Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Πέτγουεϊ ή Ντάρντεν εκτός ρόστερ;
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
sni79per
Για να χαλαρωσει καθε κοκκινος οπαδος κ να απολαυσει τα μπανια του αυτο το καλοκαιρι πρεπει να δωθει αμεσα λυση.

το πρωτο μου δημοψηφισμα με εμπνευστη τον Air Kef.
για τυχον λαθη αντμινομοντερατορες παρακαλω διορθωστε.
j.browning
πετγουει γιατι ειμαι παναθα 19.gif
Air Kef
Μέχρι να μπει αυτό το πολ, δεν μου είχε δημιουργηθεί ποτέ αυτό το δίλλημα. Πω, πρέπει να το σκεφτώ, αλλά τα middle names που έχεις βάλει νομίζω προδιαθέτουν τον κόκκινο χρήστη τι να ψηφίσει! tongue.gif
mixalisgate7
Έκλαψα με το Τρεμέλ -αόρατος αλλα πράσινος εραστής- Ντάρντεν. 24.gif 24.gif
tzagasdog
αν δεν παίζει θέμα χρημάτων Ντάρντεν 100%. Φοβερός επαγγελματίας που και δίνει χώρα να παίξει ο Παπ και καλύπτει τη θέση αν ο γυάλινος παπ χτυπήσει...
GK_23
QUOTE(sni79per @ Jun 17 2015, 10:23 ) *
Για να χαλαρωσει καθε κοκκινος οπαδος κ να απολαυσει τα μπανια του αυτο το καλοκαιρι πρεπει να δωθει αμεσα λυση.

Γιατί πρέπει να επιλέξω να φύγει μόνο ένας; Big brother είναι; rolleyes.gif

Ψήφισα 11880, το θεωρώ ισοδύναμο του να φύγουν και οι 2.
nikolas12
Ντάξει προσκυνώ για το "αόρατος αλλά πράσινος εραστής", έλιωσα. Από εκεί και πέρα μιλάμε για ξεχωριστή θέση, ο ένας 3, ο άλλος 4, οπότε άμεση σύγκριση δε μπορώ να κάνω. Τον Petway θα τον ήθελα να μοιράζεται χρόνο με Αγραβάνη, Τσαιρέλη πίσω από τον Πρίντεζη. Ο Darden επίσης μοιράζεται χρόνο με Matt και Παπ, αλλά αν υπάρξει άλλη λύση για να πλαισιώσει τους 2 τελευταίους δε θα έλεγα όχι.
Johnnys
QUOTE(GK_23 @ Jun 17 2015, 21:11 ) *
Γιατί πρέπει να επιλέξω να φύγει μόνο ένας; Big brother είναι; rolleyes.gif

Ψήφισα 11880, το θεωρώ ισοδύναμο του να φύγουν και οι 2.

yorgos
Θραύση η Τζέιν του Φώντα.
Zoys
Παραμονή του Petway στην ομάδα για τρίτη χρονιά ισοδυναμεί με έγκλημα. Βλέπω όμως ότι δεν το σκέφτονται καθόλου έτσι διοίκηση και προπονητής προφανώς κρίνοντας με κύριο γνώμονα το οικονομικό.
yorgos
QUOTE(Zoys @ Jun 17 2015, 14:37 ) *
Παραμονή του Petway στην ομάδα για τρίτη χρονιά ισοδυναμεί με έγκλημα. Βλέπω όμως ότι δεν το σκέφτονται καθόλου έτσι διοίκηση και προπονητής προφανώς κρίνοντας με κύριο γνώμονα το οικονομικό.


Συμφωνώ μαζί σου, αλλά νομίζω ότι είναι και το συναισθηματικό στη μέση. Έχει δέσει με όλους και είναι συμπαθής. Και δεν τραγουδάει κι άσχημα.
Zoys
QUOTE(yorgos @ Jun 17 2015, 15:57 ) *
Συμφωνώ μαζί σου, αλλά νομίζω ότι είναι και το συναισθηματικό στη μέση. Έχει δέσει με όλους και είναι συμπαθής. Και δεν τραγουδάει κι άσχημα.

Ναι, είναι και αυτό. Φάνηκε τελευταία και με τα λουλούδια που του πετούσαν οι Αφοί στο καθιερωμένο του κομμάτι στα μπουζούκια. 69.gif Βέβαια, ακόμα κι έτσι δεν θέλω να σκέφτομαι ότι θα μείνει με ίδιο ρόλο στο ρόστερ, την ίδια στιγμή που στη θέση 4 υπάρχουν τέσσερις παίκτες. Ο Αγραβάνης λογικά μπορεί να αξιώσει περισσότερα λεπτά, ενώ και ο Τσαϊρέλης από το ελάχιστο δείγμα της σεζόν που ολοκληρώθηκε φαίνεται ότι θα χρησιμοποιείται σαν PF από το Σφαιρόπουλο.
RipCity
QUOTE (Zoys @ Jun 17 2015, 14:37 ) *
Παραμονή του Petway στην ομάδα για τρίτη χρονιά ισοδυναμεί με έγκλημα. Βλέπω όμως ότι δεν το σκέφτονται καθόλου έτσι διοίκηση και προπονητής προφανώς κρίνοντας με κύριο γνώμονα το οικονομικό.


εγώ πάντως δεν έχω θέμα αν ρίξουν τα χρήματα σε ένα καλό 5άρι. με Τσαιρέλη να μένει κι έχοντας και Αγραβάνη θα υπάρχουν ανάσες για τον Πρίντεζη κι ας μην είναι κάποιας τρομερής ποιότητας.

Άλλωστε ξέρουμε ότι το μπάτζετ είναι συγκεκριμένο κι όπως έχουν αναφέρει αν αυτό αλλάξει θα είναι προς τα κάτω, οπότε βλέπω να μένει ο Κιάμος.
Air Kef
Αν είναι να γίνει καμιά έκπληξη με Βεζένκοφ στο 4 πάντως, εγώ τον ψήνω τον Πετγουει για 6ο ψηλό tongue.gif
Quincy
Για Βεζενκοφ κάτι δεν μου κολλάει. Αρχικά η άμυνα στη συγκεκριμένη θέση θα μας πονέσει πολύ, και κατά δεύτερον δύσκολα θα ρθει να απαιτήσει το χρόνο του ο Βεζε από τον Πρίντεζη.

Επιλογή να φύγουν και οι δύο και να έρθει με τα μισά λεφτά βαρύ 4αρι δεν παίζει; Πιο φτηνά θα της έρθει της ΚΑΕ bball.gif
Aipnos
QUOTE (Zoys @ Jun 17 2015, 16:04 ) *
Ναι, είναι και αυτό. Φάνηκε τελευταία και με τα λουλούδια που του πετούσαν οι Αφοί στο καθιερωμένο του κομμάτι στα μπουζούκια. 69.gif Βέβαια, ακόμα κι έτσι δεν θέλω να σκέφτομαι ότι θα μείνει με ίδιο ρόλο στο ρόστερ, την ίδια στιγμή που στη θέση 4 υπάρχουν τέσσερις παίκτες. Ο Αγραβάνης λογικά μπορεί να αξιώσει περισσότερα λεπτά, ενώ και ο Τσαϊρέλης από το ελάχιστο δείγμα της σεζόν που ολοκληρώθηκε φαίνεται ότι θα χρησιμοποιείται σαν PF από το Σφαιρόπουλο.


αμα επαιρνα κ εγω βασικο μισθο λουλουδια θα μ πεταγανε tongue.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(Quincy @ Jun 17 2015, 17:27 ) *
Για Βεζενκοφ κάτι δεν μου κολλάει. Αρχικά η άμυνα στη συγκεκριμένη θέση θα μας πονέσει πολύ, και κατά δεύτερον δύσκολα θα ρθει να απαιτήσει το χρόνο του ο Βεζε από τον Πρίντεζη.

Επιλογή να φύγουν και οι δύο και να έρθει με τα μισά λεφτά βαρύ 4αρι δεν παίζει; Πιο φτηνά θα της έρθει της ΚΑΕ bball.gif


Δωσε μου εμενα ενα ταψι παστιτσιο και παιζω βαρυ 4αρι για ολοκληρη τη σεζον! smiley.gif

Ψηφιζω Πετγουει μονο για τα βραδια στα μπουζουκια. Και γιατι στα δυσκολα ματς δε θα παιξει χειροτερα απ οτι στα ευκολα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.