Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Σαν Αντόνιο-Ντένβερ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Past Seasons
Pages: 1, 2
NBAholic
spurs1-sm.gif vs denv1-sm.gif

Σχόλια για τη σειρά αγώνων.
Gravedigger
Eγώ πιστεύω ότι το Denver μπορεί να κάνει την έκπληξη,χωρίς βέβαια να υποτιμώ το San Antonio!Απλά τον τελευταίο καιρό τους βλέπω να έχουν δέσει κ παίζουν πολύ ωραίο μπάσκετ!!!
kostasvc15
QUOTE(NBAholic @ Apr 19 2007, 11:08 AM) *
spurs1-sm.gif vs denv1-sm.gif

Σχόλια για τη σειρά αγώνων.

Τα σχολια περισσευουν. tongue.gif
Das Kapital
Σαν Αντονιο Σπερς!!!!!

Δε θα παραξενευτω παλι αν δω κανα σουιπ!!!
morfi
QUOTE(NBAholic @ Apr 19 2007, 02:08 PM) *
spurs1-sm.gif vs denv1-sm.gif

Σχόλια για τη σειρά αγώνων.

yo

Μου φαινεται μαλλον πως δεν εχουν πεισει ακομα οι ναγκετς. Τουλαχιστον οχι εσας biggrin.gif .
Τα τελευταια δυο χρονια παρατηρητε μια πτωση στο παιχνιδι των σπερς. Μικρη περσυ, μεγαλυτερη φετος. Καταρχας ο ντανκαν φαινετε πεσμενος (οχι τοσο ωστε να ανησυχω αλλα καποτε ηταν σαν τον μαλλοουν) ενω ο τζινομπιλι ειναι πλεον ΠΟΛΥ ασταθης και συνηθως προς το χειροτερο. Ο παρκερ κρατιεται σχετικα καλα αλλα ειχε δειξει καλυτερα σημαδια στο παρελθον.
Και τωρα οι ναγκετς. Αιβερσον - καρμελο... ισως το καλυτερο διδυμο αυτη τη στιγμη στο ΝΒΑ. Πολυ φοβηθηκαν οτι δεν θα ταιριαξουν και θα υπαρξουν προβληματα. Και ομως, οχι μονο ταιριαξαν αλλα πετυχαν το κατι παραπανω. Βρηκαν κινητρα, βρηκαν ορεξη για μπασκετ και μαζι με ολα αυτα ηρθαν και οι νικες. Υπερυσχιουν στην θεση του σεντερ.
Πιστευω πως οι ναγκετς εχουν ολα τα προσοντα να πεταξουν εξω τους σπερς και να προχωρησουν πολυ στα πλειοφ... αρκει φυσικα να ΜΗΝ υποτιμησουν οι σπερς.
k_sal_15
Εύχομαι να περάσει το Ντένβερ. Οι Σπερς φέτος δεν κάνουν και πολλά, εντάξει πήραν πολλά αποτελέσματα, αλλά δεν μπορώ να πω ότι με κέρδισαν με την εμφάνιση τους. Δύσκολη σειρά για προβλέψεις....
sarounas
δεν ξέρω αν ο ΑΙ καταφέρει να αλλάξει κάτι από την εικόνα του Ντένβερ στα play off. πάντως τα τελευταία χρόνια μαζί με τους Γκρίζλις αυτοί ήταν οι πιο λούζερ στα play off
δεν τους δίνω τύχη απέναντι στους Σπέρς
kostasvc15
Μην ξεχνατε τον Καμπι ε...Καλος αμυντικος ενω μπορει και να τραβηξει την ομαδα στο σκοραρισμα.Πολυ καλος ειναι και ο Νενε.Θα εχουν προβλημα κατω απο τα καλαθια οι Σπερς στην αμυνα.
Keyser_Soze
Αν και θα ήθελα να περάσουν οι Νάγκετς, νομίζω ότι εύκολα ή δύσκολα θα περάσουν οι Σπερς. Οι Νάγκετς έχουν ανύπαρκτο πάγκο και οι Σπερς είναι πολύ πιο δεμένη και πολύ πιο έμπειρη ομάδα.
pretos
QUOTE(Keyser_Soze @ Apr 19 2007, 07:50 PM) *
Αν και θα ήθελα να περάσουν οι Νάγκετς, νομίζω ότι εύκολα ή δύσκολα θα περάσουν οι Σπερς. Οι Νάγκετς έχουν ανύπαρκτο πάγκο και οι Σπερς είναι πολύ πιο δεμένη και πολύ πιο έμπειρη ομάδα.

Spers ανετα φιλε μου!Εδειξαν οτι η αμυνα τους σπαει κοκκαλα! 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif spurs1-sm.gif spurs1-sm.gif spurs1-sm.gif spurs1-sm.gif spurs1-sm.gif spurs1-sm.gif
grigoris
Σπερς στα 5 ή 6 παιχνίδια κυρίως λόγω άμυνας και Ντάνκαν (κι ας είναι και πεσμένος κατά morfi smile.gif smile.gif smile.gif )
Van_prentzi
Παιδια, οι Spurs ποτέ δεν εντυπωσίαζαν....
Παίζουν βαρετό μπάσκετ αλλά τόσο αποτελεσματικό.
Αποκλείεται να αποκλειστούν από τα τρελοκομεία.
Τελικά Δύσης...τουλάχιστον!
iverson
μάλλον θα είναι πολύ δύσκολο να βγει πάλι το denver με σουιπ. το κόβω να πέρνει τουλάχιστον 2 παιχνίδια , αλλά άμα παίξει καλά μπορεί και να περάσει από το όχι και τόσο καλό san antonio φέτος.
Pierce
to san antonio ειναι ομαδα για τα δυσκολα και το εχει αποδειξει ,οποτε πιστευω οτι θα τα καταφερει (στα 6ή7 παιχνιδια) να παει στο β' γυρο. ''μην υποτιματε την καρδια του πρωταθλητη''. αναμφιβολα οι σπερς εχουν μια τετοιτα οσο και αν δεν μου αρεσει αυτο ...
Aristofanis
Εδω θα γίνει η μεγάλη έκπληξη. Το Ντένβερ 4-3. Bye Bye Dunkan!!
k_sal_15
Λες...;
Das Kapital
QUOTE(k_sal_15 @ Apr 21 2007, 09:32 AM) *
Λες...;


Με τιποτα!!! smile.gif
pretos
QUOTE(Aristofanis @ Apr 20 2007, 04:27 PM) *
Εδω θα γίνει η μεγάλη έκπληξη. Το Ντένβερ 4-3. Bye Bye Dunkan!!

smiley.gif
Anaz
Mπειτε αμεσως στο link που δινω!Ματσαρα γινεται!!
thrylos7
Νίκη για το Ντένβερ, 89-95, με τους Άιβερσον και Άντονυ να σημειώνουν 31 και 30 πόντους αντίστοιχα.
apkat
το δα το ματς..Αρκετα καλο ηταν με πολυ σκληρες αμυνες κυριως απο το ντενβερ..

Στους διακριθεντες και ο Νενε που νικησε τον Ντανκαν με 12π και 13 ριμπ(αν δεν κανω λαθος)
Gravedigger
Tι πρέπει να κατεβάσω για να δω τα ματς???
Anaz
Το Sopcast.

Iσως η πιο αμφιρροπη σειρα!Δεν περιμενα τετοια αμυνα απ'το Ντενβερ,βεβαια ηταν κ αρκετα αστοχοι κ οι Σπερς.
Gravedigger
Thanx! smiley.gif
Gravedigger
Ρε παιδιά Sorry κιόλας γιατί είμαι off topic αλλά κατέβασα το πρόγραμμα κ κάθε φορά που πάει να βρει το κανάλι μου λέει can not retrieve data.Γιατί???Μήπως πρέπει να κάνω κ κάτι άλλο???
J-WILL
Να πω ότι γουστάρω πολύ ΣΑ-Ντένβερ (οπού Ντένβερ ελπίζω να παίξει τελικούς μαζί μας λόγο Iverson γιατί το παλικάρι το αξίζει το δαχτυλίδι με αυτά που έχει περάσει, απλά είναι Θεός). Επίσης ετοιμαστείτε για τον δεύτερο αγώνα της σειράς από το Σπορ+ νομίζω. Καλή τηλεθέαση!
hagi
Νομίζω δυνατό ζευγάρι..Οι San Antonio είναι γνωστό ότι είναι καλή ομάδα αλλά δεν την συμπαθώ..Από την άλλη οι Denver φαίνονται να έχουν μια πολύ καλή ομάδα ύστερα και από την προσθήκη του Iverson..Θα είναι γερή η κόντρα..
jjc
Αυτο το παιχνιδι δε δειχνει η ΕΡΤ; Μηπως ξερετε ωρα και μερα;
Air Kef
Παιδια εχει το δέυτερο ματς λαιβ το ΣΠΟΡ+ τελειωνει σε λιγο το ημιχρονο.Παρα πολυ παθος απο τους Σπερς,46-32 ειναι μπροστα 3 λεπτα πριν το ημιχρονο, βλεπω να ισοφαριζει.Το Ντενβερ ειναι παρα πολυ άστοχο,ο Αιβερσον εχει αποχωρησει τουλαχιστον μεχρι το τελος του ημιχρονου.

Ακόμα ενα ωραίο ματς,τα πλέι οφ δν ειναι να χανεις ουτε ματς.Βαλτε σοπκαστ,βαλτε ΣΠΟΡ+,δειτε το!
NBAholic
Ο Μπλέικ έκανε καλή δουλειά, αλλά μάλλον κρατούσε πολύ την μπάλα για τα γούστα του Άιβερσον, ο οποίος και έχασε το ρυθμό του. Το θέμα είναι ότι ο Μπλέικ οργάνωσε καλά το παιχνίδι των Νάγγετς.
Στη θέση τους, θα τον δέσμευα στα γρήγορα με ένα μακροπρόθεσμο και σχετικά φτηνό συμβόλαιο...
Air Kef
Νομιζω πως ο Ντανκαν αν χασει σημερα δν θα ξαναπαιξει μπάσκετ.Πολυ παθος,τελευταιος στην άμυνα,πρωτος στον αιφνιδιασμο.Πολυ βελτιωμενος σε σχεση με το πρωτο ματς.Απο την αλλη,ο Αντονι κανει οτι μπορει,ο Αιβερσον παλεύει αλλα τα εχει βρει σκουρα με την αμυνα των Σπερς.Γενικα οι Ναγκετς πετυχαινουν καλαθια μονο με αιμα.

Μολις εκανε ο Ιλαριο τη φαση του αγωνα. biggrin.gif
Anaz
Για μενα η πιο ενδιαφερουσα σειρα!! Προσωπικα μ'εχει ξαφνιασει η αμυνα του Ντενβερ!δεν τους περιμενα τοσο καλους σε αυτον τον τομέα,αν συνεχίσει κι ετσι ο Νενε-εξαιρετικος παλι σημερα 41.gif - τους δινω ενα ελαχιστο προβαδισμα!Παντως σιγουρα εχει πολυ ζουμι η σειρα.. Πολλα θα εξαρτηθουν κι απ'την αγωνιστικη κατασταση του Μανου!Παιχτης κλειδι για τους Σπερς.
Σημερα ηταν τραγικος ο Αιβερσον,περισσοτερο κακο παρα καλο εκανε οσο ηταν στο παρκε αφου δεν πασαρε με τιποτα,αλλα στο τελος με το τριποντο πήγε να το γυρισει! Σε χαμηλες πτησεις κι ο Καρμελο.Τα βρηκαν σκουρα κοντρα στην σκληρη αμυνα των Σπερς που πηραν κ τα σφυριγματακια τους! Παντως αν δεν εχαναν τοσα λει απ,ή ηταν ευστοχος στο τελευταιο 3ποντο ο Καρμελο,μπορουσαν να ειχαν κλεψει το ματσακι παρολο που οι Σπερς ηταν σαφως καλυτεροι!
Air Kef
QUOTE(Anaz)
Παντως αν δεν εχαναν τοσα λει απ,ή ηταν ευστοχος στο τελευταιο 3ποντο ο Καρμελο,μπορουσαν να ειχαν κλεψει το ματσακι παρολο που οι Σπερς ηταν σαφως καλυτεροι!


Αυτο ακριβως μου εκανε εντύπωση.Το Ντένβερ εχασε παρα πολλα λει απ-μαλλον λογω του οτι για να φτάσουν μεχρι την μπασκετα εφτυναν αιμα biggrin.gif - ο Αιβερσον εκανε απο τις χειροτερες εμφανισεις της καριερας του και ομως παραλίγο να κλέχουν το ματς.!Ο Καρμέλο εχασε ελεύθερο σουτ 3π στα 24'' με τη διαφορα στους 3-4 ποντους..

Δν νομιζω παντως πως ο Μελο ηταν σε χαμηλες πτήσεις.Εκανε μετριο προς καλο ματς.Εβαλε τα ποντακια του,παλεψε σε άμυνα και επιθεση..
saou
Χθες είδα την επανάληψη και πραγματικά ο Άιβερσον τους έκαψε. Η διαφορά όταν στο 1 ήταν ο Μπλέικ ήταν εμφανής, η μπάλα κυκλοφορούσε καλά, πήγαινε στους ψηλούς, ο Άλεν τα κάνε θάλασσα.
saniboy
Eρχεται το τριτο...
NBAholic
Oύτε εσύ μετράς αυτό του '99;
morfi
QUOTE(saniboy @ Apr 28 2007, 07:44 PM) *
Eρχεται το τριτο...


QUOTE(NBAholic @ Apr 28 2007, 10:05 PM) *
Oύτε εσύ μετράς αυτό του '99;


ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Ναι, γελασα δυνατα. banana.gif
Air Kef
Eννοεί το τρίτο του Τζινόμπιλι! laugh.gif

Στα σοβαρα,δν νομίζω πως οι Σπερς μπορουν να τα καταφέρουν φέτος..Δν τους έχω σίγουρους καν για τον επόμενο γύρο.Δυσκολεύτηκαν να κερδίσουν ενα τοσο χαλια Ντένβερ εντος εδρας..Δηλαδή παρα κάτω τι γινεται;
saniboy
QUOTE(Air Kef @ Apr 28 2007, 11:44 PM) *
Eννοεί το τρίτο του Τζινόμπιλι! laugh.gif

Στα σοβαρα,δν νομίζω πως οι Σπερς μπορουν να τα καταφέρουν φέτος..Δν τους έχω σίγουρους καν για τον επόμενο γύρο.Δυσκολεύτηκαν να κερδίσουν ενα τοσο χαλια Ντένβερ εντος εδρας..Δηλαδή παρα κάτω τι γινεται;

Κοντος ψαλμος...Παντως δεν βλεπω τα τρενα Σανς -Μαβς να συνεχιζουν την πορεια τους!
Anaz
Κερδισαν οι Σαν Αντονιο!Δυστηχως ειδα πολυ λιγο!αλλα απο αυτο το λιγο που ειδα και απ'το box score ψιλιαζομαι οτι πάλι ο Αιβερσον ηταν απ'τους κυριους λογους της ηττας. Εξαιρετικος Νενε ΠΑΛΙ. Πλακα πλακα εξελισσεται σε εναν απ'τους αγαπημενους μου ψηλους!Δεν τον περιμενα τοσο καλο απεναντι στον Ντανκαν! 41.gif
Πολυ καλος απ'την αλλη ο Τζινομπιλι,παιχτης κλειδι οπως ειπα.. Ψυχανεμιζομαι οτι ηταν η κυρια αιτια της νικης..


Ασχετο: Πρεπει να φυγει μου φαινεται τελικα ο Σμιθ,δεν ξερω αν βρισκεται λόγος να υπαρχει στην ομαδα τετοιος παιχτης μετα τον ερχομο του Αιβερσον. Χαραμιζεται κι ο ιδιος! Αδειαζει ετσι χωρος για εναν παιχτη περισσοτερο στα μετρα των αναγκων της ομαδας, και μαζι με Κενυον Μαρτιν του χρονου χτυπανε τιτλο!! Αρκει να καταλαβει κι ο Αιβερσον τον ρολο του στην ομαδα και να αφησει τον εγωισμο στην ακρη..
Keyser_Soze
Εμένα πάντως από τις 3 θεωρητικά μεγάλες ομάδες της Δύσης (Μαβς, Σανς, Σπερς) η ομάδα που με πείθει περισσότερο είναι το Σαν Αντόνιο. Έχω την εντύπωση ότι είναι πιο δεμένη ομάδα και πολύ πιο έμπειρη ομάδα από τις άλλες 2. Είναι μέχρι να παίξει με τους Γουόριορς... tongue.gif laugh.gif
morfi
QUOTE(Anaz @ Apr 29 2007, 05:41 AM) *
Ασχετο: Πρεπει να φυγει μου φαινεται τελικα ο Σμιθ,δεν ξερω αν βρισκεται λόγος να υπαρχει στην ομαδα τετοιος παιχτης μετα τον ερχομο του Αιβερσον. Χαραμιζεται κι ο ιδιος! Αδειαζει ετσι χωρος για εναν παιχτη περισσοτερο στα μετρα των αναγκων της ομαδας, και μαζι με Κενυον Μαρτιν του χρονου χτυπανε τιτλο!! Αρκει να καταλαβει κι ο Αιβερσον τον ρολο του στην ομαδα και να αφησει τον εγωισμο στην ακρη..

Μην υποτιματε τον σμιθ. Ειναι πολυ καλος παικτης και μαλιστα εκανε την καλυτερη σεζον της καριερας του πριν ερθει ο αιβερσον. Ειναι μικρος ακομα σε ηλικια (μολις 21) και αυτο με κανει να πιστευω πως θα βελτιωθει ακομα περισσοτερο και μαλιστα γιατι οχι να παιξει καποια στιγμη σε ολ σταρ επιπεδο.
Οσο για το αν χωραει στην πενταδα μετα τον ερχομο του αιβερσον, θα μπορουσε... αιβερσον στο 1, τζει αρ σμιθ στο 2.
Anaz
Δεν τον υποτιμω καθόλου!Τον θεωρω αρκετα ταλαντούχο και εξελίσιμο,αλλα θεωρω οτι μετα τον ερχομο του Αιβερσον δεν χωρα στην ομαδα λόγω παρόμοιου αγωνιστικου στυλ..! Καλυτερα να αποκτηθει καποιος αλλος γκαρντ που να μπορει να προσφερει συμφωνα με τις αναγκες της ομαδας!Νομιζω θα'ναι προς οφελος και του ίδιου!
QUOTE
Οσο για το αν χωραει στην πενταδα μετα τον ερχομο του αιβερσον, θα μπορουσε... αιβερσον στο 1, τζει αρ σμιθ στο 2.
Θεός φυλάξει!! blink.gif
kostasvc15
Και ο Μπλεικ στο 1 μια χαρα ειναι χθες που τον ειδα λιγο μου φανηκε καλος.
morfi
QUOTE(Anaz @ Apr 29 2007, 03:37 PM) *
Δεν τον υποτιμω καθόλου!Τον θεωρω αρκετα ταλαντούχο και εξελίσιμο,αλλα θεωρω οτι μετα τον ερχομο του Αιβερσον δεν χωρα στην ομαδα λόγω παρόμοιου αγωνιστικου στυλ..! Καλυτερα να αποκτηθει καποιος αλλος γκαρντ που να μπορει να προσφερει συμφωνα με τις αναγκες της ομαδας!Νομιζω θα'ναι προς οφελος και του ίδιου!
Θεός φυλάξει!! blink.gif

Δεν μπορω να καταλαβω που ειναι το προβλημα σου. Ναι, ισως να ταιριαζει καποιος αλλος καλυτερα αλλα αυτο ειναι τελειως υποθετικο.
Εξαλλου, απο τοτε που ο αιβερσον πηγε στο ντενβερ εχει ταιριαξει μια χαρα με τον τζει αρ σμιθ και παραλληλα οι ναγκετς νικαγανε. Δηλαδη θεωρεις καλυτερο τον στιβ μπλεικ η τον κλειζα ?
Van_prentzi
Αναμενόμενο να ξαναπάρει την έδρα το San antonio.
Τώρα έμεινε το 3-1.
Και μετα το 4-1.
Ετσι απλά.
Καρφωματάρα έσκασε η παικτούρα από την Αργεντινή και δεν εννοώ τον Oberto!!
Anaz
QUOTE
Δεν μπορω να καταλαβω που ειναι το προβλημα σου. Ναι, ισως να ταιριαζει καποιος αλλος καλυτερα αλλα αυτο ειναι τελειως υποθετικο.
Εξαλλου, απο τοτε που ο αιβερσον πηγε στο ντενβερ εχει ταιριαξει μια χαρα με τον τζει αρ σμιθ και παραλληλα οι ναγκετς νικαγανε. Δηλαδη θεωρεις καλυτερο τον στιβ μπλεικ η τον κλειζα ?
To προβλημα δεν ειναι δικο μου!Ειναι των Ναγκετς! tongue.gif Φυσικα δεν ειναι τελειως υποθετικο αυτο που λεω!Το λεω με βαση αυτο που βλεπω και κρινω!Ο Αιβερσον δεν κανει για ασσος για ομαδα που θελει να διεκδικήσει τίτλο. Μπλεικ και Κλειζα δεν ξερω πως κολλανε στη συζητηση!Τελειως διαφορετικοι παιχτες!
Wilkinson
O Ginobili εκτός από την καρφώματάρα που έσκασε που ανέφερες και εσυ φίλε Van_prentzi έπαιξε και μια καταπληκτική άμυνα πάνω στο j.r smith όπου στήθηκε πανέξυπνα μπροστά του με αποτέλεσμα αυτός να ξαφνιαστεί και να χάσει τον έλεγχο της μπάλας αυτή να χτυπήσει στο πόδι του και ναβγεί έξω.Και όμως οι διαιτητές έκαναν την πάπια και έδωσαν μπάλα στους denver καθώς υποστίρηξαν πως βγήκε από τα πόδια του Ginobili icon_drunk.gif
Μιλάμε για τραγική διαιτησία.... 68.gif
Ενω πριν απ' αυτό σε μια φάση ο Ginobili πήγε να καρφώσει και ο smith τον κατεδάφισε επίτηδες... 68.gif το φάουλ βέβαια δόθηκε ως αντιαθλητικό
Και μετά ο Αμερικανός αναμεταδότης είπε ότι το denver κάνει συχνά τέτοια φάουλ στον ginobili μήπως ξέρει κανείς γιατί????
Wilkinson
3-1 για τους Spurs με 89-96 41.gif
Πάλι ντέρμπι ήταν το παιχνίδι αλλά στο τέλος μήλισε ο Big Shot Rob με ένα τρομερό τρίποντο στο πιο κρήσιμο σημείο του παιχνιδιού shot.gif
Keyser_Soze
Απλά τα πράγματα... Άλλη μία επαγγελματική νίκη για τους Σπερς, αρκετά εύκολη θα έλεγα, και οι Νάγκετς στο καναβάτσο. Από μεθαύριο θα περιμένουν τον επόμενο αντίπαλό τους.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.