Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΝΕΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
nikos64
Γνωριζει καποιος αν αλλαζει κατι με τον νεο αθλητικο νομο ? ιδιαιτερα βεβαια στις μεταγραφες .
ggrilik
QUOTE (nikos64 @ Mar 7 2019, 11:21 ) *
Γνωριζει καποιος αν αλλαζει κατι με τον νεο αθλητικο νομο ? ιδιαιτερα βεβαια στις μεταγραφες .

Πολύ θέλω να τον διαβάσω αλλά δεν έχω χρόνο δυστυχώς.

Γενικά για μπάσκετ μ'αρέσουν δύο ιστότοποι, ο μπαλόχοιρος www.theballhog.net κι ο μπασκετικός γκουρού basketballguru.gr Ο δεύτερος έχει ένα αρθράκι για το θεμα :
https://basketballguru.gr/articles/item/104...nomos-kai-i-eok

Κακά μαντάτα για το Βασιλακοπουλέϊκο smile.gif

Κάτω κάτω έχει και λίκνους με τον νόμο.

Δεν έχω βρει ακόμα ευκαιρία να το διαβάσω, αν έχεις χρόνο και δεν βαριέσαι και το διαβάσεις κάνε μας μια περίληψη smile.gif
nikos64
QUOTE(ggrilik @ Mar 9 2019, 22:26 ) *
Πολύ θέλω να τον διαβάσω αλλά δεν έχω χρόνο δυστυχώς.



Δεν έχω βρει ακόμα ευκαιρία να το διαβάσω, αν έχεις χρόνο και δεν βαριέσαι και το διαβάσεις κάνε μας μια περίληψη smile.gif


καλα δεν παιζεσαι !!!!! 77.gif 77.gif 77.gif βρε αυτο που ζητησα εγω εδω , μου ζητας να το κανω εγω για εδω ??????
ggrilik
QUOTE (nikos64 @ Mar 12 2019, 14:58 ) *
καλα δεν παιζεσαι !!!!! 77.gif 77.gif 77.gif βρε αυτο που ζητησα εγω εδω , μου ζητας να το κανω εγω για εδω ??????

rolleyes.gif laugh.gif

Πάντως στα πεταχτά απ ότι είδα, δεν παρατήρησα κάτι για μεταγραφές. Υπάρχει πρόνοια για τους "μη Έλληνες", να μπορούν να βγάζουν δελτία κανονικά και να μην είναι στο έλεος της Θεάς τύχης (αν θα πέσουν σε καλό ή σε κακό παράγοντα), το οποίο είναι καλό. Αν υπήρχε απο παλιά δεν θα είχαμε χάσει έτσι πικρά την Μελίνκα sad-smiley-009.gif
Κάτι άλλο δεν πρόσεξα. Αν δεις κάτι πές μας smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.