Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Basketforum Meeting 2019 - Αθήνα
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
aegeansheed
Για πάμε. Να δούμε τί θέλουμε αρχικά. Μία πρόταση είναι για τσιμπητοχαλαρό μπασκετάκι σε ανοιχτό κάπου και μια άλλη είναι μπύρες, ποικιλίες και κρέατα και μετά στριπτιτζάδικο σε καμία Μπαπ, που λένε και οι κύπριοι αδελφοί μας. Ή κάτι άλλο (πείτε)... Θα φανεί αν και πότε από το σχετικό ενδιαφέρον.
Knickerbocker
Μπασκετάκι και μετά κοψίδια-μπύρες.
aegeansheed
QUOTE(Knickerbocker @ Feb 19 2019, 14:29 ) *
Μπασκετάκι και μετά κοψίδια-μπύρες.

Το ιδανικό... Με φανέλα Andrew Bynum για bullying πριν τα κοψίδια. Να αποθαρρυνθούν οι soft και να μείνουν οι highlanders laugh.gif
benchwarmer
Γενικά μέσα σε οτιδήποτε, πρακτικά πλέον (ως οσονούπω 30άρης) εξαρτάται από τον χωροχρόνο του πράγματος...

Έχουμε πόσο, 5-6 χρόνια να κάνουμε κάτι official? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
yorgos
Ψήφισα την πρώτη επιλογή γιατί κάτι διάβασα για δωρεάν καπιταλιστικά αναψυκτικά και μ' έπιασε μια κομουνιστολιγούρα.

Λοιπόν μπασκετάκι κοψίδια μου αρέσει ως ιδέα. Να πως ότι εγώ θα είμαι διαθέσιμος μόνο από 26/5 (πάω Ελλάδα να ψηφίσω Πολάκη δαγκωτό για τη χτεσινή ατάκα με τα playmobiile) μέχρι 21/6, αλλά μην περιορίζεστε, κάντε τα κουμάντα σας εσείς. Αν συμπέσουν οι ημερομηνίες (γιατί είμαι λίγων εμφανίσεων στην Αθήνα, σαν τη Βίσση ένα πράγμα) θα χαρώ πολύ να σας σκίσω στο μονάκι (για διπλό δε σας κόβω, πολλές γεροντάρες βλέπω εδώ).
gallistis
Πάνε οι εποχές που μας έβρισκε ο λύκος κλειστό στο Μενίδι και παίζαμε
Quincy
θα ψήφιζα τις μπύρες αν η φάση συμπεριλαμβάνει συμπεριλαμβάνει στόχους και βελάκια. shot.gif
j-kidd13
QUOTE(Knickerbocker @ Feb 19 2019, 14:29 ) *
Μπασκετάκι και μετά κοψίδια-μπύρες.


Αυτό.Ή ρεμπετοκαταστα μετα ποικιλίας και τσιπουρου better.
Nemesakos
Δεν σας ξέρω δεν με ξέρετε, αλλά θα με γνωρίσετε θέλετε δεν θέλετε..

Μπασκετάκι σε ανοιχτό για να αποδείξω πως και οι κοντοί μπορούν να παίξουν μπάσκετ.. cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.