυχάρα Αλεξάρα, τον μαχητή Ράκι, τον Μπουζ, ο οποίος αναδεικνύεται σε προπονητική φυσιογνωμία. Αλλά και για τον Αιμιλιανό, τον Ακύλα, τον Λιάκο, τον κόουτς Στεφ, τον Πράντζι, τον Αλέξανδρο, τον Μέγα, τον Μάικ, τι να πεις για όλα αυτά τα παιδιά που έχουν δώσει το είναι τους για αυτή την ομάδα και ήταν εκεί για να ζήσουν την εκπλήρωση ενός ονείρου που έγινε πραγματικότητα! Και φυσικά τι μπορεί να πει κανείς για την προεδράρα, τον Κωστάρα, τον άνθρωπο που έχει μοχθήσει όσο λίγοι για να έχει σάρκα και οστά αυτή η ΟΜΑΔΑ-ΠΑΡΕΑ.

Τέλος, έχω αφήσει τελευταίο τον άνθρωπο ψυχή, τον γνωστό-άγνωστο "κάφρο" του Ρουφ (αλλά και των υπολοίπων γηπέδων που έχουν την τιμή να τον φιλοξενουν στα ματς της αγαπημένης του Κουκακάρας), τον Νίμο pain of salvation. Τον ξέρετε καλά (ειδικά εσύ gspara τον έχεις γνωρίσει αρκετά καλά wink.gif ) δεν είναι νορμάλ!!!Ο τύπος έχει ψύχωση που αγγίζει τα όρια της τρέλας με την ομάδα! Αναπόσπαστο κομμάτι αυτής της ομάδας τόσα χρόνια.

Υ.Γ.1: Θανασάρα, Σπήλιο, Βέζυ, Αργύρη και τα υπόλοιπα παιδιά, συγχωρέστε με αλλά όπως βγήκαν τα έγραψα, η παρέα έχει παρόν και μέλλον, αλλά...η γλυκιά μελαγχολία που λέγαμε μίλησε πιο πάνω! smiley.gif

Υ.Γ.2: Παιδιά αν ξέχασα κάποιον peace.gif

Υ.Γ.3: Τελικά όταν κάτι το θες πολύ και το κάνεις χωρίς να περιμένεις αντάλλαγμα, τότε ναι μπορείς να το πετύχεις!!!
Gkos
QUOTE (gspara @ May 20 2015, 14:12 ) *
Mπραβο Νικο 41.gif !!!!!Επρεπε να το ειχες κανει καιρο πριν.

Συγχαρητηρια και παλι στην πιο πορωτικη και σκληροτραχηλη ομαδα των τοπικων!!!Πραγματικα ασυμβιβαστη με την ηττα.
Χαιρομαι πολυ που θα τα λεμε πλεον τις Δευτερες!!




Αρκεί να αλλαξουν γήπεδο ξέχασες να πεις smiley.gif

Μπραβο Κουκακαρα,θα ερχομαστε να σας βλέπουμε!! blove.gif
jimbarca
1988 στη Γαληνου, 16 χρονων παιδι...
Αντιπαλος στα παιδικοεφηβικα ως παιχτης του Αετου και της ΑΕΚΤ με τα παιδια που καθε απογευμα παιζαμε παρεα στην παιδικη (ΜΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΙΔΙΚΗ στην Αθηνα ρε μαλακα μου!)...
Σχολειο στο 33, παρεα με το Χουμπαυλη, αστερι στο Παγκρατι και στην Α1 τοτε... Και ξυλο με την υπολοιπη Αθηνα, ξερετε ρε σεις τι σημαινε 33 το σωτηριον ετος 1988???
Το προποτζιδικο του Χαιτα και του Βοκολου (του Τακη)...
Οι σουβλακαρες του Καλυβα και τα μεζεκλικια με τα ουζα στο Διχτυ και στην Αυλη που μετα εγινε καφε...
Και αλλα πολλα, παρα πολλα...
Φετος, ημασταν αντιπαλοι λογω Αιολου ρε Κουκακι...
Το αιμα νερο δεν γινεται ομως, φιλε... Και το δακρυ που κυλησε στα μαγουλα, μαζι με την ανατριχιλα οταν διαβασα για την ανοδο στην Α' ΕΣΚΑ, ειναι αδυνατο να τα κρυψω...
Μπραβο μωρη γειτονια αρρωστια, ευχομαι ακομη πιο ψηλα!
pain of salvation
Που εισαι ρε Jim? Που χάθηκες?
Gkos
"Η ομάδα μπάσκετ του Κουκακίου διοργανώνει την Τετάρτη 17 Ιουνίου (στις 19.00) την ετήσια γιορτή της, που φέτος θα είναι πιο ξεχωριστή από ποτέ. Σας περιμένουμε όλους για να τιμήσουμε την ανδρική ομάδα που πέτυχε την ιστορική άνοδο, να δούμε τους παλαίμαχους να ταλαιπωρούν το άθλημα, τους νεαρούς μας αθλητές να διαγωνίζονται και να βραβεύσουμε όσους έχουν προσφέρει στην ομάδα και στο άθλημα μας."

Αντιγράφω,από την εκδηλωση στο φουμπου.
pain of salvation
Μην αντιγράφεις
Gkos
Ολοι Κουκάκι αυριοsmile.gif

Pain θα δώσεις το (δυναμικό) παρον ;;;;
pain of salvation
Θα δείξει μωρέ...(παρόν ίσως,δυναμικό δύσκολο).

Επίσης να το γράψουμε εδώ,επειδή ρωτούσε και ένα φίλος στις μεταγραφές,τι θα κάνουν οι ομάδες χωρίς μπάτζετ και επειδή καταλαβαίνω και το άγχος των αλλων ομάδων της Α (smile.gif)...ότι θα συνεχίσουν τα παιδιά που ανέβασαν την ομάδα και θα προσπαθήσουμε να φέρουμε 1-2 φίλους πάλι μαζί μας...
pain of salvation
Κουκάκι παντού ρε...

Χθες(σε μετάδοση από Nova) οι Καμπέρης,Καραγιώργης,Μοσχονάς,Τριαντάφυλλ
ς έφτασαν στον τελικό του 3on3 urban legends οπού ηττήθηκαν 15-19 από τους Βασιλόπουλο, Μάγλο, Αθανασούλα, Ασημακόπουλο
gspara
Συμφωνησε (πολυ ευστοχα και συνετα) και ο Δολιανιτης....εχουμε λοιπον...

Καμπερης-Τσελιος
Δολιανιτης-Ρακιντζακης-Σιδερης
Mπουκας-Κοσμας
Μοσχονας-Βεζυρτζογλου
Κατσικακης-Δελιος-Καραγιωργης

Περιμενω επιβεβαιωση απο pain icon_wave.gif
pain of salvation
Αυτοί Θοδωρή,+ τον Γιαννάκη(Κωλοτούρος) και έναν μικρό(Πίτσας από Κρόνο) και βλέπουμε...
Πώς μας βλέπεις? smile.gif
gspara
QUOTE (pain of salvation @ Jul 3 2015, 12:27 ) *
Αυτοί Θοδωρή,+ τον Γιαννάκη(Κωλοτούρος) και έναν μικρό(Πίτσας από Κρόνο) και βλέπουμε...
Πώς μας βλέπεις? smile.gif

Δεν ειχα δει τον Κωλοτουρο στις ανακοινωσεις γι'αυτο δεν τον εγραψα.Πολυ καλο που εμεινε ο νεαρος,βοηθησε πολυ την φετινη χρονια σηκωνοντας ισως και μεγαλυτερο βαρος απο αυτο που του αναλογουσε.

Ιδια σχεδον η ομαδα,συν τον επαναπατρισμο Καμπερη-Κατσικακη σε καιριες θεσεις της 5αδας.Εγγυηση ο κοουτς και εγγυημενη η χημεια του ροστερ.Πανω-κατω ξερουμε λοιπον οτι θα δουμε το γνωστο σκληροτραχηλο Κουκακι,που οποια ομαδα το υποτιμησει θα το πληρωσει ακριβα.

Εχει την ατυχια βεβαια να συμμετεχει σε μια Α' Εσκα ιδιαιτερα ενισχυμενη με αρκετες ιστορικες ομαδες και ποιοτικες μεταγραφες.Εγω ομως πιστευω και θαυμαζω το Κουκακι,απλωνει το χερι του μεχρι εκει που φτανει,διατηρει την φιλοσοφια του..........και ακονιζει τα δοντια του!!!!!!
pain of salvation
Όταν δάκρυσα για την ομάδα μου
pain of salvation
Πώς περνάει ο καιρός γαμώτο...7 χρόνια ρε φίλε?
7 χρόνια αποστολές αυτοκτονίας,7 χρόνια να κυνηγάς τα καλύτερα γκαρντ και φοργουορντ των αντιπάλων.
Ξεκουράσου. Σε περιμένω κερκίδα.
Παναγιώτη "Σαμουρά(κ)ι" Ρακιντζάκη,καμικάζι ψυχάρα,σε ευχαριστώ.
pain of salvation
Κουκακάρα...έχασες κάποια παιδιά,βρήκες κάποια άλλα,έκανες ότι μπορούσες.Εντάξει,ξεκουράσου τώρα,γιατί σε περιμένουν δύσκολα.Θα τα πούμε όταν έρθει η ώρα.Υγεία και καλά μπάνια.

ΡΟΣΤΕΡ 2016-17

Ονοματεπώνυμο ΘΕΣΗ ΗΛΙΚΙΑ ΥΨΟΣ
ΚΩΛΟΤΟΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ PG 21 177
ΚΩΣΤΕΛΕΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ PG 26 190 από Χαραυγιακό
ΚΟΡΕΤΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ PG 17 184
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ SG 21 186 από Ηλεκτρούπολη
ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ SG 29 189
ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SG 38 179
ΕΛΑΣΤΑΗ ΜΟΧΑΜΕΝΤ SG 19 186
ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ SG 15 182
ΕΛΑΣΤΑΗ ΜΑΡΟΥΑΝ SG 15 185
ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ SF 25 188
ΚΟΣΜΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ SF 26 192
ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΣ F 30 185
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ F 25 193 από Ν.Ιωνία
ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ PF 35 192
ΜΟΥΛΟΥΜΠΑ ΑΛΕΞ PF 19 190
ΤΣΑΛΑΜΕΝΙ ΚΡΙΣΤΙ PF 19 191
ΒΛΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ PF 33 189 από Ηλιούπολη
ΚΑΤΣΙΚΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ C 29 193
ΑΝΔΡΕΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ C 22 191 από Κρόνο
ΚΑΛΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ C 21 195 από Νήαρ Ηστ
pain of salvation
Οι Ultras( biggrin.gif ) Κουκάκιου,θέλουν να ευχαριστήσουν,τον φίλο,Κουκακιώτη και προπονητή Δημήτρη Μπουζούλα,για αυτά που ζήσαμε τα 4 τελευταία χρόνια. Μαζί σου αλλάξαμε ιστορία το 2015. Μαζί σου,κοιτούσαμε στα μάτια οποιοδήποτε φαβορί το 2016 στην Α και μαζί σου φέτος,βγήκαμε ζωντανοί εκεί που μοιάζαμε τελειωμένοι.
Θα τα λέμε.
fastbreak70
QUOTE(pain of salvation @ Jun 6 2017, 15:08 ) *
Οι Ultras( biggrin.gif ) Κουκάκιου,θέλουν να ευχαριστήσουν,τον φίλο,Κουκακιώτη και προπονητή Δημήτρη Μπουζούλα,για αυτά που ζήσαμε τα 4 τελευταία χρόνια. Μαζί σου αλλάξαμε ιστορία το 2015. Μαζί σου,κοιτούσαμε στα μάτια οποιοδήποτε φαβορί το 2016 στην Α και μαζί σου φέτος,βγήκαμε ζωντανοί εκεί που μοιάζαμε τελειωμένοι.
Θα τα λέμε.

πες μας κανα δυο κουβεντες γιατι φευγει και αν ειναι για μεγαλυτερη ομαδα??
pain of salvation
QUOTE(fastbreak70 @ Jun 6 2017, 14:39 ) *
πες μας κανα δυο κουβεντες γιατι φευγει και αν ειναι για μεγαλυτερη ομαδα??


Έχουν γίνει πολλά...
Μια Δευτέρα,ξέχασε να πληρώσει σουβλάκια.
Μια άλλη,μετά το τέλος εκτός έδρας αγώνα,επέστρεψε σπίτι,με δικό του αμάξι και όχι με πούλμαν όπως όφειλε.
Και άλλα.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ομάδα από το Κουκάκι(Αλήθεια,δεν ξέρω που θα πάει)

Sorry fast,μην γίνεσαι αδιάκριτος smile.gif

pain of salvation
https://www.facebook.com/KOYKAKI-BC-45927430782/

Καλώς ήρθες Άρη. Έυχομαι τα καλύτερα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.