Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ποια ομαδα θα κατακτησει το πρωταθλημα φετος (07-08);
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Versus & Polls
Pages: 1, 2
kostasvc15
Τα φιλικα εχουν αρχισει...καιρος ειναι να κανουμε τις προβλεψεις μας για τον επομενο πρωταθλητη του ΝΒΑ...

Ποια ομαδα πιστευετε πως θα κατακτησει το πρωταθλημα;
D_WILL_8
Χιούστον.... Πολύ γεμάτη ομάδα με τις προσθήκες των Φράνσις και Σκόλα..
Pierce
μονο και μονο που βλεπω boston celtics ανατριχιαζω! celtics1-sm.gif
πιστευω οτι αν δεσουν πολυ στα πρωτα 82 παιχνιδια στα plays κανεις δεν θα θελει να μας βρει μπροστα του...
δεν θα ηθελα τελικους νταλας-βοστωνη για να μην διχαστω (κατι μου λεει παντως οτι ουτε φετος θα τα καταφερει το νταλας) . Αν και δεν ειμαι πολυ σιγουρος θα ψηφισω σελτικς
j-kidd13
Ειμαι αναμεσα σε σελτικς και ροκετς.Μαλλον σελτικς.
kostasvc15
Εγω θα ψηφιζω Σανς μεχρι να το παρουν!Αδικιθηκαν περσυ με καποιες αποφασεις αλλα ελπιζω φετος να πανε ολα καλα... smile.gif Απο κοντα το Χιουστον και οι Σελτικς...









Μην ξεχναμε τους Νετς cool.gif shot.gif
tongue.gif
Gravedigger
Εγώ ψηφίζω την ομαδάρα μου (Dallas) γιατί κάποια στιγμή θα έρθει η ώρα μας...!!Το Cleveland δεν νομίζω πως έχει ελπίδες ότι και να κάνει ο James.Ήταν ομάδα-πυροτέχνημα...Αυτός που ψήφισε άλλη ομάδα μπορεί να μας πει ποια είναι αυτή η άλλη???
kostasvc15
Υπαρχουν και αλλες ομαδες εκτος απο αυτες στη λιστα που εχουν υλικο για να παρουν το πρωταθλημα οπως η Γιουτα,το Ντενβερ,ισως το Σικαγο......,οι Νετς biggrin.gif
captain charisma
χαλαρα νταλας γιατι πιστευω πως ηρθε η ωρα τους να παρουν το πρωταθλημα που εχασαν πριν απο 2 χρονια.πολυ σαν αντονιο και βαρετο μπασκετ ειδαμε φετος ας αλλαξουμε σελιδα.για φιναλιστ βλεπω σελτικς λογω της μαγικης τριαδας τους
sarounas
ψηφισα Ντάλλας αλλά αν δεν τα καταφέρει και φέτος
μακάρι να το κάνει ο Νας με το Φοίνιξ


θα μου άρεσε αν τα κατάφερναν και οι Σέλτικς
αλλά δεν το νομίζω, καθώς τους χρεώνω την γκάφα της χρονιάς
αφού είχαν την ευκαιρία να πάρουν τον Γιασικεβίτσιους αλλά δεν το τόλμησαν

αυτό το λέω γιατί είχαμε και άλλο ένα σχετικά πρόσφατο παράδειγμα με 3 superstars, αυτό την δεκαετία του '90
όταν οι Ρόκετς το '96 έκαναν φύλλο και φτερό την ομάδα για να πλαισιώσουν τους Χακίμ και Ντρέξλερ με τον Μπάρκλει
αλλά ήταν λογικό να μην τα καταφέρουν αφού η ομάδα έμεινε χωρίς αξιόλογο αργανωτή στην περιφέρεια

κάτι αντίστοιχο έγινε και τώρα, δεν ξέρω πως θα τα πάει ο Χάουζ
αλλά με τον Σάρας -και αν τον εμπιστευόταν βέβαια- βασικό αυτό το πρόβλημα σίγουρα θα είχε λυθεί
μιας και ο λιθουανός ξέρει όσο λίγοι στον κόσμο να μοιράζει το παιχνίδι τόσο σε γρήγορο όσο και σε αργό ρυθμό
απλά μέχρι στιγμής στην αμερική δεν υπολόγισαν σοβαρά πάνω του,
αλλά στην πραγματικότητα οι ομάδες έχασαν και όχι αυτός,
αφού η αξία του είναι δεδομένη
k_sal_15
Oι celtics θα τα πάνε αρκετά καλά φέτος αλλά δεν νομίζω να διεκδικήσουν πρωτάθλημα.. Garnett sry αλλά... Εγώ ψήφισα άλλη ομάδα εννοόντας τους Νets... (Kαλά δεν τα λέω kostasvc15;;; biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ) tongue.gif
Flash
Ψηφίζω Celtics επειδή έτσι μου αρέσει (σαν την Άμστελ ένα πράγμα tongue.gif )

Ορθολικά τώρα:
Αν η ομάδα δημιουργήσει την κατάλληλη χημεία και η μαγική τριάς παραμείνει στο σύνολο της υγιής τότε πιστεύω ότι οι Κέλτες χτυπάνε πρωτάθλημα. Ειδάλλως το πολύ να φτάσουν τελικούς Ανατολής και το πρωτάθλημα να καταλήξει στην Άγρια Δύση όπου εγώ θα έδινα προβάδισμα σε 4 ομάδες (Spurs, Rockets, Mavericks, Suns όχι απαραίτητα με αυτή τη σειρά).
grigoris
Οπωσδήποτε δεν μπορούμε να ξεγράψουμε τους πρωταθλητές Σπερς,οι Σέλτικς θέτουν σοβαρή υποψηφιότητα με τους 2 σούπερσταρς αλλά η δική μου ψήφος θα πάει στο Χιούστον και για συναισθηματικούς λόγους αλλά και λόγω των προσθηκών που έκανε φέτος.Ειδικά ο Σκόλα θέλει από 2 Τζουάν Χάουαρντ και Τσακ Χέις στην καθισιά του...
Das Kapital
Oι Spurs καθε χρονο ετσι και φετος ειναι απο τα φαβορι,ισως το μονο που μπορει να αλλαξει σε σχεση με περυσι ειναι +1 χρονος για TD,Horry και Bowen αααα και οτι θα εχουμε 2008 tongue.gif .Οι Mavericks ειναι γκαντεμηδες ποτε δεν τους πιστεψα και δικαιωθηκα,οι Suns μου δινουν την εντυπωση οτι ειναι losers και με την ιδια συνταγη δε νομιζω να παρουν ποτε πρωταθλημα.Οι Celtics ειναι σιγουρα στα φαβορι αλλα δε ξερω ρε γαμωτο.....δε μου γεμιζουν τοσο το ματι για να παρουν και το πρωταθλημα.

Κανω μια προβλεψη απο τωρα,τους Πιστονς ξεγραψτε τους,δεν υπαρχουν πια!Οι καβς(εμεις tongue.gif )δεν εκαναν τιποτα σημαντικο για να γινουν καλυτεροι,ετσι ουτε αυτοι υπαρχουν εκτος και αν ο LeBron παιξει τρομερο μπασκετ απο την αρχη μεχρι το τελος!

Ημουν αναμεσα σε Ροκετς και Χιτ αλλα τελικα διαλεξα χιτ γιατι πολυ απλα περυσι ηταν ατυχοι και δεν τους αξιζαν να φυγουν απο τον πρωτο γυρο,πιστευω πως αν δεν αντιμετωπισουν τραυματισμους και οι Wade,Shaq μεινουν ακεραιοι και παιξουν πολυ καλα,τοτε ''The champions of the basketball world''που ελεγε και ο εκφωνητης! wink.gif
tsitum
Αλλη ομαδα κ οχι οποιαδηποτε αλλη ...


Λος Αντζελες Λέικερς


με τελικους με Μποστον Σελτικς


κ να τους περιγραφει ο Ασπρουλιας


καλα το παρατραβηξα biggrin.gif biggrin.gif
Keyser_Soze
Επειδή την ομάδα μου, τους Μαϊάμι Χιτ, δεν τους κόβω να κάνουν πολλά πράγματα και φέτος, θα πάω με τους λατρεμένους Σανς με την ελπίδα ότι το το θέαμα θα μετουσιωθεί σε ουσία.
Τους Σέλτικς τους έχω ικανούς για πρωτάθλημα αλλά όπως είπαν και άλλοι ας περιμένουμε λίγο να δούμε πως θα δέσουν σαν ομάδα.
Σαν έκπληξη βλέπω τους Τρέιλ Μπλέιζερς με τους πιτσιρικάδες και το Νο 1 του φετινού ντραφτ, Γκρεγκ Όντεν.
kostasvc15
Ο Οντεν θα χασει ολη τη χρονια Keyser λογο τραυματισμου...
Keyser_Soze
QUOTE(kostasvc15 @ Oct 11 2007, 22:13 ) *
Ο Οντεν θα χασει ολη τη χρονια Keyser λογο τραυματισμου...
Ωχ ναι! Σωστός. Δεν το θυμόμουν. Το είχα διαβάσει κιόλας. Θενκς Κώστα!
geosider
εγώ δεν ψήφισα κανέναν αφού είμαι chicago fan:P
εύχομαι μόνο να μην το πάρουν πάλι οι μισητοί σπερς
remali
εγώ για τελικό βλέπω και ελπίζω dallas-celtics. Μ'αυτό το δίδυμο νομίζω θα δούμε αρκετά καλό μπάσκετ wos_sport4.gif wos_sport5.gif
Finals
celtics1-sm.gif vs dall2-sm.gif
leelo15
Γιατι ολοι μισουν τους σπουρς? Οπως κ να το κανουμε ειναι η καλητερη ομαδα τα τελευταια χρονια με σταθερες επιδοσεις καθε χρονια (nba champs 98-2002-2004-2006 tongue.gif ) εκτος αυτου η μαγικη τριπλεττα προσφερει θεαμα κ οι τακτικες τους αναλυονται σχεδον σε καθε παιχνιδι πολυ απλα επειδη ειναι εκπληκτικες cool.gif

Οπως καθε χρονια ετσι κ φετος ειναι το ξεκαθαρο φαβορι θελουμε δεν θελουμε... spurs1-sm.gif
jimol34
Θα ήθελα να το πάρουν οι Νικς αλλά επειδή θεωρώ πιο πιθανό να πάρει ο Ατρόμητος πρωτάθλημα στην Σουπερλίγκα από το να δω τον τίτλο στη Νέα Υόρκη, ελπίζω να το σηκώσουν οι Κέλτες.
theov
Οι Boston Celtics φυσικά!

Και μόνο που φοράνε το τριφύλλι θα βγουν πρωταθλητές για να κάνουν matching με την ΠΑΝΑΘΑ που θα τα σαρώσει πάλι όλα σε Ελλάδα και Ευρώπη...

Τριφύλλι και στις δυο ακτές του ατλαντικού παίδες και τα μυαλά στα κάγκελα... smiley.gif
Wilkinson
San Antonio Spurs Fisika..... tongue.gif
Ginobili
Oι San Antonio Spurs φυσικά!!! tongue.gif spurs1-sm.gif
(Άν αντέξουν βέβαια οι παπούδες.Αλλά δυστηχώς είναι και ζυγή χρονιά...).
Αν δεν το πάρουμε εμείς,ελπίζω να το πάρουν οι Σέλτικς.
LebroN James THE BEST
MI TO SIZITAME FETOS AMA PEXEI cavs1-sm.gif BASKET O LEBRON DEN TON KARTATE ............ARA DEN SIZITAME!!!! cavs1-sm.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif icon_headbang.gif wav.gif wav.gif wav.gif

PAIDES AFERESTE TOUS CELTICS!!!!! DEN AXIZOUN kill.gif kill.gif kill.gif DIP tongue.gif
Pierce
σου εχει γινει 3 φορες παρατηρηση για τα γκρικλις....
Alexmei
σικάγο, αν όχι, τελικό θέλω σέλτικς-ντάλλας
Achilleas13
Φετος βλεπω πολλες ομαδες που μπορουν να το σηκωσουν.Στην ανατολη δεσποζουν οι Σελτικς αν και πιστευω πως το Μαιάμι μπορει να επαναλαβει τα προπερσινα κατορθωματα αν φυσικα ο Σακ ειναι καλα.Πιστευω πολυ και στο Ορλαντο αν και για πρωταθλητες ειναι δυσκολο.Οσο για τους Καβς δε βλεπω κατι καλο φετος οπως και για το Ντιτροιτ.

Στη Δυση σιγουρα υπαρχουν πολλες ομαδες που μπορουν να διεκδηκησουν το δαχτυλιδι.Πρωτοι απο όλους οι πρωταθλητες.Φυσικα υπαρχει το Νταλας και οι Σανς που ειναι παρα πολυ καλες ομαδες.Το Χιουστον ειναι ενισχυμενο και μπορει να καταφερει πολλα ,ακομα και πρωταθλημα.Φυσικα υπαρχει το Ντενβερ και η Γιουτα που ειναι πολυ καλες ομαδες αλλα δεν πιστευω πως μπορουν να παρουν τον τιτλο.
Oσο για τους Lakers μονο αν ο Κομπε εχει 51 ppg βλεπω να πετυχαινουν κατι laugh.gif

Θα ψηφισω Σπερς γιατι ειναι πρωταθλητες αλλα και ομαδα που υποστηριζω

GO Spurs GO
captain charisma
ναι αλλα οι σπερς παιρνουν το πρωταθλημα μονο τις μονες χρονιες αρα φετος δεν εχει πρωταθλημα για το σαν αντονιο icon_drunk.gif 19.gif 69.gif
enypnio
hous1-sm.gif

εγώ θέλω να το πάρει το Χιούστον αφού δεν κατάφερε να πάρει ευρολίγκα ο Σκόλα Ας πάρει Δαχτυλίδι
t0ny3
To denver θα το παρει.Φετος θα ειναι σαφως πιο βελτιωμενο.Επιτελους να παρει ενα δαχτυλιδι και ο iverson.Το παλικαρι το αξιζει.Το Denver εχει μια απο τις καλυτερες ομαδες στο ΝΒΑ.Γυρισε φετος και ο Martin.Πιστευω πως στον τελικο θα ειναι Denver-Boston.Και θα ειναι πολυ ωραιοι τελικοι.Εχω βαρεθει το Ditroit και τους Spurs.Φτανει πια.Δεν παιζουν καθολου ωραιο μπασκετ.Επισης αν δεν φτασει τελικο το denver θα ηθελα να πανε οι Suns.
Ginobili
QUOTE(t0ny3 @ Oct 29 2007, 19:11 ) *
To denver θα το παρει.Φετος θα ειναι σαφως πιο βελτιωμενο.Επιτελους να παρει ενα δαχτυλιδι και ο iverson.Το παλικαρι το αξιζει.Το Denver εχει μια απο τις καλυτερες ομαδες στο ΝΒΑ.Γυρισε φετος και ο Martin.Πιστευω πως στον τελικο θα ειναι Denver-Boston.Και θα ειναι πολυ ωραιοι τελικοι.Εχω βαρεθει το Ditroit και τους Spurs.Φτανει πια.Δεν παιζουν καθολου ωραιο μπασκετ.Επισης αν δεν φτασει τελικο το denver θα ηθελα να πανε οι Suns.

Καλά το πόσο ωραίο μπάσκετ παίζει μια ομάδα..είναι και λίγο υποκειμενικό...Δεν καταλαβαίνω δηλαδή από που προκύπτει ότι το Ντένβερ,πέρσι έπαιζε καλύτερο μπάσκετ από τους Σπέρς...ίσα..ίσα...
Το Ντιτρόιτ γιατί το βαρέθηκες...? Ό,τι έκαναν την διετία 2004-05.Δεν έχουν κάνει κάτι άλλο από τότε...
jjc
Λογω του οτι τρεφω βαθεια συμπαθεια για τους νικς, θα ψηφισω τους γειτονες τις βοστονης. Ελπιζω τουλαχιστον σε μια καλη πορεια, να μπουν επιτελους στα play offs knicks-sm.gif knicks-sm.gif knicks-sm.gif
Achilleas13
QUOTE(big dirk @ Oct 29 2007, 20:06 ) *
ναι αλλα οι σπερς παιρνουν το πρωταθλημα μονο τις μονες χρονιες αρα φετος δεν εχει πρωταθλημα για το σαν αντονιο icon_drunk.gif 19.gif 69.gif



Θα σπασει φετος η παραδοση 69.gif
Μονο ο Γερμανος μην το παρει.Ολοι οι αλλοι καλοδεχουμενοι και ειδικα οι Ναγκετς
Kaez
Rockets,Suns (ποσο ατυχοι περσι) φανταζουν τα δυνατα φαβορι της δυσης. Pistons,Celtics
aπο την ανατολη...Προσωπικα απ'ολους αυτους βλεπω τους Rockets
Ginobili
QUOTE(Achilleas13 @ Oct 30 2007, 12:32 ) *
Θα σπασει φετος η παραδοση 69.gif
Μονο ο Γερμανος μην το παρει.Ολοι οι αλλοι καλοδεχουμενοι και ειδικα οι Ναγκετς

Περιττό να πω,ότι συμφωνούμε... tongue.gif
Μόνο ο evilmonkey.gif Γερμανός να μην το πάρει!!!!
biggrin.gif
captain charisma
γιατι ρε παιδια ασχημα θα σας κατσει αμα το παρει ο γερμανος?
mj23lbj23
Θα ηθελα ο ΛΕΜΠΡΟΝ να παρει την κουπα.Αλλα δεν το βλεπω.Ευχομαι ολοψυχα στους Σπερς να αποκλειστουν απο τον πρωτο γυρο γιατι κατα την γνωμη μου ειναι η χειροτερα εμπορικες πρωταθλητριες μαζι με τους Πιστονς του 89 και 90 και γιατι το μπασκετ που παιζουν μπορει να παιρνει τιτλους αλλα δεν κερδιζει φιλαθλους.
j-kidd13
Συμφωνω απολυτα για τους Σπερς.Απο τις πλεον αντιθεαματικες ομαδες.Οσο για τον Λεμπρον δεν τον βλεπω να περναει περα απο τον πρωτο γυρο των πλει οφς φετος.Απελπιστικα μονος για επιπεδο πρωταθλητισμου.
morfi
Πέρσι την περίοδο των playoff το είχαμε εξαντλήσει αυτό το θέμα... rolleyes.gif

QUOTE(j-kidd13 @ Nov 14 2007, 12:43 ) *
Οσο για τον Λεμπρον δεν τον βλεπω να περναει περα απο τον πρωτο γυρο των πλει οφς φετος.Απελπιστικα μονος για επιπεδο πρωταθλητισμου.

Αν ο Λεμπρόν ήταν "απελπιστικά μόνος" δεν θα έφτανε ποτέ στους τελικούς και πρόπερσι δεν θα πέρναγε ούτε τον πρώτο γύρο. Όχι απλά δεν είναι μόνος του αλλά περιβάλλεται από έναν πρώην all-star, από έναν νυν all-star συν και δυο-τρεις που κατέχουν κάτι περισσότερο από "αρκετά καλά" τη τέχνη του σουτ και έχουν "χτυπήσει" αρκετές φορές στις κρίσιμες στιγμές. Μην είστε υπερβολικοί. Οι Καβαλίερς δεν είναι one-man show.


Επίσης,
πολλά ξένα site και φόρουμ γράφουν πως φέτος ήρθε η ώρα του Νας και των Σανς. Κάθε χρόνο τα ίδια διαβάζω... rolleyes.gif
mj23lbj23
Ναι για να αποκλεισει μια ομαδα σαν τους Πιστονς και σαν τους Νετς οι οποιες ειναι ομαδες με τρεις All star η καθε μια ειναι μονος του.Ο Ιλγκαουσκας μπορει να ηταν Αll star αλλα που ηταν περυσι στα playoff?Για φετος αστο καλυτερα με Σελτικς κ.τ.λ.
morfi
QUOTE(mj23lbj23 @ Nov 16 2007, 22:30 ) *
Για φετος αστο καλυτερα με Σελτικς κ.τ.λ.

Φέτος ο Ιλγκάουσκας είναι ίσως ο καλύτερος σέντερ στην Ανατολή έχοντας σταθερά 16, 10 και ο Γκούντεν σταθερά double-double. Δεν ξέρω που θα φτάσει η ομάδα αλλά αν συνεχίζεται να πιστεύεται ότι ο Λεμπρόν είναι μόνος του, είστε υπερβολικοί.

QUOTE(mj23lbj23 @ Nov 16 2007, 22:30 ) *
Ναι για να αποκλεισει μια ομαδα σαν τους Πιστονς και σαν τους Νετς οι οποιες ειναι ομαδες με τρεις All star η καθε μια ειναι μονος του.Ο Ιλγκαουσκας μπορει να ηταν Αll star αλλα που ηταν περυσι στα playoff?

Ο Ιλγκάουσκας ήταν εκεί στα περσινά playoff και βοηθούσε. Δεν ξέρω γιατί δεν τον είδες...
Das Kapital
Γιατι προσπαθεις ΟΛΗ την ωρα να μας αποδειξεις πως ο καημενος και αδικημενος απο το απανθρωπο συστημα του ΝΒΑ Bryant εχει ολους τους αμπαλους στην ομαδα του αλλα γιατι ο ενας και μοναδικος καταφερνει τα παει την ομαδα του στα playoffs ενω ο κωλοφαρδος και υπερτιμημενος LeBron που αν δεν ειχε αυτους τους θεσπεσιους και ικανοτατους συμπαιντες δεν θα ειχε κανει τιποτα;

Βαρεθηκα να ακουω πως ο LeBron εχει super συμπαικτες,αν ολοι αυτοι ηταν εστω και λιγο κοντα του σαν ταλεντο δεν θα τον αφηναν ισως στο σημαντικοτερο αγωνα που εχει κανει αυτη η ομαδα ολομοναχο να σκοραρει σε 2 παρατασεις τη στιγμη που αυτοι ετρωγαν ταπες εχαναν την μπαλα και εκαναν airball απο κατω!
morfi
QUOTE(lebron15 @ Nov 18 2007, 16:00 ) *
Γιατι προσπαθεις ΟΛΗ την ωρα να μας αποδειξεις πως ο καημενος και αδικημενος απο το απανθρωπο συστημα του ΝΒΑ Bryant εχει ολους τους αμπαλους στην ομαδα του αλλα γιατι ο ενας και μοναδικος καταφερνει τα παει την ομαδα του στα playoffs ενω ο κωλοφαρδος και υπερτιμημενος LeBron που αν δεν ειχε αυτους τους θεσπεσιους και ικανοτατους συμπαιντες δεν θα ειχε κανει τιποτα;

Εγώ έχω βαρεθεί να σε βλέπω να μην το αναιρείς.
Alexmei
QUOTE
Επίσης,
πολλά ξένα site και φόρουμ γράφουν πως φέτος ήρθε η ώρα του Νας και των Σανς. Κάθε χρόνο τα ίδια διαβάζω...


Φέτος ήρθε η ώρα του Νας και των Σανς. banana.gif



70% Σέλτικς
15%Μαβς
10%Σπερς
3%Χιούστον
2%Άλλη ομάδα

Με βάση την τωρινή τους εμφάνιση. Γιατί πολλά αλλάζουν και μας εκπλήσουν (αποκλεισμός Μαβς πέρυσι στον πρώτο γύρο)
kemp
εγω απο οτι εxω δει φετος θεωρω πρωτο φαβορι παλι τους SPURS
και μετα celtics kai mavs
Ως outsider οι magic αν ο howard σεληνιαστει στα play offs
mj23lbj23
QUOTE(morfi @ Nov 18 2007, 15:29 ) *
Φέτος ο Ιλγκάουσκας είναι ίσως ο καλύτερος σέντερ στην Ανατολή έχοντας σταθερά 16, 10 και ο Γκούντεν σταθερά double-double. Δεν ξέρω που θα φτάσει η ομάδα αλλά αν συνεχίζεται να πιστεύεται ότι ο Λεμπρόν είναι μόνος του, είστε υπερβολικοί.
Ο Ιλγκάουσκας ήταν εκεί στα περσινά playoff και βοηθούσε. Δεν ξέρω γιατί δεν τον είδες...

Tωρα για ποιον Ιλγκαουσκας μου μηλας?Για εναν τεχνιτη ψηλο που ομως δεν μπορει να βαλει μεσα στην ρακετα ουτε 2,05 παιχτη?Ευχαρηστως διναμε τον Ιλγκαουσκας(αλλος Καρτραιτ αυτος) για τον Μπαινουμ.Οι λεικερς στην τελικη και εναν ολαραουντ παιχτη τον Οντομ.Οι Καβς ποιον τον Χιουζ που ολο τραυματιζεται.Αυτο που εκανε περυσι ο Τζειμς ειναι αθλος ειδηκα με τους Πιστονς ειναι μεγαλο επος.
Pantel
ε ντάξει, δεν ήταν και τόσο άθλος. Ο Gooden καλά έπαιζε, επίσης ο άλλος ο μικρός στο τελευταίο ειδικά ματς (με τους Πίστονς)σχεδόν μόνος του το πήρε. Και ο Zydrunas βοήθησε.
mj23lbj23
Φετος οι Σπερς δεν θα το παρουν με τιποτα αντε γιατι εχουν καταντησει σηχαμα.Μαζι με τους Πιστονς του Τομας και του Ντουμαρς ειναι οι πιο βρωμικες ομαδες.
nikolas12
Celtics φετος μπορουν να το παρουν με δεμενα τα χερια και μονο που τους ειχα δει στο NBA LIVE 2008 ειναι καλυτεροι απο ποτε και μπορουν να επιστρεψουν στην αυτοκρατορια τους.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.