Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ζαλγκίρις - Άρης
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
dizzy_fingers
Το συνηθισμένο καφέ της Ευρωλίγκας biggrin.gif.

Όπως πάντα θα βρεθούμε στο Ζωγράφειον στην Α.Παπάγου για να δούμε τον Άρη στο πιο κρίσιμο, μέχρι στιγμής, ματς της ευρωπαϊκής του σεζόν (για τους φίλους Ολυμπιακούς, με μία μικρή επιφύλαξη, δηλώνουμε ότι θα δείτε και το παιχνίδι της ομάδας σας....εφόσον πείσετε πρώτα τον Warrior που θα υπερασπίζεται την κατοχή του κοντρόλ της τηλεόρασης με νύχια και με δόντια laugh.gif )

Περιμένουμε παλιούς και καινούριους στην παρέα μας.

Μέρος και ώρα συνάντησης ακριβώς, θα ανακοινώσουμε σύντομα (να υπολογίζετε ότι η καφετέρια είναι ψηλά στη λεωφόρο Παπάγου στου Ζωγράφου και τα ματς αρχίζουν στις 20:15).
apkat
Kαι τα δυο 20:15 ειναι;Μεσα αλλα να λειπει ο Warrior (tongue.gif ) για να δουμε και Ολυμπιακο..

Περα απ τη πλακα πως θα το ρυθμισουμε να δουμε και τα δυο;;Κια για τον Ολυμπιακο οπως και για τον Αρη ειναι πολυ κρισιμο παιχνιδι
Warrior
O Ολυμπιακος αρχιζει 19:15,ενω εμεις 20:45...Aρα,θα τους αφησω να δουν το τελος μωρε... laugh.gif tongue.gif


Eιδικη προσκληση απο μενα στον kolosso....για να λυσουμε τις διαφορες μας!! jedi.gif 19.gif

Και σε καποιον αλλο που κανει αποχη σε ενδειξη διαμαρτυριας! rolleyes.gif
dizzy_fingers
Ο Ολυμπιακός αρχίζει 20:15 και ο Άρης 20:45.

Οπότε μάλλον θα δούμε το δεύτερο ημίχρονο του Άρη (αλλά μην το πείτε στον Warrior tongue.gif).
Warrior
QUOTE(dizzy_fingers @ Jan 22 2007, 05:57 PM) *
Ο Ολυμπιακός αρχίζει 20:15 και ο Άρης 20:45.

Οπότε μάλλον θα δούμε το δεύτερο ημίχρονο του Άρη (αλλά μην το πείτε στον Warrior tongue.gif).


http://www.euroleague.net/

Να ενημερωσω τον dizzy οτι η ωρα Ελλαδος ειναι 1 ωρα μπροστα απο το CET,ενω της Ρωσιας 2... rolleyes.gif laugh.gif
tongue.gif
dizzy_fingers
Tί λες τώρα...με ώρα Ιαπωνίας πήγαινα εγώ laugh.gif.

Αν είναι έτσι, ακόμα καλύτερα τότε! Θα τα δούμε και τα δύο ματς.
Άρα να περιμένουμε και συμμετοχή των apkat-Anaz?
Anaz
εκτος αν τυχει κατι εκτακτο, ή δεν έχω αμάξι..
rchos
θα ψηνομουνα πολυ να ερθω ρε γμτ αλλα γραφω πεμπτη και δεν βγαινει το διαβασμα!
apkat
Να περιμενετε συμμετοχη δικια μου προφανως!!
Dromeas7
I'll be there!!!!!!!!!!!!!!!!! cool.gif
apkat
Δυστυχως τωρα καταλαβα οτι τα ματς ειναι αυριο οποτε αν και θα ερθω θα χασω το μεγαλυτερο μερος του Ολυμπιακου sad.gif ..Κατα τις 8:30 δηλ θα ερθω.
dizzy_fingers
Από τις 19:00 θα είμαστε στο "Ζωγράφειον" καφέ και θα σας περιμένουμε να δούμε μαζί τον Ολυμπιακό και τον Άρη στους αγώνες τους για την Ευρωλίγκα.

Για όσους δεν έχουν έρθει και θέλουν να το κάνουν απόψε, είναι πολύ εύκολο να το βρείτε, είναι στο τέλος της λεωφόρου Παπάγου στου Ζωγράφου, στα δεξιά όπως ανεβαίνετε, 20 περίπου μέτρα πριν από τη διχάλα του "222" (καφετέρια).
Warrior
Eγω παντως το δηλωνω.....αγωνα του Αρη στην Ευρωλιγκα με τον dizzy μαζι...δεν ξαναβλεπω!! 33.gif


Μα 0/3 ρε ανθρωπε!! blink.gif

Ξου ξου μαυρογατα.... tongue.gif tongue.gif
klearxos
Στον αγωνα της Τεταρτης προτεινω να κλειδωθει σπιτι του για να εχουμε καποια πιθανοτητα νικης επι των Ισπανων biggrin.gif
Warrior
Το προτεινε αυτο απο μονος του να φανταστεις!! laugh.gif laugh.gif

Υ.Γ.:Να σημειωθει οτι και ο apkat ειναι υποψηφιος να μπει στην "λιστα"... rolleyes.gif
dizzy_fingers
Εσύ ρε κουφάλα πού ήσουνα σε αυτούς τους 3 αγώνες που εκτοξεύεις τέτοιες ανυπόστατες κατηγορίες προς τους άλλους? tongue.gif blech.gif biggrin.gif
klearxos
QUOTE(dizzy_fingers @ Jan 26 2007, 03:35 PM) *
Εσύ ρε κουφάλα πού ήσουνα σε αυτούς τους 3 αγώνες που εκτοξεύεις τέτοιες ανυπόστατες κατηγορίες προς τους άλλους? tongue.gif blech.gif biggrin.gif


Dizzy το συγκεκριμενο επιχειρημα με επεισε εν μερει! biggrin.gif
Προτεινω λοιπον να σας κλειδωσουμε ολους μεσα για να ειμαστε σιγουροι! icon_wave.gif
dizzy_fingers
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Θα κάνουμε ban τους εαυτούς μας εκείνη την ώρα στα σπίτιτα μας hammer.gif!
Warrior
QUOTE(dizzy_fingers @ Jan 26 2007, 11:35 AM) *
Εσύ ρε κουφάλα πού ήσουνα σε αυτούς τους 3 αγώνες που εκτοξεύεις τέτοιες ανυπόστατες κατηγορίες προς τους άλλους? tongue.gif blech.gif biggrin.gif


Eγω γκαντεμοσαυρα tongue.gif ...στους αγωνες που εχω δει χωρις εσενα,εχω ρεκορ 6-2(με Ορτεζ και ΤΣΣΚΑ δεν
τα ειδα)!Kαι μαζι σου εχω.....0/3!! excl.gif excl.gif 40.gif

laugh.gif
klearxos
ΩΠ!!!Dizzy ο Warrior σε επιασε τωρα!
Μαρτυρες υπαρχουν ομως? rolleyes.gif
dizzy_fingers
Επ! Τί είναι αυτά?

Coup d'etat των αρειανών κατά του γουρλή dizzy????

Θα δείτε τί θα πάθετε! evilmonkey.gif
apkat
QUOTE
Υ.Γ.:Να σημειωθει οτι και ο apkat ειναι υποψηφιος να μπει στην "λιστα"...


Εγω γιατι;Εγω ημουν παρων σε δυο ματς που εχαε ο Αρης αλλα παρων ηταν και ο απεδειδεγμενα γκαντεμης ντιζυ..Αυτος εφερε ολη την αρνητικη ενεργεια ειναι προφανες. tongue.gif Δεν ειναι τυχαιο οτι τον κατηγορουν ολοι.. tongue.gif
dizzy_fingers
evilmonkey.gif evilmonkey.gif you...youuu!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.