Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΓΓΕΛΙΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
SlobodaN
ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΟΘΟΝΗ 19'' BENQ FP 93GX ME XΡΟΝΟ ΑΠΟΚΡΙΣΗΣ 2MS ΚΑΙ ΜΕΓΙΣΤΗ ΑΝΑΛΥΣΗ 1280*1024. Η ΟΘΟΝΗ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΨΟΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ,ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΑΜΜΕΝΟ PIXEL, ΚΑΙ ΑΨΟΓΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟΤΗΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΤΩ. ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΑΡΤΑ ΓΡΑΦΙΚΩΝ ATI RADEON X1950GT 256 ΜΒ ΣΕ ΑΨΟΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ , ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΗ ΤΟ ΤΡΕΧΩΝ ΕΤΟΣ. ΤΙΜΗ ΣΤΑ 90 ΕΥΡΩ.


XBOX 360 ARCADE EDITION ΜΕ MEMORY CARD 256 MB (HDMI ΚΑΙ ΣΚΛΗΡΟΣ ΔΙΣΚΟΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΙ). ΑΨΟΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΟΡΑΣΜΕΝΟ 4 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΑΓΟΡΑΣ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΣΙΠΑΡΙΣΤΕΙ KAI ΜΑΖΙ ΜΕ OΛΑ ΤΑ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ.ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΕΠΙΣΗΣ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΕΧΤRA ΧΕΙΡΙΣΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΝΒΑ 2Κ8, ΝΒΑ2Κ9,ΚΑΙ DVD ME 5 ΑRCADE GAMES. ΤΙΜΗ ΣΤΑ 125 ΕΥΡΩ.

ΕΧΤΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΜΕ PM smiley.gif
kotzito
Ρε εχει πεσει τοσο πολυ η τιμη του 360 και το πουλας τοσο φτηνα η εχει καποιο προβλημα; laugh.gifΟ σκληρος δισκος ποσο παει μονος του(τιμη);
SlobodaN
QUOTE(kojito @ Nov 17 2008, 22:30 ) *
Ρε εχει πεσει τοσο πολυ η τιμη του 360 και το πουλας τοσο φτηνα η εχει καποιο προβλημα; laugh.gifΟ σκληρος δισκος ποσο παει μονος του(τιμη);



Η τιμή του 360 αυτή τη στιγμή αν δεν κάνω λάθος είναι στα 178 ευρώ με δώρο ένα παιχνίδι. Εγώ "σκοτώνω" το δικό μου λόγω αγοράς κάρτας γραφικών και οθόνης (υπάρχει ανάλογο topic μου εδώ και μέρες) και απόλυτης αφοσίωσης στον μαγικό κόσμο του pc (τι λέω ο άτιμος) και προσφέρω το XBOX με 2 παιχνίδια+demos και extra ασύρματο χειρηστήριο στα 125 ευρώ.53 ευρώ φθηνότερα.Το ξέρω ότι μπαίνω μέσα αλλά αυτό είναι το τίμημα του να σκοτώνεις πράγμα το οποίο έχεις αγοράσει εδώ και 4 μήνες. Και επαναλαμβάνω ΑΨΟΓΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. Μεγάλα παιδιά είμαστε και δεν έχω απολύτως κανένα λόγο να κοροιδέψω κανέναν. Και μακάρι να έμενα Αθήνα και θα είχα όλη την καλή διάθεση ο οποιοσδήποτε ενδιαφερόταν να τον εξυπηρετούσα σε μία δοκιμή. Απλά μένω Χίο και αναγκαστικά αν σταλεί μέσο courier τα όποια έξοδα πάνε στον παραλήπτη. wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.