Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic Σκέψεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153
morfi
Αν δεν πιάσει το χάπι της επόμενης ημέρας, θα πρέπει να αρχίσω να ψάχνω για κουμπάρο...
dizzy_fingers
...ή νονό....ή παπά.
Ανάλογα το ποιές θα είναι οι αντιδράσεις και με ποιά σειρά tongue.gif.

Δώσε μου, πάντως, το τηλέφωνό της να την ενημερώσω πως ο επίδοξος σύζυγός της διασκεδάζει δημόσια την περίπτωσή της... rolleyes.gif
morfi
Τι ; Μάλλον με παρεξήγησες. Και φυσικά δεν σπάω πλάκα. Θα πρέπει να ήμουν... τέρας να το πω... για να το κάνω αυτό. Είμαι σίγουρος πως από αυτά που μου έχεις πει το ξέρεις και εσύ αυτό. Κάνω λάθος ;

Τέλος πάντων, δεν σε κατηγορώ. Έτσι είναι ο τρόπος μου. Απλά περίμενα εσύ (και όχι μόνο) να το ξέρεις...
B for Basketball
QUOTE(morfi @ Feb 11 2008, 16:07 ) *
Αν δεν πιάσει το χάπι της επόμενης ημέρας, θα πρέπει να αρχίσω να ψάχνω για κουμπάρο...


Σε νιωθω....(Αν λες αληθεια κ οχι παπαριες tongue.gif )
Το εχω περασει κ εγω.... 68.gif
Keyser_Soze
Απορώ πως τα καταφέρατε και οι 2 σας ρε ζώα!;!;!;
Δύο πράγματα μπορεί να συμβαίνουν... ή είστε ζώα και δεν ξέρετε πότε πρέπει να "βγείτε" για να γλυτώσετε τα ευτράπελα (εφ' όσον δεν "προστατεύεστε") ή είστε ζώα και δεν ξέρετε πως να το φορέσετε το γαμημένο. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

ΖΩΑΑΑΑΑΑΑ evilmonkey.gif
Pierce
το εχουμε κανει τελειως φουρνελο το οφ τοπικ 2-3 βδομαδες τωρα tongue.gif
dizzy_fingers
QUOTE(morfi @ Feb 11 2008, 18:11 ) *
Τι ; Μάλλον με παρεξήγησες. Και φυσικά δεν σπάω πλάκα. Θα πρέπει να ήμουν... τέρας να το πω... για να το κάνω αυτό. Είμαι σίγουρος πως από αυτά που μου έχεις πει το ξέρεις και εσύ αυτό. Κάνω λάθος ;

Τέλος πάντων, δεν σε κατηγορώ. Έτσι είναι ο τρόπος μου. Απλά περίμενα εσύ (και όχι μόνο) να το ξέρεις...

Εγώ, πάλι, θα σε δώσω smiley.gif.




Μην αγχώνεσαι ρε, (αν όντως δε λες βλακείες όπως λέει ο bfb) όλοι τα περάσαμε αυτά και πάντα ήταν αβάσιμες οι ανησυχίες. Απλά θα πάρεις ένα μάθημα...ξέρεις τι.
Air Kef
Mιας και το εφερε η κουβεντα,τα DUO ειναι τα χειρότερα.
ΜΑΚΡΥΑ.



Κοντα στα durex jeans.
Τhey rule.


tongue.gif
B for Basketball
QUOTE(Air Kef @ Feb 12 2008, 11:28 ) *
Mιας και το εφερε η κουβεντα,τα DUO ειναι τα χειρότερα.
ΜΑΚΡΥΑ.
Κοντα στα durex jeans.
Τhey rule.
tongue.gif


Ηρθες στα λογια μου φιλε...!!!
ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΕΛΕΓΑ...
Η μοναδικη φορα π εγινε η μαλακια...ηταν με DUO!!!
απΠΑπαπΠΑΠΑΠπαΠΑπαΠΑΠπαπΠΑΠπαπΠΑ(χτυπα ξυλο να μην ξαναγινει)!!
DUREX ONLY!!!!
treathitch
ΤΙ ΜΕΡΑ!!! 41.gif

Νίκη της Τάου στη Ρίτας.
Κρέπες με σολωμό, χαβιάρι και κρεμ φρες..
Ο Τζέισον Κιντ στο Ντάλας! 77.gif
rchos
i am back!
live and kicking!

P.S. dizzy καλο το σαμποταζ.
dizzy_fingers
Όσο είσαι στον ΟΤΕ βρίσκεσαι μέσα στην ακτίνα δράσης μου, άρα και σε κίνδυνο....σκέψου κανά εναλλακτικό (μετά την περιπέτεια που πέρασες, και στα σοβαρά ίσως) μπας και γλυτώσεις από τα πλοκάμια της basketforum Yakuza 19.gif!
PanosIlio
Γουστάρω σεισμοκατάσταση σήμερα smiley.gif smiley.gif

Κουνηθήκατε κουνηθήκατε?
B for Basketball
Ασε φιλε...
Εκει που κοιμομουν ...
Νιωθω να τρεμει ολο το κρεβατι...
Σεισμος σου λεω...Σεισμος...

Τελικα το κινητο μου εχει πολυ καλη δονηση tongue.gif
PanosIlio
12 το μεσημέρι κοιμόσουν καθημερινή? ε ρε να είχα τη χάρη σου tongue.gif
B for Basketball
QUOTE(PanosIlio-G7 @ Feb 14 2008, 12:23 ) *
12 το μεσημέρι κοιμόσουν καθημερινή? ε ρε να είχα τη χάρη σου tongue.gif

13.45 ξυπνησα!!! cool.gif banana.gif laugh.gif
PanosIlio
QUOTE(B for Basketball @ Feb 14 2008, 14:26 ) *
13.45 ξυπνησα!!! cool.gif banana.gif laugh.gif


Αυτά είναι tongue.gif
Pierce
QUOTE(dizzy_fingers @ Feb 14 2008, 10:58 ) *
μπας και γλυτώσεις από τα πλοκάμια της basketforum Yakuza 19.gif!


goux goux, η basketforum yakuza ειναι με τους σοφους rolleyes.gif cool.gif
KobeBryant
Πηγαινετε στο google.com και πληκτρολογηστε ''Βρές τον Μάκη'' και μετα πατηστε το κουμπι αισθανομαι τυχερος!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif 69.gif 69.gif
morfi
QUOTE(KobeBryant @ Feb 14 2008, 16:42 ) *
Πηγαινετε στο google.com και πληκτρολογηστε ''Βρές τον Μάκη'' και μετα πατηστε το κουμπι αισθανομαι τυχερος!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif 69.gif 69.gif

blink.gif

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
captain charisma
πολυ καλο αυτο με τον μακη!!!!!μουχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα
jois21
γιατι οτι μου ερχεται στο μσν και στο μειλ το διαβαζω εδω με 1 μερα καθυστερηση; tongue.gif

σα τα ξανααζεσταμενα ανεκδοτα του Λακη...
dizzy_fingers
Έχει κανείς άλλος πρόβλημα να μπει στο φόρουμ με firefox (406 error) ή είναι μόνο ο υπολογιστής μου?
PanosIlio
Είναι μόνο ο υπολογιστής σου tongue.gif
rchos
QUOTE
Έχει κανείς άλλος πρόβλημα να μπει στο φόρουμ με firefox (406 error) ή είναι μόνο ο υπολογιστής μου?


καποια πολυ μικρα αντιποινα των σοφων για την ταλαιπωρια των τελευταιων ημερων.
μην παιξεις μαζι μας νεαρε σχιστοματι με τα ζαλισμενα δαχτυλα!θα εχεις μεγαλο προβλημα!
αυτο ηταν μια μικρη προειδοποιηση! 19.gif 19.gif
NBAer
Με πηραν σημερα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι εχω κερδισει ετσι απλα(χωρις να εχω συμμετασχει σε κανενα διαγωνισμο) ενετελως δωρεαν μια μεζονετα στη Χαλκιδικη. Αρκει να εδινα το ονομα μου και διευθυνση κλπ μονο. ugly_tocktock.gif

Λετε να εκανα ασχημα που τους εκλεισα το τηλ.? Λετε να εκλεισα την πορτα στην τυχη μου? ugly_tocktock.gif
24.gif 24.gif

Μα τι σοι τηλεφωνηματα ομως ειναι αυτα? Πιστευουν οτι υπαρχει ΕΣΤΩ και ενας που μπορει να το πιστεψει? blink.gif


Παλαιοτερα, γνωστη εταιρια(telemarketing) μας χαριζε μια Mercedes αν αγοραζαμε κατι ψαλιδια. ugly_tocktock.gif
Απλα αγοραζαμε τα ψαλιδια και θα πηγαιναμε Αθηνα να παραλαβουμε την Mercedes.
Η μητερα μου ηθελε να δοκιμασει αλλα ο πατερας μου ουτε καν το συζητουσε.
Εχει τυχει σε κανεναν αλλο κατι παρομοιο? Και εχει δοκιμασει να το κανει? Αν ναι πραγματι κερδισε το σουπερ δωρο?

Τι ρωταω. biggrin.gif
Keyser_Soze
Και εμένα μου είχε τύχει κάτι παρόμοιο πριν 1 χρόνο περίπου. Τώρα πλέον πηγαίνω διακοπές σε μια απίστευτη μεζονέτα στη Χαλκιδική και στο γκαράζ έχω μια Μερσεντές SLK. Κρίμα που δεν απάντησες κανόνικα.
ΕΧΑΣΕΣ!!!!!!

ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ smiley.gif smiley.gif
B for Basketball
Ναι....Αλλα δεν εχεις κινητα τελευταιας τεχνολογιας ουτε ρολοι ελβετικο ακριβειας των150.000 ευρω!!! tongue.gif
dizzy_fingers
Καλά...στα προσφέρανε όλα αυτά....ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗ ΦΟΡΕΑ???? w00t.gif tongue.gif
thrylos7
QUOTE
Με πηραν σημερα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι εχω κερδισει ετσι απλα(χωρις να εχω συμμετασχει σε κανενα διαγωνισμο) ενετελως δωρεαν μια μεζονετα στη Χαλκιδικη. Αρκει να εδινα το ονομα μου και διευθυνση κλπ μονο.


Γνωστά κόλπα του Μάκη είναι αυτά, γι' αυτούς που δε μπορεί να φακελώσει αλλιώς... tongue.gif
tsitum
QUOTE(NBAer @ Feb 16 2008, 17:18 ) *
Με πηραν σημερα τηλεφωνο και μου ειπαν οτι εχω κερδισει ετσι απλα(χωρις να εχω συμμετασχει σε κανενα διαγωνισμο) ενετελως δωρεαν μια μεζονετα στη Χαλκιδικη. Αρκει να εδινα το ονομα μου και διευθυνση κλπ μονο. ugly_tocktock.gif

Λετε να εκανα ασχημα που τους εκλεισα το τηλ.? Λετε να εκλεισα την πορτα στην τυχη μου? ugly_tocktock.gif
24.gif 24.gif

Μα τι σοι τηλεφωνηματα ομως ειναι αυτα? Πιστευουν οτι υπαρχει ΕΣΤΩ και ενας που μπορει να το πιστεψει? blink.gif
Παλαιοτερα, γνωστη εταιρια(telemarketing) μας χαριζε μια Mercedes αν αγοραζαμε κατι ψαλιδια. ugly_tocktock.gif
Απλα αγοραζαμε τα ψαλιδια και θα πηγαιναμε Αθηνα να παραλαβουμε την Mercedes.
Η μητερα μου ηθελε να δοκιμασει αλλα ο πατερας μου ουτε καν το συζητουσε.
Εχει τυχει σε κανεναν αλλο κατι παρομοιο? Και εχει δοκιμασει να το κανει? Αν ναι πραγματι κερδισε το σουπερ δωρο?

Τι ρωταω. biggrin.gif
Ειναι ενα λαθος της αγορας στο οποιο δεν εχει υπαρξει μεχρι τωρα καποια απαντηση. Ισως απο το ινστιτουτο καταναλωτων ας πουμε μαζι με δικηγορους.
Δε γινεται να ειναι νομιμο να σου λενε οτι αγοραζοντας κατι με λιγα ευρω παιρνεις δωρο ενα πχ σπιτι. Κ μετα να μαθαινεις οτι συμμετεχεις σε μια κληρωση οπου βρισκονται χιλιαδες αλλοι κ ζητημα αν κερδιζει καποιος ή αν ειναι κ αυτο απατεωνια.
Τετοιες προσφορες ειναι παρατυπος αναταγωνισμος κ θα πρεπει να ειναι παρανομη η χρηση τους.


Υ.Γ. Τελικα το γεγονος να φτασουν τα ενεργα μελη πανω απο τους 1000 μαλλον ειναι πιο σημαντικο απο το να φτασουν αυτοι που γραφηκαν τους 3000.
Gravedigger
QUOTE(tsitum @ Feb 16 2008, 16:32 ) *
Ειναι ενα λαθος της αγορας στο οποιο δεν εχει υπαρξει μεχρι τωρα καποια απαντηση. Ισως απο το ινστιτουτο καταναλωτων ας πουμε μαζι με δικηγορους.
Δε γινεται να ειναι νομιμο να σου λενε οτι αγοραζοντας κατι με λιγα ευρω παιρνεις δωρο ενα πχ σπιτι. Κ μετα να μαθαινεις οτι συμμετεχεις σε μια κληρωση οπου βρισκονται χιλιαδες αλλοι κ ζητημα αν κερδιζει καποιος ή αν ειναι κ αυτο απατεωνια.
Τετοιες προσφορες ειναι παρατυπος αναταγωνισμος κ θα πρεπει να ειναι παρανομη η χρηση τους.

Γιατί το λες τώρα αυτό?Από την στιγμή που είδα το ποστ του ΝΒΑer είμαι πάνω από το τηλέφωνο και περιμένω να κερδίσω και εγώ μεζονέτα και τώρα διαβάζω το ποστ σου και και.....γιατί γκρεμίζεις έτσι τα όνειρα μου?Ε?Γιατίιιιιιιιιιιιιι?
apkat
Δεν αντεχω Χατζηγεωργιου..Θελω να αυτοκτονησω οποτε τον ακουω..

Ειδες κανεις την ταπα του Μπελσερ να χαρει σχολιασμο;;;
thrylos7
Και να ήταν μόνο αυτός... (ο σχολιασμός)... Είναι τραγικός, αν κι έχει υπάρξει και χειρότερος...

Εγώ απορώ πως δεν τον έχουν βάλει ακόμα σε αστεία βίντεο τύπου ΟΛΑ...
apkat
Η αληθεια ειναι οτι ξεφευγει οταν παιζει ο Παο..Και οτι βλεπει ειναι τουλαχιστον μαγικο..

Αλλα και σημερα τα παει εξαιρετικα..Αν δεν ειχα εικονα θα νομιζα οτι βλεπω το αυριανο ολ σταρ γκειμ του ΝΒΑ..
Keyser_Soze
Ρε παιδιά, μήπως ξέρει κανείς να μου εξηγήσει τι είναι το Colioris Effect...; Παίζω ένα παιχνίδι στο ps3, το Call Of Duty 4 (απλά ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ) και πρέπει να σκοτώσω έναν "κακό" με ένα τρελό σνάιπερ όπλο από ένα χιλιόμετρο απόσταση. Και μου λέει ένας τύπος που είναι μαζί μου (μέσα στο παιχνίδι) ότι πρέπει να λάβω υπόψιν μου τον αέρα, την υγρασία και αυτό το coriolis effect. Το έψαξα στο google αλλά δεν κατάλαβα και πολλά πράγματα.
NBAholic
Μήπως βοηθά αυτό;

http://www.physics4u.gr/energy/coriolis.html
NBAer
Και αυτα:

http://www.classzone.com/books/earth_scien...o=visualization
http://www.youtube.com/watch?v=49JwbrXcPjc


And this:

The coordinate system that is used to specify the location of the point of firing and the location of the target is the system of latitudes and longitudes, which is in fact a rotating coordinate system, since the Earth is rotating. For small arms, this rotation is generally insignificant, but for ballistic projectiles with long flight times, such as extreme long-range rifle projectiles, artillery and intercontinental ballistic missiles, it is a significant factor in calculating the trajectory. During its flight, the projectile moves in a straight line (not counting gravitation and air resistance for now). Since the target is co-rotating with the Earth, it is in fact a moving target, relative to the projectile, so in order to hit it the gun must be aimed to the point where the bullet and the target will arrive simultaneously.

When the straight path of the projectile is plotted in the rotating coordinate system that is used, then this path appears as curvilinear. The fact that the coordinate system is rotating must be taken into account, and this is achieved by adding terms for a "centrifugal force" and a "Coriolis effect" to the equations of motion. When the appropriate Coriolis term is added to the equation of motion the predicted path with respect to the rotating coordinate system is curvilinear, corresponding to the actual straight line motion of the projectile.
Jabar
Ενα προβληματάκι .Αν βρίσκεται στο βόρειο ημισφαίριο πρέπει να σημαδέψει λίγο πριν κατά τη φορά του δείκτη του ρολογού η αντίστροφα?
tsitum
Εψαχνα το τοπικ με το "αγαπημενος μπασκετικος δημοσιογραφος" αλλα δε το βρηκα.


Παρα πολυ καλος ο Λημνιατης στο ρολο του σχολιαστη. Ηρεμος, ακριβοδικαιος, ουδετερος, πολυ καλο παιδι. Πολυ καλυτερος απο τον εμπαθη, πολλες φορες, Πολιτη.

Για το Χατζηγεωργιου, οντως ειναι καποιες φορες υπερβολικος αλλα ειναι καλος σπικερ. Με την ηρεμη δυναμη που λεγεται Λημνιατης ταιριαζουν πολυ.
Πραγματικα αν τον εχουν το Λημνιατη για προσωρινη λυση, πρεπει να τον κρατησουν.
Igor
QUOTE(Keyser_Soze @ Feb 16 2008, 19:00 ) *
Ρε παιδιά, μήπως ξέρει κανείς να μου εξηγήσει τι είναι το Colioris Effect...; Παίζω ένα παιχνίδι στο ps3, το Call Of Duty 4 (απλά ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ) και πρέπει να σκοτώσω έναν "κακό" με ένα τρελό σνάιπερ όπλο από ένα χιλιόμετρο απόσταση. Και μου λέει ένας τύπος που είναι μαζί μου (μέσα στο παιχνίδι) ότι πρέπει να λάβω υπόψιν μου τον αέρα, την υγρασία και αυτό το coriolis effect. Το έψαξα στο google αλλά δεν κατάλαβα και πολλά πράγματα.


Bαρα ρε 10 φορες με το οπλο και θα τον πετυχεις...

smiley.gif
apkat
Tον Λημνιατη ας τον κρατησουν.Μια χαρα ειναι το παιδι.Ο χατζηγεωργιου δεν παλευεται..και εχω παρατηρησει οτι οσο παιρνουν τα χρονια χειροτερευει..

Σημερα εφαγε κολλημα με τον πιστογιεβιτς και τον τοπιτς..Ειδικα με τον Πιστογιεβιτς που οτι και να εκανε το παιδι στο παρκε επιβεβαιωνε την θεωρια του χατζηγεωργιου οτι ειναι παμπονηρος..
thrylos7
Εδώ είναι το τόπικ που έψαχνες tsitum:

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=3022

Εγώ απορώ πως δεν πέταξα την τηλεόραση από το παράθυρο... Είχε οίστρο στο τέλος ο Χατζηγεωργίου.. και νομίζω ότι επηρέασε και τον Λημνιάτη, που δε μου άρεσε σήμερα (βέβαια, καλύτερα να υπάρχει κάποια χαλαρότητα από αυστηρό ορισμό φάσεων, plays και τα σχετικά που χαρακτήριζε τον 36χρονο στα προηγούμενα παιχνίδια...).

Τον Λημνιάτη να μην τον κρατήσουν... Ο Χατζηγεωργίου οργιάζει ελεύθερα δίπλα του... Με τον Πολίτη είναι πιο περιορισμένος, αν και ξέρει πως να βγάλει το 100% σε κάθε περίπτωση...

Δίπλα σε κάποιον άλλο, ο Λημνιάτης και μένα μια χαρά μου φαίνεται...
tsitum
QUOTE
Σημερα εφαγε κολλημα με τον πιστογιεβιτς και τον τοπιτς..Ειδικα με τον Πιστογιεβιτς που οτι και να εκανε το παιδι στο παρκε επιβεβαιωνε την θεωρια του χατζηγεωργιου οτι ειναι παμπονηρος..
w00t.gif laugh.gif biggrin.gif χαχαχχα οντως εκει το ξεσκισε. Οντως προσπαθει να επιβεβαιωσει πραγματα που εχει πει.

Πρεπει να ηρεμησετε, να μαζευτειτε σε εναν κυκλο ολοι κ να επαναλαμβανετε με αυξανομενη ενταση "αγαπω το Χατζηγεωργιου" μεχρι να πεσετε κατω ξεροι απο αγαπη biggrin.gif
NBAer
Αυτον τον ανεκδιηγητο Μιχο που σχολιαζει τα παιχνιδια του Ελληνικου πρωταθληματος ποδοσφαιρου μεσω της ΕΡΤ2, τον πληρωνει η ΕΡΤ ή εθελοντικα το κανει? Ξερει κανεις....?

Σε καθε περιπτωση, ειτε εθελοντικα ειτε οχι, η κατασταση δεν παει αλλο!
Πρεπει να βρεθει μια λυση και να τον διωξουν αμεσως απο εκει για να σταματησει να σπαζει τα νευρα των περισσοτερων. shot.gif shot.gif $!#% angry_red.gif @%^^@ guns.gif gdi.gif angry_red.gif angry_red.gif

Την ψαχνω τη λυση.... cool.gif
sihainas
Καλά ειδικά το σημερινό ήταν... βγάζει αντεπίθεση ο Εργοτέλης ΩΧ ακούγεται από τους σπίκερς. Αποκρούει ο Νικοπολίδης... Ευτυχώς ήταν στη σωστή θέση... εδώ σπάσανε τα νεύρα σε μένα που είμαι και Ολυμπιακός... 68.gif


ps. Keyser αυτή τη σκηνή με τον sniper μετά από καμιά 10αριά προσπάθειες...ούτε που κατάλαβα πώς την πέρασα...πραγματικά...απλά πρέπει προφανώς να σημαδέψεις πολύ πιο πέρα...
rchos
τι ειναι ερτ2?
Jabar
Αλλη μία ερώτηση.Αφήνουμε σώμα από μεγάλο ύψος πάνω από την επιφάνεια της γης.Θα πέσει στην κατακόρυφο ,ανατολικά η Δυτικά?Αποτελεί απόδειξη της περιστροφής της γης όπως και το εκκρεμές του φουκώ
NBAer
QUOTE(sihainas @ Feb 16 2008, 21:17 ) *
Καλά ειδικά το σημερινό ήταν... βγάζει αντεπίθεση ο Εργοτέλης ΩΧ ακούγεται από τους σπίκερς. Αποκρούει ο Νικοπολίδης... Ευτυχώς ήταν στη σωστή θέση... εδώ σπάσανε τα νεύρα σε μένα που είμαι και Ολυμπιακός... 68.gif

Ναι για αυτο μιλαω. Προφανως. biggrin.gif Και εγω σημερα με τον Ολυμπιακο ημουν(για να γινει μεγαλη μαχη για το πρωταθλημα και να εχει αγωνια) αλλα
•Βρισκεσαι σχολιαστης σε κρατικο/δημοσιο καναλι της Ελλαδας.
•Ο Εργοτελης ανηκει στις ελληνικες ομαδες.
Οποτε..... δεν επιτρεπεται ουτε δια ροπαλου να κανεις οπαδικο σχολιασμο!
Υπηρχαν πολλοι που δεν ηταν με Ολυμπιακο και τους σπας τα νευρα. Οχι οτι βεβαια αυτοι που ηταν δεν τους σπανε τα νευρα οπως ειπες.....


QUOTE(Jabar @ Feb 16 2008, 22:08 ) *
Αλλη μία ερώτηση.Αφήνουμε σώμα από μεγάλο ύψος πάνω από την επιφάνεια της γης.Θα πέσει στην κατακόρυφο ,ανατολικά η Δυτικά?Αποτελεί απόδειξη της περιστροφής της γης όπως και το εκκρεμές του φουκώ

Ναι αποτελει αποδειξη της περιστροφης της γης, δια τον λογον οτι πολυ απλα το φαινομενο αυτο συμβαινει λογω της περιστροφης της γης. smile.gif
Επισης η αποκλιση ενος σωματος οταν το αφησουμε απο υψος να πεσει στην επιφανεια της γης ειναι παντοτε με φορα προς τα ανατολικα.....


QUOTE(rchos7 @ Feb 16 2008, 21:20 ) *
τι ειναι ερτ2?

Το 2ο κρατικο καναλι της ελληνικης ραδιοφωνιας και τηλεορασης. smiley.gif
Για μενα δεν υπαρχει ΝΕΤ και μισω το ονομα ΝΕΤ. shot.gif Γιατι απο τοτε που ειχαν την φαεινη ιδεα να την πουνε Νεα Ελληνικη Τηλεοραση απο το φοβεροτερο ΕΡΤ2, ΕΚΟΨΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ολα τα ντοκυμαντερ που εδειχναν. Η ΕΡΤ2 ηταν παραδεισος των ντοκυμαντερ αλλα πλεον απο εκεινη την καταραμενη μερα, δεν δειχνει τιποτα και την θεση τους πηραν κατι ηλιθιοεκπομπες με την Δρουζα και αλλα χαζα.... 68.gif 68.gif
Jabar
Καλός είναι θέμα διαφορετικής ταχύτητας λόγω μεγαλυτέρου ύψους.Αν σου αρέσουν τα μαθηματικά διάβασε το θεώρημα του Παπαγάλου του Ντένι Γκέτζ εκδ. ΠΟΛΙΣ
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.