Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Jimmy Butler
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Γενικά για το ΝΒΑ
yorgos
QUOTE(giorgos14 @ Sep 19 2018, 21:41 ) *
Αντί για τίτλο εφάπαξ ψάχνεις ρε Μπάτλερ;;;

Πόλη με ελίτ στριπτητζάδικα ψάχνει. Αν υπήρχε ομάδα στο Βέγκας θα πήγαινε με το μίνιμουμ.
Igor
Γυρισε ο Τζιμι στις προπονησεις. Αφου "ελουσε" GM, συμπαιχτες τον Thibodeau, επαιξε μαζι με παγκιτες και κερδισε τους "βασικους" στο διπλο.

Παραλληλα εχει δωσει συνεντευξη, η οποια θα προβληθει σημερα.. peace.gif peace.gif
Andre Miller
QUOTE (Igor @ Oct 10 2018, 23:50 ) *
Γυρισε ο Τζιμι στις προπονησεις. Αφου "ελουσε" GM, συμπαιχτες τον Thibodeau, επαιξε μαζι με παγκιτες και κερδισε τους "βασικους" στο διπλο.

Παραλληλα εχει δωσει συνεντευξη, η οποια θα προβληθει σημερα.. peace.gif peace.gif

Είναι πολλά υποσχόμενοι οι φετινοί ''παγκίτες'' πάντως.
Andre Miller
QUOTE
Jimmy Butler Calls Players-Only Meeting, Tells Teammates He's Prepared To Play With Them

Και λίγο αργότερα
QUOTE
Jeff Teague calls it fake news

wacko.gif wacko.gif wacko.gif
yorgos
Στο μεταξύ στη συνέντευξη εντελώς ασόβαρος.
aegeansheed
O Butler έχει δίκιο περί softness, αλλά ρε φίλε, το εξηγεί και το δείχνει με τόσο λάθος τρόπο και τόσο αντιεπαγγελματικά και αντισυναδελφικά, που φαίνεται ότι είναι ο χειρότερος συμπαίκτης όλων των εποχών. Ούτε εγώ θα τον ήθελα στην ομάδα μου βέβαια.

Κάποιος έπρεπε να τα πει για τα χάλια των Wolves που νομίζουν ότι με max guy τον Wiggins-όσο και να μου άρεσε κάποτε, και τον Teague για playmaker θα πάνε Τελικούς. Σίγουρα όχι αυτός όμως, αφού είναι συμπαίκτης τους.

Πολύ ιδιαίτερη περίπτωση ο τυπάκος.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.