Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Είμαι καινούριος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
treathitch
Όχι, δεν είμαι καινούριος, αλλά θα ήθελα να ξέρω περίπου τι ηλικίας είναι οι περισσότεροι εδώ..
Για βάλτε λοιπόν - όσοι θέλετε - το έτος γεννήσεώς σας για να δω κιόλας σε ποιο κοινό απευθύνεται το μπάσκετ πλέον.
sihainas
Μάλλον δεν θα δεις σε ποιο κοινό απευθύνεται το μπάσκετ αλλά ποιο κοινό ασχολείτε με το internet... anyway εγώ είμαι γεννημένος έξι μήνες παρά 5 μέρες πριν τον μεγάλο τελικό του Ευρωμπάσκετ το 87 tongue.gif
dizzy_fingers
Έχει δίκιο ο Sihainas.
Η πλειοψηφεία των μελών των περισσότερων φόρουμ είναι γύρω στα 20-κάτι, έτσι κι εδώ θα δεις ότι ο μέσος όρος κινείται εκεί περίπου.
Αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι οι μόνοι που ασχολούνται με το μπάσκετ είναι αυτής της ηλικίας.

Έχω την εντύπωση, και περί εντύπωσης μόνο πρόκειται καθώς δεν έχω στοιχεία, ότι η πλειοψηφεία του μπασκετικού κοινού στην Ελλάδα είναι στα 30-κάτι....αυτό είναι βέβαια μία άλλη συζήτηση την οποία όμως θα χαιρόμουν να κάναμε κάποια στιγμή.

Εγώ είμαι γεννημένος την 7η Μαρτίου τη χρονιά του Μεγάλου Αδερφού ('84).

Αν θέλεις treat, μπορείς να πατάς στο nick του κάθε μέλους και στο προφίλ τους να βλέπεις την ημερομηνία γέννησης (την οποία, btw, εσύ δεν έχεις συμπληρώσει tongue.gif ).
Βάλε και κανένα poll αν θες...το σηκώνει το θέμα.
jokey
20/4/85 το λέει το προφίλ
Keyser_Soze
8/8/84 ημέρα τετάρτη, γύρω στις 13:30
treathitch
μα, υπάρχουν τέτοιες ηλικίες???
tongue.gif
Άκου 1984, 1987 κλπ..
Βρέφη..
dizzy_fingers
Άντε βρε παππού πήγαινε κάνε παρέα με τον qspock tongue.gif ( πού είναι αυτός? 17.gif fast.gif ).

Πόσο είσαι εσύ? 30 παρά?
morfi
QUOTE
μα, υπάρχουν τέτοιες ηλικίες???
tongue.gif

Οχι... γεννιοματσε ολοι κατ'ευθειαν 30 χρονων... χεχε 69.gif

QUOTE
Άκου 1984, 1987 κλπ..
Βρέφη..

Ισα ισα που ειναι πολυ καλο και θα πρεπει να χαιρεστε που τα περισσοτερα μελη ειμαστε "βρεφη" και ασχολουμαστε με το μπασκετ... αλλωστε δεν εχει και πολυ σημασια η ηλικια αλλα το ποσο κατεχουμε το αθλημα... (ας μου εξηγησει καποιος γιατι καθομαι και μιλαω μαζι σας... tongue.gif)

Αν δεν πεις εσυ treathitch την ηλικια σου δεν λεω ουτε εγω...
οκ αφου επιμενεις... 22/01/86

Edit meta apo poli kairo: Βασικα μολις συνηδητοποιησα οτι δεν ειπα την ηλικια μου αλλα την ημερομηνια γεννησης μου, απο την οποια ομως προκυπτει η ηλικια... και αυτο ειναι που βασικα θελατε να μαθετε. ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΜΟΛΙΣ ΣΥΝΗΔΕΙΤΟΠΟΙΗΣΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΧΙΛΙΟΥΣ ΚΑΙ ΔΩΔΕΚΑ ΤΡΟΠΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ?
mikri prasini ollandeza
Άντε...να αλλάξω τη μονοτονία του κάτω από 90'!!
2/7/91-92!!Κάποιο απ΄αυτά τα χρόνια...!!
treathitch
Όλο και καλύτερα.
MPO, όταν ήμουνα στην ηλικία σου, πρωτομπήκε το internet στην Ελλάδα..
sihainas
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Aug 31 2006, 02:59 PM) *
Άντε...να αλλάξω τη μονοτονία του κάτω από 90'!!
2/7/91-92!!Κάποιο απ΄αυτά τα χρόνια...!!



χμ... δεν θυμάσαι ποιο έτος γεννήθηκες; tongue.gif blink.gif
mikri prasini ollandeza
Ήμουν πολύ μικρή όταν γεννήθηκα!Πώς θέλετε να το θυμάμαι???
Achilleas13
1990
Warrior
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Aug 31 2006, 01:21 PM) *
Ήμουν πολύ μικρή όταν γεννήθηκα!Πώς θέλετε να το θυμάμαι???


biggrin.gif 77.gif
chinaski
οου μαι γκοντ!!!!

?-?-81
treathitch
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Aug 31 2006, 02:21 PM) *
Ήμουν πολύ μικρή όταν γεννήθηκα!Πώς θέλετε να το θυμάμαι???

56.gif icon_drunk.gif icon_joy.gif 24.gif 41.gif icon_headbang.gif biggrin.gif wav.gif
jokey
Το μπάσκετ φέρνει τον κόσμο πιο κοντά... icon_drunk.gif 69.gif blove.gif blink.gif 41.gif
apollonaras
Ειμαι γεννημενος το 90!
liolias
Εγω ειμαι 17/8/1990
Alexmei
QUOTE(liolias @ Sep 2 2006, 01:42 PM) *
Εγω ειμαι 17/8/1990



o αδερφός μου είναι 19/8/1990.... 19.gif laugh.gif

εγώ είμαι του 1992
liolias
Ειμαστε αρκετα νεανικο team αποτι βλεπω!
αεκτζού
Εγώ είμαι 21.7.1984.Πολύ χαίρομαι που μια φορά δεν είμαι εγώ η μικρότερη!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.