Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Να μαι και εγώ..
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
rankin
Μετά από καμιά 250αριά ποσταρίσματα, ανακάλυψα ότι μπορώ να συστηθώ στους φίλους συνφορουμίτες...
Βεβαίως, δεν νοιώθω ακριβώς νέος εδώ μέσα, αλλά ποτέ δεν είναι αργά, ε;

Λοιπόν, είμαι ο Νίκος, είμαι 30 και είμαι καλά... Αγωνιστικά, η επαφή μου με το μπάσκετ έχει να κάνει με παρουσία σε μεσαίο επίπεδο μέχρι τα 23 μου, όταν και έπρεπε να αφήσω την χώρα για συνέχιση των σπουδών μου.. Τώρα αγωνίζομαι σε πρωταθλήματα επιχειρήσεων μη ξεχνώντας ποτέ την αγαπημένη μου συνήθεια, να μαλώνω με τους διαιτητές και να τρώω τεχνικές ποινές.. Εξωαγωνιστικά, βρίσκομαι εδώ και 2 χρόνια με διαρκείας στην 227 του ΣΕΦ, αποθεώνοντας τους μεγάλους αντιστάρ και αδικημένους παίχτες του Ολυμπιακού. Ο Παναγιώτης Καυκής είναι ο αγαπημένος μου ήρωας φέτος, ενώ πέρσι προσκυνούσα τον τιτάνα, Τζέιμς Σκούνι Πεν...
Θεωρώ τον Γκέρσον σπουδαίο προπονητή, μια αληθινή αλεπού των ευρωπαϊκών γηπέδων. Θεωρώ επίσης το μπάσκετ και τον αθλητισμό γενικότερα, ως αστείρευτη πηγή χαβαλέ και λυπάμαι με τον κόσμο που το βλέπει ως πεδίο μάχης και αντιπαράθεσης.
Το basketforum είναι μια εξαιρετική κοινότητα με παιδιά που αγαπούν το μπάσκετ και σχεδόν πάντα αντιμετωπίζουν και αυτοί με χιούμορ και εύθυμη διάθεση το αγαπημένο μας σπορ.. Ελπίζω να εξακολουθήσουν να είναι έτσι τα πράγματα , καθώς το όλο κλίμα που επικρατεί εδώ μέσα είναι και αυτό που μου δίνει κίνητρο να κάνω τις παρεμβάσεις μου και να λέω τις απόψεις μου.. Αν ήταν χώρος σύναξης φανατικών θα την "είχα κάνει" καθώς και στα μπινελίκια είμαι καλός, αλλά δεν βοηθούν την κουβέντα...

Καλή συνέχεια σε όλους σας..
Kaez
Καλώς ήρθες φίλε!Ελπίζω η συμπάθεια σου στον Rip να σημαίνει κ οπαδός των Pistons smile.gif
dizzy_fingers
Καλώς ήρθες κι επίσημα, πια, rankin biggrin.gif.

Χαίρομαι όταν μέλη που υπάρχουν καιρό στην παρέα μας, δέχονται να έρθουν ένα βήμα πιο κοντά ενισχύοντας το παρεΐστικο κλίμα που υπάρχει ήδη smile.gif.
rankin
Σαφώς και υπάρχει συμπάθεια στους Pistons... Αν δεν ήταν άλλωστε ο Rip εκεί, θα βρίσκονταν ο Ρασίντ ή κάποιος άλλος (Prince?) στο avatar μου... pistons3-sm.gif

Καλώς σας βρήκα λοιπόν
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.