Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΝΑΒΟΛΗ παιχνιδιών για τη φετινή σεζόν
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Games (NBA Fantasy Leagues)
dizzy_fingers
Μπορεί να το είχατε ψιλιαστεί ήδη από τις πολλές καθυστερήσεις, αλλά πλέον είναι οριστικό.

Τα fantasy league και το overplaybet θα αναστείλουν τη λειτουργία τους για φέτος και θα επανέλθουν του χρόνου.

Ζητώ συγνώμη από όσους περίμεναν να παίξουν, αλλά προσωπικές υποχρεώσεις δεν μου επιτρέπουν να ασχοληθώ με την εκ νέου ανάπτυξη τους, με αποτέλεσμα να είναι άγνωστο το πότε θα μπορώ να σας δώσω μία έγκυρη ημερομηνία έναρξής τους.

Κι από τη στιγμή που το πρωτάθλημα τρέχει, δε θα έχει νόημα να σας ανακοινώσω 10 αγωνιστικές πριν το τέλος...
kotzito
wacko.gif wacko.gif Δεν πειραζει ομως.Καλυτερα να γινει του χρονου και να ειναι καλο παρα φετος και να ειναι σκραπα και μισο.
suspect
απολυεσαι!

biggrin.gif tongue.gif
ablade
Κρίμα... sad.gif sad.gif sad.gif Δεν πειράζει.
Θα πέσουμε με τα μούτρα στο Euroleague Fantasy.
Και του χρόνου πάλι εδώ θα είμαστε!!!
ablade
τι θα γίνει φέτος με τα παιχνίδια? Να ελπίζουμε?
dizzy_fingers
Βαλτός είσαι? ohmy.gif (ρωτάω γιατί χθες μόλις κοιτούσα τον κώδικα του φόρουμ να δω αν με παίρνει να ξαναφτιάξω τα παιχνίδια)

Δε σας εγγυώμαι ότι θα προλάβουμε την αρχή της σεζόν, ίσως κιόλας να τελειώσει το πρώτο μισό της χρονιάς, αλλά σκοπεύω κάποια στιγμή σύντομα να αρχίσω το development του fantasy league - αυτή τη φορά χωρίς bugs, προβλήματα και πόντους φαντάσματα biggrin.gif.
themoss
Mακαρι να μπορεσεις να το φτιαξεις... Ο λαος περιμενει fantasy league... xaxa
ablade
χαχα απίστευτος συγχρονισμός.....

Αντε κάνε το θαύμα σου....

Μακάρι να ήξερα και εγώ να βοηθήσω. Μέχρι που σκέφτηκα να διαβάσω και να προσπαθήσω αλλά που χρόνος για τέτοια?
dizzy_fingers
Θα παίξει beta φάση σε κάποια στιγμή τους επόμενους μήνες όπου οι παρατηρήσεις σας θα είναι παραπάνω από χρήσιμες. smile.gif
reth1
από ρόστερ ξέρεις... εδώ είμαι εγώ !

(έτοιμα είναι smiley.gif )
ablade
Πως πάμε admin??? Θα δούμε fantasy τελικά?
Το ξέρεις ότι κρεμόμαστε απο τα χείλη σου περιμένοντας την ανακοίνωση....
dizzy_fingers
Θα δείτε αλλά όχι σύντομα. Όπως είπα, μπορεί να ξεκινήσουμε βαθιά μέσα στη σεζόν.

Λυπάμαι, αλλά απλά δεν έχω τον ελεύθερο χρόνο για να το κάνω. Όπως το προγραμματίζω, σε μερικούς μήνες θα είμαι πιο ελεύθερος.
ablade
QUOTE(dizzy_fingers @ Oct 21 2009, 11:37 ) *
Θα δείτε αλλά όχι σύντομα. Όπως είπα, μπορεί να ξεκινήσουμε βαθιά μέσα στη σεζόν.

Λυπάμαι, αλλά απλά δεν έχω τον ελεύθερο χρόνο για να το κάνω. Όπως το προγραμματίζω, σε μερικούς μήνες θα είμαι πιο ελεύθερος.


Καλη χρονιά να έχουμε με ... νεο Fantasy!!!!!
Πως πάει dizzy? Εχουμε μήπως κανένα νεότερο?

ΥΓ. Σε έχω πρήξει, έτσι????
dizzy_fingers
Καθόλου.

Δύσκολοι οι καιροί, προσωπικά, αλλά να ξέρεις ότι δεν το έχω ξεχάσει.
Είναι προσωπικό στοίχημα πια smile.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.