Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α1 ΕΣΚΑ-Η
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ερασιτεχνικά Υπόλοιπης Ελλάδας
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199
Augmon
QUOTE(kostas66 @ Jul 1 2008, 17:06 ) *
ακουσε επειδη προφανως ειμαι μεγαλυτερος σε ηλικια ,εχω την εμπειρια να ξερω οτι,οι ακαδημιες ειναι ενα παραμυθι που αλλοι το πλασσαρουν καλα και κανουν το μαγαζι γωνια και οσο ο διαφημιζουν τοσο πουλαει,ομως οσο μενει η βιτρινα στασιμη και οι ακαδημιες θα απαξιωθουν,και καποιοιαλλοι προσπαθησαν να φτιαξουν κατευθειαν την βιτρινα χωρις να ασχοληθουν με τις υποδομες και παλι δεν ειχαν αποτελεσμα, για να γινει κατι θελει 1 συνδυασμο και των 2.Αλλα το βασικο για να βγουν πραγματικοι παιχτες απο τις υποδομες,και οχι ταλεντα που ξερουν λιγι να σουταρουν, λιγο ναντριμπλαρουν και λιγο να πασσαρουν ειναι οι προπονητες που ασχολουντε με τις υπδομες να ξερου μπασκετ και οχι να το εχουν διαβασει ειναι βασκο να ξερεις να δειχνεις στην πραξη σε αυτης της ηλικιας τα παιδια το ,μπασκετ και προς θεου δεν εχω τιποτα με τους προπονητες γυμναστες


αυτά που λες είναι σωστά σε μεγάλο βαθμό.Το γυναικείο της ΕΑΠ είναι μια πονεμένη ιστορία που μπλέκονται κι άλλοι.Ο Μιχαηλίδης συμφωνώ ότι είναι αξιόλογος προπονητής,αλά και αυτός κάπου έχασε το δρόμο.Πήγε στην έαπ με πολλά λεφτά μπάτζετ και έκανε μια τρύπα στο νερό.Στις ακαδημίες πάλι έδειξε έργο.Νομίζω ότι πρέπει να έχεις αυτογνωσία και να επιλέγεις.Είμαι καλός σε αυτό κάνω αυτό.Τουλάχιστον σε ότι δεν είμαι καλός θωρακίζομαι με άξιους συνεργάτες και προσπαθώ όσο γίνεται.Η διοίκηση απτην άλλη έχει το μεγάλο κομμάτι αλλά οι περισσότεροι ξέρουν λιγότερο μπάσκετ και απτα παιδάκια των ακαδημιών
profitisilias9
QUOTE(Augmon @ Jul 1 2008, 16:10 ) *
Προφήτη στις μεγάλες ταραχές σιγείς.Τι έχεις να πεις για όλα αυτά;;;;;


Μάγκες, την είχα πέσει για ύπνο! Το forum έχει πάρει φωτιά και χαίρομαι γι'αυτό επειδή εγώ ήμουν αυτός που είχε την ιδέα για τη δημιουργία του! Συγχωρέστε μου την αλαζονεία! Πάω για δουλειά τώρα, θα τα πούμε το βράδυ. icon_wave.gif
kostas66
QUOTE(Augmon @ Jul 1 2008, 14:16 ) *
αυτά που λες είναι σωστά σε μεγάλο βαθμό.Το γυναικείο της ΕΑΠ είναι μια πονεμένη ιστορία που μπλέκονται κι άλλοι.Ο Μιχαηλίδης συμφωνώ ότι είναι αξιόλογος προπονητής,αλά και αυτός κάπου έχασε το δρόμο.Πήγε στην έαπ με πολλά λεφτά μπάτζετ και έκανε μια τρύπα στο νερό.Στις ακαδημίες πάλι έδειξε έργο.Νομίζω ότι πρέπει να έχεις αυτογνωσία και να επιλέγεις.Είμαι καλός σε αυτό κάνω αυτό.Τουλάχιστον σε ότι δεν είμαι καλός θωρακίζομαι με άξιους συνεργάτες και προσπαθώ όσο γίνεται.Η διοίκηση απτην άλλη έχει το μεγάλο κομμάτι αλλά οι περισσότεροι ξέρουν λιγότερο μπάσκετ και απτα παιδάκια των ακαδημιών

και να ξερεις και κατι αλλο το οικοδομημα του μπασκετ εχει αλλαξει, πανε οι εποχες που καποιος αθλητης εβγαζε δελτιο επαιζε στην ομαδα του την βοηθαγε να πετυχειτους στοχους της κι μετα επαιρνε στα 30 του αν επιρνε μεταγραφη,τωρα εχουν μπει οι γονεις αν καποιο παιδακι ξερει λιγο μπασκετ ειναι ετοιμα για μεγαλη ομαδα και λεφτα,και βλεπεις παιδια 19-20 χροων με τα δελτια στα χερια τους να κανουν αρπαχτες για 10000 ευρω και δεν δουλευουν για ναγινουν καλυτερα μονο για να ειναι καλοι στις καθε χρονο ομαδς τους και να περνουν τις συμφωνιες του,ετσι ποιος παραγοντας θα κατσει να ασχοληθει με ταλενα και υποδομες
basket11
Βρε παιδιά ηρεμήστε λίγο. Καλές οι υποδομές, δε λέω, αλλά τον καλό τον παίκτη όταν τον αναδείξεις θα θέλει να φύγει και θα φύγει! Αρα ξεκινάς από την αρχή!!! Οι υποδομές το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να σε κρατήσουν μέχρι την Α1 ΕΣΚΑΗ, άντε να σε βοηθήσουν με κανά δυο προσθήκες να φτάσεις στη Γ' Εθνική. Μετά, ακόμα και αν έχεις καλά τμήματα υποδομής θα πρέπει να βάλεις το χέρι βαθιά στην τσέπη. Και αν έχεις λεφτά και τα ρίξεις καλώς. Αν δεν έχεις επιστρέφεις στην Α1 ΕΣΚΑΗ.
Πάμε τώρα και στο φετινό πρωτάθλημα. Θα γίνει "σφαγή" για την άνοδο με ΕΑΠ, Εσπερο και Απολλωνιάδα. Αλλά η πλάκα θα είναι να πάρει την άνοδο ο Παπαδόπουλος, ο Κιούφης και ο Παπαγιάννης. Η νέα ΓΕΠ αν και δεν έριξε τρελά λεφτά μπορεί να κάνει το μπαμ. Οχι ότι καίγεται κι όλας!!! Θα έχει πλάκα το φετινό πρωτάθλημα...
Amores_Perros
QUOTE(Augmon @ Jul 1 2008, 14:01 ) *
Σε τι είναι καλύτερος από τους άλλους;Μήπως στο σουτ; smiley.gif smiley.gif smiley.gif Μήπως στο σκοράρισμα;Μάλλον στα λάθη είναι καλύτερος.Ντροπήηη

Α ωραία!Ας τους πάρουμε έναν έναν.

Λαμπρόπουλος : Καλός αμυντικός,αλλά οργανωτικά και επιθετικά δεν κάνει και πολλά πράγματα.Στα δύσκολα παιχνίδια επίσης δεν ανταπεξείλθε των προσδοκιών.Και δεν είναι να πεις ότι δεν έχει πάρει ευκαιρίες.

Ιωάννου : Παίζει καθαρά απο συγκυρίες επειδή δεν υπάρχει άλλος εκτός του Λαμπρόπουλου.Σε κάθε παιχνίδι "βιάζει" την μπάλα και αν δεν περάσουν 10-15 δευτερόλεπτα πάσα δεν δίνει.Καμία βελτίωση και παρατηρήσεις του έχουν γίνει με το κιλό.

Νταβλούρος : Ίσως καλύτερος από τον Παναγόπουλο(μόνο για αυτόν το συζητάω) , αλλά δεν νομίζω ότι μπορεί να δώσει κάτι παραπάνω από αυτά που είδαμε φέτος(ομολογουμένως καλά για την κατηγορία) , άρα υπάρχει ένα limit δυνατοτητων.

Για αυτό και η "ψήφος εμπιστοσύνης" μου πάει στον Παναγόπουλο.Είναι αλτικός,γρήγορος,πιό ουσιώδης απο τον Ιωάννου,καλύτερος επιθετικά από τον Λαμπρόπουλο και έχει με διαφο΄ρα την καλύτερη διείσδυση..Εντάξει μπόρει να υστερεί του σούτ,αλλά αυτό είναι κάτι που αποδεδειγμένα διορθώνεται με την προπόνηση.
apollonaras
Τι λέτε ρε παιδια?Οι υποδομές έχουν μεγάλη σημασία..εδω η απολλωνιάδα κρατιόταν τόσα χρόνια στην γ με δικά της παιδια!Και θα ξανανεβεί φέτος πάλι με δικάτης παιδια! blove.gif
ΦΡΑΓΚΙ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΣΤΗΝ ΝΙΚΗ ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ,ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΚΗΣ ΣΤΟΝ ΑΧΑΙΟ 47 .
kostas66
QUOTE(apollonaras @ Jul 1 2008, 16:57 ) *
Τι λέτε ρε παιδια?Οι υποδομές έχουν μεγάλη σημασία..εδω η απολλωνιάδα κρατιόταν τόσα χρόνια στην γ με δικά της παιδια!Και θα ξανανεβεί φέτος πάλι με δικάτης παιδια! blove.gif

Σωστο εχεις ομως αλλο παραδειγμα η απολλωνιαδα ειναι ο κανονας η εξαιρεση
kostas66
QUOTE(basket11 @ Jul 1 2008, 14:27 ) *
Βρε παιδιά ηρεμήστε λίγο. Καλές οι υποδομές, δε λέω, αλλά τον καλό τον παίκτη όταν τον αναδείξεις θα θέλει να φύγει και θα φύγει! Αρα ξεκινάς από την αρχή!!! Οι υποδομές το μόνο που μπορούν να κάνουν είναι να σε κρατήσουν μέχρι την Α1 ΕΣΚΑΗ, άντε να σε βοηθήσουν με κανά δυο προσθήκες να φτάσεις στη Γ' Εθνική. Μετά, ακόμα και αν έχεις καλά τμήματα υποδομής θα πρέπει να βάλεις το χέρι βαθιά στην τσέπη. Και αν έχεις λεφτά και τα ρίξεις καλώς. Αν δεν έχεις επιστρέφεις στην Α1 ΕΣΚΑΗ.
Πάμε τώρα και στο φετινό πρωτάθλημα. Θα γίνει "σφαγή" για την άνοδο με ΕΑΠ, Εσπερο και Απολλωνιάδα. Αλλά η πλάκα θα είναι να πάρει την άνοδο ο Παπαδόπουλος, ο Κιούφης και ο Παπαγιάννης. Η νέα ΓΕΠ αν και δεν έριξε τρελά λεφτά μπορεί να κάνει το μπαμ. Οχι ότι καίγεται κι όλας!!! Θα έχει πλάκα το φετινό πρωτάθλημα...

εσυ που ξερειςο ολυμπιονικης πηρε κανεναν αλλο εκτος του συνοδινου
Sak&&&
QUOTE(kostas66 @ Jul 1 2008, 23:42 ) *
εσυ που ξερειςο ολυμπιονικης πηρε κανεναν αλλο εκτος του συνοδινου


πήρε ένα παίχτη που έπαιζε παλιά στον Ιφιτο και είχε φυγει για Αθήνα. Εκει απο οτι ξέρω έπαιξε κάποια παιχνίδια στη Αμιλλα Περιστερίου. Δεν είναι πρωταγωνιστής αλλά θα βοηθήσει.Νομίζω Ντεβενέζος λέγεται.
Sak&&&
Οπως σας είχα πει ο Σκίπης δεν θα πήγαινε στον ΓΑΣ. Συμφώνησε με Ολύμπια. Καλός παίχτης, έμπειρος και θα βοηθήσει.....
apollonaras
Ο κανονας..Γιατι αυτη τη στιγμή είναι η μόνη ομάδα στην πάτρα που έχει τις καταληλες υποδομες εδω και χρονια..Μια προσπαθεια τελευταία κάνει ο έσπερος που σιγα σιγα θα αρχίσει να αποδίδει καρπούς!
APPLE13
Ο Προμηθέας θα είναι ένας από τους διεκδικητές της ανόδου στην Α1 από την Α2. Μαζί με Ολύμπια που είναι φαβορί και Κρήνη που έχει πολύ αξιόλογη ομάδα. Super μεταγραφή ο Μενούνος.
Αγαπητέ profitisilias9 εχει πολύ δουλειά το μαγαζί στο Ρίο αλλά αν ενδιαφέρεσαι στο πουλάω.
Augmon
QUOTE(Amores_Perros @ Jul 1 2008, 19:54 ) *
Α ωραία!Ας τους πάρουμε έναν έναν.

Λαμπρόπουλος : Καλός αμυντικός,αλλά οργανωτικά και επιθετικά δεν κάνει και πολλά πράγματα.Στα δύσκολα παιχνίδια επίσης δεν ανταπεξείλθε των προσδοκιών.Και δεν είναι να πεις ότι δεν έχει πάρει ευκαιρίες.

Ιωάννου : Παίζει καθαρά απο συγκυρίες επειδή δεν υπάρχει άλλος εκτός του Λαμπρόπουλου.Σε κάθε παιχνίδι "βιάζει" την μπάλα και αν δεν περάσουν 10-15 δευτερόλεπτα πάσα δεν δίνει.Καμία βελτίωση και παρατηρήσεις του έχουν γίνει με το κιλό.

Νταβλούρος : Ίσως καλύτερος από τον Παναγόπουλο(μόνο για αυτόν το συζητάω) , αλλά δεν νομίζω ότι μπορεί να δώσει κάτι παραπάνω από αυτά που είδαμε φέτος(ομολογουμένως καλά για την κατηγορία) , άρα υπάρχει ένα limit δυνατοτητων.

Για αυτό και η "ψήφος εμπιστοσύνης" μου πάει στον Παναγόπουλο.Είναι αλτικός,γρήγορος,πιό ουσιώδης απο τον Ιωάννου,καλύτερος επιθετικά από τον Λαμπρόπουλο και έχει με διαφο΄ρα την καλύτερη διείσδυση..Εντάξει μπόρει να υστερεί του σούτ,αλλά αυτό είναι κάτι που αποδεδειγμένα διορθώνεται με την προπόνηση.


Το σχόλιο μου ήταν για Τρυφωνόπουλο,νομίζω ότι για Ιωάννου υπερβάλεις, και ο Λαμπρόπουλος πήγε αρκετά καλά φέτος
indian11
smiley.gif smiley.gif
QUOTE(Augmon @ Jul 2 2008, 09:33 ) *
Το σχόλιο μου ήταν για Τρυφωνόπουλο,νομίζω ότι για Ιωάννου υπερβάλεις, και ο Λαμπρόπουλος πήγε αρκετά καλά φέτος

καλημερα φαινεσαι ενημερωμενος....να σε ρωτησω λοιπον....ποιος θα ανεβει απο τη β εσκαη?
dejanb4
QUOTE(indian11 @ Jul 2 2008, 11:14 ) *
καλημερα σε ολους.


Καλημέρα, καλως ήρθες στην παρέα μας.

QUOTE(APPLE13 @ Jul 2 2008, 09:21 ) *
Ο Προμηθέας θα είναι ένας από τους διεκδικητές της ανόδου στην Α1 από την Α2. Μαζί με Ολύμπια που είναι φαβορί και Κρήνη που έχει πολύ αξιόλογη ομάδα. Super μεταγραφή ο Μενούνος.
Αγαπητέ profitisilias9 εχει πολύ δουλειά το μαγαζί στο Ρίο αλλά αν ενδιαφέρεσαι στο πουλάω.


ο Ολυμπιονίκης θα είναι άνετος πρώτος πιστεύω. Ο προμηθέας έχει κάνει πολλές καλές κινήσεις (Μενούνο, Μήλλα, Τασόπουλο) αλλά ίσως να του λείψουν κάποιοι παίχτες λόγω υποχρεώσεων. Η Κρήνη είναι σταθερή ομάδα τα ταλευταία χρόνια. Μένει να δούμε και τι θα κάνει ο πρόεδρος με τη Νίκη γιατί μπορεί να φέρει καλούς παίχτες.
COMBE 10
QUOTE(profitisilias9 @ Jul 2 2008, 02:24 ) *
Μάγκες, την είχα πέσει για ύπνο! Το forum έχει πάρει φωτιά και χαίρομαι γι'αυτό επειδή εγώ ήμουν αυτός που είχε την ιδέα για τη δημιουργία του! Συγχωρέστε μου την αλαζονεία! Πάω για δουλειά τώρα, θα τα πούμε το βράδυ. icon_wave.gif

Φιλε profitilias9,
Μια μικρη διορθωση την ιδεα την ειχα εγω και την υλοποιηση αυτης της ιδεας εσυ!Για να λεμε ακριβως την αληθεια! 68.gif
Augmon
QUOTE(indian11 @ Jul 2 2008, 11:20 ) *
smiley.gif smiley.gif
καλημερα φαινεσαι ενημερωμενος....να σε ρωτησω λοιπον....ποιος θα ανεβει απο τη β εσκαη?


Εννοείς φέτος ποιοι ανέβηκαν ή του χρόνου ποιοι θα πρωταγωνιστήσουν;; peace.gif peace.gif
Augmon
Σαμώλης από Γ' Εθνική στην ΕΑΠ ίσως και Μυκονιάτης.Ο Γλαύκος ετοιμάζει βόμβα γιατί αν όχι τότε θα μοιάζει ο ίδιος με βόμβα που δεν έσκασε
COMBE 10
QUOTE(indian11 @ Jul 2 2008, 20:20 ) *
smiley.gif smiley.gif
καλημερα φαινεσαι ενημερωμενος....να σε ρωτησω λοιπον....ποιος θα ανεβει απο τη β εσκαη?

Καλημερα φιλε indian11,
Καλως ηρθες στη παρεα μας,φετος απο την β ανεβηκαν ο Προμηθεας, τα αραχωβιτικα, ο διαγορας και η νικη προαστ!
Για το πρωταθλημα που θα αρχισει φαβορι ειναι τα λεχαινα που πληρωσε πεντε καλους παιχτες για παιξουν στην ομαδα του, ο αχιλλεας καμαρων, ο προφητης -ηλιας κανεις δεν μπορει να τον βγαλει εκτος αφου ειναι ομαδα ανσασερ και ισως ο σπορτιγκ αν συνεχιζουν να παιζουν οι πιτσιρικαδες που αποκομισαν πολλες εμπειριες απο την α2 και δεν ξερω ποσο δυνατες θα φανουν και η ιτιες με το νεο πρωταθλημα icon_wave.gif
Augmon
QUOTE(COMBE 10 @ Jul 2 2008, 11:50 ) *
Καλημερα φιλε indian11,
Καλως ηρθες στη παρεα μας,φετος απο την β ανεβηκαν ο Προμηθεας, τα αραχωβιτικα, ο διαγορας και η νικη προαστ!
Για το πρωταθλημα που θα αρχισει φαβορι ειναι τα λεχαινα που πληρωσε πεντε καλους παιχτες για παιξουν στην ομαδα του, ο αχιλλεας καμαρων, ο προφητης -ηλιας κανεις δεν μπορει να τον βγαλει εκτος αφου ειναι ομαδα ανσασερ και ισως ο σπορτιγκ αν συνεχιζουν να παιζουν οι πιτσιρικαδες που αποκομισαν πολλες εμπειριες απο την α2 και δεν ξερω ποσο δυνατες θα φανουν και η ιτιες με το νεο πρωταθλημα icon_wave.gif


Βάλε και τη Δύμη μέσα
COMBE 10
Oσο για το τρυπακι που εχουμε μπει για τις υποδομες και κατα ποσο μπορουν να σε βοηθησουν στη πρωτη ομαδα!
Η αποψη μου ειναι η εξης κατα αρχην ποτε απο μια φουρνια παιχτων δεν βγαινουν πανω απο τρεις παρα πολυ καλη παιχτες!Ελα ομως που η διαχειρηση των ταλεντων γινεται απο τεσσερις γνωστες ομαδες που εχουν και κλειστα γηπεδα και μαζευουν το 80% των παιδιων της πατρας και πανε τα παιδακια χαμενα αφου κανουν διαλογη πια παιδια τους κανουν για να στελεχοσουν τα τμηματα που θα κατεβουν στα πρωταθληματα παινπαιδες,παιδικου, εφηβικου! Κριμα για καποιες ομαδες οπως ο πατρεας,γλαυκος, προφητης που παλευουν με τα ψεμματα και εχουν καποια στοιχειωδη υποδομη και προσπαθουν να χτισουν πανω σε καποια παιδια για στελεχωσουν την αντρικη του ομαδα blove.gif
profitisilias9
QUOTE(APPLE13 @ Jul 2 2008, 09:21 ) *
Ο Προμηθέας θα είναι ένας από τους διεκδικητές της ανόδου στην Α1 από την Α2. Μαζί με Ολύμπια που είναι φαβορί και Κρήνη που έχει πολύ αξιόλογη ομάδα. Super μεταγραφή ο Μενούνος.
Αγαπητέ profitisilias9 εχει πολύ δουλειά το μαγαζί στο Ρίο αλλά αν ενδιαφέρεσαι στο πουλάω.


Εγώ πιστεύω πως η καλύτερη μεταγραφή του Προμηθέα είναι ο Μήλας. Είναι 35-36 και παίζει σαν έφηβος. Δεν καταλαβαίνει ούτε από τραυματισμούς ούτε από τίποτα! Πέρσι στον Πατρέα ήταν ο αφανής ήρωας! Είναι παιχταράς ο άνθρωπος.
Φίλε Αpple 13, δεν ενδιαφέρομαι για το μαγαζί σου, άλλωστε έχω δικό μου μέσα στην Πατρα. icon_wave.gif
profitisilias9
QUOTE(COMBE 10 @ Jul 2 2008, 11:38 ) *
Φιλε profitilias9,
Μια μικρη διορθωση την ιδεα την ειχα εγω και την υλοποιηση αυτης της ιδεας εσυ!Για να λεμε ακριβως την αληθεια! 68.gif

MEA CULPA! 77.gif 77.gif 77.gif
Sak&&&
QUOTE(profitisilias9 @ Jul 2 2008, 15:04 ) *
Εγώ πιστεύω πως η καλύτερη μεταγραφή του Προμηθέα είναι ο Μήλας. Είναι 35-36 και παίζει σαν έφηβος. Δεν καταλαβαίνει ούτε από τραυματισμούς ούτε από τίποτα! Πέρσι στον Πατρέα ήταν ο αφανής ήρωας! Είναι παιχταράς ο άνθρωπος.
Φίλε Αpple 13, δεν ενδιαφέρομαι για το μαγαζί σου, άλλωστε έχω δικό μου μέσα στην Πατρα. icon_wave.gif



ΠΟιός είναι προπονητής στον Προμηθέα;
profitisilias9
QUOTE(Sak&&& @ Jul 2 2008, 15:08 ) *
ΠΟιός είναι προπονητής στον Προμηθέα;


Γιάννης Κοτσώνης 41.gif
kostas66
QUOTE(Sak&&& @ Jul 1 2008, 21:14 ) *
Οπως σας είχα πει ο Σκίπης δεν θα πήγαινε στον ΓΑΣ. Συμφώνησε με Ολύμπια. Καλός παίχτης, έμπειρος και θα βοηθήσει.....

καλα ο ολυμπιονικης ολους τους παιχτεςτου ιφιτου παιρνει?
Augmon
[quote name='kostas66' date='Jul 2 2008, 15:24 ' post='215180']
καλα ο ολυμπιονικης ολους τους παιχτεςτου ιφιτου παιρνει?


Εκεί στον Πύργο ΓΑΣ Ιφιτος και Ολυμπιονικης κάνουν τράμπες .Έτσι φαίνεται με το αλισβερίσι που γίνεται
profitisilias9
QUOTE(kostas66 @ Jul 2 2008, 15:24 ) *
καλα ο ολυμπιονικης ολους τους παιχτεςτου ιφιτου παιρνει?


Πηγαίνει στα σίγουρα! wink.gif
profitisilias9
Augmon,
ο Δαχτάρης έπαιξε πέρσι στη Θεσσαλία;
profitisilias9
smiley.gif smiley.gif smiley.gif
profitisilias9
Να ρωτησω κατι ολους στο φορουμ μηπως ξερουν να μου απαντησουν θα δουλεψει σε καποια ομαδα ο δελαρτας φετος......?
[/quote]

Ο Δελάρτας έκανε καταπληκτική δουλειά στο γυναικείο της Αχαγιας 82, φέτος. 41.gif
Sak&&&
QUOTE(profitisilias9 @ Jul 2 2008, 15:29 ) *
Πηγαίνει στα σίγουρα! wink.gif



Τι εννοείς στα σίγουρα;επειδή θα παίζει;Στον Ίφιτο,συγνώμη ΓΕΠ-Ιφιτο έχουν μαζευτεί αρκετοί.ακούγεται οτι τα ολύμπια θα πάρουν Νικολόπουλο και Δενδή. Η Ανδραβίδα μάλλον κλείνει Βλαχογιάννη απο Παναχαικ΄΄η και Κοσμά απο ΕΑΠ!
profitisilias9
QUOTE(Sak&&& @ Jul 2 2008, 15:40 ) *
Τι εννοείς στα σίγουρα;επειδή θα παίζει;Στον Ίφιτο,συγνώμη ΓΕΠ-Ιφιτο έχουν μαζευτεί αρκετοί.ακούγεται οτι τα ολύμπια θα πάρουν Νικολόπουλο και Δενδή. Η Ανδραβίδα μάλλον κλείνει Βλαχογιάννη απο Παναχαικ΄΄η και Κοσμά απο ΕΑΠ!


Εννοώ πως παίρνει έμπειρους παίκτες για να ανέβει σίγουρα. Ο Νικολόπουλος θέλει Ολυμπιονίκη λόγω Ελευθεριάδη αλλά ο Εσπερος στον οποίο ανήκει, θέλει να τον δώσει ως αντάλλαγμα στην ΠΓΕ για τον Τρυφωνόπουλο. w00t.gif
kostas66
QUOTE(Sak&&& @ Jul 2 2008, 12:40 ) *
Τι εννοείς στα σίγουρα;επειδή θα παίζει;Στον Ίφιτο,συγνώμη ΓΕΠ-Ιφιτο έχουν μαζευτεί αρκετοί.ακούγεται οτι τα ολύμπια θα πάρουν Νικολόπουλο και Δενδή. Η Ανδραβίδα μάλλον κλείνει Βλαχογιάννη απο Παναχαικ΄΄η και Κοσμά απο ΕΑΠ!

ακομα κολλημενος με το ονομα εισαι πρεπει να εχεις πολυ κοντρα
profitisilias9
QUOTE(kostas66 @ Jul 2 2008, 15:46 ) *
ακομα κολλημενος με το ονομα εισαι πρεπει να εχεις πολυ κοντρα


Και εσύ kostas66, γιατί κόβεσαι τόσο πολύ για τον Ιφιτο; Μήπως είσαι προπονητής του; 19.gif
kostas66
QUOTE(profitisilias9 @ Jul 2 2008, 12:50 ) *
Και εσύ kostas66, γιατί κόβεσαι τόσο πολύ για τον Ιφιτο; Μήπως είσαι προπονητής του; 19.gif

εχω σχεσεις απο το παρελθον με τις ομαδες του πυργου και με τον προπονητη του ιφιτου
Augmon
QUOTE(profitisilias9 @ Jul 2 2008, 15:33 ) *
Augmon,
ο Δαχτάρης έπαιξε πέρσι στη Θεσσαλία;


Ναι ίκαρους Τρικάλων ο απατεώνας
Augmon
QUOTE(Augmon @ Jul 2 2008, 16:09 ) *
Ναι ίκαρους Τρικάλων ο απατεώνας


Καλός Παίχτης και καλό παιδί απίξαμε και μαζί μια χρονιά στο πανεπιστήμιο
Augmon
Η ομάδα που δεν καταλαβαίνω τι θέλει να κάνει είναι η Ανδραβίδα.Πέρσι δεν πλήρωσε κανέναν και φύγαν όλοι στη μέση της χρονιάς.Φέτος παίρνει προπονητή ένα διερμηνέα και παίρνει χαριτωνίδη πληρώνοντας την ελευθέρας του για να του τη δώσει την άλλη χρονιά 68.gif 68.gif 68.gif
dizzy_fingers
Augmon, χαρακτηρισμοί όπως "απατεώνας" δεν βοηθάνε καθόλου στη συζήτηση.

Ακόμα κι αν εκείνος στον οποίο αναφέρεσαι είναι γνωστός ή φίλος σου, έχε υπ'όψιν πως αυτό δε μπορεί να είναι γνωστό σε όσους τρίτους διαβάζουν, με αποτέλεσμα να είναι πολύ εύκολο να δημιουργηθούν παρεξηγήσεις και εντάσεις.

Περισσότερη προσοχή άλλη φορά, παρακαλώ. Δεν είναι chat που γράφονται κάποια "λόγια του αέρα" στα γρήγορα - καταθέτετε την άποψή σας η οποία μένει και διαβάζεται από κόσμο.

Edit: Και αν θέλεις να συμπληρώσεις κάτι, μην κάνεις νέο ποστ αλλά πάτα το κουμπί στο ποστ που θέλεις να επεξεργαστείς και να προσθέσεις κάτι. smile.gif
kostas66
QUOTE(Augmon @ Jul 2 2008, 13:14 ) *
Η ομάδα που δεν καταλαβαίνω τι θέλει να κάνει είναι η Ανδραβίδα.Πέρσι δεν πλήρωσε κανέναν και φύγαν όλοι στη μέση της χρονιάς.Φέτος παίρνει προπονητή ένα διερμηνέα και παίρνει χαριτωνίδη πληρώνοντας την ελευθέρας του για να του τη δώσει την άλλη χρονιά 68.gif 68.gif 68.gif

o ντεγιαν ειναι καλος προπονητης θα το δεις,τωρα τους παιχτες τους εδιωξε αι εμεινε χωρις δελτια κατι πρεπει να παρουνε εστω και ετσι
Augmon
Τι να σου πω ρε Κώστα.Εγώ δεν τον ήξερα από πουθενά και ξαφνικά τον είδα στην Ολυμπιάδα σα διερμηνέα .Τώρα πως προέκυψε προπονητής δεν ξέρω
kostas66
παντως αυτο που εχω δει απο τις κουβεντες μας,ειναι οτιεπειδη οι περισσοτεροι απο εσς που γραφετε καθημερινα ειστε εν ενεργεια παιχτες, εχετε ισοπεδωσει ολους τους προπονητες,καλη κουβεντα για ανθρωπο δεν εχω διαβασει,τους εχετε κανει ολους, καλους κακους ενα με το χωμα, πεστε και μια καλη κουβεντα για καποιον τσαμπα ειναι
Augmon
QUOTE(kostas66 @ Jul 2 2008, 16:41 ) *
παντως αυτο που εχω δει απο τις κουβεντες μας,ειναι οτιεπειδη οι περισσοτεροι απο εσς που γραφετε καθημερινα ειστε εν ενεργεια παιχτες, εχετε ισοπεδωσει ολους τους προπονητες,καλη κουβεντα για ανθρωπο δεν εχω διαβασει,τους εχετε κανει ολους, καλους κακους ενα με το χωμα, πεστε και μια καλη κουβεντα για καποιον τσαμπα ειναι


Ερνέστο Βαλβέρδε κορυφή smiley.gif smiley.gif smiley.gif Εντάξει για τους προπονητές λέμε και κάτι παραπάνω για να γίνεται λίγο...Το εν ενεργεία πήγαινε και σε μένα;Μάλλον εν ανεργία θαλεγα smile.gif smile.gif
basket11
QUOTE(profitisilias9 @ Jul 2 2008, 15:33 ) *
Augmon,
ο Δαχτάρης έπαιξε πέρσι στη Θεσσαλία;


Για ποιά ομάδα προορίζεται ο Δαχτάρης;
basket11
QUOTE(kostas66 @ Jul 2 2008, 15:56 ) *
εχω σχεσεις απο το παρελθον με τις ομαδες του πυργου και με τον προπονητη του ιφιτου


Φίλε εγώ έχω την εντύπωση ότι είχες σχέση μόνο με τη ΓΕΠ και όχι με τις άλλες ομάδες του Πύργου και ότι είσαι φίλος με τον προπονητή του Ιφιτου και παλιός του συμπαίκτης. Στη μεγάλη οικογένεια της ΓΕΠ χωράς και συ αν είσαι αυτός που νομίζω.....
Sak&&&
Δεν έχω καμία κόντρα. Ετσι το έγραψα επειδή είχαμε κάνει τις προηγούμενες μέρες συζήτηση...πάντως αν είσαι υποστηρικτής της ΓΕΠ πες τομου να σε τσιτωσω περισσότερο........
basket11
QUOTE(Sak&&& @ Jul 2 2008, 17:40 ) *
Δεν έχω καμία κόντρα. Ετσι το έγραψα επειδή είχαμε κάνει τις προηγούμενες μέρες συζήτηση...πάντως αν είσαι υποστηρικτής της ΓΕΠ πες τομου να σε τσιτωσω περισσότερο........


Μπορεί να έχεις κόντρα με τη ΓΕΠ επειδή είσαι πικραμένος παίκτης που έφυγε..................
basket11
Μόλις διάβασα στο ilia-sport.gr ότι ο Κόροιβος πήρε τον Καλαπανίδα από τον Αρκαδικό. Τον έχει δει κανένας; Λέει τίποτα;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.