Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic Σκέψεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153
SG3ptshooter
QUOTE(tzagasdog @ Jun 8 2012, 21:42 ) *
αφιερωμένο....

sad.gif
Eduard Khil, the ‘Trololo Man,’ Dead at 77
http://gawker.com/5915406/eduard-khil-the-...-man-dead-at-77
frenchman7
Αυτός στην φωτό 4 αν έβγαζε τα φρύδια του δεν θα ήταν ίδιος ο Κωστάκης ο Μήτρογλου?

http://news247.gr/eidiseis/kosmos/ta_agria...nt.1812457.html
Pierce
Οταν ο σουτερ, σου λεει
''οχι αλκοολ ναρκωτικα κλπ πριν τις 4-5
αυτο
''

Παει να πει οτι το τερματισες και δεν εχεις γυρισμο. Παω να βρω κανα λαγουμι.
SG3ptshooter
QUOTE(pierce21 @ Jun 15 2012, 14:31 ) *
Οταν ο σουτερ, σου λεει
''οχι αλκοολ ναρκωτικα κλπ πριν τις 4-5
αυτο
''
Παει να πει οτι το τερματισες και δεν εχεις γυρισμο. Παω να βρω κανα λαγουμι.



Εγώ φταίω που μου μιλάς κατά λάθος στο δικό μου παράθυρο και αρχίζεις κάτι φιλοσοφίες για ευτυχίες, το τίποτα ή κάτι τέτοιο που δε συγκράτησα ούτως ή άλλως εκεί που μου έλεγες για τα μεταγραφικά της Milan; icon_drunk.gif

Μιας και βαριέμαι να πάω να ξεθάψω το topic του South Park για ένα σαχλό post παραπάνω, βάζω εδώ το clip που βρήκα στα related:
Η συμπεριφορά του Cartman όταν η μάνα του δεν του αγοράζει το νέο iPad:

excl.gif προειδοποίηση άσχημου λεξιλογίου και άδεια απομάκρυνσης του video στο moderator Flash..
bballbill
ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΟ: ΑΓΡΙΟ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΓΛΥΞΜΠΟΥΡΓΚ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΕΣ!


Συμβολή των οδών Ζωοδόχου Πηγής και Σόλωνος, ώρα 13:15. Ανύποπτοι πολίτες πίνουν τον καφέ τους στη γωνιακή καφετέρια, όταν ξαφνικά βλέπουν τον Γλύξμπουργκ να βγαίνει από εταιρεία κινητής τηλεφωνίας συνοδευόμενος από δυο σωματοφύλακες.

Με έκπληξη τον βλέπουν να κατευθύνεται προς το μέρος τους. Πλησιάζει στην καφετέρια και αρχίζει τις δημόσιες σχέσεις ρωτώντας τον κόσμο τι κάνει, πως βλέπει την κατάσταση κλπ. Τότε, εξαγριωμένοι οι θαμώνες άρχισαν να τον αποδοκιμάζουν, να τον ρωτούν τι δουλειά είχε εκεί και να του ζητούν να φύγει.

Μάλιστα, κάποιοι από αυτούς πήγαν προς την κουζίνα αναζητώντας γιαούρτια και ντομάτες.

Τότε ο Κοκός αγρίεψε. Τους είπε σε έντονο ύφος πως δεν πρόκειται να φύγει και προς στιγμήν απειλήθηκε σοβαρό επεισόδιο.

«Τι ζητάς εδώ; Να φύγεις, να πας στην πατρίδα σου την Βαυαρία», του είπαν κάποιοι για να πάρουν την απάντηση: «γιατί εσείς έχετε πατρίδα; Είναι πατρίδα σας η Ελλάδα;».

Τα αίματα άναψαν και πάλι με αποτέλεσμα κάποιοι από τους πολίτες να τον κράξουν άγρια, αποκαλώντας τον «μπάσταρδο και μούλικο της Φρειδερίκης». Ο τέως τούς απείλησε με μηνύσεις και το επεισόδιο θα έπαιρνε εκ νέου διαστάσεις εάν ένα πολυτελές αυτοκίνητο με ξενικές πινακίδες δεν παραλάμβανε άρον – άρον τον ίδιο και τη συνοδεία του...

http://www.makeleio.gr/index.php?option=co...2&Itemid=60
morfi
Τους συγχαίρω.
HLR CENATION
Φοβερη εμφανιση η Ελευθερια Ελευθεριου στα βραβεια MAD. wub.gif
frenchman7
Όποιος το ψήνει για γατάκι....
Υγιέστατο, μέγεθος χουφτας, γκρι-σταχτί, αρσενικούρας...
γυρίζει στην γειτονιά οπότε είναι ζήτημα χρόνου να το φάει λάχανο κανένα αμάξι...
HLR CENATION
QUOTE(frenchman7 @ Jun 27 2012, 20:29 ) *
Όποιος το ψήνει για γατάκι....
Υγιέστατο, μέγεθος χουφτας, γκρι-σταχτί, αρσενικούρας...
γυρίζει στην γειτονιά οπότε είναι ζήτημα χρόνου να το φάει λάχανο κανένα αμάξι...

Μπραβο ρε συ Frenchman...Αξιεπαινη η πρωτοβουλια σου. 41.gif
frenchman7
Σιγά, βρε συ... απλά είναι κρίμα....

Έστω και αν μπορεί κάποιος να το πάρει σε καμιά εξοχή!!
aegeansheed
QUOTE(frenchman7 @ Jun 27 2012, 20:40 ) *
Έστω και αν μπορεί κάποιος να το πάρει σε καμιά εξοχή!!


O παππούς μου όταν η γατομάνα γεννοβολούσε, τσουβάλιαζε τα μικρά και τα "εξόριζε" όπως έλεγε. Στην εξοχή πάντα, για να αναπτύξουν από μικρά το ένστικτο της επιβίωσης..
greeneyes13
http://www.protagon.gr/?i=protagon.el.dolce&id=16412

απενεχοποίηση στις γυναικείες καμπύλες wink.gif
frenchman7
QUOTE(greeneyes13 @ Jun 28 2012, 20:08 ) *
http://www.protagon.gr/?i=protagon.el.dolce&id=16412

απενεχοποίηση στις γυναικείες καμπύλες wink.gif


Κάτι τέτοιο δηλαδή?
http://www.oneman.gr/gynaikes/hot_right_no...as.1654647.html
greeneyes13
QUOTE(frenchman7 @ Jun 28 2012, 20:19 ) *


χαχα για ξαναδιάβασε το μάλλον δεν κατάλαβες τι εννοούσε ο καμπουράκης smiley.gif
frenchman7
γαμώτο... κι εγώ είχα ακούσει ότι η upton είναι στρουμπουλό μοντέλο.... χαχαχχχ

πάντως οι καμπύλες και όλα αυτά είναι υποκειμενικά ζητήματα... οπότε δεν χρειάζονται απενοχοποίηση.
είναι απλά θέμα γούστου..
greeneyes13
θέλει κανέις άλλος να χτυπήσει τον τύπο που διαφημίζει το insect repeller;;;;;;;;;;;;;;;;
ρε φίλε ποιός ξέρει πόσα λεφτά πήρες για να το διαφημίσεις μάθε τουλάχιστον να το λες σωστάααααααααααααααα
shot.gif shot.gif shot.gif

υγ.το ίδο ισχύει και για τον κυριούλη που διαφημίζει εκείνη την "μπάλα" με το απορρυπαντικό (δεν θυμάμαι πως λέγεται)
greeneyes13
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ smiley.gif
aegeansheed
Η στατιστική του Google λέει ότι τα μεγαλύτερα προβλήματα της Ελληνικής Κοινωνίας κατά σειρά αποτελεσμάτων είναι:

το άγχος
η κατάθλιψη
η κυτταρίτιδα

* Τί μαθαίνει κανείς όταν πάει να γράψει "πως να πολεμησω τα περιστερια"

Μπροστά στα περιστέρια αυτά δεν είναι τίποτα.

* Καλό μήνα ge. Κράτα ψηλά τη σημαία του Offtopic!
greeneyes13
QUOTE(aegeansheed @ Jul 3 2012, 20:23 ) *
Η στατιστική του Google λέει ότι τα μεγαλύτερα προβλήματα της Ελληνικής Κοινωνίας κατά σειρά αποτελεσμάτων είναι:

το άγχος
η κατάθλιψη
η κυτταρίτιδα

* Τί μαθαίνει κανείς όταν πάει να γράψει "πως να πολεμησω τα περιστερια"

Μπροστά στα περιστέρια αυτά δεν είναι τίποτα.

* Καλό μήνα ge. Κράτα ψηλά τη σημαία του Offtopic!

να σαι καλά αν και δεν μου μπήκε καλά ο μήνας 68.gif
Gravedigger
QUOTE (aegeansheed @ Jul 3 2012, 20:23 ) *
Η στατιστική του Google λέει ότι τα μεγαλύτερα προβλήματα της Ελληνικής Κοινωνίας κατά σειρά αποτελεσμάτων είναι:

το άγχος
η κατάθλιψη
η κυτταρίτιδα

* Τί μαθαίνει κανείς όταν πάει να γράψει "πως να πολεμησω τα περιστερια"

Μπροστά στα περιστέρια αυτά δεν είναι τίποτα.

* Καλό μήνα ge. Κράτα ψηλά τη σημαία του Offtopic!

Η κυτταρίτιδα το καταλαβαίνω,τεράστιο πρόβλημα..Φαντάσου να μην είχαν και λεφτά!
greeneyes13
η β'ικυ σταμάτη δήλωσε πως ξοδεύει όσα μια μέση ελληνίδα.....τα σχόλια δικά σας
HLR CENATION
http://www.palo.gr/cluster/articles/pagosm...5/?clid=5155013

Κομμουνιστη προεδρο δεν θελανε οι Κυπριοι?να δυστυχως τα αποτελεσματα...
Gravedigger
QUOTE (greeneyes13 @ Jul 4 2012, 16:58 ) *
η β'ικυ σταμάτη δήλωσε πως ξοδεύει όσα μια μέση ελληνίδα.....τα σχόλια δικά σας

Εγώ την πιστεύω.Απλά δεν διευκρίνισε το χρονικό διάστημα.Όσα πχ ξοδεύει αυτή σε 1 μέρα ξοδεύει μια Ελληνίδα σε 1 χρόνο.
phoenix_93
Εκτος αν ήθελε να πει πως ξόδευε τα χρήματα των μέσων ελληνίδων.
thrylos7
Devotion, devoootiooon... I feel devotion!
SG3ptshooter
Έσπασα (προς τα κάτω) το ψυχολογικό όριο των 70 κιλών. Παρακαλείται όποιος μέλος του forum έχει κονέ με τα Ben & Jerry's να επικοινωνήσει μαζί μου, να λάβω ντελιβεριά σπίτι τώρα που γυρνάω Αθήνα ένα καφάσι Chunky Monkey να έρθω στα ίσα μου.. tongue.gif
benchwarmer
QUOTE(SG3ptshooter @ Jul 7 2012, 21:32 ) *
Έσπασα (προς τα κάτω) το ψυχολογικό όριο των 70 κιλών. Παρακαλείται όποιος μέλος του forum έχει κονέ με τα Ben & Jerry's να επικοινωνήσει μαζί μου, να λάβω ντελιβεριά σπίτι τώρα που γυρνάω Αθήνα ένα καφάσι Chunky Monkey να έρθω στα ίσα μου.. tongue.gif


Στυλακι cool.gif
Competition is good sleep.gif sleep.gif
greeneyes13
παίζει ή έπαιζε κανείς angry birds;
rchos
QUOTE(SG3ptshooter @ Jul 7 2012, 21:32 ) *
Έσπασα (προς τα κάτω) το ψυχολογικό όριο των 70 κιλών. Παρακαλείται όποιος μέλος του forum έχει κονέ με τα Ben & Jerry's να επικοινωνήσει μαζί μου, να λάβω ντελιβεριά σπίτι τώρα που γυρνάω Αθήνα ένα καφάσι Chunky Monkey να έρθω στα ίσα μου.. tongue.gif


κατεβαίνω με φόρα αυτό έχω μόνο να πω... smiley.gif
HLR CENATION
http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2012/07/30-elite.html

Τα 30 καλύτερα οπίσθια στον κόσμο σύμφωνα με το Elite!

Σε μερικες συμφωνω οπως η Κειτυ Περι αλλα οχι να λειπουν απο μεσα τα καλυτερα που εχω δει απο τραγουδιστρια που ειναι η Kylie Minoque η αλλες ωραιες οπως η τζενιφερ Λοπεζ,Σαλμα Χαγιεκ,Χαλι Μπερυ,Μονιοκα Μπελουτσι. 68.gif

Απο ελληνιδες η Νικολεττα Ραλλη και η Ελενα Παπαβασιλειου εχουν θεση στη λιστα.
Gravedigger
Κάναμε και την Katy Perry γκόμενα...κατάντιααααα
HLR CENATION
QUOTE(Gravedigger @ Jul 11 2012, 04:30 ) *
Κάναμε και την Katy Perry γκόμενα...κατάντιααααα

E ειναι ωραια η Katy... peace.gif Στο California gurls ειδικα ειναι φοβερη. wink.gif

Ειναι επισης και στις 100 πιο hot του Maxim. smiley.gif

Και φωναρα στο μεταξυ.
Gravedigger
QUOTE (HLR CENATION @ Jul 11 2012, 09:43 ) *
E ειναι ωραια η Katy... peace.gif Στο California gurls ειδικα ειναι φοβερη. wink.gif

Ειναι επισης και στις 100 πιο hot του Maxim. smiley.gif

Και φωναρα στο μεταξυ.

Τι να σου πω,για μένα δεν είναι τίποτα από όλα αυτά!Μια απλή γκόμενα είναι,αν προχώραγες στο δρόμο και την έβλεπες ούτε που θα γύρναγες να την κοιτάξεις.Υπάρχουν βέβαια και αυτοί που τις κοιτάνε όλες αλλά δεν ξέρω αν είσαι τέτοιος! tongue.gif
HLR CENATION
QUOTE(Gravedigger @ Jul 11 2012, 15:44 ) *
Τι να σου πω,για μένα δεν είναι τίποτα από όλα αυτά!Μια απλή γκόμενα είναι,αν προχώραγες στο δρόμο και την έβλεπες ούτε που θα γύρναγες να την κοιτάξεις.Υπάρχουν βέβαια και αυτοί που τις κοιτάνε όλες αλλά δεν ξέρω αν είσαι τέτοιος! tongue.gif

Xαχα. smiley.gif

Οχι βρε συ ...Εχω δυσκολο γουστο...Αλλα η Perry ανηκει στις αδυναμιες μου.
HLR CENATION
http://troi-kanoi.blogspot.gr/2012/07/troikanoigr-sexy.html

Εδω ενα γκαλοπ...Εγω θα ψηφιζα την Ελενα Παπαβασιλειου.Αλλα ειναι δυνατον να μιλαμε για την ομορφοτερη ελληνιδα της TV και να μην ειναι μεσα η Νικολεττα Ραλλη? 68.gif
greeneyes13
http://www.mplevatraxos.gr/2012/07/video_8..._medium=twitter

έβαλαν κάμερες στα οπίσθια τους και ιδού οι αντιδράσεις.....
frenchman7
QUOTE(greeneyes13 @ Jul 23 2012, 22:09 ) *
http://www.mplevatraxos.gr/2012/07/video_8..._medium=twitter

έβαλαν κάμερες στα οπίσθια τους και ιδού οι αντιδράσεις.....


Στο 1:04 ----> ryan giggs
Weekendman
Ας είμαι παραδοσιακός....

bballbill
Καλός πολίτης dude.
Weekendman
QUOTE(bballbill @ Jul 26 2012, 18:23 ) *
Καλός πολίτης dude.


Να σαι καλά!
NBAholic
RIP, Νιλ Άρμστρονγκ, ο πρώτος τελικά της αποστολής Απόλλων 11 που μας άφησε.
captain charisma
μηπως και αυτο ειναι αλλο ενας αστικος μυθος?
NBAholic
QUOTE(captain charisma @ Aug 26 2012, 13:01 ) *
μηπως και αυτο ειναι αλλο ενας αστικος μυθος?


Στο μήνυμά σου, το bolded είναι που μου κάνει εντύπωση (κι όχι φυσικά γιατί ξέχασες ένα γράμμα).
morfi
Τι όμορφος που είμαι ρε γαμώτο, μοιάζω στον Μπεν Άφλεκ που έκανε τον πιλότο. Συγχαρητήρια μάνα που έκανες τέτοιο γιο που μοιάζει σαν αδέλφι με τον Αλέν Ντελόν. banana.gif
j-kidd13
QUOTE(morfi @ Sep 2 2012, 22:00 ) *
Τι όμορφος που είμαι ρε γαμώτο, μοιάζω στον Μπεν Άφλεκ που έκανε τον πιλότο. Συγχαρητήρια μάνα που έκανες τέτοιο γιο που μοιάζει σαν αδέλφι με τον Αλέν Ντελόν. banana.gif


Σου εχω πει ποσες φορες πως αυτο το πρασινο υγρο ειναι αψεντι και σε βαραει στο κεφαλι αμεσως,και οχι χυμος λαχανικων...........
sacarame
QUOTE(morfi @ Sep 2 2012, 22:00 ) *
Τι όμορφος που είμαι ρε γαμώτο, μοιάζω στον Μπεν Άφλεκ που έκανε τον πιλότο. Συγχαρητήρια μάνα που έκανες τέτοιο γιο που μοιάζει σαν αδέλφι με τον Αλέν Ντελόν. banana.gif



Εμένα μου φαίνεται ότι μάλλον δεν βρήκε το 50αρικο που έψαχνε.... tongue.gif
morfi
Και άλλοι είναι ωραίοι, μα όχι σαν και εμένα, που τρέχει μεσ'τις φλέβες μου του Απόλλωνα το αίμα. Όχι της Καλαμαριάς που παίζουνε το τόπι, ολύμπιου θεού με αμβροσία και σιρόπι!
SG3ptshooter
QUOTE(morfi @ Sep 3 2012, 01:05 ) *
Και άλλοι είναι ωραίοι, μα όχι σαν και εμένα, που τρέχει μεσ'τις φλέβες μου του Απόλλωνα το αίμα. Όχι της Καλαμαριάς που παίζουνε το τόπι, ολύμπιου θεού με αμβροσία και σιρόπι!

Eίσαι κούκλος, είσαι ωραίος, είσαι γκόμενος μοιραίος, είσαι είδωλο, είσαι star. Ο Kareem Abdul - Jabbaaaaar biggrin.gif
Μία απ' τα ίδια κι εδώ.

Magnus92
Αντε, καλο χειμωνα...

Θα καλοπερασουμε παλι 18.gif
greeneyes13
QUOTE(morfi @ Sep 2 2012, 22:00 ) *
Τι όμορφος που είμαι ρε γαμώτο, μοιάζω στον Μπεν Άφλεκ που έκανε τον πιλότο. Συγχαρητήρια μάνα που έκανες τέτοιο γιο που μοιάζει σαν αδέλφι με τον Αλέν Ντελόν. banana.gif


σε ποιά ταινία έκανε τον πιλότο;ελπίζω να μην εννοείς το pearl harbor
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.