Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Error
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
dimitrisp
dizzy, δεν ειναι τοσο σοβαρο απλα στο αναφερω να το δεις οποτε βρεις χρονο γιατι το βγαζει

IPB WARNING [2] reset() [function.reset]: Passed variable is not an array or object (Line: 1819 of /sources/action_public/topics.php)
IPB WARNING [2] Invalid argument supplied for foreach() (Line: 1827 of /sources/action_public/topics.php)


Κυριως αυτα τα σφαλματα μου τα βγαζει σε 2 τοπικς το 1 απο τα τοπικ που το βγαζει ειναι αυτο

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=187&hl=

χαρακτηριστικο του σφαλματος ειναι η μετατροπη των fonts σε μεγαλυτερα και μετα αν κανεις σμικρυνση δεν στα φερνει σε κανονικη μορφη / size. Παντως σε 2 θεματα το παρουσιαζει 2 μερες τωρα και ΟΧΙ σε ολο το φορουμ. Το 1 τοπικ ειναι αυτο που σου παρεθεσα.

Ισως ειναι καποιο προβλημα συγχρονισμού.........

Hope this helps wink.gif

D.
dizzy_fingers
To διόρθωσα αυτό.
Το άλλο τόπικ ποιό είναι?

Το σφάλμα οφείλεται σε ένα παλιότερο modification που είχα κάνει για αναλογικές ψηφοφορίες και με τις αναβαθμίσεις...it got messed up. smile.gif
dimitrisp
QUOTE(dizzy_fingers @ Feb 13 2007, 12:49 PM) *
To διόρθωσα αυτό.
Το άλλο τόπικ ποιό είναι?

Το σφάλμα οφείλεται σε ένα παλιότερο modification που είχα κάνει για αναλογικές ψηφοφορίες και με τις αναβαθμίσεις...it got messed up. smile.gif



χαρηκα που σου βρηκα & κατι απο bugs wink.gif

Το αλλο τοπικ δεν το θυμαμαι το 1ο στο ανεφερα πριν. Ισως και να ητανε μονο το συγκεκριμενο με τα σφαλματα wink.gif

Αν το πετυχω (το τοπικ) ή κατι αλλο θα σε ενημερωσω wink.gif

Cool icon_wave.gif icon_wave.gif
dizzy_fingers
ThaNks DudE! afro.gif

biggrin.gif
Alexmei
αυτό μου γίνεται και στο arcade dizzy
liolias
QUOTE(Alexmei @ Feb 13 2007, 04:45 PM) *
αυτό μου γίνεται και στο arcade dizzy


Και σε μενα βγαζει ενα προβλημα στο arcade.

IPB WARNING [2] Division by zero (Line: 431 of /sources/action_public/arcade.php)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.