Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ Γυναικών 2011-12
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Gas8
Το πρόγραμμα των αγώνων του πρωταθλήματος Β' ΕΣΚΑ Γυναικών 2011-2012 είναι το παρακάτω:

1ος Γύρος

1η Αγωνιστική
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ

2η Αγωνιστική
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

3η Αγωνιστική
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

4η Αγωνιστική
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

5η Αγωνιστική
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

6η Αγωνιστική
ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

7η Αγωνιστική
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

8η Αγωνιστική
ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

9η Αγωνιστική
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ

10η Αγωνιστική
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

11 η Αγωνιστική
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ


2ος Γύρος

Τα γνωστά... (δηλαδή οι αγώνες του πρώτου γύρου με αλλαγή της έδρας)
alwaysloveit
QUOTE(Gas8 @ Jul 14 2011, 20:02 ) *
Το πρόγραμμα των αγώνων του πρωταθλήματος Β' ΕΣΚΑ Γυναικών 2011-2012 είναι το παρακάτω:

1ος Γύρος

1η Αγωνιστική
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ

2η Αγωνιστική
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ






καλημερα!!κατι ειδα σε αλλο topic οτι λογω παιανιας και χολαργου υπαρχει πιθανοτητα να πεσουν αλλες 2 ομαδες στην γ??????
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ

3η Αγωνιστική
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

4η Αγωνιστική
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ

5η Αγωνιστική
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

6η Αγωνιστική
ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

7η Αγωνιστική
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

8η Αγωνιστική
ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

9η Αγωνιστική
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ

10η Αγωνιστική
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ

11 η Αγωνιστική
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ


2ος Γύρος

Τα γνωστά... (δηλαδή οι αγώνες του πρώτου γύρου με αλλαγή της έδρας)

kasper7
Το site της ομάδας διενεργεί, όπως και κάθε χρόνο τέτοια επόχή και μέχρι την έναρξη των πρωταθλημάτων, δημοσκόπηση για τις ομάδες που θα πρωταγωνιστήσουν στο νέο πρωτάθλημα της Β' ΕΣΚΑ Γυναικών!! Θα ήταν χαρά μας να ψηφίσετε όλοι και να μπορέσουμε να έχουμε μία πρώτη εικόνα για την δυναμική της κάθε ομάδας στην έναρξη του πρωταθλήματος!!

ΨΗΦΙΣΤΕ ΠΟΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΠΙΣΤΕΥΕΤΕ ΘΑ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΝΕΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ Β' ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ!! blove.gif
smiley.gif
soouza
Καλησπέρα σας. smiley.gif

To update του εν λόγω topic πρέπει να ενημερωθεί για τα δρώμενα της κατηγορίας τα οποία τρέχουν μολονότι το site εν γένει έχει αδρανοποιηθεί. sad.gif

Δε διαθέτω προσωπική ιστοσελίδα κι έτσι από εδώ μου δίδεται η δυνατότητα να αναφέρω πως απελύθην από τον Ιάσωνα Κολωνού χτες το μεσημέρι. rolleyes.gif

Πρωτίστως ευχαριστώ την ομάδα που με τίμησε με την πρόσκληση της. smile.gif Ευχαριστώ όλες τις αθλήτριες που μου εμπιστεύτηκαν το ταλέντο τους.Φρονώ,κάτι που επισήμανα σε όλες,πως δε τις στεναχώρησα-δυσαρέστησα στο σύντομο αυτό χρονικό διάστημα.Θα ευχηθώ καλή πορεία αν κι είμαι σίγουρος πως η ομάδα θα πάει πολύ καλά. 77.gif 41.gif

Στα,του διαζυγίου,οι δύο πλευρές έχουν τη γνώμη τους. blove.gif Θα μπορούσα να γράψω τη Νέα Δομή αλλά λόγω των κοριτσιών μου δε θα το κάνω.Θα αρκεστώ βέβαια σε λίγα σχόλια έτσι για την ιστορία. peace.gif

Είναι η πρώτη φορά που απελύθην από ομάδα(δε σχολιάζω καν την εποχή).Δε νομίζω πως ισχύει το ίδιο για τον Ιάσωνα. blink.gif

Δεν προλάβα να κριθώ στο αποτέλεσμα,αντιθέτως την ομάδα την κρίνω εκ του αποτελέσματος. cool.gif

Η συγκεκριμένη ομάδα λειτουργεί σαν τον ασθενή που πηγαίνει στο γιατρό και παραπονιέται για πόνο σε πολλά σημεία του σώματος.Ο γιατρός αντιλαμβάνεται πως έχει σπάσει το δείκτη του χεριού. wink.gif Επισημαίνω πως κατάλαβα πολύ νωρίς τη λειτουργία της ομάδος.

Τέλος αντελήφθην και τον πραγματικό λόγο που απελύθην. ohmy.gif

Θα κλείσω με ένα μότο!Το να σε κοροιδέψει κανείς μία φορά είναι ντροπή του,τη δεύτερη όμως η ντροπή είναι δική σου!

Καλή σεζόν και δύναμη σε όλους! smiley.gif bball.gif
kasper7
QUOTE(soouza @ Sep 22 2011, 23:48 ) *
Καλησπέρα σας. smiley.gif

To update του εν λόγω topic πρέπει να ενημερωθεί για τα δρώμενα της κατηγορίας τα οποία τρέχουν μολονότι το site εν γένει έχει αδρανοποιηθεί. sad.gif

Δε διαθέτω προσωπική ιστοσελίδα κι έτσι από εδώ μου δίδεται η δυνατότητα να αναφέρω πως απελύθην από τον Ιάσωνα Κολωνού χτες το μεσημέρι. rolleyes.gif

Πρωτίστως ευχαριστώ την ομάδα που με τίμησε με την πρόσκληση της. smile.gif Ευχαριστώ όλες τις αθλήτριες που μου εμπιστεύτηκαν το ταλέντο τους.Φρονώ,κάτι που επισήμανα σε όλες,πως δε τις στεναχώρησα-δυσαρέστησα στο σύντομο αυτό χρονικό διάστημα.Θα ευχηθώ καλή πορεία αν κι είμαι σίγουρος πως η ομάδα θα πάει πολύ καλά. 77.gif 41.gif

Στα,του διαζυγίου,οι δύο πλευρές έχουν τη γνώμη τους. blove.gif Θα μπορούσα να γράψω τη Νέα Δομή αλλά λόγω των κοριτσιών μου δε θα το κάνω.Θα αρκεστώ βέβαια σε λίγα σχόλια έτσι για την ιστορία. peace.gif

Είναι η πρώτη φορά που απελύθην από ομάδα(δε σχολιάζω καν την εποχή).Δε νομίζω πως ισχύει το ίδιο για τον Ιάσωνα. blink.gif

Δεν προλάβα να κριθώ στο αποτέλεσμα,αντιθέτως την ομάδα την κρίνω εκ του αποτελέσματος. cool.gif

Η συγκεκριμένη ομάδα λειτουργεί σαν τον ασθενή που πηγαίνει στο γιατρό και παραπονιέται για πόνο σε πολλά σημεία του σώματος.Ο γιατρός αντιλαμβάνεται πως έχει σπάσει το δείκτη του χεριού. wink.gif Επισημαίνω πως κατάλαβα πολύ νωρίς τη λειτουργία της ομάδος.

Τέλος αντελήφθην και τον πραγματικό λόγο που απελύθην. ohmy.gif

Θα κλείσω με ένα μότο!Το να σε κοροιδέψει κανείς μία φορά είναι ντροπή του,τη δεύτερη όμως η ντροπή είναι δική σου!

Καλή σεζόν και δύναμη σε όλους! smiley.gif bball.gif

ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
kasper7
Καλημέρα!!!! smiley.gif

Εύχομαι καλή αγωνιστική χρονιά για όλες τις ομάδες, μακριά από τραυματισμούς και με πολύ καλό μπάσκετ!!!

Κάνω την αρχή με τα πρώτα προγνωστικά!!

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η Αγωνιστική

02/10/2011 20:30:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
02/10/2011 21:00:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
02/10/2011 20:00:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 1
02/10/2011 20:00:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2(Αμφίρροπο ματς, οριακά στο διπλό)
02/10/2011 18:30:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
02/10/2011 20:00:00 ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 1

Καλή χρονιά σε όλες και όλους!!!! smiley.gif


Υ.Γ. Την Παρασκευή 30/9 η ομάδα μας διοργανώνει εκδήλωση για την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου!! Θα χαρούμε να σας δούμε όλους από κοντά, να τα πούμε και να χαλαρώσουμε, λίγες ώρες πριν την έναρξη των αγωνιστικών μας υποχρεώσεων!!! Περισσοτερες πληροφορίες ΕΔΩ!!!!!
a.n.r00u *n-e*
καλή αρχή σε όλους smile.gif icon_joy.gif

02/10/2011 20:30:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1/2
02/10/2011 21:00:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
02/10/2011 20:00:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 1
02/10/2011 20:00:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 1
02/10/2011 18:30:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
02/10/2011 20:00:00 ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 1
soouza
QUOTE(kasper7 @ Sep 28 2011, 10:05 ) *
Καλημέρα!!!! smiley.gif

Εύχομαι καλή αγωνιστική χρονιά για όλες τις ομάδες, μακριά από τραυματισμούς και με πολύ καλό μπάσκετ!!!

Κάνω την αρχή με τα πρώτα προγνωστικά!!

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η Αγωνιστική

02/10/2011 20:30:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ 1
02/10/2011 21:00:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 1
02/10/2011 20:00:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 1
02/10/2011 20:00:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2(Αμφίρροπο ματς, οριακά στο διπλό)
02/10/2011 18:30:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
02/10/2011 20:00:00 ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 1

Καλή χρονιά σε όλες και όλους!!!! smiley.gif


Υ.Γ. Την Παρασκευή 30/9 η ομάδα μας διοργανώνει εκδήλωση για την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου!! Θα χαρούμε να σας δούμε όλους από κοντά, να τα πούμε και να χαλαρώσουμε, λίγες ώρες πριν την έναρξη των αγωνιστικών μας υποχρεώσεων!!! Περισσοτερες πληροφορίες ΕΔΩ!!!!!

Καλησπέρα smiley.gif

Έχω ενστάσεις σε μερικά. tongue.gif

Πρώτον η Ακαδημία έχει καλή έδρα αλλά δεν είμαι πολύ σίγουρος για την ετοιμότητα της. blove.gif

Πεύκη-Προμηθέας κλείνω προς τον άσσο.

Μαρούσι-Άμιλλα.Γιατί κάτι μου λέει πως με εμφανίσεις τύπου κυπέλλου υπάρχει θέμα αμφίροπης κατάστασης?ίδωμεν,ρισκάρω και λέω διπλό.

Δάφνη-Ιάσων είναι διπλάκι λόγω αποδυνάμωσης Δάφνης κι επίσης λόγω ποιότητος Ιάσωνος. evilmonkey.gif

Καλή πρεμιέρα σε όλες τις ομάδες!

Υ.Γ.Αγαπητοί γνωστοί-άγνωστοι παρακαλώ θερμά μη μπείτε στον κόπο να ενημερώσετε τον Mr 3K για το σχόλιο μου δια τον απλούστατον λόγον πως θα το διαβάσει μόνος του! laugh.gif

Καλή δύναμη σε όλους εκ νέου! bball.gif
kasper7
QUOTE(soouza @ Sep 29 2011, 00:38 ) *
Καλησπέρα smiley.gif

Έχω ενστάσεις σε μερικά. tongue.gif

Πρώτον η Ακαδημία έχει καλή έδρα αλλά δεν είμαι πολύ σίγουρος για την ετοιμότητα της. blove.gif

Πεύκη-Προμηθέας κλείνω προς τον άσσο.

Μαρούσι-Άμιλλα.Γιατί κάτι μου λέει πως με εμφανίσεις τύπου κυπέλλου υπάρχει θέμα αμφίροπης κατάστασης?ίδωμεν,ρισκάρω και λέω διπλό.

Δάφνη-Ιάσων είναι διπλάκι λόγω αποδυνάμωσης Δάφνης κι επίσης λόγω ποιότητος Ιάσωνος. evilmonkey.gif

Καλή πρεμιέρα σε όλες τις ομάδες!

Υ.Γ.Αγαπητοί γνωστοί-άγνωστοι παρακαλώ θερμά μη μπείτε στον κόπο να ενημερώσετε τον Mr 3K για το σχόλιο μου δια τον απλούστατον λόγον πως θα το διαβάσει μόνος του! laugh.gif

Καλή δύναμη σε όλους εκ νέου! bball.gif

Να απαντήσω εγώ στις ενστάσεις σου!!!!! smiley.gif

Η Ακαδημία δεν είναι σε καλή κατάσταση, την είδα με τον Αγ.Θωμά, όμως από την άλλη η Τούφα ήταν πολύ κακή απέναντι στο Μαρούσι... σχεδόν σκόραρε μόνο με βολές. Οπότε πιστεύω πως θα παίξει ρόλο και η έδρα για 2 φαινομενικά τουλάχιστον, ανέτοιμες ομάδες!!

Για το Πεύκη-Προμηθέας δέχομαι ότι πρόκειται για αμφίρροπο ματς που μπορεί να πάει και προς τις 2 πλευρές... όμως από την μία πιστεύω πως η ήττα του Προμηθέα στο κύπελλο θα τους αφυπνίσει και από την άλλη η εμπειρία θα γύρουν την πλάστιγγα προς το διπλό!!

Για το Μαρούσι-Άμιλλα... ξέρεις πως δεν θα εκφέρω άποψη!!!!! smiley.gif

Τέλος για το Δάφνη-Ιάσων... ουσιαστικά δεν έχω δει καμία από τις 2 ομάδες, όμως θεωρώ πως η αλλαγή προπονητή, συν την έδρα, μπορεί να οδηγήσει το ματς στον άσο!!
soouza
QUOTE(kasper7 @ Sep 29 2011, 01:01 ) *
Να απαντήσω εγώ στις ενστάσεις σου!!!!! smiley.gif

Η Ακαδημία δεν είναι σε καλή κατάσταση, την είδα με τον Αγ.Θωμά, όμως από την άλλη η Τούφα ήταν πολύ κακή απέναντι στο Μαρούσι... σχεδόν σκόραρε μόνο με βολές. Οπότε πιστεύω πως θα παίξει ρόλο και η έδρα για 2 φαινομενικά τουλάχιστον, ανέτοιμες ομάδες!!

Για το Πεύκη-Προμηθέας δέχομαι ότι πρόκειται για αμφίρροπο ματς που μπορεί να πάει και προς τις 2 πλευρές... όμως από την μία πιστεύω πως η ήττα του Προμηθέα στο κύπελλο θα τους αφυπνίσει και από την άλλη η εμπειρία θα γύρουν την πλάστιγγα προς το διπλό!!

Για το Μαρούσι-Άμιλλα... ξέρεις πως δεν θα εκφέρω άποψη!!!!! smiley.gif

Τέλος για το Δάφνη-Ιάσων... ουσιαστικά δεν έχω δει καμία από τις 2 ομάδες, όμως θεωρώ πως η αλλαγή προπονητή, συν την έδρα, μπορεί να οδηγήσει το ματς στον άσο!!

Άψογος όπως πάντα. 41.gif

Τον Ιάσωνα τον είδες βρε,έστω κι έτσι όπως τον είδες!Σε όλα τα άλλα που λέγεις για τα παιχνίδια θα παίξει σίγουρα ρόλο ο παράγοντας πρεμιέρα.

Αναμονή μέχρι την Κυριακή. bball.gif
kasper7
QUOTE(soouza @ Sep 29 2011, 01:15 ) *
Άψογος όπως πάντα. 41.gif

Τον Ιάσωνα τον είδες βρε,έστω κι έτσι όπως τον είδες!Σε όλα τα άλλα που λέγεις για τα παιχνίδια θα παίξει σίγουρα ρόλο ο παράγοντας πρεμιέρα.

Αναμονή μέχρι την Κυριακή. bball.gif

Σιγά μην τον είδα... 6 παίκτριες είδα.... σε προπόνηση!!! smiley.gif
ntimat
Θα αποφυγω να δωσω προγνωστικα για αυτη τη κυριακη περιμενοντας να δω πως θα παρουσιαστουν οι ομαδες στο παρκε στη πρεμιερα του πρωταθληματος που κατα την αποψη μου θα ειναι καλλιτερο του περσινου.!!!
Ευχομαι καλη μπασκετικη χρονια σε ολες τις ομαδες και κυριως χωρις τραυματισμους!!!!
PASKET
Καλο ξεκινημα σε ολους!Πρεμιερα με ενα μονο σιγουρο αποτελεσμα ,βλεπω εγω,τον Αγιο Θωμα.Αυτο σημαινει και πολυ ενδιαφερον για το πρωταθλημα.Μακαρι λοιπον να εχουμε κοσμο ,ωραιο μπασκετ(γυναικειο ..παντως)και μεγαλα σκορ.
Τα λεμε Δευτερα.
Near_5
Λόγω απεργίας των εργαζομένων στον Δήμο Ζωργάφου οι παρακάτω αγώνες, οι οποίοι ήταν προγραμματισμένοι για την Κυριακή 2/10/11 δεν θα διεξαχθούν.

Αναλυτικά τα ματς που αναβάλλονται είναι τα εξής:

ΖΩΓΡΑΦΟΥ 21.00 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ-ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. 20.00 ΠΟ ΑΓ.ΘΩΜΑ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ


http://www.eska.gr/index.php?option=com_co...-11-05-21-12-44
kasper7
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 49-37
PASKET
Ξεκινημα με το δεξι και με πειστικη εμφανιση απο το πρωτο λεπτο ,δεν αφησαμε περιθωριο στην Αμιλλα να σκεφτει οτι μπορει να παρει αυτο το παιχνιδι.Πηραμε μια διαφορα και με μικρα σκαμπανεβασματα την κρατησαμε μεχρι τελους χωρις να χασουμε τον ελεγχο.Μπραβο!!!
Πραγματικο ντερμπυ στην Πευκη με γεματο γηπεδο,και δικαιη επικρατηση στις λεπτομερειες απο τον Προμηθεα.Προσωπικα εντυπωσιαστηκα απο την ατμοσφαιρα του παιχνιδιου,και απο την πληροτητα του Προμηθεα που μου φανηκε πολυ βελτιωμενος.
Το πρωταθλημα θα ειναι σκληρο .
ntimat
[quote name='PASKET' date='Oct 3 2011, 09:39 ' post='513106']
Ξεκινημα με το δεξι και με πειστικη εμφανιση απο το πρωτο λεπτο ,δεν αφησαμε περιθωριο στην Αμιλλα να σκεφτει οτι μπορει να παρει αυτο το παιχνιδι.Πηραμε μια διαφορα και με μικρα σκαμπανεβασματα την κρατησαμε μεχρι τελους χωρις να χασουμε τον ελεγχο.Μπραβο!!!
Πραγματικο ντερμπυ στην Πευκη με γεματο γηπεδο,και δικαιη επικρατηση στις λεπτομερειες απο τον Προμηθεα.Προσωπικα εντυπωσιαστηκα απο την ατμοσφαιρα του παιχνιδιου,και απο την πληροτητα του Προμηθεα που μου φανηκε πολυ βελτιωμενος.
Το πρωταθλημα θα ειναι σκληρο .


προσωπικα πιστευω οτι το πρωταθλημα φετος θα ειναι συναρπαστικο,εντελως διαφορετικο απο το περσινο!!!!πολυ καλο το ματς στη πευκη με τον προμηθεα σαφεστατα βελτιωμενο και με αρκετα καλο ροστερ.Οντως το ματς κριθηκε στις λεπτομερειες αλλα πιστευω πως θα δουμε πολλα τετοια ματς φετος που θα κρινονται στις λεπτομερειες.Θα συμφωνησω με τον PASKET για την ατμοσφαιρα στο παρκε αλλα και στις εξεδρες οπου ειδαμε πολυ κοσμο!!!!καλη συνεχεια σε ολες τις ομαδες!!!
kasper7
QUOTE(PASKET @ Oct 3 2011, 10:39 ) *
Ξεκινημα με το δεξι και με πειστικη εμφανιση απο το πρωτο λεπτο ,δεν αφησαμε περιθωριο στην Αμιλλα να σκεφτει οτι μπορει να παρει αυτο το παιχνιδι.Πηραμε μια διαφορα και με μικρα σκαμπανεβασματα την κρατησαμε μεχρι τελους χωρις να χασουμε τον ελεγχο.Μπραβο!!!
Πραγματικο ντερμπυ στην Πευκη με γεματο γηπεδο,και δικαιη επικρατηση στις λεπτομερειες απο τον Προμηθεα.Προσωπικα εντυπωσιαστηκα απο την ατμοσφαιρα του παιχνιδιου,και απο την πληροτητα του Προμηθεα που μου φανηκε πολυ βελτιωμενος.
Το πρωταθλημα θα ειναι σκληρο .

Όντως δίκαιη η νίκη για το Μαρούσι, το οποίο πήρε μία διαφορά 10 πόντων από το 1ο δεκάλεπτο... και μέσες άκρες κατάφερε να την συντηρήση μέχρι τέλους!!! Συγχαρητήρια... πιστεύω πως το Μαρούσι μπορεί να είναι ανάμεσα στις ομάδες που θα διεκδικήσουν την άνοδο!! Όσο για το αν μας άφησε περιθώρια για να σκεφτούμε την νίκη... πιστεύω πως όταν η ομάδα μας μείωσε σε 42-37 στα μέσα του 4ου δεκαλέπτου... από όλους πιστεύω πως πέρασε η σκέψη πως το ματς θα μπορούσε να γυρίσει!!! smiley.gif
Δεν έχει σημασία όμως... από δω και πέρα ελπίζουμε σε καλύτερη συνέχεια!!!
Καλή συνέχεια σε όλους... χωρίς τραυματισμούς!!! smiley.gif
Near_5
Οι αγώνες της πρώτης αγωνιστικής της Β΄κατηγορίας Γυναικών που αναβλήθηκαν στην πρεμιέρα, ορίστηκαν και θα γίνουν ως εξής:



ΠΕΜΠΤΗ 6/10/11 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. 20.30 ΠΟ ΑΓ.ΘΩΜΑ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/10/11 ΖΩΓΡΑΦΟΥ 20.30 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ-ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ
ntimat
θα δοκιμασω να δωσω προγνωστικα για αυτη την αγωνιστικη αν και ακομα οι ομαδες δειχνουν ασταθεια στην αποδοση τους...


2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/10/2011 19:30:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 1
09/10/2011 14:00:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 2
09/10/2011 17:30:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ μεγαλο ντερμπυ...1-2
09/10/2011 20:00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ντερμπυ και εδω με την αμιλλα να εχει το προβαδισμα λογω εμπειριας αλλα και τη πευκη να αναζητα τη πρωτη της νικη στο πρωταθλημα.
09/10/2011 19:30:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ αλλο ενα ντερμπυ και εδω 1-2
09/10/2011 19:45:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ μαλλον 1
a.n.r00u *n-e*
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 1
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 1
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 2
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 1
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ μαλλον 1
kasper7
Καλησπέρα και από μένα!!! smiley.gif

Πάμε για τα προγνωστικά της 2ης αγωνιστικής... αν και την 1η πάτωσα και δεν γνωρίζω αν είναι φρόνιμο να επανέρχομαι τόσο σύντομα!!!

2η Αγωνιστική

Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

09/10/2011 19:30:00
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 1 Η Ακαδημία δεν δείχνει σε καθόλου καλή κατάσταση.

09/10/2011 14:00:00
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ.
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 2 Νομίζω η εμπειρία να δώσει την νίκη στις φιλοξενούμενες... αν και η Νήαρ έχει δείξει πως μέσα στην Καισαριανή και ειδικά την ώρα αυτή(14.00), δεν είναι εύκολος αντίπαλος!!

09/10/2011 17:30:00
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1 Δεν θα αντιμετωπίσει ιδιαίτερο πρόβλημα ο Προμηθέας. Πιστεύω σε νίκη των γηπεδούχων... πιο εύκολα από ότι κέρδισαν την περασμένη Κυριακή στην Πεύκη!

09/10/2011 20:00:00
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 1 Θα δώσω για πρώτη φορά προγνωστικά για την ομάδα μου και ελπίζω να πάει και γούρι!! Περιμένω ένα δυνατό παιχνίδι, στο οποίο η ομάδα μου ελπίζω να δείξει χαρακτήρα και να πάρει έστω και οριακά το ματς. Υπολογίσιμος αντίπαλος η ομάδα της Πεύκης!

09/10/2011 19:30:00
ΣΤΡΕΦΗ
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 Δυνατό ματς στο οποίο δίνω προβάδισμα στο Μαρούσι. Στα ίσια οι 2 ομάδες στις ψηλές... υπερτερεί το Μαρούσι στην περιφέρεια.

09/10/2011 19:45:00
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2 Οριακό ματς... θα ρισκάρω με τις φιλοξενούμενες... αν και με προβληματίζει η απόδοση και των 2 ομάδων στην πρεμιέρα... είτε θετικά... είτε αρνητικά!!

Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες!!! smiley.gif
soouza
QUOTE(kasper7 @ Oct 6 2011, 18:03 ) *
Καλησπέρα και από μένα!!! smiley.gif

Πάμε για τα προγνωστικά της 2ης αγωνιστικής... αν και την 1η πάτωσα και δεν γνωρίζω αν είναι φρόνιμο να επανέρχομαι τόσο σύντομα!!!

2η Αγωνιστική

Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

09/10/2011 19:30:00
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 1 Η Ακαδημία δεν δείχνει σε καθόλου καλή κατάσταση.

09/10/2011 14:00:00
ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ.
ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 2 Νομίζω η εμπειρία να δώσει την νίκη στις φιλοξενούμενες... αν και η Νήαρ έχει δείξει πως μέσα στην Καισαριανή και ειδικά την ώρα αυτή(14.00), δεν είναι εύκολος αντίπαλος!!

09/10/2011 17:30:00
Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1 Δεν θα αντιμετωπίσει ιδιαίτερο πρόβλημα ο Προμηθέας. Πιστεύω σε νίκη των γηπεδούχων... πιο εύκολα από ότι κέρδισαν την περασμένη Κυριακή στην Πεύκη!

09/10/2011 20:00:00
ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ.
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 1 Θα δώσω για πρώτη φορά προγνωστικά για την ομάδα μου και ελπίζω να πάει και γούρι!! Περιμένω ένα δυνατό παιχνίδι, στο οποίο η ομάδα μου ελπίζω να δείξει χαρακτήρα και να πάρει έστω και οριακά το ματς. Υπολογίσιμος αντίπαλος η ομάδα της Πεύκης!

09/10/2011 19:30:00
ΣΤΡΕΦΗ
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2 Δυνατό ματς στο οποίο δίνω προβάδισμα στο Μαρούσι. Στα ίσια οι 2 ομάδες στις ψηλές... υπερτερεί το Μαρούσι στην περιφέρεια.

09/10/2011 19:45:00
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 2 Οριακό ματς... θα ρισκάρω με τις φιλοξενούμενες... αν και με προβληματίζει η απόδοση και των 2 ομάδων στην πρεμιέρα... είτε θετικά... είτε αρνητικά!!

Καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες!!! smiley.gif

Καλησπέρα smiley.gif

Πολύ καλή ανάλυση όπως πάντα ο kasper.Ας προσθέσω ολίγη σάλτσα αν μου επιτρέπει ο εκλεκτός συνάδελφος. blove.gif

Καταρχήν ο Άγιος Θωμάς(χωρίς να τον έχω δει βέβαια)μπορεί να κοντράρει το ματς.

Άμιλλα-Πεύκη.Θα ευχηθώ νίκη στην Άμιλλα για ένα λόγο.Να πάει γούρι στο νέο της γήπεδο στο πρωτάθλημα καθώς έχει προηγηθεί νίκη στο κύπελλο.Αγωνιστικά σαφώς κι έχει πολύ δύσκολο έργο.

Τούφα-Δάφνη.Δείχνει να είναι άσσος.

Ιάσων-Μαρούσι.Σαφώς κι είναι άσσος.

Καλή αγωνιστική σε όλες τις ομάδες. bball.gif

Υ.Γ.Διάβασα την ανακοίνωση στην athlisi για τον αντί.....καταστάτη μου.Σχολιάζω και λέω πως ασφαλώς κάποιος βάλθηκε να υποτιμήσει τη νοημοσύνη όλων των αναγνωστών-παρατηρητών.Έχουν γνώση όλοι ποιος είναι προπονητής στον Ιάσωνα Κολωνού.

Θα παρευρεθώ στον αγώνα Τρίτων-Ιάσων για το πρωτάθλημα παίδων για περαιτέρω εξηγήσεις,αν,λέω,αν μου ζητηθούν. peace.gif

Near_5
QUOTE(Near_5 @ Oct 3 2011, 15:31 ) *
Οι αγώνες της πρώτης αγωνιστικής της Β΄κατηγορίας Γυναικών που αναβλήθηκαν στην πρεμιέρα, ορίστηκαν και θα γίνουν ως εξής:



ΠΕΜΠΤΗ 6/10/11 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. 20.30 ΠΟ ΑΓ.ΘΩΜΑ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7/10/11 ΖΩΓΡΑΦΟΥ 20.30 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ-ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ


ΠΟ ΑΓ.ΘΩΜΑ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 62-38
PASKET
Επειδη περυσι ειδα αρκετες φορες τον Ιασωνα,μπορω να πω οτι μου αρεσε πολυ,ειδικα οσο ηταν εκει η Καλαιτζακη σαν ασσος.Μετα εχασε λιγο απο την ισορροπια του.Δεν πιστευω οτι θα ειναι καλυτερος απο περσι.Οσο καλος κι αν ειναι παντως δυσκολα μπορει να προβαλλει σαν απολυτο φαβορι στο μεταξυ μας ματς.Ειμαστε εμπειροι και αρκετα σκληροι!
Στον Προμηθεα και στην Αμιλλα θα γινουν σχετικα κλειστα παιχνιδια,κυριως γιατι οι ομαδες θα εχουν σκαμπανεβασματα μεχρι να στρωσουν.Ειναι πολυ νωρις ακομα,και πιστευω καθε αποτελεσμα ειναι ανοιχτο.
Καλη επιτυχια σε ολους.

kasper7
Γνωρίζει κανένας πόσο ήρθε το εξ αναβολής ματς της Παρασκευής ανάμεσα στον Φιλαθλητικό και τις Κουκουβάουνες; smiley.gif
#Paixtoura#
QUOTE(kasper7 @ Oct 8 2011, 15:41 ) *
Γνωρίζει κανένας πόσο ήρθε το εξ αναβολής ματς της Παρασκευής ανάμεσα στον Φιλαθλητικό και τις Κουκουβάουνες; smiley.gif



Κέρδισε ο Φιλαθλητικός αλλά δεν έχω σκορ. rolleyes.gif


2η Αγωνιστική - 9/10/2011
--------------------------------

ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 1

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 2

ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 2

ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1

smiley.gif
Near_5
Nήαρ Ηστ - Φιλαθλητικός 38-26
kasper7
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 58-72
ntimat
πολυ καλο ματς στο νεο γηπεδο της αμιλλας (το οποιο ειναι πολυ μεγαλο και σε αποσταση οι εξεδρες απο τον αγωνιστικο χωρο αλλα ΣΑΦΩΣ πολυ καλλιτερο απο το παλιο!!!) με τη Πευκη να κερδιζει με σχετικη ευκολια και με μεγαλο σκορ 72-58 την αμιλλα περιστεριου.Πολυ καλη κατα διαστηματα η ομαδα της Πευκης δεν αφησε περιθωρια αντιδρασης στην αμιλλα που παλεψε σε ολο το ματς αλλα δεν μπορεσε να απειληση σε κανενα σημειο του αγωνα και εχασε δικαια.Εντυπωση μου προκαλεσε η ευτοχια των παιχτριων της αμιλλας σε σουτ απο μεση αποσταση οταν ηταν ελευθερες.Καλη συνεχεια και στις δυο ομαδες!!!
PASKET
Εγειρε το γηπεδο στο β ημιχρονο,και μας οδηγησε σε ενα σκορ που ακουγεται ασχημα.Η αποτομη αυτη προσγειωση μπορει να μας κανει πολυ καλο ,γιατι αποκαλυψε ολες τις αδυναμιες μας και μαλιστα απο την 2η αγωνιστικη.Ο Ιασωνας πολυ δυνατος ,θα παιξει σιγουρα απο την μεση και πανω,μπραβο του.
Καλο ματς πρεπει να εγινε στην Αμιλλα,ενω δευτερη πολυ καλη νικη για τον Προμηθεα με ιδιο κλειστο σκορ πραγμα που δειχνει ετοιμοτητα και χαρακτηρα.Δυστυχως δεν εχω εικονα για Κουκουβαουνες.
Ωραιο το ντερμπυ των νεοφωτιστων την επομενη Κυριακη.
ntimat

3η Αγωνιστική


16/10/2011 20:30:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ πολυ πιθανο το 2,η ακαδημια δεν δειχνει να ειναι σε καλη κατασταση.
16/10/2011 21:00:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
16/10/2011 20:00:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ θα το παλεψει η αμιλλα αλλα βλεπω 1
16/10/2011 20:00:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ντερμπυ νεοφωτιστων με αγνωστο το νικητη.περσυ μας χαρισαν ενα υπεροχο ματς στην εδρα του Ιασωνα.Μακαρι να γινει το ιδιο και φετος. 1/2
16/10/2011 18:30:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1
16/10/2011 19:45:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ μαλλον 2 λογω εμπειριας των κουκου.
soouza
QUOTE(ntimat @ Oct 12 2011, 16:49 ) *
3η Αγωνιστική


16/10/2011 20:30:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ πολυ πιθανο το 2,η ακαδημια δεν δειχνει να ειναι σε καλη κατασταση.
16/10/2011 21:00:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
16/10/2011 20:00:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ θα το παλεψει η αμιλλα αλλα βλεπω 1
16/10/2011 20:00:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ντερμπυ νεοφωτιστων με αγνωστο το νικητη.περσυ μας χαρισαν ενα υπεροχο ματς στην εδρα του Ιασωνα.Μακαρι να γινει το ιδιο και φετος. 1/2
16/10/2011 18:30:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1
16/10/2011 19:45:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ μαλλον 2 λογω εμπειριας των κουκου.

Καλησπέρα smiley.gif

+ 1 κι εδώ bball.gif smiley.gif

kasper7
Καλησπέρα και από μένα!!!! smiley.gif

Θα αποφύγω να δώσω προγνωστικά αυτήν την εβδομάδα, γιατί τις προηγούμενες δύο εκτέθηκα στις προβλέψεις μου και πολύ μάλιστα!!! Ο κουβάς ήταν... άπατος!! smiley.gif

Θα ήθελα να ρωτήσω όμως αν γνωρίζει κανένας τι ακριβώς συμβαίνει με το ματς Κουκουβάουνες - Ακαδημία 2008, μιας και διάβασα πως επίκειται μηδενισμός για τις Κουκουβάουνες, για αντικανονική χρησιμοποίηση παίκτριας. Ισχύει κάτι τέτοιο ή είναι αναληθές; unsure.gif
#Paixtoura#
QUOTE(kasper7 @ Oct 13 2011, 15:36 ) *
Καλησπέρα και από μένα!!!! smiley.gif

Θα αποφύγω να δώσω προγνωστικά αυτήν την εβδομάδα, γιατί τις προηγούμενες δύο εκτέθηκα στις προβλέψεις μου και πολύ μάλιστα!!! Ο κουβάς ήταν... άπατος!! smiley.gif

Θα ήθελα να ρωτήσω όμως αν γνωρίζει κανένας τι ακριβώς συμβαίνει με το ματς Κουκουβάουνες - Ακαδημία 2008, μιας και διάβασα πως επίκειται μηδενισμός για τις Κουκουβάουνες, για αντικανονική χρησιμοποίηση παίκτριας. Ισχύει κάτι τέτοιο ή είναι αναληθές; unsure.gif



Από όσο γνωρίζω κι εγω coach ισχύει..
ntimat
QUOTE(kasper7 @ Oct 13 2011, 14:36 ) *
Καλησπέρα και από μένα!!!! smiley.gif

Θα αποφύγω να δώσω προγνωστικά αυτήν την εβδομάδα, γιατί τις προηγούμενες δύο εκτέθηκα στις προβλέψεις μου και πολύ μάλιστα!!! Ο κουβάς ήταν... άπατος!! smiley.gif

Θα ήθελα να ρωτήσω όμως αν γνωρίζει κανένας τι ακριβώς συμβαίνει με το ματς Κουκουβάουνες - Ακαδημία 2008, μιας και διάβασα πως επίκειται μηδενισμός για τις Κουκουβάουνες, για αντικανονική χρησιμοποίηση παίκτριας. Ισχύει κάτι τέτοιο ή είναι αναληθές; unsure.gif



ισχυει,τωρα αν θα μηδενιστουν η οχι οι κουκουβαουνες δεν το ξερω,παντως εχει υποβληθει σχετικη ενσταση απο την ακαδημια!!!
a.n.r00u *n-e*
3η Αγωνιστική

16/10/2011 20:30:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 2
16/10/2011 21:00:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2
16/10/2011 20:00:00 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ 1
16/10/2011 20:00:00 ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ 1/2
16/10/2011 18:30:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 1
16/10/2011 19:45:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
a.n.r00u *n-e*
16/10/2011 19:45:00 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ Ακυρώθηκε απ οτι έμαθα..
kasper7
ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 49-51

Near_5
Aκαδημία 2008 - Νήαρ Ηστ 37-38 (10-26)

Πολύ καλή η Νήαρ στο α' ημίχρονο, πολύ κακή στο β', έγινε το το ματς ντέρμπυ στα τελευταία λεπτά.
ntimat
ΠΕΥΚΗ-ΙΑΣΩΝ 70-67
μας εχουν καλομαθει οι δυο ομαδες σε ομορφα ματς,ετσι και το χτεσινο.Οσοι το παρακολουθησαν και ηταν αρκετοι,ειδαν ακομα ενα χορταστικο ματς και απο τις δυο ομαδες.Καλλιτερη η πευκη στο μεγαλιτερο μερος του αγωνα πηρε απο την αρχη κεφαλι στο σκορ με μια διαφορα 5 εως 10 ποντων που τη κρατησε σχεδον μεχρι το τελος.Ο ιασων προσπαθησε και μετεφερε το ματς κατω απο το καλαθι οπου η εκπληκτικη ΜΠΟΥΚΙΤΑ (Νο6) εκανε <οργια>!!!αλλα ηταν μονη της και δε μπορεσε να γυρισει το ματς.Στο τελος ο ιασων πιεσε παντου και εκμεταλευομενος καποια λαθη της πευκης εφτασε το ματς στο ποντο.Ενα τριποντο της πευκης 1:30 πριν το τελος αν θυμαμαι καλα αλλαξε τις ψυχολογιες και η ευστοχια στις βολες 4" πριν το τελος εδωσαν δικαια το ματς στη πευκη.Καλη συνεχεια και στις δυο ομαδες χωρις τραυματισμους!!!
patrasche
Κουίζ για δυνατούς λύτες

Χάνει η ομάδα σου 1 (ένα) πόντο. Ο αντίπαλος έχει την μπάλα. Απομένουν 10.9 δευτερόλεπτα και παίρνεις ταιμ άουτ
Τι οδηγία θα δώσεις ;

Α. Να κοιτάξουμε τις αντιπάλους στα μάτια μέχρι να λήξει το παιχνίδι
Β. Να κάνουμε φάουλ
Γ. Να κάνουμε τον σταυρό μας
Δ. ΔΞ/ΔΑ

Παρακαλούνται οι κόουτς και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις του φόρουμ να μην βιαστούν να απαντήσουν. Δεν είναι όσο εύκολο δείχνει.
Near_5
QUOTE(patrasche @ Oct 17 2011, 10:31 ) *
Κουίζ για δυνατούς λύτες

Χάνει η ομάδα σου 1 (ένα) πόντο. Ο αντίπαλος έχει την μπάλα. Απομένουν 10.9 δευτερόλεπτα και παίρνεις ταιμ άουτ
Τι οδηγία θα δώσεις ;

Α. Να κοιτάξουμε τις αντιπάλους στα μάτια μέχρι να λήξει το παιχνίδι
Β. Να κάνουμε φάουλ
Γ. Να κάνουμε τον σταυρό μας
Δ. ΔΞ/ΔΑ

Παρακαλούνται οι κόουτς και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις του φόρουμ να μην βιαστούν να απαντήσουν. Δεν είναι όσο εύκολο δείχνει.


Αλήθεια τι οδηγία έδωσε άραγε ο κόουτς; Aνεξήγητο όντως αυτό που έγινε και δεν έδωσε το δικαίωμα στην ομάδα του να πάρει τη τελευταία επίθεση και να διεκδικήσει ή την ισοφάριση ή τη νίκη ...
#Paixtoura#
Ακαδημία - Νήαρ 37-38

Πολύ κακή η Ακαδημία στο α' ημίχρονο (10-24) πολύ καλή στο β' (27-14) αλλά
αυτοκτόνησε στα τελευταία 10'' χαρίζοντας το ματς στη Νήαρ.....
alwaysloveit
QUOTE (Near_5 @ Oct 17 2011, 10:45 ) *
Αλήθεια τι οδηγία έδωσε άραγε ο κόουτς; Aνεξήγητο όντως αυτό που έγινε και δεν έδωσε το δικαίωμα στην ομάδα του να πάρει τη τελευταία επίθεση και να διεκδικήσει ή την ισοφάριση ή τη νίκη ...


γενικα ο κοουτς της νηαρ εχει ενα θεμα με την διαχειριση των παιχνιδιων.. τραγικο που δεν γινονται καθολου αλλαγες βλεποντας τα λαθη και την κουραση της 5αδας..και απο γνωστο -κοντινο ανθρωπο της νηαρ ξερουμε πως εχει αξιολογες αλλαγες. ειδωμεν..το πρωταθλημα ειναι μακρυ!
PASKET
Σιγουρα αυτο που μετραει ειναι η νικη...Απο σκορ και θεαμα ομως χρειαζεται ακομα πολυ δουλεια και λιγο περισσοτερο αυτοπεποιθηση.Σκορ και θεαμα ειχε στην Πευκη,(ειδα μονο β ημιχρονο),απο 2 ομαδες που θα ειναι σιγουρα στην πρωτη εξαδα και πολυ κοσμο.Το θεμα ειναι οτι με 70-67 ο κοσμος θα σου ξαναρθει.Λιγο αστειο μου φανηκε αυτο που συνεβαινε στον παγκο του Ιασωνα.Ο προπονητης ορθιος μεν δεν μιλαγε καθολου,και απο πισω φωναζε και εδινε οδηγιες ο προεδρος ,χτυπαγε καρεκλες εφαγε και κρισιμη τεχνικη ποινη.
Πολυ καλη η νικη της Αμιλλας σε δυσκολη εδρα ,της εδωσε την ψυχολογια που χρειαζοταν μετα τις δυο ηττες.Μπραβο.
Η δυσκολη νικη του Προμηθεα με εξεπληξε.
soouza
QUOTE(PASKET @ Oct 17 2011, 14:53 ) *
Σιγουρα αυτο που μετραει ειναι η νικη...Απο σκορ και θεαμα ομως χρειαζεται ακομα πολυ δουλεια και λιγο περισσοτερο αυτοπεποιθηση.Σκορ και θεαμα ειχε στην Πευκη,(ειδα μονο β ημιχρονο),απο 2 ομαδες που θα ειναι σιγουρα στην πρωτη εξαδα και πολυ κοσμο.Το θεμα ειναι οτι με 70-67 ο κοσμος θα σου ξαναρθει.Λιγο αστειο μου φανηκε αυτο που συνεβαινε στον παγκο του Ιασωνα.Ο προπονητης ορθιος μεν δεν μιλαγε καθολου,και απο πισω φωναζε και εδινε οδηγιες ο προεδρος ,χτυπαγε καρεκλες εφαγε και κρισιμη τεχνικη ποινη.
Πολυ καλη η νικη της Αμιλλας σε δυσκολη εδρα ,της εδωσε την ψυχολογια που χρειαζοταν μετα τις δυο ηττες.Μπραβο.
Η δυσκολη νικη του Προμηθεα με εξεπληξε.

Καλησπέρα. smiley.gif

Παρότι δεν κατάφερα να παραστώ από τις περιγραφές δείχνει να έγινε εξαιρετικό παιχνίδι.Οι δύο ομάδες από πέρυσι είχα πει πως αδικήθηκαν που έπαιζαν μία κατηγορία κάτω αν κι είχαν άλλα ρόστερ.Θα είναι δύο από τις ομάδες των play offs κι όχι μόνο. wink.gif

Τέλος,επειδή όλοι πληρώνουμε ένα τίμημα,οι περιγραφές φωτογραφίζουν ένα πρόσωπο που όλοι τον φτύνουν κι αυτός νομίζει πως ψιχαλίζει.Ώρε στρουθοκαμηλισμός εις την νιοστή! evilmonkey.gif Στην επόμενη μείωση μισθού,που ασφαλώς τα νεύρα θα τεντώσουν,ουδείς γνωρίζει ποιος θα την πληρώσει. laugh.gif bball.gif
soouza
QUOTE(soouza @ Oct 17 2011, 23:06 ) *
Καλησπέρα. smiley.gif

Παρότι δεν κατάφερα να παραστώ από τις περιγραφές δείχνει να έγινε εξαιρετικό παιχνίδι.Οι δύο ομάδες από πέρυσι είχα πει πως αδικήθηκαν που έπαιζαν μία κατηγορία κάτω αν κι είχαν άλλα ρόστερ.Θα είναι δύο από τις ομάδες των play offs κι όχι μόνο. wink.gif

Τέλος,επειδή όλοι πληρώνουμε ένα τίμημα,οι περιγραφές φωτογραφίζουν ένα πρόσωπο που όλοι τον φτύνουν κι αυτός νομίζει πως ψιχαλίζει.Ώρε στρουθοκαμηλισμός εις την νιοστή! evilmonkey.gif Στην επόμενη μείωση μισθού,που ασφαλώς τα νεύρα θα τεντώσουν,ουδείς γνωρίζει ποιος θα την πληρώσει. laugh.gif bball.gif

Καλησπέρα smiley.gif

Θα ήθελα να τονίσω πως ουδέποτε είπα κάτι κακό για το σύλλογο του Ιάσωνος και τον πρόεδρο αυτού.Το τονίζω δημόσια γιατί έχω τιμή,λόγο και φοράω και παντελόνια. icon_wave.gif

Το αναφέρω ως οφείλω διότι δε θέλω να σπιλώσω το όνομα αυτών. wink.gif

ntimat
4η Αγωνιστική

Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

23/10/2011 17:30:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 1
23/10/2011 20:00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 1
23/10/2011 19:30:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ενδιαφερον ματς με τον Ιασωνα να εχει το πρωτο λογο 1
23/10/2011 20:00:00 ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ η πευκη δειχνει ανεβασμενη αλλα και η δαφνη θα παλαιψει το ματς 1/2
23/10/2011 18:30:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ λογικα 1
23/10/2011 14:00:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2

soouza
QUOTE(ntimat @ Oct 21 2011, 13:58 ) *
4η Αγωνιστική

Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας

23/10/2011 17:30:00 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ 2008 1
23/10/2011 20:00:00 ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΚΛ. ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ 1
23/10/2011 19:30:00 ΣΤΡΕΦΗ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ενδιαφερον ματς με τον Ιασωνα να εχει το πρωτο λογο 1
23/10/2011 20:00:00 ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΚΛ. ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ η πευκη δειχνει ανεβασμενη αλλα και η δαφνη θα παλαιψει το ματς 1/2
23/10/2011 18:30:00 ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ λογικα 1
23/10/2011 14:00:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2

Καλησπέρα. smiley.gif

+1 bball.gif smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.