Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΜΠΑΣΚΕΤΙΚΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
spysta
λοιπον guys εχω δυο ζευγαρια παπουτσια ΝΙΚΕ τα οποια στην ουσια ειναι καινουργια
τα χω βαλει 2-3 φορες το καθενα , τα παιδια του φορουμ που με γνωριζουν ,pierce duncan sacarame jkidd rchos gravedig κτλ , μπορουν να το επιβεβαιωσουν !!δυστυχως δεν μου εκαναν καλο φιτ στο ποδι και τελικα κατεληξα σε κατι Addidas

KOBE 8 system σε νουμερ 13 Αμερικανικο δηλ 47,5 Europe
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q...wmegPhQhyZF1045
τα ειχα αγορασει 130 ευρω

και

ΝΙΚΕ ΖΟΟΜ CRUSADER
σε νουμερ 13,5 Αμερικανικο δηλ 48 Europe
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q...KUVdo0RStRsjMY4
τα ειχα αγορασει 100 ευρω

λογικα πρεπει να εχω και τις αποδειξεις , αν ψαξω θα τις βρω
οι τιμες προφανως συζητησιμες ειναι ο,τι γουσταρετε δινετε !! απλα ειναι κριμα να τα εχω να καθονται στο σπιτι

οποιος ενδιαφερεται μου στελνει pm ή εδω
aegeansheed
Χαχαχαχχχχαα!

QUOTE(spysta @ Jul 14 2014, 22:32 ) *
τα παιδια του φορουμ που με γνωριζουν ,pierce duncan sacarame jkidd rchos gravedig κτλ , μπορουν να το επιβεβαιωσουν !!

Α! έτσι ε???? εγώ πουθενά!!! Καλά...

Πριν ενδιαφερθεί κανείς να σας πω ότι έχω παίξει μπάσκετ μαζί του και είναι α-πί-στευ-τος βρωμοποδαράς!!!!:lol:
sacarame
Επίσης να πω ότι έχει φτασει 25-26 χρονών και δεν έχει καταφέρει ακόμα να μάθει τι νούμερο παπούτσι φοράει...

Ή αυτό ή ξεχνάει να κόψει τα νύχια του... smiley.gif smiley.gif
j-kidd13
Kαλα ρε μ@λ@κ@ τι 47,5 και 48???
Εσυ μου λεγες ειναι 46αρια οταν σου λεγα οτι θελω να τα δοκιμασω....




QUOTE(sacarame @ Jul 14 2014, 22:45 ) *
Επίσης να πω ότι έχει φτασει 25-26 χρονών και δεν έχει καταφέρει ακόμα να μάθει τι νούμερο παπούτσι φοράει...

Ή αυτό ή ξεχνάει να κόψει τα νύχια του... smiley.gif smiley.gif


Καλα εσενα σου εδωσε τα Nike που τα χε παρει 46???και μετα παει και παιρνει 48????????????
Μιλαμε για προβλημα!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif
spysta
QUOTE(aegeansheed @ Jul 14 2014, 19:41 ) *
Χαχαχαχχχχαα!


Α! έτσι ε???? εγώ πουθενά!!! Καλά...

Πριν ενδιαφερθεί κανείς να σας πω ότι έχω παίξει μπάσκετ μαζί του και είναι α-πί-στευ-τος βρωμοποδαράς!!!!:lol:

μην μου κανεις μουτρακια .. ξερεις οτι εισαι η αγαπη μου !! wub.gif

υπερβολεεεεες .. λιγοι μυκητες και γαγγραινα ΔΕΝ επηρεαζουν το παπουτσι thumbsup.gif

QUOTE(j-kidd13 @ Jul 14 2014, 20:39 ) *
Kαλα ρε μ@λ@κ@ τι 47,5 και 48???
Εσυ μου λεγες ειναι 46αρια οταν σου λεγα οτι θελω να τα δοκιμασω....

βρε ταραμα κ εγω 46 φοραω στα κανονικα παπουτσια ... αλλα η ΝΙΚΕ πλεον τα κανει αρκετα στενα !!χαλαρα βαζεις 1-2ποντους περισσοτερους για να εισαι ανετος (μαζι και με πιο χοντρη καλτσα)
madmike1
παιδια εχω παρει τα lebron xi 47.5 13us τα δινω 90 ευρω γιατι με στενευουν οι τα ανταλασω φωτο εχω αλλα δεν ξερω να τις ανεβασω
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.