Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ALLEN IVERSON THE ANSWER
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Eastern Conference
harris
Πραγματικά είναι η πρώτη φορά που ένιωσα τόσο μεγάλη ανάγκη να ανοίξω ένα τόπικ...

Μόλις είδα το "Allen Iverson the answer" και εχω εκστασιαστεί... Πραγματικά απίτευτη ταινία, όσοι δεν την έχουν δει την συνιστώ ανεπιφύλακτα...

Ξερω πως basketomania, Air Kef, thrylos 7, Achilleas 13, dizzy και πολλοί ακόμα εδω μέσα εκτιμούν τον ΑΪβερσον.... σας λέω λοιπόν να δείτε οπωσδήποτε...

IT'S A TRIBUTE TO IVERSON ..... όπως λένε και οι Αμερικανοι...

ήμουν που ήμουν τρελός για τον κοντό, τώρα το έχασα τελείως...λολ λολ λολ
dizzy_fingers
QUOTE
Ξερω πως basketomania, Air Kef, thrylos 7, Achilleas 13, dizzy


Bάλε και τον airambado που έχει κάνει κι αυτός τη διαφήμισή του για την ταινία.
Πού την είδες? Τη νοίκιασες από dvd club?
harris
μην το ψάχνεις πως την βρήκα... δυστυχώς δεν υπάρχει σε βιντεο κλαμπ...

Επί τη ευκαιρία και αφού σε ευχαριστήσω δημόσια για το ντοκιμαντέρ του ESPN που μου είχες δώσει, να πω πως η ταινία έχει και στιγμιότυπα από την καριέρα του Αλεν (στο κολέγιο) και στο αμερικανικο ποδόσφαιρο... μια σεζόν, μάλιστα, πήρε τον τίτλο της περιφέρειάς του σε μπάσκετ και ποδόσφαιρο με λίγες μόνο μέρες διαφορά...

Μπορείς να την κατεβάσεις (είναι 700 mb) ή να βρεθούμε για να σου την δώσω εγω...

θα κάνω καμιά 20αριά κόπιες πάντως, εάν θες, εννοείται πως θα έχεις μια...λολ
Alexmei
την θέλω και εγώ. Δεν έχει σημασία το αν εκτιμώ ή όχι. Πρέπει τώρα να μάθουμε όλοι πως οι μεγάλοι παίχτες έγιναν μεγάλοι παίχτες. Αν μπορέσεις να την ανεβάσεις ή να την στείλει με emai ή οποιονδήποτε άλλον τρόπο θα το εκτιμούσα πολύ!
harris
είναι πολύ μεγάλο (700mb) για να το ανεβασω...

Δεν ξερω, ίσως εάν κάποια στιγμή βρεθούμε...
morfi
Harris το θελω και εγω!!!!!!
Και να βρεθουμε αυτες τις μερες για να σου δωσω και το βιβλιαρακι του espn!
Alexmei
QUOTE(harris @ Apr 27 2006, 12:23 PM)
είναι πολύ μεγάλο (700mb) για να το ανεβασω...

Δεν ξερω, ίσως εάν κάποια στιγμή βρεθούμε...
*



θες να πεις πως όταν δω τον Iverson στο δ΄ρομο θα είσαι εσύ; biggrin.gif

δν νομίζω να μπορούμε να βρεθούμε γιατί μένω Ρόδο και μπορεί να ανέβω Αθήνα το καλοκαίρι........ Μπορείς να μου πεις από που το πήρες ή πως;
harris
Alexmei η αλήθεια είναι πως το κατεβασα από το ιντερνετ... απλά αργησε αρκετά...

Μορφή να βρεθούμε κάποια στιγμή να παίξουμε και κανενα μπασκετάκι...
dizzy_fingers
Alexmei, θα κατέβω κάποια στιγμή στους επόμενους μήνες στη Ρόδο για να πραγματοποιήσω τη διπλωματική μου εργασία....Οπότε θα βρούμε τον τρόπο wink.gif.

Για περισσότερα θα ενημερώσω σύντομα.
morfi
QUOTE(harris @ Apr 28 2006, 03:06 AM)
Μορφή να βρεθούμε κάποια στιγμή να παίξουμε και κανενα μπασκετάκι...
*

Κανονιστε με τον Dizzy.
Θες να κατεβεις Αιγαλεω για πετροπολεμο?Εχουμε κανονισει με την αντιπαλη γειτονια.Μας την λενε πολυ τελευταια... 24.gif
NBAholic
Tι θέση παίζεις στον πετροπόλεμο;
airambado
allen iverson 4 ever!!ontos η ταινια δν παιζεται!!
Alexmei
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 28 2006, 02:54 PM)
Alexmei, θα κατέβω κάποια στιγμή στους επόμενους μήνες στη Ρόδο για να πραγματοποιήσω τη διπλωματική μου εργασία....Οπότε θα βρούμε τον τρόπο wink.gif.

Για περισσότερα θα ενημερώσω σύντομα.
*



k dizzy thnx
Achilleas13
Aπο πού κατέβασες την ταινία?????????????
NBAholic
Σίγουρα θα το κατέβασε απ'το lphant, το οποίο είναι καλό στις ταινίες. Αν μπορέσει επιτέλους να κατεβάσει γρηγορότερα και κανά φιλμάκι με λίγες μόνο πηγές (κατεβάζω μια βδομάδα έναν αγώνα Λέικερς-Μπακς του '72, έχοντας 22 πηγές, και ακόμη είμαι μόνο στο 10%, κι ας έχω και "high priority"...
harris
HOLIC μην είσαι και τόσο σίγουρος...

το κατέβασα από το e-mule και έκανε αρκετές ώρες για να κατέβει... και μάλιστα από 13 πηγές...

προσπαθώ να κατεβάσω το παιχνίδι του Θρύλου με τους Μπουλς και τον τελικό με την Μπανταλόνα αλλά δεν τα εχω καταφερει...
airambado
QUOTE(NBAholic @ Apr 30 2006, 11:53 PM)
Σίγουρα θα το κατέβασε απ'το lphant, το οποίο είναι καλό στις ταινίες. Αν μπορέσει επιτέλους να κατεβάσει γρηγορότερα και κανά φιλμάκι με λίγες μόνο πηγές (κατεβάζω μια βδομάδα έναν αγώνα Λέικερς-Μπακς του '72, έχοντας 22 πηγές, και ακόμη είμαι μόνο στο 10%, κι ας έχω και "high priority"...
*

σωστος! απο εκει το κατεβασα....δν ξερεις πως το καλο πραγμα αργει να ερθει!αληθεια τι συνδεση εχεις?
morfi
QUOTE(NBAholic @ Apr 30 2006, 10:53 PM)
Σίγουρα θα το κατέβασε απ'το lphant, το οποίο είναι καλό στις ταινίες. Αν μπορέσει επιτέλους να κατεβάσει γρηγορότερα και κανά φιλμάκι με λίγες μόνο πηγές (κατεβάζω μια βδομάδα έναν αγώνα Λέικερς-Μπακς του '72, έχοντας 22 πηγές, και ακόμη είμαι μόνο στο 10%, κι ας έχω και "high priority"...
*

Χολικ εχεις πολλα παιχνιδια ΝΒΑ?
NBAholic
QUOTE
αληθεια τι συνδεση εχεις?


Από εδώ που κατεβάζω, έχω ADSL 386.

QUOTE
Χολικ εχεις πολλα παιχνιδια ΝΒΑ?


Σε DVD, όχι. Σε κασέτες έχω, αλλά δεν ανταλλάσω.
morfi
QUOTE(NBAholic @ May 1 2006, 12:33 AM)
Σε DVD, όχι. Σε κασέτες έχω, αλλά δεν ανταλλάσω.
*

Εισαι κακος. unsure.gif
thrylos7
Δεν ανταλλάσεις; Μήπως τότε τα πουλάς; Ή τα δίνεις έτσι; tongue.gif
Air Kef
Χάρη πες που βρήκες το e-mule.
Χάρη έχω και τους 2 αγώνες που προσπαθείς να κατεβάσεις.
Χάρη θέλω την ταινία.
Χάρη θέλω την ταινία.
Χάρη θέλω την ταινία.
Μορφή συναντηθήκατε να στην δώσει;;
Χόλικ πες μου πότε θά έρθω σπίτι σου να πάρουμε ξηρή τροφή για 1 μήνα και να δούμε χωρίς διακοπή όλες τις κασσέτες σου.Περιμένω. smile.gif
dizzy_fingers
E-mule

Εγώ όσες φορές προσπάθησα να ανοίξω τις πόρτες στο συγκεκριμένο, όλο μου αποτύχανε στα port forwarding tests 45.gif.
Air Kef
Τι είναι αυτό;Μίλα Ελληνικά ρε Ντίζι.Πες στο Χάρη να στο στείλει,είναι μια χαρά το πρόγραμμα.Το προτείνω ανεπιφύλακτα ειδικά σε όσους διαθέτους adsl σύνδεση.
dizzy_fingers
Τί να μου στείλει ο Χάρης? Την ταινία? Είναι μεγάλη...
morfi
QUOTE(Air Kef @ May 2 2006, 06:02 PM)
Μορφή συναντηθήκατε να στην δώσει;;
Χόλικ πες μου πότε θά έρθω σπίτι σου να πάρουμε ξηρή τροφή για 1 μήνα και να δούμε χωρίς διακοπή όλες τις κασσέτες σου.Περιμένω. smile.gif
*

Οχι δεν συναντηθηκαμε ακομα.
Κατσε να δεις εγω τι σου εχω...
Οταν ερθω (τεταρτη η πεμπτη) θα τα πουμε απο κοντα οκ?
Air Kef
Δεν θα είσαι αύριο να πάμε γήπεδο;;

Ντίζι εννοώ να σου στείλει το πρόγραμμα,αν έχεις πρόβλημα με αυτό.
morfi
QUOTE(Air Kef @ May 3 2006, 02:37 AM)
Δεν θα είσαι αύριο να πάμε γήπεδο;;
*

Δεν προκειται να πατησω το ποδι μου εκει.Στο εχω ξαναπει.Δεν με ενδιαφερει καμμια αλλη ομαδα εκτος απο τον ολυμπιακο. tongue.gif
dizzy_fingers
QUOTE(Air Kef @ May 3 2006, 12:37 AM)
Ντίζι εννοώ να σου στείλει το πρόγραμμα,αν έχεις πρόβλημα με αυτό.
*


Δεν είναι πρόβλημα του προγράμματος. wink.gif
Ρυθμίσεις του ρούτερ είναι...
Air Kef
Αχά..

Ρε Μορφή ο Ολυμπιακός έπαιζε..

Χόλικ ακόμα να απαντήσεις..
NBAholic
Xε-χε. Είμαι ακατάστατος, λυπάμαι. biggrin.gif
Air Kef
Θα σου μαζέψω εγώ ρε!Θα σκουπίσω,θ σφουγγαρίσω,θα ξεσκωνίσω,θα ξεαραχνιάσω,θα σηκώσω τα χαλιά,τα στρώματα,θα σου μαγειρέψω... icon_workout.gif hammer.gif
morfi
QUOTE(Air Kef @ May 6 2006, 04:53 PM) *
Θα σου μαζέψω εγώ ρε!Θα σκουπίσω,θ σφουγγαρίσω,θα ξεσκωνίσω,θα ξεαραχνιάσω,θα σηκώσω τα χαλιά,τα στρώματα,θα σου μαγειρέψω... icon_workout.gif hammer.gif

Περνα μια και απο το σπιτι μου... banana.gif
Air Kef
Θα βλέπουμε μια βδομάδα,μόνο ΝΒΑ με τρώγοντας Dorito's και Πίτσες πίνοντας μπύρες και κοκα-κόλες;
morfi
Κοιτα... καθαρισε εσυ το σπιτι μου και μετα βλεπουμε... banana.gif
husse#5
EGW SAS PROTINW TO LIME WIRE EINAI POLI KALO
EIME FAN TO A.I. KAI THELW NA MATHW NEA 76ers-sm.gif 4EVER AND EVER
Alexny
QUOTE(Alexmei @ Apr 28 2006, 01:02 ) *
θες να πεις πως όταν δω τον Iverson στο δ΄ρομο θα είσαι εσύ; biggrin.gif

δν νομίζω να μπορούμε να βρεθούμε γιατί μένω Ρόδο και μπορεί να ανέβω Αθήνα το καλοκαίρι........ Μπορείς να μου πεις από που το πήρες ή πως;

παιδια οντως ειναι ωραια εκπομπη! μπορειτε να κανετε εγγραφη στο sportbit.org κ να τα βρειτε (THE ANSWER,ESPN sports century) . αν ειναι κλειστες οι εγγραφεσ μπορω να σας στειλω μερικα invite

ΑΙ rules
Alexny
Vgainei kainouria tainia tou AI to kalokairi.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 69.gif smiley.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.