Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΡΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Άρης
weirdo1977
τι να πω, εγώ δεν θα πάω, ξέρω τι ατμόσφαιρα θα επικρατεί k δεν θα θελα να συμμετέχω σε αυτήν... θέλουμε την νίκη αλλα μακάρι να μην γινόντουσαν όσα θα γίνουν στην κερκίδα
dizzy_fingers
Θα έχουμε φασαρίες παιδιά? huh.gif

Για κάντε ένα flashback, όσοι θυμάστε, τί είχε γίνει και έχει αρχίσει αυτή η βεντέτα...για να μάθουμε κι εμείς.
weirdo1977
ποδοσφαιρικοί είναι οι λόγοι, φασαρίες δεν νομίζω να υπάρχουν αλλα δεν θέλω να κάνω ο,τι μου κάναν, σέβομαι αφάνταστα τον μπασκετικό Ηρακλή k δεν θα κάνω καζούρα μαζί του, άλλωστε δεν μαρεσούν οι κηδείες οποτε δεν θα πάω.
thrylos7
QUOTE
άλλωστε δεν μαρεσούν οι κηδείες οποτε δεν θα πάω

QUOTE
σέβομαι αφάνταστα τον μπασκετικό Ηρακλή k δεν θα κάνω καζούρα μαζί του

Μόλις το διαπιστώσαμε! tongue.gif biggrin.gif

Ο μεγάλος χαμός γίνεται επειδή οι οπαδοί του Άρη πιστεύουν (λανθασμένα κατά την άποψή μου αλλά αυτό δε μας νοιάζει εδώ) ότι ο Ηρακλής έφταιξε που έπεσε η ομάδα στη Β εθνική... Τώρα θέλουν να "πάρουν εκδίκηση"... οφθαλμός αντί οφθαλμού(σύμφωνα με τους συγκεκριμένους οπαδούς πάντα)

Εγώ πάντως δεν το' χω στάνταρ το αποτέλεσμα... Εννοείται ότι δε θα το χάσω...
weirdo1977
είναι k το 6-0 πρόπερσι όταν ο Hρακλής δεν κράτησε το fair play, αυτό που θα γίνει μεθαύριο θα είναι όντως κηδεία στο pale... k δεν θέλω με τίποτα να είμαι παρόν.
thrylos7
Για το 6-0 δεν έχεις κι άδικο...
Κάποιοι παίκτες θα βρίσκονται σε πολύ άσχημη κατάσταση μετά το τέλος του αγώνα... Το θέμα(για μένα μόνο μάλλον) είναι ποιοι...
emperor
Καλό μήνα παιδιά.

Weirdo η στάση σου με αφήνει έκπληκτο.Μπράβο 41.gif 41.gif

Εγώ πάντως θα είμαι την Τετάρτη από τους κομπλεξικούς.Πήρα ρεπό από την δουλειά μόνο και μόνο για να είμαι σε αυτό το παιχνίδι.Δεν χάνεται με τιποτα 19.gif 19.gif

θρύλε έχεις δίκιο δεν θα πάρουμε εκδίκηση για τα περσυνα από αυτό το παιχνίδι
Είναι μέρος της εκδίκησης που θα έρθει τα επόμενα χρόνια.Και όχι μόνο για το μεταξύ μας παιχνίδι πέρισυ αλλά και για το 0-3 της Καλαμαριας στο ημίχρονο τις μαγκές στο Ιβανώφειο όταν παίζαμε, την έξωση του Άρη από την Πολίχνη παραμονές Ευρωπαικου αγώνα του Άρη από τον Ηρακλή κτλ κτλ.
Είναι πολλά μαζεμένα
Πάντως η τύχη τα έφερε πολύ περίεργα δεν συμφωνείτε;

Άλλο αποτέλεσμα δεν υπάρχει εκτός από τον 1
Τον χρειαζόμαστε για αγωνιστικούς λόγους μια και είναι αρκετα πιθανό να χάσει ο Πανελλήνιος από την ΑΕΚ άρα πάμε για την 4 θέση
Και 2 αν δεν το πάρουμε η ψυχολογία μας είναι πολύ περίεργη.Του χρόνου το Παλε θα είναι άδειο ίσως παίξει και καμμιά βαρβάτη τιμωρία
hagi
Παιδιά τα ποδοσφαιρικά δεν μας απασχολούν..Αν γίνουν αυτά που λέτε κακός θα γίνουν αλλά αρκετά με το ποδόσφαιρο..
Λυπάμαι για τον Ηρακλή που δεν ήθελα να πέσει.Αν και εγώ τα φοβάμαι κάτι τέτοια παιχνίδια,αλλά θα είναι μεγάλη βλακεία αν χάσουμε αυτό το παιχνίδι.Εξάλλου όπως φαίνεται αν χάσει ο Πανελλήνιος από την ΑΕΚ (είναι πολύ πιθανό) τότε με νίκη είμαστε τέταρτη.Οπότε δε νομίζω να χάσουμε.Κρίμα για τον Ηρακλή που έχει αναδείξει μεγάλους παίχτες και έχει μεγάλη ιστορία.
Αν τελικά πέσει ελπίζω του χρόνου να καταφέρει να ανέβει και πάλι στην Α1..
Αυτό που έχει τώρα σημασία πάντως για μας είναι η νίκη και η ήττα του Πανελλήνιου ώστε να μπούμε τετράδα.
Άντε να αρχίσουν και τα palyoff να δούμε τί θα κάνουμε..
Warrior
QUOTE(thrylos7 @ May 1 2006, 02:00 AM)
Ο μεγάλος χαμός γίνεται επειδή οι οπαδοί του Άρη πιστεύουν (λανθασμένα κατά την άποψή μου αλλά αυτό δε μας νοιάζει εδώ) ότι ο Ηρακλής έφταιξε που έπεσε η ομάδα στη Β εθνική... Τώρα θέλουν να "πάρουν εκδίκηση"... οφθαλμός αντί οφθαλμού(σύμφωνα με τους συγκεκριμένους οπαδούς πάντα)

*


Δεν νομιζω οτι θεωρουμε υπευθυνο τον Ηρακλη για την πτωση.Η συμπεριφορα
τους ηταν αυτη που ενοχλησε περισσοτερο...οπως και το παιχνιδι στο 1ο γυρο
στο Ιβανοφειο,οπου ειπανε πολλα...και αλλα..

Τελοσπαντων...εμεις θελουμε την νικη για την 4η θεση και θα την παρουμε...

Ο Πεδουλακης εμαθα ειπε οτι τελευταια η διαιτησια κυνηγαει τον ΠΑνελληνιο
για να βγει ο Αρης Ευρωλιγκα!! ohmy.gif

Μαλιστα...μετα την ηττα του ΠΑΟΚ στην Ροδο...φταιμε και για την ηττα του
Πανελληνιου στην Κυψελη απο Ολυμπια.Μιλαμε ελεγχουμε τα παντα στο
παρασκηνιο στην Α1!! icon_drunk.gif

Μη ξεχναμε και το σπρωξιμο που ειχαμε στην Κυψελη με Πανελληνιο!! blink.gif

Πολυ θετικα πηγαν ολα αυτο το Σαββατοκυριακο... w00t.gif
thrylos7
QUOTE
Δεν νομιζω οτι θεωρουμε υπευθυνο τον Ηρακλη για την πτωση.Η συμπεριφορα
τους ηταν αυτη που ενοχλησε περισσοτερο...οπως και το παιχνιδι στο 1ο γυρο
στο Ιβανοφειο,οπου ειπανε πολλα...και αλλα..

Πίστεψέ με το 99% των αρειανών αυτό σκέφτεται και θέλουν να ρίξουν τον Ηρακλή... Όλη τη χρονιά αυτό μελετάνε(υποβιβασμός πέρσι->υποβιβασμός φέτος)
hagi
Είναι ευκαιρία να πάρουμε την 4η θέση έστω και αν την χάσαμε εαπό δικά μας λάθη.
Πάντως και να μην την πάρουμε δεν λέει και κάτι γιατί όπως έχουμε πει όλοι τόσες φορές,θα πρέπει να σπάσουμε έδρες στα playoff αν θέλουμε να βγούμε Ευρωλίγκα.
Πιστεύω ότι αν θέλεις να λέγεσαι και μεγάλη ομάδα θα πρέπει να μπορείς να κερδίζεις και εκτός έδρας αλλά και σε ντέρμπι και σε αγώνες όπως αυτόν τον αυριανό..
nikoleta21
''επιστρεφει ο παρεζανοβιτς'' Μετά το τέλος του παιχνιδιού του Σαββάτου με τον Παναθηναϊκό ο Μίλαν Παρεζάνοβιτς άφησε την Θεσσαλονίκη για να μεταβεί στο Κόσοβο αφού είχε υπογράψει συμβόλαιο με την Πρίστινα, ώστε να αγωνιστεί με την Πέτζα για τα πλέι οφ της χώρας, χωρίς αυτό να σήμαινε πως αποτελούσε παρελθόν για τον Ηρακλή.
Αυτό γιατί αναμένεται να επιστρέψει και πάλι αύριο το μεσημέρι ώστε το απόγευμα να βρίσκεται στο Ιβανώφειο για να προπονηθεί κάτω από τις οδηγίες του Παρασκευά Μουράτίδη και να αγωνιστεί στο τελευταίο φετινό παιχνίδι του "Γηραιού" με τον Aρη στο Αλεξάνδρειο.

Σε ένα παιχνίδι όπου στον Ηρακλή αναγνωρίζουν μεν την δυσκολία όμως δείχνουν αποφασισμένοι να τα δώσουν όλα με δεδομένο ότι μόνο με νίκη μπορούν να παραμείνουν ζωντανοί στ κυνήγι της παραμονής στην Α1.

Για το λόγο αυτό και άπαντες στο Ιβανώφειο δείχνουν έτοιμοι να παλέψουν μέχρι τέλους κι ότι βγει. Όπως άλλωστε φάνηκε και στην σημερινή προπόνηση με τον Μουρατίδη να έχει μελετήσει τον τρόπο παιχνιδιού του Aρη και από το τελευταίο του παιχνίδι, του Σαββάτου με το Μαρούσι στο κλειστό του Αγίου Θωμά. ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΠΑΡΕΖΑΝΟΒΙΤΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΧΤΗΣ!
thrylos7
QUOTE
Οι τιμές των εισιτηρίων:

Θύρα 1:             15 ευρώ

Θύρα 2-3:          20 ευρώ

Θύρα 4:             15 ευρώ

Θύρα 5-6:          10 ευρώ (αποκλειστικά από τους συνδέσμους)

Θύρα 7-8-9-10:  15 ευρώ



Υπάρχει επίσης παιδικό εισιτήριο των πέντε ευρώ, για παιδιά ηλικίας από έξι έως 12 ετών.


Αίσχος! 68.gif
Δηλαδή αν βγει του χρόνου Ευρωλίγκα ο Άρης τι τιμές θα έχουν; Καλά, για διαρκείας δε το συζητάμε.. Θα χρειαστεί να κερδίσεις το τζόκερ για να το πάρεις.
Venceremos
Τα ποδοσφαιρικά ειναι 2 εκτος του unfair 6-0 ειναι και το πανο περσι που εγραφε game over αλλα υπαρχει και μπασκετικο προηγουμενο οταν ο ΑΡΗΣ παλευε σχεδον διαλυμενος και ειχε χασει 40 ποντους απο εναν αδιαφορο Ηρακλη στο Ιβανωφειο αν και στο συγκεκριμενο παιχνιδι δεν ελεγαν για τη διαφορα την επομενη μερα αλλα για το οτι οι οπαδοι του ΑΡΗ τραγουδουσαν ημιγυμνοι και στα 40 λεπτα
Venceremos
QUOTE(thrylos7 @ May 3 2006, 04:33 PM)
Αίσχος!  68.gif
Δηλαδή αν βγει του χρόνου Ευρωλίγκα ο Άρης τι τιμές θα έχουν; Καλά, για διαρκείας δε το συζητάμε.. Θα χρειαστεί να κερδίσεις το τζόκερ για να το πάρεις.
*


Οι τιμες απο προπερσι εκει κυμμαινονται
hagi
Μπράβο στην Αρειανάρα για τη νίκη.Ο Πανελλήνιος για άλλη μια φορά δείχνει αυτό που πίστευα..ότι δηλαδή δεν είναι καλή ομάδα. 68.gif

Ευχαριστούμε για το δωράκι ΑΕΚ tongue.gif και λυπάμαι για τον Ηρακλή. sad.gif
Και το χειρότερο είναι ότι λογικά θα φύγουν όλοι οι παίχτες τώρα και θα πρέπει να βρει ομάδα ώστε να μπορέσει να ανέβει ξανά στην Α1..

Και τώρα playoff!!! 41.gif

Νομίζω ότι αν περάσουμε το εμπόδιο του Πανελληνίου μετά είμαστε με το ένα πόδι στην Ευρωλίγκα.Και να εξηγήσω την σκέψη μου.....

Αν περάσουμε στους 4ης τότε ακόμη και 4η να βγούμε με τρίτο το Μαρούσι νομίζω ότι λογικά εμείς θα είμαστε αυτοί που θα παίξουμε στην Ευρωλίγκα.
Βέβαια ας μην βιαζόμαστε..Ας κάνουμε υπομονή να δούμε γιατί από αυτά που έχουμε πάθει τα τελευταία δύο χρόνια πρέπει να είμαστε επιφυλακτικοί.
Air Kef
Αντίο Ήρα.Δεν λέω πως θα λείψεις γιατί ουσιαστικά λείπεις από το 2004 από την Α1.

Να βάλεις μυαλό στην Α2 και να επανέλθεις δρομύτερος γιατί έχεις δώσει πολλά.Όχι το συντομότερο.Όταν βάλεις μυαλό.
emperor
Γεια σας παιδιά.
Σήμερα για να πω την αλήθεια ξεκίνησα για το γήπεδο με ψυχολογία ότι θα τους φάμε και θα τους τσακίσουμε στην καζούρα.
Στην καφετέρια του Παλε με την παρέα ψάχναμε το καλύτερο σύνθημα για να πικάρουμε τους Ηρακλειδείς
Αλλά όταν έληξε ο αγώνας και έβγαλα ότι κόμπλεξ και πίκρα είχα εναντίον αυτής της ομάδας, ένιωσα λύπη
Λύπη για μια ομάδα με βαριά φανέλα που έπαιξε κατα περιόδους ωραίο μπάσκετ και παρόλο που δεν πήρε τίτλους έδωσε στο ελληνικό μπάσκετ.

Αλλά τα λάθη πληρώνονται.Τα τελευταία 10 χρόνια μετά την φυγή Χαίτογλου ο Ηρακλής αντιμετωπίζει οικονομικά και διοικητικά προβλήματα.Μπήκε χαριστηκά στην ειδική εκκαθάριση και καθυστερημένα και όχι μόνο δεν το εκμεταλεύτηκε αλλα δημιούργησε και 2000000 Ευρώ χρέη
Και αυτά θα αποτελέσουν τον βραχνά του Ηρακλή για την επάνοδο στην Α2 εκτός αν εφαρμοστεί τελικά το νομοσχέδιο που θα περάσει για την Α2 για να γίνουν ερασιτεχνικά τα σωματεία

Πάντως αυτός ο Ηρακλής παρόλο παίξαμε με την 2 πεντάδα δεν έδειξε τίποτα

Η διαιτησία σήμερα άθλια
Warrior
Και εγω στεναχωρηθηκα παιδια σημερα...

ΔΕν ξερω,δεν μου πηγαινε ρε γμτ.
Το θεμα ειναι οτι δεν μπορουσαμε να κανουμε και τιποτα αλλο,ετσι οπως
ειχαν παει τα πραγματα.Βασικα δεν μπορουσε και ο Ηρακλης.Θελανε,προσπαθουσανε
αλλα δεν μπορουσανε...

Τωρα πρεπει να ξεκινησει απο την αρχη,σε αλλες βασεις και να γυρισει συντομα.

Στο γηπεδο υπηρχε μεν καζουρα,αλλα σε λογικα πλαισια νομιζω,οπως ειπε
και ο Μουρατιδης.
Μπορουσε να ηταν και λιγοτερη ισως....

Τωρα με τον Πανελληνιο.

Δευτερα 4.30μμ. στο παλε ο 1ος αγωνας.

Τεταρτη 4μμ Κυψελη ο 2ος και Σαββατο 4.30μμ. ξανα Αλεξανδρειο,αν χρειαστει.

Με μας hagi θα ειναι πληρης ο Πανελληνιος. wink.gif

Θελει προσοχη.Εχει "καει η γουνα μας" απο τα πλεονεκτηματα εδρας!!
Αν την πατησουμε και 3η σερι χρονια,τι να πω....εγω παραιτουμε!! ohmy.gif

Αυτα απο εμενα...
(Πω πω...και εχω και τρελο διαβασμα! sad.gif )
thrylos7
Οι τιμές μέχρι τα μέσα της χρονιάς δεν ήταν έτσι. Πιο πολλές είχαν 10 ευρώ...

Πήγα στο παιχνίδι σήμερα.. Δεν προλαβαίνω να αναλύσω τίποτα, θα μπω πιο μετά..

Αλλά μετά το τέλος περπατώντας ένιωθα πικραμένος για τον υποβιβασμό του Ηρακλή... ανεξήγητα!
Alexmei
έπεσε και ο Ήρακλής......κρίμα αλλά δν πειράζει. Του χρόνου στην Α2 με τον Κολοσσό αντιμέτοπος στον τελικό για Α1!!!!!!
thrylos7
Έπεσε λοιπόν ο Ηρακλής... Αν και ίσως του κάνει καλό, πραγματικά λυπάμαι γι' αυτό το γεγονός. Πιστέψτε με, και κάποιοι οπαδοί του Άρη στεναχωρήθηκαν κάπως... Η πλειοψηφία του γηπέδου βέβαια φώναζε για Α2.

Αγωνιστικά, δε νομίζω πως "δε μπορούσε" ο Ηρακλής... τουλάχιστον να διεκδικήσει πιο πολύ τη νίκη. Ο Κινγκ(πολύ καλός και αυτός ο ξένος από Ηρακλή) έκανε νωρίς το 4ο φάουλ και όταν ξαναμπήκε έκανε αμέσως το 5ο. Επίσης έλειπε ο Παρεζάνοβιτς που μου είχε αφήσει καλές εντυπώσεις(ειδικά για τον Ηρακλή ήταν πολύτιμη μονάδα) κι έτσι κάτω από τα καλάθια υπήρχαν ο κουτός και χωρίς αυτοπεποίθηση Μάγλος(αλλά κατά τ' άλλα κάτι ξέρει) και ο τραγικός σήμερα Χρήστου. Αν τον είδατε ότι βοήθησε κάπως σήμερα ήταν γιατί έπαιξε πολύ, όσο περνούσε ο χρόνος έπαιζε χειρότερα.
Φάση του αγώνα το χαμένο ανάποδο κάρφωμα του Πέτροβιτς-Στεργίου...η μπάλα μπήκε και βγήκε!
Βέβαια, στο διάστημα που ο Ηρακλής ήταν κοντά στο σκορ ο Άρης ήταν χαλαρός... Δεν έδωσαν και πολλή σημασία στον αγώνα.. Όσο περνούσαν τα λεπτά η κατάσταση βελτιωνόταν και τελικά πήρε τη νίκη.
Για το νέο παίκτη δεν μπορώ να πω και πολλά αφού δεν αγωνίστηκε και πάρα πολύ. Ένα πολύ βιαστηκό συμπέρασμα είναι ότι πρόκειται για δυνατό παίκτη που έχει τρόπους να παίξει κάτω από το καλάθι αλλά χωρίς να έχει κάτι ιδιαίτερο.. Δηλαδή αν βρεις τον τρόπο να τον αντιμετωπίσεις δε θα κάνει τίποτα.. Εκτός κι αν είναι τόσο καλός ρημπάουντερ οπότε αλλάζει το θέμα... έχει κάτι ιδιαίτερο.

Πήραμε και γεύση από final4 με Κουκουλεκίδη. Για τη διαιτησία δε μπορώ να εκφράσω γνώμη αφού πολλές ήταν οι αμφιλεγόμενες φάσεις.. Από τη στιγμή όμως που είναι αμφιλεγόμενες(για μένα ή για τον κόσμο) δε μπορούμε να ξέρουμε αν ήταν σωστές ή όχι(εγώ και ο κόσμος-πως ήταν το "εμείς και ο κόσμος" στο δημοτικό...).

Να πω την αλήθεια δε μου άρεσε το πάθος των παικτών του Άρη στο τέλος... Δεν ήταν ακριβώς unfair κίνηση αλλά εμένα δε μου χτύπησε καλά στο μάτι. Κάποιος οπαδός όταν τελείωσε ο αγώνας αναφερόμενος στον υποβιβασμό είπε κάτι για Θεία Δίκη... Δε μας ενδιαφέρει αν έχει δίκιο ή άδικο, πάντως κι εγώ πιστεύω σε αυτήν.... Όποιος κατάλαβε, κατάλαβε!

Εγώ υποστηρίζω πάντως τον Άρη στη σύγκρουση με τον Πανελλήνιο.. και θέλω να βγει Ευρωλίγκα.
Αν και από τώρα ορέγομαι Άρη και ΠΑΟΚ να μονομαχούν για Ευρωλίγκα!

Η καζούρα στο γήπεδο ήταν θετική, δεν ξέφυγε και γενικά μου αρέσουν τέτοια πράγματα, αν και σήμερα ήταν πιο πικρή. Αν θυμάμαι σωστά, οι σουπεράδες δε φώναξαν ποτέ κάτι για τον Ηρακλή και την Α2.. Ή αν φώναξαν πολύ λίγο.. σε αντίθεση με το υπόλοιπο γήπεδο(που είχε 4500 κόσμο)... Χμμ!

Για τις μαζορέτες δεν έχω όρεξη να πω πολλά... Απλά το ότι τα υφάσματα μικραίνουν μυστηριωδώς... (όχι αυτά που φαίνονται...)

Κρίμα για τον Ηρακλή, για το όνομα του Ηρακλη, για την ομάδα του Ηρακλή. Μακάρι να το βρει το δρόμο του. Εμένα πάντως θα μου λείψει (από την Α1, γενικά... θα το βλέπω).

Όσο για τον Άρη και τον κόσμο.. σκέφτεσαι πως έκανε το σωστό και έπαιξε για τον εαυτό του... Πράγματι. Αλλά σ' αυτό συνέτεινε και το ενδεχόμενο να ρίξει τον Ηρακλή στην Α2.. Αυτή η κόντρα μεταξύ των ομάδων της Θεσσαλονίκης(δεν είναι το παραπάνω το καλύτερο παράδειγμα βέβαια) είναι ίσως αυτή που τις κάνει να φαίνονται τόσο μακρινές(όχι διαφορετικές! Να μη μπορούν να τις φτάσουν) από τις μεγάλες της Αθήνας.

Οι περισσότεροι πάντως σήμερα όσο κι αν φώναξαν τα συνθήματα με τον "ΗΡΑ" και την Α2 έκρυβαν μέσα τους ένα μπράβο για τη σημερινή προσπάθεια του Ηρακλή.. Ορισμένοι μάλιστα δεν το κράτησαν μέσα τους...
ashton
Μην κρίνεις τιμές εισιτηρίων με βάση τα δεδομένα Ολυμπιακού-Παναθηναϊκού που τα έχουν χαμηλότερα και για άλλους λόγους.

Σε αντίθεση με το ποδόσφαιρο που οι τιμές στην Ελλάδα είναι στα ύψη σε σχέση με την Ευρώπη, στο μπάσκετ είναι στο ίδιο επίπεδο.
thrylos7
Εννοούσα οι πιο πολλές θύρες είχαν 10 ευρώ.. Αναφέρομαι μόνο στον Άρη δεν ξέρω τιμές από ομάδες τις Αθήνας.
Μέχρι πριν από λίγο καιρό μόνο η 1, πρέπει και κάποια άλλη αλλά δε θυμάμαι ποια είχαν 15, οι 2-3 20 και οι άλλες 10...
Air Kef
Στην Λάρισα επικρατεί ένα κλίμα ευχαριστήριο για τον Άρη!

Τίτλοι όπως "ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΘΕΟΣ" έκαναν την εμφάνιση τους όπως και για την ηρωική εμφάνιση του Γ.Σ. στην Πυλαία.

Οι μαζορέτες του Άρη είναι μια αποτυχία.Αλλά αν δεν τις θέλει ο κόσμος σε σημείο που να τις αποδοκιμάζουν και να τις φτύνουν όπως μπαίνουν στο γήπεδο τι να κάνουν κι αυτές..

Οι παίκτες του Ηρακλή αξίζουν ένα μπράβο γιατί είναι ήρωες.Όλοι αυτοί που έπαιξαν τα τελευταία χρόνια.
qspock
QUOTE(Air Kef @ May 3 2006, 11:48 PM)
Αντίο Ήρα.Δεν λέω πως θα λείψεις γιατί ουσιαστικά λείπεις από το 2004 από την Α1.

Να βάλεις μυαλό στην Α2 και να επανέλθεις δρομύτερος γιατί έχεις δώσει πολλά.Όχι το συντομότερο.Όταν βάλεις μυαλό.
*


Πολυ μεστο σχολιο, συμφωνω απολυτα. Και να προσεχουν οι υπευθυνοι να μη βγαζουν στην Ευρωλιγκα τετοιες ομαδες που δε μπορουν και χανουμε τις θεσεις μετα... Δε πα να παιρνουν και πρωταθλημα, υπαρχουν και καποιες αλλες προυποθεσεις που πρεπει να τηρουνται ανεξαρτητως τελικης καταταξης.
Αυτος ειναι και ο λογος που προσωπικα τασομαι υπερ των κλειστων συμβολαιων. Φατναζεσται να μην εκαναν το κλειστο 3ετες ο Ολυμπιακος και η ΑΕΚ τα προηγουμενα χρονια? Ποιοι θα παιζανε? 1 θεση μονο θα μας επετρεπαν τωρα στην Ευρωλιγκα...
thrylos7
QUOTE
Οι μαζορέτες του Άρη είναι μια αποτυχία.Αλλά αν δεν τις θέλει ο κόσμος σε σημείο που να τις αποδοκιμάζουν και να τις φτύνουν όπως μπαίνουν στο γήπεδο τι να κάνουν κι αυτές..

Αυτά έγιναν μόνο στην αρχή... Τώρα ο κόσμος μένει όρθιος και στα time out... Μπορώ να πω ότι κάποιοι κοιτούν με την ίδια προσοχή τον αγωνιστικό χώρο στα time out και στα αγωνιστικά λεπτά.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.