Help - Search - Members - Calendar
Full Version: νεαρες τριποντερ!!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3
basket is life
νεαρες κοπελες με απιστευτο χερι!!!υπαρχουν και σε μικρες κατηγοριες???καλα ποστ σε ολους!!!!! blove.gif blove.gif blove.gif blove.gif
diama13
εσυ δεν ξερεις να μας πεις καμια??

εγω ξερω μια.....τη λενε δαναη καμεννου και παιζει στη δαφνη..........χερι φωτια..... blove.gif
soouza
QUOTE(diama13 @ Jan 9 2008, 15:33 ) *
εσυ δεν ξερεις να μας πεις καμια??

εγω ξερω μια.....τη λενε δαναη καμεννου και παιζει στη δαφνη..........χερι φωτια..... blove.gif

41.gif .Συμφωνώ απόλυτα.
melrok
QUOTE(diama13 @ Jan 9 2008, 15:33 ) *
εσυ δεν ξερεις να μας πεις καμια??

εγω ξερω μια.....τη λενε δαναη καμεννου και παιζει στη δαφνη..........χερι φωτια..... blove.gif

41.gif 41.gif 77.gif 77.gif
C05
Στο Τουρνουά Μεσολογγίου ξεχώρισα αρκετές τριποντέρ..
Δύο πολύ καλές είναι οι:
Σπανού Άρτεμις (ΜVP) και 77.gif 77.gif
Σλουκα Αναστασία (1η στα τρίποντα) 41.gif 41.gif
basket is life
QUOTE(diama13 @ Jan 9 2008, 15:33 ) *
εσυ δεν ξερεις να μας πεις καμια??

εγω ξερω μια.....τη λενε δαναη καμεννου και παιζει στη δαφνη..........χερι φωτια..... blove.gif

οντως πολυ καλη σουτερ η καμμενου!!και η χρονοπουλου ιουλια απο τη δαφνη ειναι φοβερη!!! bball.gif bball.gif
diama13
QUOTE(C05 @ Jan 9 2008, 15:37 ) *
Στο Τουρνουά Μεσολογγίου ξεχώρισα αρκετές τριποντέρ..
Δύο πολύ καλές είναι οι:
Σπανού Άρτεμις (ΜVP) και 77.gif 77.gif
Σλουκα Αναστασία (1η στα τρίποντα) 41.gif 41.gif


ναι και απο κορασιδες.........με μελλον στο μπασκετ..........εγω ξερω την σπανου και ειναι κοπελα με ανερχομενο ταλεντο......

α,να σημειωσω οτι η δαναη ειναι νεανιδα....
C05
QUOTE(diama13 @ Jan 9 2008, 15:40 ) *
ναι και απο κορασιδες.........με μελλον στο μπασκετ..........εγω ξερω την σπανου και ειναι κοπελα με ανερχομενο ταλεντο......

α,να σημειωσω οτι η δαναη ειναι νεανιδα....

Εκτός απο τα τρίποντα έχει και απίστευτες κινήσεις..
Η Λουκάτου Ευγενία (Εσπερίδες) επίσης καλή τριποντέρ 41.gif Γενικά το Τουρνούα είχε πολλά ανερχόμενα ταλέντα..
Η Δανάη πολύ καλή, όπως επίσης και μια συμπαίκτριά της η Στεφανίδου Τζούλη 41.gif
Giuliana13_fan
ΕΦΗ ΒΑΝΝΟΥ 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(Γ.Σ Περιστεριου)
smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif
φοβερη σουτερ 3ποντων!!!!! biggrin.gif
diama13
QUOTE(basket is life @ Jan 9 2008, 15:39 ) *
οντως πολυ καλη σουτερ η καμμενου!!και η χρονοπουλου ιουλια απο τη δαφνη ειναι φοβερη!!! bball.gif bball.gif


χρονοπουλου ιουλια?ποια ειναι αυτη?? blink.gif
soouza
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 9 2008, 15:47 ) *
ΕΦΗ ΒΑΝΝΟΥ 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(Γ.Σ Περιστεριου)
smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif
φοβερη σουτερ 3ποντων!!!!! biggrin.gif

Μήπως είναι η basket4? wink.gif
C05
QUOTE(diama13 @ Jan 9 2008, 15:47 ) *
χρονοπουλου ιουλια?ποια ειναι αυτη?? blink.gif

Ελα τη Στεφανίδου ήθελε να πεί...
sch
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 9 2008, 17:47 ) *
ΕΦΗ ΒΑΝΝΟΥ 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(Γ.Σ Περιστεριου)
smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif
φοβερη σουτερ 3ποντων!!!!! biggrin.gif

+1000...
Giuliana13_fan
QUOTE(soouza @ Jan 9 2008, 13:48 ) *
Μήπως είναι η basket4? wink.gif

65.gif 65.gif 65.gif 65.gif 65.gif 65.gif 65.gif 65.gif 65.gif
smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
diama13
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 9 2008, 15:47 ) *
ΕΦΗ ΒΑΝΝΟΥ 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(Γ.Σ Περιστεριου)
smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif
φοβερη σουτερ 3ποντων!!!!! biggrin.gif


με ταμπλω.... wink.gif
G_7
QUOTE(soouza @ Jan 9 2008, 15:48 ) *
Μήπως είναι η basket4? wink.gif


wav.gif

sorry αλλά.... με έπιασε ενθουσιασμός!
Giuliana13_fan
QUOTE(G_7 @ Jan 9 2008, 13:51 ) *
wav.gif

sorry αλλά.... με έπιασε ενθουσιασμός!

πρεπει να οργανωσουμε φαν κλαμπ απο οτι βλεπω... tongue.gif
τι λετε???


basket4
εεεεεεεεεεε
παιδια ειπαμεεεεεεεεεεε
οχι ψεματααααααααααααααα
χαχαχαχαχα


γαμωτο...με κανατε να κοκκινησω....ρεζιλι wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
το τοπικ κλειδωνεται...διαγραφεται και εχετε ολοι απο ενα μπαν

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

και εγω
σλουκα-στεφανιδου-καμμενου
sch
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 9 2008, 17:54 ) *
πρεπει να οργανωσουμε φαν κλαμπ απο οτι βλεπω... tongue.gif
τι λετε???

είμαστε οι fan of basket4...
όσοι θέλετε να γραφτείτε πληροφορίες στο είδωλο σας (basket4)
24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Jan 9 2008, 15:55 ) *
το τοπικ κλειδωνεται...διαγραφεται και εχετε ολοι απο ενα μπαν

24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif

Basket 4 πιστεύω ότι αυτό το τόπικ φτιάχτηκε για εσένα!!! laugh.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(trefoil 13 @ Jan 9 2008, 13:57 ) *
Basket 4 πιστεύω ότι αυτό το τόπικ φτιάχτηκε για εσένα!!! laugh.gif

ΘΑ ΤΟ ΦΩΝΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
ΒΑΝΝΟΥ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
wav.gif

trefoil 13
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 9 2008, 15:59 ) *
ΘΑ ΤΟ ΦΩΝΑΖΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
ΒΑΝΝΟΥ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΕ ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
wav.gif

Πρέπει να ανέβει βιντεάκι άμεσα!!!
Giuliana13_fan
QUOTE(trefoil 13 @ Jan 9 2008, 13:57 ) *
Basket 4 πιστεύω ότι αυτό το τόπικ φτιάχτηκε για εσένα!!! laugh.gif

μα γιατι το λες αυτο?!?!?! tongue.gif smiley.gif laugh.gif

basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Jan 9 2008, 17:57 ) *
Basket 4 πιστεύω ότι αυτό το τόπικ φτιάχτηκε για εσένα!!! laugh.gif


ναι το βρηκες...τι να σου πω.
ειδικα η basket is life ειναι φανατικη μου θαυμαστρια...για αυτο το εφτιαξε το τοπικ.
για να με αποθεωσετε tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif


επισης λεω και Αλεξανδρη των Λιοσιων smile.gif
sch
QUOTE(trefoil 13 @ Jan 9 2008, 18:00 ) *
Πρέπει να ανέβει βιντεάκι άμεσα!!!

συμφωνω μαζί σου, tref
θα παρακαλέσω τις womba, όποτε μπορουν, να ανεβάσουn στο site τους τις καλύτερες φάσεις της basket4
basket4
QUOTE(sch @ Jan 9 2008, 18:04 ) *
συμφωνω μαζί σου, tref
θα παρακαλέσω τις womba, όποτε μπορουν, να ανεβάσουn στο site τους τις καλύτερες φάσεις της basket4


μη το λες αυτο γιατι εχουν και βιντεακι με ενα τριποντο μου...
ειπαμεεεεεεεεε
sch
QUOTE(basket4 @ Jan 9 2008, 18:06 ) *
μη το λες αυτο γιατι εχουν και βιντεακι με ενα τριποντο μου...
ειπαμεεεεεεεεε

να περιμένουμε να κάνουμε το top5 απο 3ποντα της basket4 και μετά να ψηφίσουμε το καλύτερο... biggrin.gif
Live strong
θα παρακαλούσα όμως να μη το κάνετε offtopic.gif να λέτε ονόματα χωρίς διαλόγους μεταξύ σας... οκ; wink.gif
basket4
χαχαχαχαχα.ενταξει παιδια....
πολυ κρατησε το αστειο.
ευχαριστω πολυ... smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif

αλλα μην βγαινουμε κ τελειως εκτος θεματος smiley.gif
trefoil 13
QUOTE(sch @ Jan 9 2008, 16:09 ) *
να περιμένουμε να κάνουμε το top5 απο 3ποντα της basket4 και μετά να ψηφίσουμε το καλύτερο... biggrin.gif

Δεν θα υπάρχει και μεγάλος ανταγωνισμός! Άντε να έχει βάλει ένα στα πέντε οπότε αυτό θα ψηφίσουμε όλοι!!! laugh.gif
C05
QUOTE(trefoil 13 @ Jan 9 2008, 16:18 ) *
Δεν θα υπάρχει και μεγάλος ανταγωνισμός! Άντε να έχει βάλει ένα στα πέντε οπότε αυτό θα ψηφίσουμε όλοι!!! laugh.gif

Βλέπεις basket4, δεν έβαλα link για να δείξω το τρίποντό σου...
pokiokio4
Επ παιδια ποτε το ανοιξατε και δεν πηρα χαμπαρι????τεσπα..κ γω ξερω μια πολυ καλη σουτερ!Στεφανιδου Ιουλια λεγεται και παιζει στην Δαφνη!!!!τhν ξερετε???? smiley.gif επισης και η Αλεξανδρη των Λιοσιων νομιζω οτι πρεπει να παρει θεση σ αυτο το post.. blove.gif
soouza
QUOTE(pokiokio4 @ Jan 9 2008, 17:00 ) *
Επ παιδια ποτε το ανοιξατε και δεν πηρα χαμπαρι????τεσπα..κ γω ξερω μια πολυ καλη σουτερ!Στεφανιδου Ιουλια λεγεται και παιζει στην Δαφνη!!!!τhν ξερετε???? smiley.gif επισης και η Αλεξανδρη των Λιοσιων νομιζω οτι πρεπει να παρει θεση σ αυτο το post.. blove.gif

Η Αλεξανδρή είναι όντως καλή.Absolutely sure! 41.gif
sch
QUOTE(pokiokio4 @ Jan 9 2008, 19:00 ) *
Επ παιδια ποτε το ανοιξατε και δεν πηρα χαμπαρι????τεσπα..κ γω ξερω μια πολυ καλη σουτερ!Στεφανιδου Ιουλια λεγεται και παιζει στην Δαφνη!!!!τhν ξερετε???? smiley.gif επισης και η Αλεξανδρη των Λιοσιων νομιζω οτι πρεπει να παρει θεση σ αυτο το post.. blove.gif

μα καλά...πως δεν το πήρες χαμπάρι? tongue.gif
basket is life
QUOTE(C05 @ Jan 9 2008, 15:49 ) *
Ελα τη Στεφανίδου ήθελε να πεί...

1000 sorry στην τζουλη!!!!σκεφτομουν κατι αλλο εκεινη τη στιγμη!! shot.gif laugh.gif icon_drunk.gif
basket is life
βρε παιδια ολο νεανιδες μου λετε!!(προς θεου δεν ειναι παραπονο!! tongue.gif )καμια πιτσιρικα κορασιδα??ε?ε?ε? biggrin.gif
basket4
QUOTE(basket is life @ Jan 9 2008, 21:39 ) *
βρε παιδια ολο νεανιδες μου λετε!!(προς θεου δεν ειναι παραπονο!! tongue.gif )καμια πιτσιρικα κορασιδα??ε?ε?ε? biggrin.gif


εκτος απο σενα?? tongue.gif
κορασιδες ειπαμε...σπανου απο πανιωνιο και σλουκα απο μεγα αλεξανδρο.

...χμμμ....ποια αλλη???εσυ δεν μας ειπες καμια smile.gif
basket is life
QUOTE(basket4 @ Jan 9 2008, 20:06 ) *
εκτος απο σενα?? tongue.gif
κορασιδες ειπαμε...σπανου απο πανιωνιο και σλουκα απο μεγα αλεξανδρο.

...χμμμ....ποια αλλη???εσυ δεν μας ειπες καμια smile.gif

blink.gif ειπα για την στεφανιδου!!καλη σουτερ ειναι και η καραβελη απο τα μελισσια αλλα και η χουμου(απο παλατιανη νομιζω,διαφωτιστε με!) που ειχε κερδισει περυσι το διαγωνισμο τριποντων στο final four των ενωσεων!ημουν εκει!α!παραλιγο να ξεχασω την κοπελα που ηρθε δευτερη στον ιδιο διαγωνισμο..πολητοπουλου ληδα νομιζω τη λενε αλλα μπορει να κανω και λαθος! blove.gif blove.gif
politen
QUOTE(basket is life @ Jan 9 2008, 21:29 ) *
blink.gif ειπα για την στεφανιδου!!καλη σουτερ ειναι και η καραβελη απο τα μελισσια αλλα και η χουμου(απο παλατιανη νομιζω,διαφωτιστε με!) που ειχε κερδισει περυσι το διαγωνισμο τριποντων στο final four των ενωσεων!ημουν εκει!α!παραλιγο να ξεχασω την κοπελα που ηρθε δευτερη στον ιδιο διαγωνισμο..πολητοπουλου ληδα νομιζω τη λενε αλλα μπορει να κανω και λαθος! blove.gif blove.gif


Δεν κάνεις λάθος, Πολιτοπούλου τη λένε tongue.gif (να δεις που την ξέρω ?) smiley.gif
center
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 9 2008, 15:47 ) *
ΕΦΗ ΒΑΝΝΟΥ 4EVER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(Γ.Σ Περιστεριου)
smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif smilie_schal1.gif
φοβερη σουτερ 3ποντων!!!!! biggrin.gif


+oo (άπειρο)!! 41.gif 41.gif
sch
QUOTE(center @ Jan 10 2008, 01:38 ) *
+oo (άπειρο)!! 41.gif 41.gif

βλέπω ότι η διδα Βάννου έχει πολλους φαν. Θα της κοστίσει πολύ ακριβά αυτό το τόπικ... 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif 19.gif
tsops
QUOTE(politen @ Jan 9 2008, 23:27 ) *
Δεν κάνεις λάθος, Πολιτοπούλου τη λένε tongue.gif (να δεις που την ξέρω ?) smiley.gif


Εγώ να δεις που τη ξέρω πως περιμένω πως και πως να τη πετύχω!

Παρεπιπτόντως, να αναφέρω κάτι: αν εξαιρέσουμε τη Καραβέλη και τη Χούμου, έχω προπονήσει όλες τις υπόλοιπες κυρίες που αναφέρετε (αλλά δεν θα πάρω θέση wink.gif ), παρά ταύτα να πω ότι η καλή σουτέρ φαίνεται στην εξέλιξή της, δηλαδή στο κατά πόσο θα δουλέψει ένα ταλέντο ή μία φυσική επαφή με το καλάθι.

Μην επαναπαύεστε ποτέ σε κάτι νομίζοντας ότι το έχετε φτάσει στο 100%. Πάντα θα υπάρξει κάποιος αντίπαλος που θα σας υπενθυμίσει ότι είστε λάθος. Δουλέψτε μεθοδικά, ζητήστε ασκήσεις και συμβουλές από τους προπονητές σας και να θυμάστε πάντα ότι το σουτ έχει 3 βασικά στοιχεία: τεχνική, τεχνική και τεχνική wink.gif

Οι κοπέλες αυτές όντως σουτάρουν καλά. Για να φτάσουν όμως εκεί έχουν δουλέψει πολύ, έχουν κάνει χιλιάδες σουτ και έχουν περάσει άπειρες ώρες στο γήπεδο και θα περάσουν άλλες τόσες. Παίκτριες όπως η Koch, η Bird, η Thorn, η Beardsley και τόσες καλές ελληνίδες, ξημεροβραδιάστηκαν στα γήπεδα για να σουτάρουν έτσι. Μην το ξεχνάτε ποτέ αυτό smile.gif

Τέλος, μην ξεχνάμε βέβαια και πολλά ακόμα παιδιά από την επαρχία που ανήκουν σε αυτή τη κατηγορία.
outSider
QUOTE(tsops @ Jan 10 2008, 10:19 ) *
Εγώ να δεις που τη ξέρω πως περιμένω πως και πως να τη πετύχω!

Παρεπιπτόντως, να αναφέρω κάτι: αν εξαιρέσουμε τη Καραβέλη και τη Χούμου, έχω προπονήσει όλες τις υπόλοιπες κυρίες που αναφέρετε (αλλά δεν θα πάρω θέση wink.gif ), παρά ταύτα να πω ότι η καλή σουτέρ φαίνεται στην εξέλιξή της, δηλαδή στο κατά πόσο θα δουλέψει ένα ταλέντο ή μία φυσική επαφή με το καλάθι.

Μην επαναπαύεστε ποτέ σε κάτι νομίζοντας ότι το έχετε φτάσει στο 100%. Πάντα θα υπάρξει κάποιος αντίπαλος που θα σας υπενθυμίσει ότι είστε λάθος. Δουλέψτε μεθοδικά, ζητήστε ασκήσεις και συμβουλές από τους προπονητές σας και να θυμάστε πάντα ότι το σουτ έχει 3 βασικά στοιχεία: τεχνική, τεχνική και τεχνική wink.gif

Οι κοπέλες αυτές όντως σουτάρουν καλά. Για να φτάσουν όμως εκεί έχουν δουλέψει πολύ, έχουν κάνει χιλιάδες σουτ και έχουν περάσει άπειρες ώρες στο γήπεδο και θα περάσουν άλλες τόσες. Παίκτριες όπως η Koch, η Bird, η Thorn, η Beardsley και τόσες καλές ελληνίδες, ξημεροβραδιάστηκαν στα γήπεδα για να σουτάρουν έτσι. Μην το ξεχνάτε ποτέ αυτό smile.gif

Τέλος, μην ξεχνάμε βέβαια και πολλά ακόμα παιδιά από την επαρχία που ανήκουν σε αυτή τη κατηγορία.


Θέλω να απονείμω τα εύσημα στον tsops για την τοποθέτηση του 41.gif
Μη ξεχνάμε ότι αποδέκτες των άτυπων αυτών ψηφοφοριών είναι μικρά παιδιά, που εύκολα μπορεί να πάρουν τα μυαλά τους αέρα (εδώ παίρνουν αέρα των μεγάλων) tongue.gif . Το μήνυμα λοιπόν είναι : Το κεφάλι κάτω και δουλειά με μεράκι blove.gif
outSider
QUOTE(outSider @ Jan 10 2008, 11:05 ) *
Θέλω να απονείμω τα εύσημα στον tsops για την τοποθέτηση του 41.gif
Μη ξεχνάμε ότι αποδέκτες των άτυπων αυτών ψηφοφοριών είναι μικρά παιδιά, που εύκολα μπορεί να πάρουν τα μυαλά τους αέρα (εδώ παίρνουν αέρα των μεγάλων) tongue.gif . Το μήνυμα λοιπόν είναι : Το κεφάλι κάτω και δουλειά με μεράκι blove.gif


Είπαμε το κεφάλι κάτω και δουλειά, δεν είπαμε όμως να σταματήσουμε το ποστάρισμα των τριποντέρ. tongue.gif
Πάμε λοιπόν 77.gif 77.gif
stef
QUOTE(politen @ Jan 9 2008, 23:27 ) *
Δεν κάνεις λάθος, Πολιτοπούλου τη λένε tongue.gif (να δεις που την ξέρω ?) smiley.gif

Ελα μου ντε?
την εχει δει κανεις να κυκλοφορει? smiley.gif
Impossible is nothing
Καραβελλη και Χουμου ειναι πολυ καλες σουτερ απ' οσο εχω δει...
Επισης απο καποια παιχνιδια που ειχα δει αναμεσα σε Δαφνη-Σπορτιγκ και Σπορτιγκ-Μελισσια ξεχωρισα το 7 και το 9 του Σπορτιγκ...
Επισης το 7 νομιζω του Αμαρουσιου εχει πολυ καλο χερι...Κια μετα παμε στις κλασσικες Σπανου,Αλεξανδρη κ.λ.π
B.I.L
Basket4 εισαι Νο1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 41.gif smiley.gif smiley.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif tongue.gif biggrin.gif 77.gif 77.gif
Giuliana13_fan
QUOTE(B.I.L @ Jan 10 2008, 19:33 ) *
Basket4 εισαι Νο1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 41.gif smiley.gif smiley.gif evilmonkey.gif evilmonkey.gif tongue.gif biggrin.gif 77.gif 77.gif

γενικοτερα...ειναι ενα νουμερο...δεν ξερω ακριβως ποιο... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
B.I.L
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 10 2008, 13:35 ) *
γενικοτερα...ειναι ενα νουμερο...δεν ξερω ακριβως ποιο... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif

smiley.gif smiley.gif smiley.gif
melrok
QUOTE(Impossible is nothing @ Jan 10 2008, 21:29 ) *
Καραβελλη και Χουμου ειναι πολυ καλες σουτερ απ' οσο εχω δει...
Επισης απο καποια παιχνιδια που ειχα δει αναμεσα σε Δαφνη-Σπορτιγκ και Σπορτιγκ-Μελισσια ξεχωρισα το 7 και το 9 του Σπορτιγκ...
Επισης το 7 νομιζω του Αμαρουσιου εχει πολυ καλο χερι...Κια μετα παμε στις κλασσικες Σπανου,Αλεξανδρη κ.λ.π

Εχω να παρατηρησω και να επισημανω πραγματικα το πολυ καλο σουτ αυτης της πιτσιρικας απο το Μαρουσι(κορασιδες)που κανει τη διαφορα και εκτος των αλλων βλεπει γηπεδο!!!!Αριθμο φανελας δεν θυμαμαι αλλα απ'οτι ξερω ειναι και του 94' οποτε μιλαμε για κατι πολυ καλο!!!! 77.gif 77.gif 77.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.