Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Βen Wallace VS S.O'neal
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Versus & Polls
Achilleas13
η ερώτηση είναι ρητορική.Σαφως καλύτερος και ιδικότερα επιθετικά είναι ο O'neal
Alexmei
Μαντέψτε ποιος ψήφισε τον Wallace biggrin.gif
NBAholic
Όχι εγώ πάντως.

Σακ ολ δε γούεη, αν και όχι νέος και 100% υγιής.
Alexmei
QUOTE
Όχι εγώ πάντως.


καλά δεν σκέφτεσαι; Ποιος είναι Detroit εδώ και έχει για avatar μία εικόνα τους όπως και στην υπογραφή του;


καλά με τέτοια απάντηση με έκανες να γελάσω πάλι 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
thrylos7
Ο Σακίλος υπερτερεί ασφαλώς...

Απορώ γιατί συγκρίνουμε τον Σακίλ με σέντερ που αγωνίζονται τώρα... Είναι εξ' αρχής γνωστό το αποτέλεσμα.

QUOTE
καλά δεν σκέφτεσαι; Ποιος είναι Detroit εδώ και έχει για avatar μία εικόνα τους όπως και στην υπογραφή του;

Ποιος; Ήρθε τελικά στο forum o Billups; Σας τα' λεγα...
NBAholic
QUOTE
καλά δεν σκέφτεσαι; Ποιος είναι Detroit εδώ και έχει για avatar μία εικόνα τους όπως και στην υπογραφή του;


Έχω γνώση του ποιος είναι Ντιτρόιτ! Απλώς έκανα πλάκα.
Alexmei
QUOTE(NBAholic @ Apr 21 2006, 05:57 PM)
Έχω γνώση του ποιος είναι Ντιτρόιτ! Απλώς έκανα πλάκα.
*



ε ρε και συ βάλε και κανα emoticon να ήμαστε σίγουροι! να π.χ. tongue.gif biggrin.gif ugly_tocktock.gif hammer.gif (τα δεο τελευταια σου πάνε κι όλας laugh.gif )

QUOTE
Ποιος; Ήρθε τελικά στο forum o Billups; Σας τα' λεγα...


να πάρει με ανακαλύψατε πάλι..... 69.gif
morfi
Μαντεψτε ποιος ειναι και ο αλλος που ψηφισε Μπεν Γουαλας... thumbsup.gif

Οσον αφορα την αμυνα ο Μπεν ειναι πολυ καλυτερος.Κλεβει περισσοτερες φορες την μπαλα και μαζευει περισσοτερα ριμπαουντ με αποκορυφωμα την σαιζον 02-03 που ειχε 15.4 μ.ο. Οσον αφορα τα μπλοκ πανω κατω στο ιδιο μηκος κυματος κυμαινονται και οι δυο.
Στα ατομικα προσοντα ο Σακιλ υπερεχει σε ογκο και ειναι απο τους καλυτερους ψηλους πασερ ενω που και που κατεβαζει και την μπαλα (!) ενω στην επιθεση υπερτερει σαφως ο Σακιλ αφου ο Μπεν δεν εχει σχεδον καμμια σχεση με την επιθεση, αν και εχει βετιωθει τα τελευταια χρονια.
Ο Μπεν ομως εχει πεταξει δυο φορες τον Σακιλ εκτος πλειοφ!Τελικοι ΝΒΑ 2004 και τελικοι ανατολης 2005!Γι' αυτο διαλεγω Μπεν Γουαλας!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.