Help - Search - Members - Calendar
Full Version: TI ΘΑ ΑΛΛΑΖΑΤΕ ΣΤΟΝ ΤΕΠΙΤΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2
VRANKOVIC S.
Εγω παιδια θα ξεκινουσα απο την εξωτερικη του εμφανιση και πρωτα πρωτα θα του αλλαζα ΚΑΛΤΣΕΣ!
ε δεν ειναι δυνατον να φορα μαυρα παπουτσια με ασπρη καλτσα!
ειναι σα να φορα σκαρπινι με ασπρη adidas καλτσα με ρακετουλες πανω!
μα τι καγκουριά!!ουτε ο μητρογλου δεν υποπιπτει πλεον σε τετοιο σφαλμα!
αντε τα μπλε παπουτσια του φωτση με την πρασινη στολη!
αλλα μαυρα παπουτσια με ασπρη καλτσα?δε μπορω να το βλεπω!ας βαλει τουλαχιστον ασπρομαυρα
παπουτσια!
Επισης να του πει καποιος να ξυρισει τα ποδια του!δεν ειναι κατασταση αυτη!θα μπουρδουκλωθει κανενας καμια μερα και
θα βρει μπελα ο τεπο.
και ναι!το εχουμε καταλαβει οτι ειναι στρατιωτης του ζελικο.σερβος.εθνικιστης!ε δε χρειαζεται να το δειχνει διαρκως με το κουρεμα του!ε ας το ριξει λιγο εξω!ας αφησει και κανα ποντο μαλλι.

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΒΡΗΚΑ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ!!
Ειναι πασιφανες οτι τον εχει φαει η αγαμία!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΓΚΟΜΕΝΑ!!!!!!!
ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΥΛΙΣΤΙΚΑ ΑΤΟΠΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙ
ΤΗΝ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ.

ΚΟΙΝΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ Γ@..ΗΣΕΙ!!! smiley.gif
giannis_mg
QUOTE(VRANKOVIC S. @ Mar 11 2011, 21:19 ) *
Εγω παιδια θα ξεκινουσα απο την εξωτερικη του εμφανιση και πρωτα πρωτα θα του αλλαζα ΚΑΛΤΣΕΣ!
ε δεν ειναι δυνατον να φορα μαυρα παπουτσια με ασπρη καλτσα!
ειναι σα να φορα σκαρπινι με ασπρη adidas καλτσα με ρακετουλες πανω!
μα τι καγκουριά!!ουτε ο μητρογλου δεν υποπιπτει πλεον σε τετοιο σφαλμα!
αντε τα μπλε παπουτσια του φωτση με την πρασινη στολη!
αλλα μαυρα παπουτσια με ασπρη καλτσα?δε μπορω να το βλεπω!ας βαλει τουλαχιστον ασπρομαυρα
παπουτσια!
Επισης να του πει καποιος να ξυρισει τα ποδια του!δεν ειναι κατασταση αυτη!θα μπουρδουκλωθει κανενας καμια μερα και
θα βρει μπελα ο τεπο.
και ναι!το εχουμε καταλαβει οτι ειναι στρατιωτης του ζελικο.σερβος.εθνικιστης!ε δε χρειαζεται να το δειχνει διαρκως με το κουρεμα του!ε ας το ριξει λιγο εξω!ας αφησει και κανα ποντο μαλλι.

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΒΡΗΚΑ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ!!
Ειναι πασιφανες οτι τον εχει φαει η αγαμία!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΓΚΟΜΕΝΑ!!!!!!!
ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΣΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΥΛΙΣΤΙΚΑ ΑΤΟΠΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙ
ΤΗΝ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ.

ΚΟΙΝΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ Γ@..ΗΣΕΙ!!! smiley.gif

77.gif 77.gif 24.gif 24.gif Εισαι ΘΕΟΣ!!!
Το τοπικ αυτο δεν παιζεται,εβλεπα εδω και 3 μερες τα σεναρια ''τρελας'' και τα βουντου που πιασανε 19.gif που πεφτανε στο τοπικ για την Μπαρτσα αλλα οτι θα δημιουργουσες και τετοιο τοπικ βρε αθεοφοβε για να περασουν οι μερες,δεν το περιμενα tongue.gif .
Να ξυρισει την τριχα,λεει 24.gif 24.gif
Εγω τον βρισκω μια χαρα(μην βαρατε)και μια που μιλαμε για την εμφανιση του Τεπιτς και γενικα για αυτον οφειλω να παραδεχτω οτι ο Τεπιτς και Καιμα αλλα ειδικα ο Τεπιτς εχει τρομερο σωμα για μπασκετ αλλα δεν το εκμεταλλευεται καθλου,αμα τον δεις απο πολυ κοντα(δεν θελω τυχον παρεξηγησεις εδω icon_drunk.gif )δεν εχει καμια σχεση με την ΤV που ειναι σαν ακριδα(ο Νικολας απ'την αλλη σαν ακριδα ειναι,τετοια λεπτη γαμπιτσα μονο αυτος και ο Σκειλς που καποια χρονια πριν ειχε περασει απ'τον Αρη παιζει να εχει).

Μηπως να βαλουμε τον Καλαθη λεω εγω στη θεση του Τεπιτς στο συγκεκριμενο τοπικ 65.gif

ΕΝΤΙΤ-> Τελικα τα βουντου δεν πιασανε ο Βασκεθ υπεστει ελαφρυ διαστρεμμα και απο βδομαδα στην χειροτερη των περιπτωσεων θα μπει στις προπονησεις οπως διαβασα στο leoforos.
Τι πηγε λαθος colonel,μαλλον τα λογια ηταν λαθος 39.gif
KingCrimson
Τωρα ok τι να πεις για το Τεπιτς? Θελει ολοκληρος ενα γενικο ρεκτιφιε, περπατημα? φατσα? καμπουρα? απλανες βλεμα? (τουλαχιστο αυτο το μουστακι..ελεος δηλαδη! 25χρ. ειναι πια, το τελειωσε το Δημοτικο.. )
Αν δεν ημουν καλος ανθρωπος ..θα λεγα και αλλα πολυ χειροτερα, αλλα κριμα το παιδακι
greeneyes13
καλά σοβαρά το τόπικ έιναι γι ατην εξωτερική εμφάνιση του τέπιτς;;;;;;;;;;;;;;;;;μουαχαχαχαχα
με κάνα τε και γέλασα άρρωστη γυναίκα smiley.gif
VRANKOVIC S.
QUOTE (KingCrimson @ Mar 11 2011, 22:03 ) *
Τωρα ok τι να πεις για το Τεπιτς? Θελει ολοκληρος ενα γενικο ρεκτιφιε, περπατημα? φατσα? καμπουρα? απλανες βλεμα? (τουλαχιστο αυτο το μουστακι..ελεος δηλαδη! 25χρ. ειναι πια, το τελειωσε το Δημοτικο.. )
Αν δεν ημουν καλος ανθρωπος ..θα λεγα και αλλα πολυ χειροτερα, αλλα κριμα το παιδακι



χααχαχααχα
ε ναι το μουστακι το ξεχασα!
ε..... το χνουδακι ηθελα να πω!

ξερουμε τιποτα για τα προσωπικα του?οικογενειακη κατασταση,με ποιον μενει,τι αυτοκινητο οδηγει,που βγαινει,αν εχει γκομενα και τετοια?

παντως εγω δεν τον κοβω και πολυ εξευρωπαισμενο....



QUOTE (greeneyes13 @ Mar 11 2011, 22:38 ) *
καλά σοβαρά το τόπικ έιναι γι ατην εξωτερική εμφάνιση του τέπιτς;;;;;;;;;;;;;;;;;μουαχαχαχαχα
με κάνα τε και γέλασα άρρωστη γυναίκα smiley.gif



το εθεσα το θεμα απλα γιατι πιστευω οτι το προβλημα του ειναι κυριως εξωγηπεδικο και ψυχολογικο,,
..ε και για λιγο κοτσομπολιο.....

για σκεφτειτε το λιγο..ειναι ενα 22χρονο παιδι που ηρθε σε μια ξενη χωρα χωρις να ξερει κανεναν,πιθανως η κοπελα του που μαλλον εχει απο το σχολειο βρισκεται σε καποιο χωριο εξω απο το βομβαρδισμενο νοβι-σαντ,εχει να αντιπετωπισει την πιεση του οτι πρεπει να αντικαταστησει τον αλλοτε καλυτερο πλει μεικερ της ευρωπης(σαρας) χωρις να ειναι καν πλει μεικερ
και απο πανω εχει και ενα προπονητη ο ο πποιος σιγουρα τον δερνει!!!Και δε γ....μαει και απο πανω!
δραμα.
Germany96
Έχετε φαγωθεί με το μουστάκι, το παιδί απλά ακολουθεί τον δρόμο που έχει χαράξει ο συνδικαλιστής-sex symbol:

SG3ptshooter
QUOTE(Germany96 @ Mar 12 2011, 01:54 ) *
Έχετε φαγωθεί με το μουστάκι, το παιδί απλά ακολουθεί τον δρόμο που έχει χαράξει ο συνδικαλιστής-sex symbol:

Xα, πληρωμένη απάντηση. Λίγες ώρες πριν μου εκμυστηρεύθηκε κοπέλα ότι της αρέσει πολύ η Ρώσικη αρκούδα του Ελληνικού μπάσκετ...

Άρα δε φταίει το μουστάκι.. smiley.gif
thrylos7
Μιλάμε για μεγάλη ήττα δηλαδή... biggrin.gif

Εγώ θ' άλλαζα το 2ο γράμμα από το επίθετό του.
Germany96
QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 12 2011, 02:08 ) *
Xα, πληρωμένη απάντηση. Λίγες ώρες πριν μου εκμυστηρεύθηκε κοπέλα ότι της αρέσει πολύ η Ρώσικη αρκούδα του Ελληνικού μπάσκετ...

Κοίτα εδώ υπάρχει κόσμος που του αρέσει η Sarah Jessica Parker, δεν θα βρισκόταν κοπέλα να της αρέσει ο Λάζαρος tongue.gif
QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 12 2011, 02:08 ) *
Άρα δε φταίει το μουστάκι.. smiley.gif

Ποιος είπε ότι φταίει; Το αντίθετο, ένα μουστάκι είναι πάντα ικανό να κάνει την διαφορά:


Και κλείνω την εμπεριστατωμένη ανάλυσή μου με μία φωτο που συνδυάζει και τα δύο σκέλη της απάντησής μου:
Flash
Εντάξει το παραπάνω post απλά είναι η επιτομή της ευρηματικότητας.

Θες να ξαναβάλω Margaret ως avatar για πάρτη σου ;
Germany96
Όχι δεν χρειάζεται, έτσι κι αλλιώς η Margaret είναι πάντα στην καρδιά μας tongue.gif

Αλλά μιας και μιλάγαμε για Thatcher δες σε τι φωτο έπεσα ψάχνοντας να βρω pic της Sarah με μουστάκι:

Γενικότερα είχε ενδιαφέροντα πράγματα, προσωπικά κλίνω προς Sigourney σαν καλύτερη δουλειά:
http://www.ezzal.com/1990/blog/funny/15-wo...aches/view.html

Έχουμε βγει off-topic όμως και το θέμα είναι σοβαρό. Στην προσπάθειά μου να βρω κάποια κολακευτική φωτο του Milenko (έστω κάποια με κουστούμι ρε αδερφέ, 2 μέτρα παλικάρι είναι, αν ήταν και μακρινή η λήψη κάπως θα σωνόταν η κατάσταση έλεγα) για να αποστομώσω τους haters αλλά επειδή σε αυτή μου την αποστολή συνάντησα κάποιες δυσκολίες τέτοιου τύπου...


...τελικά το καλύτερο που κατάφερα, ήταν φωτο από το NBA Live:


Αφού λοιπόν δεν κατάφερα να στηρίξω τον Tepic με οπτικό υλικό, θα απαντήσω με ξέσπασμα-καταγγελία-κατακεραύνωμα εναντίον του λαού του Παναθηναϊκού:

Ο Τζορβας σας πειράζει που είναι ωραίο παιδί, ο Milenko σας πειράζει που δεν είναι ωραίο παιδί, αποφασίστε πως θέλετε να είναι οι παίκτες της ομάδες για να δοθούν οι σωστές οδηγίες στους αρμόδιους του κάθε τμήματος. Σε λίγο ο Παναθηναϊκός δεν θα περνάει τους υποψήφιους από scouting αλλά από casting biggrin.gif
Flash
Έλα τώρα πες την αλήθεια, σε πόσα περιοδικά του Κωστόπουλου αρθρογραφείς ;
spysta
εγω θα του αλλαζα καριερα ..

(ο ginobili πρεπει να εχει βουρκωσει απο την χαρα του με το σχολιακι μου)
Germany96
QUOTE(Flash @ Mar 12 2011, 03:58 ) *
Έλα τώρα πες την αλήθεια, σε πόσα περιοδικά του Κωστόπουλου αρθρογραφείς ;

Όπως έχει πει και ο Πανούσης "μην λες τέτοια γιατί το παίρνω πάνω μου και δεν βελτιώνομαι".

Μου τελείωσαν οι φωτο για σήμερα, και αφήνω τις αήθεις επιθέσεις προς το (μυστηριακής γοητείας σύμφωνα με την γνωστή του SG3ptshooter) πρόσωπο του Tepic αναπάντητες.

Ο ginobili γενικότερα με το παρών topic πρέπει να βρίσκεται σε μία τέτοια κατάσταση πρωτόγονης ευδαιμονίας:
VRANKOVIC S.
υπαρχουν παντως και χειροτερα...

greeneyes13
QUOTE(Germany96 @ Mar 12 2011, 01:54 ) *
Έχετε φαγωθεί με το μουστάκι, το παιδί απλά ακολουθεί τον δρόμο που έχει χαράξει ο συνδικαλιστής-sex symbol:

συγγνώμη δηλαδή τι έχει ο λάζαρος παπαδόπουλος;;;;; smiley.gif
by the way πότε ο λάζαρος άφησε μουστάκι;;;;
καλημέρα!!!!
kolokotronis
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 12 2011, 09:53 ) *
συγγνώμη δηλαδή τι έχει ο λάζαρος παπαδόπουλος;;;;; smiley.gif
by the way πότε ο λάζαρος άφησε μουστάκι;;;;
καλημέρα!!!!

Ε ρε, η έλειψη θεμάτων που μας κατάντησε...
greeneyes13
QUOTE(kolokotronis @ Mar 12 2011, 10:04 ) *
Ε ρε, η έλειψη θεμάτων που μας κατάντησε...

ααααα ξέχασα να αναφέρω πως είμαι φαν και της sara jessika parker smiley.gif smiley.gif smiley.gif
σας αποτελείωσα;;;;
kseplenhs
εντάξει,μπήκε ο γερμαναράς και το τοπικ απέκτησε επικές διαστάσεις.κλασσικά 56.gif

προτείνω να φτιαχτεί ένα τοπικ που απλά να του δίνουμε ιδέες και αυτός να μεγαλουργεί.

(και φυσικό επακόλουθο,να κλείσουν μετά όλα τα υπόλοιπα τοπικς του φορουμ)
Ginobili
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 12 2011, 09:49 ) *
ααααα ξέχασα να αναφέρω πως είμαι φαν και της sara jessika parker smiley.gif smiley.gif smiley.gif
σας αποτελείωσα;;;;

Σιγά....όλες οι γυναίκες θέλουν να έχουν αυτά που έχει η Σάρα.
SG3ptshooter
QUOTE(Ginobili @ Mar 12 2011, 13:15 ) *
Σιγά....όλες οι γυναίκες θέλουν να έχουν αυτά που έχει η Σάρα.

Γαμψή μύτη και 37.782 ρυτίδες;

Το μεγαλύτερο φλώρο στην ιστορία του σινεμά για σύζυγο;

Το ύψος της;


(ξέρω τι εννοείς, και με την αδερφή μου αυτά τραβάω, μέχρι να τα γράψω όλα σε DVD ερχόταν και τα έβλεπε κάθε βράδυ στο λάπτοπ μου)
priest
ο τεπιτς δεν γινεται να αλλαξει...παρολαυτα αν ηταν γυναικα πιο ομορφη θα ηταν απο την σαρα τζεσικα παρκερ...
Ginobili
QUOTE(SG3ptshooter @ Mar 12 2011, 12:18 ) *
Γαμψή μύτη και 37.782 ρυτίδες;

Το μεγαλύτερο φλώρο στην ιστορία του σινεμά για σύζυγο;

Το ύψος της;


(ξέρω τι εννοείς, και με την αδερφή μου αυτά τραβάω, μέχρι να τα γράψω όλα σε DVD ερχόταν και τα έβλεπε κάθε βράδυ στο λάπτοπ μου)

Καταρχάς εννοούσα την φρικιαστικά τεράστια γκαρνταρόμπα της,και τα χιλιαδες παπούτσια....(το όνειρο όλων των γυναικών),κατά τα άλλα...μην υπερβάλλουμε,μια χαρά μιλφάρα είναι...άμα σου καθόταν πανηγύρι θα έκανες.
Σαν ηθοποιό βέβαια...ούτε να την φτύσω...Πιστεύω πάντως ότι άμα πήγαινε με τον Τέπιτς,πιθανώς να του έκανε καλό.. rolleyes.gif
SG3ptshooter
QUOTE(Ginobili @ Mar 12 2011, 14:39 ) *
μην υπερβάλλουμε,μια χαρά μιλφάρα είναι...άμα σου καθόταν πανηγύρι θα έκανες.

πάω να στήσω το μπάρμπεκιου και ετοιμάζω και το σιντί με τα δημοτικά



40.gif
greeneyes13
για μας τις γυναίκες η sara jessika parker είναι η carrie bradshaw απ το sex and the city κιε εκεί είναι fashion icon, γλεντάει με τις φίλες της και δεν έχει ξενέρωτο σύζυγο!!!!
εντάξει μπορεί να σας φαίνονται κάπως όλα αυτα αλλά προσπαθώ να σας εξηγήσω πως σκεφτόμαστε smiley.gif

και για να μην έιμαι off topic συνέχεια θα πω την άποψη μου ως γυναίκα και γι ατο θέμα του τοπικ:ΜΙΛΕΝΚΟ ΤΕΠΙΤΣ
μιας και δεν συγκαταλέγομαι στις γυναίκες με γούστο (όπως θα σκέφτεστε πολλοί αφου μ αρέσει ο λάζαρος rolleyes.gif )σκέφτηκα γιατί δεν μ αρέσει ο τεπιτς;;;
έφτασα λοιπόν στο συμπέρασμα μου , ο τεπιτς ενώ δεν έχει κάτι άσχημο πάνω του (αν εξαιρέσει κανείς το βλέμμα του που είναι λιγάκι κοιμισμένο), θα έλεγα μάλιστα πως έιναι μια συμπαθητική φυσιογνωμία και όπως προείπε κάποιος δενέχει άσχημο σώμα ΟΜΩΣ δεν σου βγάζει καθόλου το σεξουαλικό στοιχείο!!!!
θα μπορούσε να ήταν ο αδερφός που δεν σου χαλάει χατήρι, ο ευγενικός γείτονας, ο παλιός συμμαθητής που μεγαλώσατε μαζί, ένα άτομο που δεν σου βγάζει κάτι αρνητικό όμως μέχρι εκεί...δεν θα σου βγάλει ποτέ κάτι ερωτικό 68.gif
επαθα λαστιχο
ο τεπιτς ειναι διασημος(σχετικα),παχυλο πορτοφολι θα εχει,αθλητης ειναι,οποτε μια χαρα ερωτισμο βγαζει.και σαν τερας να ηταν,απο τη στιγμη που εχει τα τρια πρωτα....
greeneyes13
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Mar 12 2011, 14:55 ) *
ο τεπιτς ειναι διασημος(σχετικα),παχυλο πορτοφολι θα εχει,αθλητης ειναι,οποτε μια χαρα ερωτισμο βγαζει.και σαν τερας να ηταν,απο τη στιγμη που εχει τα τρια πρωτα....

συγγνώμη σ αυτό που είπα διαφωνείς;;;
κοίτα τι είπαν οι προηγούμενοι, ότι δεν έχει γκόμενα (κακή έκφραση) ότι δεν "μπιπ" κλπ εκεί δηλαδή δεν μετράνε τα χρήματα;;;;
επαθα λαστιχο
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 12 2011, 15:02 ) *
συγγνώμη σ αυτό που είπα διαφωνείς;;;
κοίτα τι είπαν οι προηγούμενοι, ότι δεν έχει γκόμενα (κακή έκφραση) ότι δεν "μπιπ" κλπ εκεί δηλαδή δεν μετράνε τα χρήματα;;;;

α κοιτα,συνδικαλισμο στα γουστα σου στους αντρες δεν μπορω να κανω,εσυ ξερεις τι σου βγαζει και τι οχι. smiley.gif
greeneyes13
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Mar 12 2011, 15:11 ) *
α κοιτα,συνδικαλισμο στα γουστα σου στους αντρες δεν μπορω να κανω,εσυ ξερεις τι σου βγαζει και τι οχι. smiley.gif


εγώ την εξέφρασα την αποψή μου τώρα ο καθένας έχει το γούστο του και την δική του άποψη rolleyes.gif
εμα πόσα να αντέξω άρρωστη γυναίκα, ο ένας λέει γι ατον λάζαρο και ο άλλος για τιν σαρα τζέσικα πάρκερ...ούτε επίτηδες!!!!! 69.gif
επαθα λαστιχο
α κατι αλλο.γενικα δεν κολακευω τις γυναικες και τις κραζω συχνα.αλλα δεν μπορω να μην αναφερθω σε κατι που με εκνευριζει απιστευτα στους εκπροσωπους του φυλου μου.ας πουμε,ρε μαγκες μπεσα,εχετε πιο ωραιες γκομενες απο την σαρα τζεσικα?το λεω γιατι γενικα εχω βαρεθει να ακουω "πωπω μπαζο,δεν θα την ******* με τιποτα" για οχι ασχημες,αλλα μια χαρα γυναικες.εγω γιατι παντου βλεπω αντρες να εχουν παντρευτει γυναικες,που στην "κλιμακα" τους δεν θα επιαναν την βαση?
greeneyes13
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Mar 12 2011, 15:18 ) *
α κατι αλλο.γενικα δεν κολακευω τις γυναικες και τις κραζω συχνα.αλλα δεν μπορω να μην αναφερθω σε κατι που με εκνευριζει απιστευτα στους εκπροσωπους του φυλου μου.ας πουμε,ρε μαγκες μπεσα,εχετε πιο ωραιες γκομενες απο την σαρα τζεσικα?το λεω γιατι γενικα εχω βαρεθει να ακουω "πωπω μπαζο,δεν θα την ******* με τιποτα" για οχι ασχημες,αλλα μια χαρα γυναικες.εγω γιατι παντου βλεπω αντρες να εχουν παντρευτει γυναικες,που στην "κλιμακα" τους δεν θα επιαναν την βαση?

εω πάλι βλέπω το αντίθετο, πολύ ωραίες γυναίκες με μέτριους άντρες
Flash
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 12 2011, 13:26 ) *
εω πάλι βλέπω το αντίθετο, πολύ ωραίες γυναίκες με μέτριους, πλούσιους άντρες


Μικρή διόρθωση.
επαθα λαστιχο
QUOTE(Flash @ Mar 12 2011, 15:28 ) *
Μικρή διόρθωση.

μικρη λολ
κοιτα για να μην μας κατηγορησουν ως επιδερμικους,θα πω το εξης.οντως μπορει καποια πολυ ομορφη-κατι που την κανει να
εχει μεγαλυτερο ευρος επιλογων-να γοητευτει απο το ειναι και την προσωπικοτητα καποιου που εκ πρωτης οψεως δεν ειναι ιδιατερα ομορφος η γοητευτικος η σεξουαλικος.
το ζητημα ειναι αν θα εβρισκε κατι περα απο την επιφανεια αν ο αλλος ηταν μπατιρακι.δυστυχως,αμφιβαλλω.
greeneyes13
QUOTE(Flash @ Mar 12 2011, 15:28 ) *
Μικρή διόρθωση.

αχ και δεν μπορώ να τα βγάλω πέρα είστε πολλοί!!!!!
KingCrimson
Eiναι και καπου λογικο ρε παιδια, η γυναικα απο τα 25 της και μετα (στην πλειοψηφια τους) σκεφτεται γαμο και παιδια, οποτε δε θα κοιταξει το πρωτο μπατιρι..απο την αλλη αν μια γυναικα εχει η ιδια περιουσια αρκετα μεγαλη, υπαρχει περιπτωση να κοιταξει και καποιον χαμηλοτερου οικονομικου επιπεδου
colonel gomelsky
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 12 2011, 15:15 ) *
εμα πόσα να αντέξω άρρωστη γυναίκα


Περαστικά. icon_wave.gif
greeneyes13
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 12 2011, 15:46 ) *
Περαστικά. icon_wave.gif

ευχαριστώ!!!!

πάντως πέρα απ τις όποιες διαφωνίες καλό είναι να μην γενικεύουμε γιατί όλοι οι άνθρωποι έιναι διαφορετικοί
πάντως θα ήθελα να δω τα σχόλια σας για τον τεπιτς αμα μετά το all star game φύγει αλλα μπρατσέτα με την στικούδη χαχαχαχαχα icon_drunk.gif
alexanderthegreat
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 12 2011, 15:49 ) *
ευχαριστώ!!!!

πάντως πέρα απ τις όποιες διαφωνίες καλό είναι να μην γενικεύουμε γιατί όλοι οι άνθρωποι έιναι διαφορετικοί
πάντως θα ήθελα να δω τα σχόλια σας για τον τεπιτς αμα μετά το all star game φύγει αλλα μπρατσέτα με την στικούδη χαχαχαχαχα icon_drunk.gif

το μισό φόρουμ θα αυτοκτονήσει
kseplenhs
QUOTE(alexanderthegreat @ Mar 12 2011, 15:51 ) *
το μισό φόρουμ θα αυτοκτονήσει


μπα.απλά ο τζινόμπιλι θα κάνει αεροπειρατεία σε αεροσκάφος και θα το ρίξει πάνω στο οακα
Flash
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 12 2011, 13:49 ) *
πάντως θα ήθελα να δω τα σχόλια σας για τον τεπιτς αμα μετά το all star game φύγει αλλα μπρατσέτα με την στικούδη χαχαχαχαχα icon_drunk.gif


Απλά θα είναι η απόλυτη επιβεβαίωση της διόρθωσης μου rolleyes.gif
greeneyes13
πάντως και στο τοπικ για το all star basket έθεσα το ερώτημα "με ποιον πιστεύετε θα φύγει η στικούδη;"
εγώ πάντως τον τεπιτς τον "πιστεύω" (γιατί μη μου πει κανείς ότι είχε περάσει απ το μυαλό του το ζευγάρι κοκκίνου - μπόγρης)
έιναι το κουτσό άλογο που όλοι υποτιμούν και κανείς δεν παίρνει στα σοβαρά αλλά στο τέλος κερδίζει την κούρσα smiley.gif

ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω ότι ανοίξατε τόπικ για να τον "θάψετε" icon_drunk.gif
και μετά λέτε για μας τις γυναίκες 68.gif 68.gif 68.gif


χιουμοριστικά τα λέω ελπίζω να μην παρεξηγείται κανείς smiley.gif
Ginobili
QUOTE(kseplenhs @ Mar 12 2011, 13:55 ) *
μπα.απλά ο τζινόμπιλι θα κάνει αεροπειρατεία σε αεροσκάφος και θα το ρίξει πάνω στο οακα

Πλάκα κάνεις...???? Και Π&^&ης να είναι ο Τέπιτς,η Στικούδη θα τον κάνει άντρα!!! Άντε,μπορεί να του απελευθερώσει και τον ερωτισμό στο παρκέ...

QUOTE(επαθα λαστιχο @ Mar 12 2011, 13:18 ) *
α κατι αλλο.γενικα δεν κολακευω τις γυναικες και τις κραζω συχνα.αλλα δεν μπορω να μην αναφερθω σε κατι που με εκνευριζει απιστευτα στους εκπροσωπους του φυλου μου.ας πουμε,ρε μαγκες μπεσα,εχετε πιο ωραιες γκομενες απο την σαρα τζεσικα?το λεω γιατι γενικα εχω βαρεθει να ακουω "πωπω μπαζο,δεν θα την ******* με τιποτα" για οχι ασχημες,αλλα μια χαρα γυναικες.εγω γιατι παντου βλεπω αντρες να εχουν παντρευτει γυναικες,που στην "κλιμακα" τους δεν θα επιαναν την βαση?

Ελα ντε...θα μας τρελάνουν μου φαίνεται,τι στο διάλο Μπραντ Πιτ και Φάρελ μας το παίζουν όλοι,και θα έριχναν χυλόπιτα στην Σάρα..?? Για σοβαρευτείτε λίγο
Flash
QUOTE(Ginobili @ Mar 12 2011, 14:13 ) *
Πλάκα κάνεις...???? Και Π&^&ης να είναι ο Τέπιτς,η Στικούδη θα τον κάνει άντρα!!! Άντε,μπορεί να του απελευθερώσει και τον ερωτισμό στο παρκέ...


True dat. Θυμάμαι όταν ο Γιάριτς τα έφτιαξε με τη Λίμα οι συμπαίκτες του έλεγαν ότι ήταν η πρώτη φορά που τον είδαν να σκάει καρφώματα στην προπόνηση. Αναλογικά το ζευγάρι Τέπιτς-Στικούδη θα είχε ακόμα ευεργετικότερες συνέπειες.

@greeneyes: Είστε που είστε λίγες εδω μέσα, άμα αρχίζουμε και να παρεξηγούμαστε με όσα γράφετε θα μείνουμε μαγκούφικο, male chauvinist forum. Οπότε μην ανησυχείς... icon_wave.gif
lightday
οχι ρε παιδιά με την Στικούδη. Πάει ο τυπάκος θα αυτοκτονήσει.
Μερικά κιλά υγρής τεστοστερόνης θέλει και μερικούς τόνους θυμό.
Απλά είναι τα πράγματα.
Ginobili
QUOTE(greeneyes13 @ Mar 12 2011, 14:06 ) *
πάντως και στο τοπικ για το all star basket έθεσα το ερώτημα "με ποιον πιστεύετε θα φύγει η στικούδη;"
εγώ πάντως τον τεπιτς τον "πιστεύω" (γιατί μη μου πει κανείς ότι είχε περάσει απ το μυαλό του το ζευγάρι κοκκίνου - μπόγρης)
έιναι το κουτσό άλογο που όλοι υποτιμούν και κανείς δεν παίρνει στα σοβαρά αλλά στο τέλος κερδίζει την κούρσα smiley.gif

Ποιος είναι το κουτσό άλογο...δεν κατάλαβα? Ο Τέπιτς παίρνει 800-900 χιλιάρικα.Ποιός είναι ο Μπόγρης μπροστά του? Καλά για IQ...η διαφορά είναι χαοτική
greeneyes13
QUOTE(Flash @ Mar 12 2011, 16:19 ) *
True dat. Θυμάμαι όταν ο Γιάριτς τα έφτιαξε με τη Λίμα οι συμπαίκτες του έλεγαν ότι ήταν η πρώτη φορά που τον είδαν να σκάει καρφώματα στην προπόνηση. Αναλογικά το ζευγάρι Τέπιτς-Στικούδη θα είχε ακόμα ευεργετικότερες συνέπειες.

@greeneyes: Είστε που είστε λίγες εδω μέσα, άμα αρχίζουμε και να παρεξηγούμαστε με όσα γράφετε θα μείνουμε μαγκούφικο, male chauvinist forum. Οπότε μην ανησυχείς... icon_wave.gif

rolleyes.gif

το χω ξαναπεί...εδω μέσα όλοι gentlemen tongue.gif
επαθα λαστιχο
QUOTE(Ginobili @ Mar 12 2011, 16:17 ) *
Ελα ντε...θα μας τρελάνουν μου φαίνεται,τι στο διάλο Μπραντ Πιτ και Φάρελ μας το παίζουν όλοι,και θα έριχναν χυλόπιτα στην Σάρα..?? Για σοβαρευτείτε λίγο

εχω εναν φιλο,που δεν μιλαμε πια,που ειναι ΙΔΙΟΣ ο φαρελ.οταν λεω ιδιος,το εννοω στο 100%.οταν να φανταστεις ειδα το ντεαρντεβιλ,εκει που πρωτη φορα τον πετυχα σε ταινια,το πρωτο πραγμα που εκανα μολις την τελειωσα ηταν να παω απο το σπιτι του και να του τον δειξω--->?τον φαρελ.τετοια ομοιοτητα.ε,αν ειχε εστω το 1/7654ό απο τις κατακτησεις του θα ηταν πολυ ευτυχισμενος.οποτε,δεν βγηκαν τυχαια τα περι χρηματων και δοξης.και το ξανατονιζω,δεν ειναι οτι μοιαζει απλα.γιατι μπορει να μοιαζει μεν αλλα να ειναι πιο ασχημος.ειναι ΙΔΙΟΙ
VRANKOVIC S.
QUOTE (greeneyes13 @ Mar 12 2011, 16:06 ) *
πάντως και στο τοπικ για το all star basket έθεσα το ερώτημα "με ποιον πιστεύετε θα φύγει η στικούδη;"
εγώ πάντως τον τεπιτς τον "πιστεύω" (γιατί μη μου πει κανείς ότι είχε περάσει απ το μυαλό του το ζευγάρι κοκκίνου - μπόγρης)
έιναι το κουτσό άλογο που όλοι υποτιμούν και κανείς δεν παίρνει στα σοβαρά αλλά στο τέλος κερδίζει την κούρσα smiley.gif

ακόμα δεν μπορώ να πιστέψω ότι ανοίξατε τόπικ για να τον "θάψετε" icon_drunk.gif
και μετά λέτε για μας τις γυναίκες 68.gif 68.gif 68.gif


χιουμοριστικά τα λέω ελπίζω να μην παρεξηγείται κανείς smiley.gif




κοιταξε...
το τοπικ το ανοιξαμε για να τον διορθωσουμε και οχι για να τον θαψουμε!

Οσον αφορα το αλλο θεμα πιο πιθανο βρισκω να φυγει αλα μπρατσετα με το ζελικο παρα με τη στικουδη! smiley.gif



μου εχει δημιουργηθει για καποιο λογο η εντυπωση πως ο ομπραντοβιτς τον τεπιτς τον κρατουσε φυλακισμενο απο νηπιακη ηλικια σε ενα υπογειο καταφυγιο του πολεμου της βοσνιας το οποιο ειχε υψος μολις 1,95!Τόσο ηταν το ιδανικο υψος για τον τελειο γκαρντ που ηθελε να δημιουργησει στο "εργαστηριο" ο ζοτς.Το προβλημα ομως ειναι οτι του ψηλωσε λιγο παραπανω και ακουμπουσε το κεφαλι στο ταβανι του καταφυγιου γι αυτο καμπουριασε το παιδι!!!!!
Στη συνεχεια τον εβγαλε μισοσκεβρωμενο στο φως και γι αυτο αποκτησε συτο το υφος με τα μισοκλειστα αφηρημενα ματια!Τον ενοχλει το φως και δεν πιστευει αυτα που βλεπει και γι αυτο εχει συνεχεια το στομα ανοιχτο!
Αφου εγιναν ολα αυτα ηρθε η ωρα να του μαθει μπασκετ!Γι αυτο τον εβαλε να προπονειται με τους καλυτερους:δδ,σαρας,σπαν,ντρου!
Ντριπλα,ασιστ και διεισδυση εμαθε γρηγορα και ετσι ο σπανουλης και ο σαρας μας ηταν αχρηστοι ως εκπαιδευτες(γι αυτο εφυγαν).Στην οργανωση και στο σουτ εχει ακομη πολλη δουλεια γι αυτο παραμενουν ακομη ο δδ και ο ντρου!
Επισης ο ζοτς σκεφτεται μηπως να τον εκανε τριαρι γι αυτο του πηρε φετος το σατο!!!
Αυτοι ειναι οι λογοι που δεν εχουμε ακουσει τιποτα ποτε για την οικογενεια του(δεν υπαρχει) για τη γκομενα του(τι ειναι αυτο?) καθως και για το παρελθον του.
ειναι το παιδι του σερβικου κωσταλεξιου σαε λεω!!!
και ο τρελλος επιστημονας ζελικο ομπραντοβιτς εχει αφιερωσει ολη τη ζωη του στην επιτυχια αυτου του σχεδιου:ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΠΑΙΧΤΩΝ στο εργαστηριο ωστε να μη χρειαζεται να τους αγοραζει απο αλλες ομαδες!!


ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ:ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΔΙΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ?

Εγω προσωπικα ντερπομαι μονο που διαβαζω το ποστ μου!

Υ.Ρ.Φημες απο τη σερβια θελουν το μιλενκο τεπιτς να ειναι ΡΟΜΠΟΤ! smiley.gif















greeneyes13
QUOTE(VRANKOVIC S. @ Mar 12 2011, 16:36 ) *
κοιταξε...
το τοπικ το ανοιξαμε για να τον διορθωσουμε και οχι για να τον θαψουμε!

Οσον αφορα το αλλο θεμα πιο πιθανο βρισκω να φυγει αλα μπρατσετα με το ζελικο παρα με τη στικουδη! smiley.gif



μου εχει δημιουργηθει για καποιο λογο η εντυπωση πως ο ομπραντοβιτς τον τεπιτς τον κρατουσε φυλακισμενο απο νηπιακη ηλικια σε ενα υπογειο καταφυγιο του πολεμου της βοσνιας το οποιο ειχε υψος μολις 1,95!Τόσο ηταν το ιδανικο υψος για τον τελειο γκαρντ που ηθελε να δημιουργησει στο "εργαστηριο" ο ζοτς.Το προβλημα ομως ειναι οτι του ψηλωσε λιγο παραπανω και ακουμπουσε το κεφαλι στο ταβανι του καταφυγιου γι αυτο καμπουριασε το παιδι!!!!!
Στη συνεχεια τον εβγαλε μισοσκεβρωμενο στο φως και γι αυτο αποκτησε συτο το υφος με τα μισοκλειστα αφηρημενα ματια!Τον ενοχλει το φως και δεν πιστευει αυτα που βλεπει και γι αυτο εχει συνεχεια το στομα ανοιχτο!
Αφου εγιναν ολα αυτα ηρθε η ωρα να του μαθει μπασκετ!Γι αυτο τον εβαλε να προπονειται με τους καλυτερους:δδ,σαρας,σπαν,ντρου!
Ντριπλα,ασιστ και διεισδυση εμαθε γρηγορα και ετσι ο σπανουλης και ο σαρας μας ηταν αχρηστοι ως εκπαιδευτες(γι αυτο εφυγαν).Στην οργανωση και στο σουτ εχει ακομη πολλη δουλεια γι αυτο παραμενουν ακομη ο δδ και ο ντρου!
Επισης ο ζοτς σκεφτεται μηπως να τον εκανε τριαρι γι αυτο του πηρε φετος το σατο!!!
Αυτοι ειναι οι λογοι που δεν εχουμε ακουσει τιποτα ποτε για την οικογενεια του(δεν υπαρχει) για τη γκομενα του(τι ειναι αυτο?) καθως και για το παρελθον του.
ειναι το παιδι του σερβικου κωσταλεξιου σαε λεω!!!
και ο τρελλος επιστημονας ζελικο ομπραντοβιτς εχει αφιερωσει ολη τη ζωη του στην επιτυχια αυτου του σχεδιου:ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΠΑΙΧΤΩΝ στο εργαστηριο ωστε να μη χρειαζεται να τους αγοραζει απο αλλες ομαδες!!


ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ:ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΔΙΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ?

Εγω προσωπικα ντερπομαι μονο που διαβαζω το ποστ μου!

Υ.Ρ.Φημες απο τη σερβια θελουν το μιλενκο τεπιτς να ειναι ΡΟΜΠΟΤ! smiley.gif



77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif

παιδάκι μου εσύ χαραμίζεσαι , τέτοιο ταλέντο στο hollywood θα έπαιρνε οσκαρ επιστημονικής φαντασίας!!!!!!!!!!!!!
Ginobili
QUOTE(VRANKOVIC S. @ Mar 12 2011, 15:36 ) *
ΛΟΙΠΟΝ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ:ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΔΙΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ?

Εγω προσωπικα ντερπομαι μονο που διαβαζω το ποστ μου!

Για να είμαι ειλικρινής,ο Ζοτς έχει δείξει μεγαλύτερα δείγματα διαστροφής.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.