Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΠΑΙΚΤΕΣ/ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ , ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
MELAS11
Θα ηθελα να ρωτησω εαν καποιος ξερει που μπορω να βρω πληροφοριες για την 77.gif Μαργαριτα Μαλαμα 77.gif και με αυτη την αφορμη , να εγκαινιασω και το topic. Καλα posts σε ολους.
B.I.L
Γεια σας και καλη χρονια!Μπορει κανεις να μου πει που μπορω να βρω πληροφοριες για Τασουλη,Κωνσταντινιδου και Δελη; wink.gif
B.I.L
Nα ρωτησω,που μπορω να βρω πληροφοριες σχετικα με τη ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ;;;;
wink.gif biggrin.gif
Ε Τρεφ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
sch
QUOTE(B.I.L @ Jan 5 2008, 19:07 ) *
Nα ρωτησω,που μπορω να βρω πληροφοριες σχετικα με τη ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ;;;;
wink.gif biggrin.gif
Ε Τρεφ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

μπορείς να βρείς στην υπογραφή της tref το σάιτ για τη Νένα...
trefoil 13
QUOTE(B.I.L @ Jan 5 2008, 17:07 ) *
Nα ρωτησω,που μπορω να βρω πληροφοριες σχετικα με τη ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ;;;;
wink.gif biggrin.gif
Ε Τρεφ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Δεν έχω ιδέα!
Τι ρωτάς εμένα; blink.gif
stef
Ξερετε ποια ειναι η προπονητρια των Μελλησιων??(για κορασιδες παντα) blink.gif

Μπορει καποιος να με φωτισει??????? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
B.I.L
QUOTE(stef @ Jan 7 2008, 05:35 ) *
Ξερετε ποια ειναι η προπονητρια των Μελλησιων??(για κορασιδες παντα) blink.gif

Μπορει καποιος να με φωτισει??????? tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Δεν θα σε φωτισω τελειως αλλα δεν ακουγονται και τα καλυτερα λογια..Εχει ενα παρα πολυ καλο υλικο που δυστυχως για τα Μελισσια δεν χειριζεται σωστα..Επισης τα Μελισσια φετος δεν θα παρουν το πρωταθλημα...
Ακομα και τα Λιοσια να νικησουν αν τους πεσουν στον ημιτελικο..πρωταθλημα γιοκ!Και φυσικα οχι γιατι δεν μπορουν... 68.gif
B.I.L
QUOTE(trefoil 13 @ Jan 5 2008, 12:28 ) *
Δεν έχω ιδέα!
Τι ρωτάς εμένα; blink.gif

Ελα μου ντε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif wink.gif wink.gif wink.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif icon_wave.gif
stef
QUOTE(B.I.L @ Jan 7 2008, 17:01 ) *
Δεν θα σε φωτισω τελειως αλλα δεν ακουγονται και τα καλυτερα λογια..Εχει ενα παρα πολυ καλο υλικο που δυστυχως για τα Μελισσια δεν χειριζεται σωστα..Επισης τα Μελισσια φετος δεν θα παρουν το πρωταθλημα...
Ακομα και τα Λιοσια να νικησουν αν τους πεσουν στον ημιτελικο..πρωταθλημα γιοκ!Και φυσικα οχι γιατι δεν μπορουν... 68.gif

Δεν γνωριζω για αυτα που λες απλα παιξαμε με τα μελλησια στο τουρνουα των λιοσιων και αναρωτιομουν!!
δεν μπορω να εκφρασω αποψη.... wink.gif
marialenaki_dratsa
kseroume kati gia 77.gif vaso tsarouxa???? 77.gif egw kserw mono oti i kopela TA SPAEI biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
gasol#4#
QUOTE(marialenaki_dratsa @ Jan 21 2008, 22:39 ) *
kseroume kati gia 77.gif vaso tsarouxa???? 77.gif egw kserw mono oti i kopela TA SPAEI biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Αυτή που έχω δει παίζει στην Χίο και λέγεται έτσι.Επίσης είναι και Διαιτητής.Τώρα για το αν τα σπάει είναι άλλο θέμα.Πριν δύο-τρία χρόνια ήταν σε σούπερ φόρμα και τα έβαζε μια χαρά. bball.gif
marialenaki_dratsa
QUOTE(gasol#4# @ Jan 22 2008, 12:46 ) *
Αυτή που έχω δει παίζει στην Χίο και λέγεται έτσι.Επίσης είναι και Διαιτητής.Τώρα για το αν τα σπάει είναι άλλο θέμα.Πριν δύο-τρία χρόνια ήταν σε σούπερ φόρμα και τα έβαζε μια χαρά. bball.gif


Ναι..αυτη ειναι...παιζει στον Παγχιακο και νομιζω ειναι και εθνικη??? 41.gif δεν ειμαι σιγουρη...ευχαριστωωωω... biggrin.gif biggrin.gif
trefoil 13
QUOTE(marialenaki_dratsa @ Jan 27 2008, 22:56 ) *
Ναι..αυτη ειναι...παιζει στον Παγχιακο και νομιζω ειναι και εθνικη??? 41.gif δεν ειμαι σιγουρη...ευχαριστωωωω... biggrin.gif biggrin.gif

Τελευταία φορά που είχε παίξει σε εθνική ήταν στους μεσογειακούς αγώνες στην Αλμέρια το 2005 όπου είχαμε πάρει την τέταρτη θέση.
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Jan 28 2008, 01:29 ) *
Τελευταία φορά που είχε παίξει σε εθνική ήταν στους μεσογειακούς αγώνες στην Αλμέρια το 2005 όπου είχαμε πάρει την τέταρτη θέση.

ουτε σε προετοιμασιες και τετοια ηταν η Τσαρουχα? blink.gif
εγω θυμαμαι οτι ηταν καπου εκει.η εχω μεινει πισω στους μεσογειακους και εγω? tongue.gif
παντως 12αδα δεν ηταν σιγουρα...αυτο το θυμαμαι tongue.gif
gasol#4#
QUOTE(marialenaki_dratsa @ Jan 27 2008, 22:56 ) *
Ναι..αυτη ειναι...παιζει στον Παγχιακο και νομιζω ειναι και εθνικη??? 41.gif δεν ειμαι σιγουρη...ευχαριστωωωω... biggrin.gif biggrin.gif
παρακαλωωωωωωω biggrin.gif bball.gif
ball
QUOTE(basket4 @ Jan 28 2008, 03:25 ) *
ουτε σε προετοιμασιες και τετοια ηταν η Τσαρουχα? blink.gif
εγω θυμαμαι οτι ηταν καπου εκει.η εχω μεινει πισω στους μεσογειακους και εγω? tongue.gif
παντως 12αδα δεν ηταν σιγουρα...αυτο το θυμαμαι tongue.gif



μαλλον σε απατα η μνημη σου.. 68.gif Η Βασω Τσαρουχα ηταν 5αδα στους μεσογειακους και 12αδα στην εθνικη γυναικων για την Ιαπωνια !!καλυτερα να τσεκαρουμε πριν γραφουμε διαφορα ...... cool.gif
trefoil 13
QUOTE(ball @ Feb 12 2008, 14:32 ) *
μαλλον σε απατα η μνημη σου.. 68.gif Η Βασω Τσαρουχα ηταν 5αδα στους μεσογειακους και 12αδα στην εθνικη γυναικων για την Ιαπωνια !!καλυτερα να τσεκαρουμε πριν γραφουμε διαφορα ...... cool.gif

Όντως, καλύτερα να τσεκάρουμε πριν γράφουμε διάφορα... wink.gif
Διάβασε καλύτερα τι λέει η basket4 γιατί ίσως να μην κατάλαβες καλά...

Πάντως για την πεντάδα που αναφέρεις για τους μεσογειακούς δεν ισχύει, όπως καλό θα ήταν να τονίσεις ότι στην Ιαπωνία ήταν φιλικό προετοιμασίας. Πως θα μπορούσε άλλωστε να παίξει επίσημο εκεί την στιγμή που δεν έχουμε πάει σε παγκόσμιο; Τα τελευταία χρόνια μόνο η εθνική ανδρών έχει επισκεφτεί αυτή τη χώρα για επίσημους αγώνες. wink.gif
basket4
QUOTE(ball @ Feb 12 2008, 16:32 ) *
μαλλον σε απατα η μνημη σου.. 68.gif Η Βασω Τσαρουχα ηταν 5αδα στους μεσογειακους και 12αδα στην εθνικη γυναικων για την Ιαπωνια !!καλυτερα να τσεκαρουμε πριν γραφουμε διαφορα ...... cool.gif

οπως βλεπεις ρωταω αν η τσαρουχα ηταν σε εθνικες.
δεν ειπα οτι ΔΕΝ ηταν.
θα μας δειρεις κιολας στα τελος.προσεξε. peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif
και δεν ηταν 5αδα στους μεσογειακους αν λες της Ισπανιας.
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Feb 13 2008, 00:26 ) *
και δεν ηταν 5αδα στους μεσογειακους αν λες της Ισπανιας.

Μόνο σε αυτούς της Ισπανίας έχει πάει η Τσαρούχα... Και όπως είπα και πιο πάνω δεν ήταν πεντάδα...
ball
QUOTE(basket4 @ Feb 13 2008, 02:26 ) *
οπως βλεπεις ρωταω αν η τσαρουχα ηταν σε εθνικες.
δεν ειπα οτι ΔΕΝ ηταν.
θα μας δειρεις κιολας στα τελος.προσεξε. peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif
και δεν ηταν 5αδα στους μεσογειακους αν λες της Ισπανιας.



Χαλαρωσε λιγο ....................................
peja
....ένα πουλάκι μου είπε ότι ο Νίκος Μαρίνος βρίσκεται στο πάγκο γερμανικής ομάδας.... 69.gif
TSAKITSAN4
QUOTE(peja @ Feb 28 2008, 08:25 ) *
....ένα πουλάκι μου είπε ότι ο Νίκος Μαρίνος βρίσκεται στο πάγκο γερμανικής ομάδας.... 69.gif

ουάουουου..τι πουλάκι ήτανε?
mad_about_basketball
QUOTE(TSAKITSAN4 @ Feb 28 2008, 12:36 ) *
ουάουουου..τι πουλάκι ήτανε?


Tσιχλα 69.gif 69.gif 69.gif peace.gif
peja
QUOTE(mad_about_basketball @ Feb 28 2008, 20:10 ) *
Tσιχλα 69.gif 69.gif 69.gif peace.gif

...μπούφος....
Live strong
Παρακαλώ πολύ θα ήθελα να σταματήσει η ορνιθολογία, ας μη το κάνουμε off topic κι εδώ…
Το τοπικ αφορά πληροφορίες και μόνο πληροφορίες, ας σταθούμε σε αυτό!!!! smile.gif
marialenaki_dratsa
Γειά σας γειά σας... laugh.gif τι μπορούμε να μάθουμε για Τσίκουτα Αναστασία??? biggrin.gif Φάληρο παίζει...
mpalla
QUOTE(marialenaki_dratsa @ Mar 17 2008, 16:08 ) *
Γειά σας γειά σας... laugh.gif τι μπορούμε να μάθουμε για Τσίκουτα Αναστασία??? biggrin.gif Φάληρο παίζει...


Αρχηγός του ΑΟΠ Φαλήρου. Περιφερειακή παίκτρια, 1.70 ύψος νομίζω. Πολύ καλή σουτέρ, ειδικά 3 πόντων. Αν την αφήσεις μόνη της, "σκοτώνει". Και πολύ καλό παιδί. Το τελευταίο δεν αποτελεί μπασκετικό κριτήριο, αλλά νομίζω είναι πολύ σημαντικό να εμπνέεις σεβασμό και να σε συμπαθούν οι αντίπαλοί σου.
basketa15
ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΑΡΑΤΑΣΗ (ΠΡΩΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑ Π.) ΣΕ ΜΟΡΦΗ ΡΜ (ΕΝΝΟΩ ΣΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΑΙL).ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... wub.gif wub.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.