Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Family Guy
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τέχνες και θεάματα
morfi
Κατεβάζω το Family Guy. Το βλέπει κανένας;
Das Kapital
Εχω δει καποια επεισοδια,εννοειται πως εχει πλακα και οτι ειναι λιγο εθιστικο αλλα με εκνευριζουν τα χρωματα,μετα απο ωρα νιωθω νυσταγμενος και θλιμμενος laugh.gif , γενικα για μενα μετρανε πολυ τα χρωματα ωστε να με παρακινησουν για να δω η οχι κατι! Παρομοια χρωματα εχει και το SImpsons για παραδειγμα και ενα american dad ου εχω δει για λιγο,προτιμω τα γραφικα στυλ 3d αν και τα αλλα ειναι και λιγο κουλτουρα!
Badass
Δε με ενθουσιάζει όμως κακό δε το λες. Από τους χαρακτήρες το σατανικό πανέξυπνο μωρό πιστεύω έχει το περισσότερο γέλιο
saou
Χωρίς να φτάνει τα επίπεδα των Σίμπσονς σε εξυπνάδα κτλ βλέπεται ευχάριστα και έχει και τις καλές στιγμές του (όπως βέβαια και κάμποσα ψιλοάνοστα αλλά γενικά για μένα είναι πάνω από το ΜΟ).
morfi
QUOTE(saou @ Jun 30 2011, 13:52 ) *
Χωρίς να φτάνει τα επίπεδα των Σίμπσονς σε εξυπνάδα κτλ βλέπεται ευχάριστα και έχει και τις καλές στιγμές του (όπως βέβαια και κάμποσα ψιλοάνοστα αλλά γενικά για μένα είναι πάνω από το ΜΟ).

Θεωρώ το Σίμπσονς αρκετά διεστραμμένο και λίγο ακατάλληλο για παιδιά. Επίσης θεωρώ το Family Guy αρκετά ανώτερο σε εξυπνάδα και σενάριο.
pitto
QUOTE(morfi @ Jun 30 2011, 08:07 ) *
Κατεβάζω το Family Guy. Το βλέπει κανένας;


από που το κατεβάζεις ?
μπορώ να πω εύκολα πως είμαι "εθισμένος" και το παρακαλουθώ φανατικά !!!!
πολύ γέλιο, ιδιαίτερα ο Πίτερ -λέγε με IQ 55 !!! - αλλά φυσικά και το μωρό με το σατανικό μυαλό !!

morfi
QUOTE(pitto @ Jul 2 2011, 13:12 ) *
από που το κατεβάζεις ?

Από το www.torrentz.com.
pitto
απαράδεκτη η NOVA : μετέφερε την σειρά να παίζεται άγρια χαράματα !!!
06:15
FAMILY GUY 5
Σειρά Animation - Επεισ. 19
06:40
FAMILY GUY 5
Σειρά Animation - Επεισ. 20


τους έστειλα ήδη Mail παραπόνων !!!!
εμπρός όλοι να κάνουμε το ίδιο....
68.gif 68.gif 68.gif

QUOTE(pitto @ Jul 6 2011, 18:57 ) *
απαράδεκτη η NOVA : μετέφερε την σειρά να παίζεται άγρια χαράματα !!!
06:15
FAMILY GUY 5
Σειρά Animation - Επεισ. 19
06:40
FAMILY GUY 5
Σειρά Animation - Επεισ. 20


τους έστειλα ήδη Mail παραπόνων !!!!
εμπρός όλοι να κάνουμε το ίδιο....
68.gif 68.gif 68.gif



και το σαββατοκύριακο καθόλου ???????????
θα με τρελάνουν ??????????????
Das Kapital
Εχω εθιστει τωρα τελευταια,εβαλα την σειρα να τη δω απο την αρχη και ειμαι στην τεταρτη σεζον τωρα,δεν μπορω να πω οτι γελαω,σπανια, αλλα το εικοσαλεπτακι μου περναει στο νερο χαλαρα,εξυπνη σειρα και ωραιο χιουμορ, τρελαινομαι οταν ο Στιουι προσπαθει να σκοτωσει την μανα του,οταν προσθετουν Celebrities σε καποια επεισοδιο και οταν φερνουν εικονες απο το παρελθον που αυτες συνηθως ειναι πολυ αστειες!
pitto
QUOTE(lebron15 @ Aug 7 2011, 22:22 ) *
Εχω εθιστει τωρα τελευταια,εβαλα την σειρα να τη δω απο την αρχη και ειμαι στην τεταρτη σεζον τωρα,δεν μπορω να πω οτι γελαω,σπανια, αλλα το εικοσαλεπτακι μου περναει στο νερο χαλαρα,εξυπνη σειρα και ωραιο χιουμορ, τρελαινομαι οταν ο Στιουι προσπαθει να σκοτωσει την μανα του,οταν προσθετουν Celebrities σε καποια επεισοδιο και οταν φερνουν εικονες απο το παρελθον που αυτες συνηθως ειναι πολυ αστειες!



για ότι δεν βρίσκεις, δες εδώ...
http://www.filecrop.com/search.php?w=Famil...&engine_h=1
http://www.greeksubtitles.info/search.php?name=FAMILY+GUY+4
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.