Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketforum meeting @ Patra II
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
benchwarmer
Ακουω προτασεις για αυτο το Π/Σ/Κ που ερχεται..

Μην ειμαστε παλι 4 ομως rolleyes.gif
Mamuwalde
λέω την παρασκευή να πάμε νωρίς στις 3 ας πούμε .
σάββατο διπλή προπόνηση 11 το πρωί και 6 το απόγευμα και κυριακή που είναι κλειστά στο πανεπιστήμιο να πάμε για μπύρες [λόγω κραμπών , κάνουν καλό τα ένζυμα στους μυς]

21.gif
panagiotisTheDream
Παίδες εγώ πιθανότερο είναι να κατέβω Πάτρα το Σάββατο μεσημέρι.

οπότε με βολεύει μεσημέρι προς απόγευμα Σαββάτου...και Κυριακή εννοείται.....
για Παρασκευή είναι πολύ δύσκολο...

μία λύση είναι να πάτε από νωρίς το Σάββατο, να πιάσετε μια μπασκέτα και να με περιμένετε να έρθω (ε θα περιμένετε κανα τρίωρο στο νερό, δεν παίζει πρόβλημα έτσι?) tongue.gif tongue.gif ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif ugly_tocktock.gif

πάντως έχω εξασφαλισμένα δύο άτομα ακόμα....(όχι, δε θα γίνουν ένας... biggrin.gif biggrin.gif )

υγ: πάμε για ρεκόρ έτσι; 2 meetings σε 3 Σ/Κ.....φτου φτου μας... wav.gif
jokey
Μέσα...
panagiotisTheDream
Δε βλέπω κίνηση..... rolleyes.gif dry.gif

έλα λίγο ν' ανεβαίνουμε....
αφού έχουμε κι άλλους Πατρινούς....

άντε να μπορέσουμε να βγάλουμε και μια στάνταρ ώρα......
Mamuwalde
προφανώς μιλάμε για σάββατο . την άλλη φορά είχαμε πάει μάλλον ... νωρίς ? να πούμε 5 ?

οι σίγουροι είναι ο benchwarmer , panagiotis & friend κι εγώ . οπότε 2on2 παίζουμε σίγουρα .
ο jokey είναι ο 5ος . άντε λίγο ακόμα ... smile.gif
panagiotisTheDream
Νομίζω Σάββατο στις 17:00 στο πανεπιστήμιο είναι καλά.
ας μην το "κλείσουμε" ακόμα, να σιγουρευτούμε και για άλλους....
θα 'χει αρχίσει να φεύγει κι ο πολύς λαός.....όλο και κάποια μπασκέτα του "ανυποψίαστου μικρού που θα πάει για νερό" θα αρπάξουμε.... 19.gif 19.gif

επίσης θέλω να πιστεύω πως θα 'χει καλό καιρό, ώστε να βολευτούμε και στα εξωτερικά γήπεδα εκεί...
οι "δικοί μου" θα 'ναι τουλάχιστον δύο, οπότε θα βολευτούμε μια χαρά λογικά...
Jabar
QUOTE(panagiotisTheDream @ Mar 18 2009, 21:18 ) *
Νομίζω Σάββατο στις 17:00 στο πανεπιστήμιο είναι καλά.
ας μην το "κλείσουμε" ακόμα, να σιγουρευτούμε και για άλλους....
θα 'χει αρχίσει να φεύγει κι ο πολύς λαός.....όλο και κάποια μπασκέτα του "ανυποψίαστου μικρού που θα πάει για νερό" θα αρπάξουμε.... 19.gif 19.gif

επίσης θέλω να πιστεύω πως θα 'χει καλό καιρό, ώστε να βολευτούμε και στα εξωτερικά γήπεδα εκεί...
οι "δικοί μου" θα 'ναι τουλάχιστον δύο, οπότε θα βολευτούμε μια χαρά λογικά...

Αν ήταν για το επόμενο Σ/Κ μπορούσα να μάζευα καμια 10αρια να σας έστελνα.
panagiotisTheDream
Ντοντ γουόρι....

θα βολευτούμε μια χαρά!!
panagiotisTheDream
Λοιπόν, κλείνουμε για 17:00 αύριο στο κλειστό του πανεπιστημίου.

Θα είμαστε για κανα τέταρτο απ' έξω.
Ο giopride ελπίζουμε να φέρει μπάλα και φωτογραφική. tongue.gif

Οι σίγουροι είναι: giopride, benchwarmer (τ' ακούς; rolleyes.gif biggrin.gif ), jockey, εγώ και δύο ακόμα δικοί μου.
ένα 3 on 3 βγαίνει δηλαδή...

ας ελπίσουμε ότι θα έρθουν κι άλλοι............
jokey
Θέλω να πω ένα συγνώμη που δεν παρευρέθηκα σήμερα αλλά συνέβη κάτι απρόοπτο και δεν μπορούσα να έρθω, και ένα ακόμα μεγαλύτερο συγνώμη που δεν το έγραψα από πριν στο φόρουμ για να ειδοποιήσω. Ελπίζω να βρήκατε παιδιά για να παίξετε και να περάσατε καλά. Υπόσχομαι την επόμενη φορά να είμαι και γω εκεί.
panagiotisTheDream
Και ναι κυρίες και κύριοι, το δεύτερο BasketForum basketball meeting στην Πάτρα στεύθηκε με απόλυτη επιτυχία..... icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Οι σταθερές αξίες giopride, benchwarmer και ο γράφων ήταν στο κλειστό του πανεπιστημίου (φτάνοντας υπό αντίξοες συνθήκες, βλ. βροχή) για δύο 3 on 3, με άλλα τρία παιδιά που βρήκαμε.... wav.gif

Jokey δεν παίζει πρόβλημα....άλλωστε αν ερχόσουν δε θα είχαμε όγδοο για 4 on 4..... 69.gif smiley.gif smiley.gif


να ζητήσω κι εγώ συγγνώμη, γιατί τα δύο παιδιά που είχαν προγραμματίσει να έρθουν, τελικά δεν ήρθαν λόγω ανωτέρας βίας....μάλλον φταίω κι εγώ που τους είχα σίγουρους....... rolleyes.gif glare.gif


Σ' αυτό που καταλήξαμε πάντως, είναι ότι υπό τέτοιες συνθήκες και εφόσον δεν έρχονται νέα άτομα, κάτι επίσημο ( cool.gif ) δεν οργανώνεται ξανά......και το θέμα είναι ότι υπάρχουν παιδιά...
dizzy_fingers
Δίκιο έχει ο Παναγιώτης παιδιά...

Αν είναι δυνατόν ολόκληρη μπασκετομάνα Πάτρα και να μαζεύονται μόνο 3-4 άτομα!!!
benchwarmer
Συμφωνω με τον Παναγιωτη.... Ειδικα τωρα που μας χαιρετα και ο giopride, θα κανονιζουμε εγω με τον Παναγιωτη μονοι μας... Αν κανεις ψαχνει παρεα, ας μας πει.. Αλλη πρωτοβουλια δεν παιρνουμε..

Οσο για σημερα, νομιζω οτι οι αναλυσεις και συγκρισεις της προηγουμενης συναντησης επιβεβαιωθηκαν για αλλη μια φορα..
panagiotisTheDream
Ο Γιώργος πάντως, μαύρο σκυλί και πάλι.....
με καλύτερη φυσική κατάσταση (ενώ εμείς.... icon_drunk.gif) και πιο συχνή ενασχόληση με το άθλημα, θα ήταν σούπερ..... cool.gif

Πλέον (κι αφού πάει να υπηρετήσει τη μαμά πατρίδα ο Γιώργαρος 68.gif ) για συμμετοχή σε κάτι επίσημο, θα πηγαίνουμε στας Αθήνας με τον Αλεξ..... icon_drunk.gif icon_drunk.gif blove.gif blove.gif blove.gif
spysta
θα ερχομουν και εγω ρε παιδες αλλα τελικα τελευταια στιγμη αποφασισα να ανεβω αθηνα για τα παιχνιδια με Ρεαλ .. επειδη εφευγε ενα φιλαρακι μου την Παρασκευη και ειπαμε να φυγουμε μαζι !!!
Αλεξ με το που κατεβω το αλλο σκ εχει καφεδακι και σπυριαρα μπαλα !!!! bball.gif smiley.gif
benchwarmer
QUOTE(spysta @ Mar 22 2009, 04:33 ) *
Αλεξ με το που κατεβω το αλλο σκ εχει καφεδακι και σπυριαρα μπαλα !!!! bball.gif smiley.gif


Εδω και κανα μηνα αυτα λες... rolleyes.gif rolleyes.gif
spysta
QUOTE(benchwarmer @ Mar 22 2009, 11:17 ) *
Εδω και κανα μηνα αυτα λες... rolleyes.gif rolleyes.gif

πιστολια ηταν αυτο ... shot.gif shot.gif

Ρε αληταμπουρα αφου ελειπα 3 βδομαδες απο Πατρα !!!!!!!!!! laugh.gif
benchwarmer
QUOTE(spysta @ Mar 22 2009, 13:23 ) *
πιστολια ηταν αυτο ... shot.gif shot.gif

Ρε αληταμπουρα αφου ελειπα 3 βδομαδες απο Πατρα !!!!!!!!!! laugh.gif


Kαλα, μην αρχιζω και λεω, θα χασουν πασα ιδεα τα παιδια για σενα tongue.gif

Οταν ερθεις, μου λες μερα και ωρα για καφεδακι smiley.gif


(Σορυ για το εντελως οφ-τοπικ, αλλα δεν εχω καρτα να τον παρω τηλ τον αλητη icon_drunk.gif )
panagiotisTheDream
QUOTE(benchwarmer @ Mar 22 2009, 13:38 ) *
(Σορυ για το εντελως οφ-τοπικ, αλλα δεν εχω καρτα να τον παρω τηλ τον αλητη icon_drunk.gif )


να κάνουμε έναν έρανο να του πάρουμε του παιδιού.... icon_drunk.gif icon_drunk.gif
benchwarmer
QUOTE(panagiotisTheDream @ Mar 22 2009, 13:41 ) *
να κάνουμε έναν έρανο να του πάρουμε του παιδιού.... icon_drunk.gif icon_drunk.gif


Τα χαλαω σε εισιτηρια για να παμε να παιξουμε 3 ατομα στο πανεπιστημιο guns.gif guns.gif
Mamuwalde
την άλλη φορά τρικάβαλο θα σας πάρω και η βενζίνη δικιά μου icon_wave.gif
kaukasios
φωτογραφιες δεν ειχαμε απο το δευτερο μιτινγκ?σχολιασμο και κριτικη?τιποτα?
panagiotisTheDream
Μπαααα.....δεν πρέπει να έφερε και φωτογραφική κάποιος...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.