Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Άρης - Ο.Σ.Φ.Π.
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Άρης
Pages: 1, 2
EXPLOITED ARIS
Πρεμιερα του πρωταθληματος απεναντι σε μια υπερπληρη ομαδα οπως ο Ολυμπιακος κ εμεις παμε για μια καλη εμφανιση που θα μας δωσει ελπιδες για τη συνεχεια μετα απο τη γνωστη καλοκαιρινη-φθινοπωρινη περιπετεια μας!
Αν η εμφανιση συνοδευτει και απο νικη τοτε θα ειναι οτι καλυτερο!
Ωστοσο αυτο ειναι πολυ δυσκολο!
Περιμενω ενα γεματο Παλε για να δειξουμε στο νεο coach που ηρθε!Ελπιζω η νεα ομαδα,αν και νεα,(πιο νεα δε γινεται)να φανει ανταξια των προσδοκιων,αναλογικα βεβαια απο τη στιγμη που ειναι κ πρεμιερα!
smiley.gif wav.gif

Υ.Γ. Δεν ειμαι σιγουρος για την ωρα του παιχνιδιου!
Omar Little
Έκλεισε στη NOVA o Άρης

QUOTE
Οι εξελίξεις στα τηλεοπτικά είναι ραγδαίες. Σύμφωνα με όσα διέρρευσαν στη Θεσσαλονίκη το συνδρομητικό κανάλι της NOVA συμφώνησε με τον Αρη και μάλιστα θα κάνει τη μετάδοση του Σαββατιάτικου ντέρμπι με τον Ολυμπιακό στο Αλεξάνδρειο, είδηση πάντως που δεν επιβεβαιώνεται από τη NOVA... Αλλες τρεις ομάδες σε συζητήσεις με το συνδρομητικό.
Οι πληροφορίες που διέρρευσαν από ανθρώπους του Αρη αναφέρουν ότι ο Γιάννης Δαμιανίδης συναντήθηκε με εκπροσώπους της NOVA και επήλθε συμφωνία αν και επισήμως από τη NOVA δεν υπάρχει ανάλογη ενημέρωση.


Πηγή
athinaios
αν τελικα μας δειξει η nova παιδια κ μαθετε κανα λινκ στειλτε το με πμ να καταφερουμε να το δουμε κ εμεις...καλη αρχη ευχομαι αυριο.
hagi
Για nova γράφει και ο ΕΣΑΚΕ..Καλή αρχή..Ελπίζω να γεμίσει το γήπεδο για να βοηθηθεί η ομάδα...Πολύ δύκολο ματς..Αν έχει προλάβει ο Φώτης να αλλάξει κάτι θα είναι πολύ ευχάριστώ..Για νίκη είναι πολύ δύκολο αλλά αν έρθει θα είναι ιδανικό ξεκίνημα..
Εγώ αυτό που θέλω να δω κυρίως είναι αλλαγή στον τρόπο παιχνιδιού..Αυτό είναι το σημαντικό..

Καλή επιτυχία!!!
chinaski
Καλη αρχη να εχουμε . Και να θυμαστε οχι σκουπιδια οχι πλαστικα σε θαλασσες και ακτες για να μπορουμε να χαιρομαστε τη θαλασσα και αυτο το καλοκαιρι.

Και αν κατα τυχη βρειτε καποιο λινκ ριξτε μου ενα μηνυμα. Ευχαριστω.
ΚιτρινιΑΡΗΣ
αν κατά τύχη κανένα λιγκ... κι εγώ θα χαρώ (πμ)... ευχαριστώ!!! smiley.gif
Yusaku
Θα μπω και γω στη λίστα αναζήτησης κάποιου λινκ!
Ευχαριστώ παίδεες!
Timemaster
υπέροχα...
όλοι για λινκ ψάχνουμε!!!
smiley.gif
Tatubasketfan
λινκ και σ εμένα αν γίνεται παιδιά biggrin.gif
asero
Το εγραψα και στο τοπικ του οσφπ,αλλα ας το γραψω και εδω.Ενα και σε μενα παιδες. rolleyes.gif
comrade
παιδια και γω θελω λινκ
pm me αν μπορειτε..
g-7-agis
παιδια κανα λινκ?στελτε μ....
basketikos2813
κι εγώ το ξαναγράφω κι εδω: αν βρεθεί λινκ στείλτε pm. ευχαριστώ εκ των προτέρων.
chinaski
kανα λινκ ρε παιδιααααα
Manu7
E ας ζητήσω και γω αυτό το πολυπόθετο link.Ευχαριστώ εκ των προτέρων. rolleyes.gif
aigio
Αν αυτο το Link yparxei, το θελω και εγω smiley.gif
a bullet for your head
Προσθεστε και μενα...
Timemaster
Κατεβάστε ένα πρόγραμμα που λέγεται mytv
είναι εύκολο να το βρείτε.

http://mytv-download.livepage.gr/

βάλτε τα στοιχεία σας (έβαλα ότι να είναι)
και θα παίξει απλά είναι μόνο για τρεις μέρες!
ΚιτρινιΑΡΗΣ
Έχει πουθενά στατιστικά;;;... η σελίδα του εσακε είναι άσπρη!!!
15#kostas
βρηκατε κανενα λινκ???αν γινεται στειλτε μου με πμ...
themoss
Κατσικαρης ΘΕΟΣ, εβαλε Χρυσικοπουλο! Αξιζει να του δωθουν ευκαιριες και μκαρι να'χει τα κοτσια ο Κατσικαρης να τον αναδειξει.
vastravoud
Ο Χατζηβρέττας είναι τραυματίας;
Timemaster
19-25
με Λίνο και Γάιο στην πεντάδα ο Άρης!
Manu7
QUOTE(Timemaster @ Oct 24 2009, 18:15 ) *
Κατεβάστε ένα πρόγραμμα που λέγεται mytv
είναι εύκολο να το βρείτε.

http://mytv-download.livepage.gr/

βάλτε τα στοιχεία σας (έβαλα ότι να είναι)
και θα παίξει απλά είναι μόνο για τρεις μέρες!

Φίλε λέει ότι είναι μόνο για Έλληνες του εξωτερικού.Εγώ το ανοίγω το πρόγραμμα αλλά δεν ξέρω τι να κάνω μετά .
chinaski
Μην προσπαθειτε αδικα ειναι μονο για εξωτερικο.
HLR CENATION
Οι αμερικανοι του αρη πλην του μαιλς ειναι αποτυχια.μπραβο στον μαντσον που τους μαζεψε.τωρα για το χατζηβρεττα αν δεν τον βαζει ο κατσικαρης ειναι εγκλημα.χωνι στην αμυνα ο μπετς.Παιχτες σαν τον κλαρκ ειναι μονο για ομαδες που θελουν απλως μια καλη σαιζον σε καμια περιπτωση για ομαδες που θελουν να κανουν πρωταθλητισμο.επισης ο κακιουζης κ αυτος μπαζει αμυντικα ενω κ στην επιθεση αρνητικος.Ο Μαιλς παραπολυ καλος σε ολους τους τομεις.Το παιχνιδι του ολυμπιακου το κολλαει ο παπαλουκας.χωρις αυτον ειναι ποιο φρεσκος κ ποιο γρηγορος.λαθος του γιαννακη που επαιξε για καμποση ωρα με 5αδα παπαλουκα--γοιφερ-τσιλντερς-βασιλοπουλο-βουισιτς καθως δεν εχει σουτ.καλος σε αμυνα κ επιθεση ο κλειζα χωρις να εχει φορτσρει,πολυ καλος σε αμυνα ο μπεβερλυ,στο μοιρασμα καλουτσικος ο τεοντοσιτς δεινει ενεργεια ο τσιλντερς παιζει κ αμυνα.τον σημαδευουν το βουισιτς χωρις ομως αποτελεσμα ενω μπροστα στεκεται καλα.αμυντηκα βασταει ο μπυρουσης πρεπει να αναιβει ο γουιφερ.
Timemaster
σόρυ παιδιά απλά είμαι εξωτερικό και δε το ήξερα αυτό!
εμένα μου δουλεύει κανονικά!
rolleyes.gif

Ο Χατζηβρέττας έπαθε τράβηγμα στο ζέσταμα!!!
Οι τέσσερις Έλληνες λεγεωνάριοι δηλαδή τραυματίες!



Ο Ρίτσαρτσον ακόμα είναι εκτός τόπου και χρόνου...
Ο Ντέη του χρόνου θα είναι στο επίπεδο του Κλαρκ και μελλοντικά θα βοηθήσει!

Γενικά στους κοντούς καλά τα πάμε αλλά από το τρία και πάνω άστα να πάνε.
vastravoud
Όλα τα λεφτά η φάση που τρέχει ο Μάιλς και ο κυριούλης προσπαθεί να φύγει σκουπίζοντας tongue.gif
Boom Dizzle
Κανενα link???
balomazoxtra
QUOTE(BakariosG13 @ Oct 24 2009, 19:20 ) *
Κανενα link???

Eνα λινκ,όχι για μένα για τη φουκαριάρα τη μάνα μου... smiley.gif

(πριν μερικούς μήνες υποτίθεται ότι θα ήταν πνευματώδες ή τουλάχιστον αστείο.. tongue.gif )
HLR CENATION
κακος παντως ο ολυμπιακος.ο γιαννακης παει να μονιμοποιησει 4αρι το βασιλοπουλο κ η ομαδα δεν εχει καθολου σουτ.αναιβηκε πολυ στο β ο κακιουζης σε αμυνα-επιθεση.ο παπαλουκας το ξαναλεω κολλαει το παιχνιδι του ολυμπιακου.παρα πολυ ωραιως ο μπεωερλυ.
Ο αρης απο υλικο λιγα πραγματα να δουμε αν μπει 4αδα.
Timemaster
78-85 τελικό σκορ...

Μια πρόχειρη κριτική για τον αγώνα:

Καταρχάς η τεράστια διαφορά στο βάθος του ρόστερ...
από την μία ο Άρης έβαζε τον Σκορδίλη και τον Λίνο και ο Ολυμπιακός τον Βούγιασιτς και Βασιλόπουλο!

κοιτώντας τα συνολικά στατιστικά των δύο ομάδων όλη η διαφορά γίνεται στα ποσοστά στα δίποντα και για εμένα εκεί κρίθικε το παιχνίδι.
Έβλεπες τους παίχτες του Ολυμπιακό να αλλάζουν καλήτερα την μπάλα με αποτέλεσμα να βρίσκουν εύκολα λευ απ και σουτάκια κάτω από το καλάθι σε αντίθεση με τους παίχτες του Άρη που σπάνια ακούμπησαν την μπάλα στους ψιλούς (μέσα σε αυτούς και ο Κακιούζης) και κάθε φορά που κάποιος από τους περιφερειακούς έκανε μπάσιμο έβρεισκε έναν και δύο ψιλούς μπροστά του.
Αυτό οδήγησε βέβαια σε πολλά τρίποντα (8/21) που όμως δεν ήταν εύστοχα.

Θεωρώ πως με έναν ποιο γρήγορο ψηλό μιας και δεν είδα ούτε μια φάση που ο Μπετς πρόλαβε να κλείσει διάδρομο ενώ δε βοήθησαν στην ομαδική άμυνα οι Μπάρλος,Κακιούζης από το τέσσερα και Ρίτσαρτσον από το τρία θα είχαμε καλύτερη τύχη.

Πάντως σε όλο το παιχνίδι ακόμα και όταν μειώσαμε την διαφορά δεν ένοιωσα πως μπορούσαμε να πάρουμε το παιχνίδι.

Από άποψη παιχτών αρνητικοί ήταν οι Μπετς και Ρίτσαρτον που δε φάνηκαν πουθενά εκτός από τα φάουλ που έκαναν και εκτός που δε σκόραραν ήταν και τρύπες στην άμυνα.
Ο Μάιλς εκανε τρομερό παιχνίδι έδωσε ασίστ έκλεψε μπάλες και σκόραρε κατά κόρον με πολλές όμως προσωπικές προσπάθειες!
Ο Κακιούζης ήταν θετικός μιας και έπαιξε καλή προσωπική άμυνα και έπαιρνε καλές θέσεις σκοράροντας αλλά η αδυναμία του (ταχύτητα) κάνει μπαμ σε δίδυμο με Μπετς.
Ο Λίνος έπαιξε λίγα λεπτά και πρόλαβε να βάλει 6 πόντους με 2/3 τρίποντα όλα ελεύθερα βέβαια αλλά όπως και να έχει είναι κάτι θετικότατο.
Ενώ ο Σκορδίλης δεν κατάφερε να κάνει τίποτα όσα λεπτά έπαιξε και δεν φάνηκε διαφορά ανάμεσα σε αυτόν και τον Μπετς.
Όσο για τον Κλάρκ και τον Ντέη έπαιξαν με εκλάμψεις στη θέση δύο έβαλαν μερικά δύσκολα καλάθια αλλά στην ουσία μηδέν στο πηλίκο μιας και δε βοήθησαν καθόλου στην κυκλοφορία της ομάδος και δεν έδειξαν σταθερότητα.

Για τον Ολυμπιακό δεν έχω να πω τίποτα μια ομάδα που είναι μουδιασμένη και δεν απέδωσε ούτε στο 50% των δυνατοτήτων της και γιατί να το κάνει; Το μειονέκτημά του πάντως είναι το μακρινό σουτ που φαίνεται πως δε το έχει όμως καλύπτεται από την κυκλοφορία της μπάλας της μπάλα και την συνεχή κίνηση των παιχτών!

Αυτά τα ολίγα για την ώρα....
rolleyes.gif


Υ.Γ. ψηλό και τριάρι ΤΩΡΑ



valsam
ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ !!!!!!!!
Ξεκινησε ξανα ο μεσαιωνας του μπασκετ!!!!!
Μπραβο σας παλι γριζες σκιες !!!!!!!!!
Οταν ειδα εκεινο το επιθετικο που κερδισε ο Μπεβερλι νομιζω στο α' ημιχρονο, λεω δεν γινονται αυτα αλλα με τα οσα ακολουθησαν συχαθηκα πραγματικα!
Καθε φορα που πλησιαζε ο ΑΡΗΣ 'τσουπ' και ενα μαγικο σφυριγμα!
ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟ ΡΙΜΠΑΟΥΝΤ ΤΟΥ ΜΠΕΤΣ ΠΟΥ ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΦΑΟΥΛ ΣΤΟΝ ΚΛΕΙΖΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!




+20%- Rchos
kolokotronis
Καλό ματσάκι, δίκαια τη νίκη ο οσφπ.
Ο Άρης προσπάθησε να πιέσει στην περιφέρεια με αποτέλεσμα να δημιουργούνται συνέχεια ρίγματα από μπασίματα.
Ο ολυμπιακός πρέπει να έβαλε τους περισσότερους πόντους μέσα από τη ρακέτα. Πανηγύρι έγινε.
Δεν το ΄βλέπεις ρε φώτη να κλείσεις λίγο την άμυνα? Έστω μία ζώνη...
Τέλοσπάντων. Η διαφορά στο βάθος των ρόστερ ήταν εμφανής.
Δε νομίζω ότι ο ολυμπιακός κινδύνεψε ουσιαστικά σε καμμία στιγμή.
Ο Κλέιζα δείχνει με το καλημέρα ότι μπορεί να σκοράρει σταθερά και ακούραστα. Μεγάλη υπόθεση.
Φτάνει τους 20 χωρίς να το καταλάβεις και παίζει άνετα και στο 4.
Ο Χατζηβρέττας κάτι πρέπει να έκανε για να μην έπαιξε καθόλου.
Ο Άρης θα χτυπήσει την τρίτη θέση αλλά είναι σίγουρα κατώτερος των δύο μεγάλων.
Οι διαιτητές έκανα λάθη αλλά κατα την γνώμη μου δεν άλλαξαν το αποτέλεσμα.
Paris87
Ο Αρης εαν παρει Μασσει, θα βελτιωθει τρομερα...
Κρινουμε μια ομαδα λιγων εβδομαδων. Επαιξε παρα πολυ καλα σημερα, τρομερη διαφορα απο την προηγουμενη ομαδα..
Ο Κλειζα παρα πολυ καλος, τα fade-away του σκοτωνουν...
HLR CENATION
QUOTE(kolokotronis @ Oct 24 2009, 20:34 ) *
Καλό ματσάκι, δίκαια τη νίκη ο οσφπ.
Ο Άρης προσπάθησε να πιέσει στην περιφέρεια με αποτέλεσμα να δημιουργούνται συνέχεια ρίγματα από μπασίματα.
Ο ολυμπιακός πρέπει να έβαλε τους περισσότερους πόντους μέσα από τη ρακέτα. Πανηγύρι έγινε.
Δεν το ΄βλέπεις ρε φώτη να κλείσεις λίγο την άμυνα? Έστω μία ζώνη...
Τέλοσπάντων. Η διαφορά στο βάθος των ρόστερ ήταν εμφανής.
Δε νομίζω ότι ο ολυμπιακός κινδύνεψε ουσιαστικά σε καμμία στιγμή.
Ο Κλέιζα δείχνει με το καλημέρα ότι μπορεί να σκοράρει σταθερά και ακούραστα. Μεγάλη υπόθεση.
Φτάνει τους 20 χωρίς να το καταλάβεις και παίζει άνετα και στο 4.
Ο Χατζηβρέττας κάτι πρέπει να έκανε για να μην έπαιξε καθόλου.
Ο Άρης θα χτυπήσει την τρίτη θέση αλλά είναι σίγουρα κατώτερος των δύο μεγάλων.
Οι διαιτητές έκανα λάθη αλλά κατα την γνώμη μου δεν άλλαξαν το αποτέλεσμα.

Μην το λες οτι θα μπει 3αδα.Ο πανελληνιος οπως βλεπω ειναι πολυ ωραιος.Τωρα καθαρα εχασε ο αρης οχι απο την διαιτησια.εχει πολυ φτωχο υλικο.
kolokotronis
QUOTE(laclipers @ Oct 24 2009, 21:20 ) *
Μην το λες οτι θα μπει 3αδα.Ο πανελληνιος οπως βλεπω ειναι πολυ ωραιος.Τωρα καθαρα εχασε ο αρης οχι απο την διαιτησια.εχει πολυ φτωχο υλικο.

Καλά θα χτυπήσει την τρίτη θέση είπα, όχι ότι την έχει καπαρώσει.
Άλλαξε και προπονητή, έχει και μία από της καλύτερες έδρες.
Ο πανελλήνιος κάθε χρόνο το ίδιο έργο...
Θα δούμε.
theov
QUOTE(Paris87 @ Oct 24 2009, 20:18 ) *
Ο Αρης εαν παρει Μασσει, θα βελτιωθει τρομερα...
Κρινουμε μια ομαδα λιγων εβδομαδων. Επαιξε παρα πολυ καλα σημερα, τρομερη διαφορα απο την προηγουμενη ομαδα..
Ο Κλειζα παρα πολυ καλος, τα fade-away του σκοτωνουν...


Massey? παιζει τετοια μεταγραφη?
Timemaster
QUOTE(valsam @ Oct 24 2009, 20:32 ) *
ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΟ !!!!!!!!
Ξεκινησε ξανα ο μεσαιωνας του μπασκετ!!!!!
Μπραβο σας παλι γριζες σκιες !!!!!!!!!
Οταν ειδα εκεινο το επιθετικο που κερδισε ο Μπεβερλι νομιζω στο α' ημιχρονο, λεω δεν γινονται αυτα αλλα με τα οσα ακολουθησαν συχαθηκα πραγματικα!
Καθε φορα που πλησιαζε ο ΑΡΗΣ 'τσουπ' και ενα μαγικο σφυριγμα!
ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟ ΡΙΜΠΑΟΥΝΤ ΤΟΥ ΜΠΕΤΣ ΠΟΥ ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΕΩΝΟΥΝ ΦΑΟΥΛ ΣΤΟΝ ΚΛΕΙΖΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!



δεν έδωσε φάουλ στο ριμπάουντ αλλά έδωσε φάουλ ποιο πριν στο σουτ του Κλέιζα αλλά δεν ακούστηκε...
και για αυτό βάρεσε και βολές...

σίγουρα δε χάσαμε με διαιτησία αλλά και σίγουρα κάποια αμφιλεγόμενα σφυρίγματα τα πήρε ο Ολυμπιακός σε κρίσιμα σημεία.
Όμως δε γίνεται να κατηγορούμε τους διαιτητές επειδή δεν σφύριξαν έδρα και όχι την δική μας κακή απόδοση!
apkat
QUOTE(Timemaster @ Oct 24 2009, 21:38 ) *
δεν έδωσε φάουλ στο ριμπάουντ αλλά έδωσε φάουλ ποιο πριν στο σουτ του Κλέιζα αλλά δεν ακούστηκε...
και για αυτό βάρεσε και βολές...


Στον Βουισιτς δωθηκε το φαουλ και αυτος σουταρε βολες..Ο Κλειζα ηταν στην διεκδικηση του ριμπαουντ αλλα το φαουλ ειχε δωθει απο πριν ..

Η διατησια ηταν οντως μετρια αλλα δεν νομιζω οτι ευνοησε καποιον απο τους 2..Ειναι απλα γραφικο να πιστευει καποιος οτι το παιχνιδι κριθηκε απο τους διαιτητες..
rchos
Η συζητηση για τη διαιτησια σταματαει εδω. ο επομενος θα ακολουθησει τον valsam που ηδη πηρε ενα φαουλ.
υπαρχει ειδικο τοπικ για αυτες τις συζητησεις ενω ακομη και εκει προσεξτε τον τροπο που γραφετε!
aigio
Aν βγει το ματς σε rapidshare, ας ποσταρει εδω καποιος τα links...
rchos
οποιος ποσταρει λινκ εφυγε για μπαραμπακους. smiley.gif


με πμ εχουμε πει αυτα!
pain of salvation
και εγω και εγω για rapidshare...
pm παντα...
Thnx
modernam
και εγώ please σε pm κανα rapidshare
Gravedigger
QUOTE (Timemaster @ Oct 24 2009, 20:18 ) *
από την μία ο Άρης έβαζε τον Σκορδίλη και τον Λίνο και ο Ολυμπιακός τον Βούγιασιτς και Βασιλόπουλο!

Μεταγραφή από τους Lakers??Τώρα ποιον θα βρίζουν εκεί στο LA?? tongue.gif
pain of salvation
QUOTE(pain of salvation @ Oct 24 2009, 20:10 ) *
και εγω και εγω για rapidshare...
pm παντα...
Thnx


ή Megaupload καλυτερα.
Thnx again

sorry για το spam...
Weekendman
Όταν ο Ολυμπιακός παίζει με μια ομάδα χωρίς Χατζηβρέττα(και χωρίς 2άρι) Ντικούδη με πλεί-μεικερ που είναι λίγες μέρες εκεί με 2 ανύπαρκτους ξένους(τον Ντέι δεν τον εμπιστευόμουν χάνω και την εμπιστοσύνη στον Ρίτσαρτσον αλλά όχι οριστικά) και με 2 νεαρούς που δεν πολυείχαν ευθύνες(Ο Χρυσικόπουλος ήταν θρασυς και μου άρεσε αυτό πάρα πολύ) θα περίμενα κάτι πιο άνετο και καλύτερο απο τον Ολυμπιακό, βέβαια δεν απειλήθηκε και τρομερά ενώ καμιά ομάδα απο τα φαβορί της Ευρώπης πλην Σιένα δεν είναι σε καμιά πρόωρη υπερφόρμα.
Για τον Γουάιφερ τον βλέπω παλτό μέχρι να προσαρμοστεί σε κανένα εξάμηνο...
Ο Κλέιζα είναι πραγματικά πιστολίνας...
Μέχρι χθές νόμιζα τον Παπαλουκά καλό αμυντικό νομίζω ο Μπέβερλι είναι ακόμα καλύτερος με πραγματικά επιθετική άμυνα και ταχύτητα , πεντάδα με Μπέβερλι,Παπαλουκάς,Βασιλόπουλος η Τσίλντρες,Κλέιζα,Μπουρούση να δούμε ποιος θα την περάσει αμυντικά...
Ο Άρης είναι πολύ τυχερός που έχει τον Μάιλς και ο Μάιλς ανόητος που κυνήγησε το ΝΒΑ και έχασε τα πολλά χρήματα απο δίάφορες Ευρωπαικές ομάδες...
αυτά τα λίγα γιατί εγω είδα απο κοντά το παιχνίδι ήρθα απο έξοδο και ετοιμάζομαι για έξοδο παρεμπιντόντως συγχαρητήρια στον ΕΣΑΚΕ για την άψογη οργάνωση του...
valsam
QUOTE (rchos @ Oct 24 2009, 18:49 ) *
Η συζητηση για τη διαιτησια σταματαει εδω. ο επομενος θα ακολουθησει τον valsam που ηδη πηρε ενα φαουλ.
υπαρχει ειδικο τοπικ για αυτες τις συζητησεις ενω ακομη και εκει προσεξτε τον τροπο που γραφετε!

ΦΑΟΥΛ?????????????
ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΦΑΟΥΛ Ο ΒΟΡΕΑΔΗΣ??????
Α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΙ ΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΣΑΝ ΝΑ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΗ !!!!!!!!!!!!!!!!!!



10 days off για 2-3 παραβιασεις σε κανονισμους. pierce21
joi
Αν παίξει link για τον αγώνα δώστε ένα πμ και από δώ. Thanks.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.